Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
28. feb 2011

Ahojte krasule..
tak ja som dnes vyrazila do BA, isla som si po plienky na cely rok 😵 parada.. teda len po poukazky. A ked som sa tak chystala, pozeram, ze vlastne idem bez Ninky a vonku je tak krasne, tak VIETE CO? Ja som isla bez strechy 😀 Dala som si slnecne brilky a moju zimnu krasnu fialovu capicu, fialovu bundu, strecha dole a podho 😀 😝 Takze mam z prvej ruky, opat potvrdene, ze v kabriolete v zime nie je zima. Kurenie ani neslo naplno, lebo by mi zhoreli nohy 😅 a pekne prijemne mi bolo. Jaaaj, tesiiiim sa.. normalne mam dobru naladu, aj ked ma nechutne boli chrbat prechladnuty. Ten mi uz prechladol vcera. AJ som rozmyslala, ci mam alebo nemam dat strechu dole, ale skusila som a nebolo mi o nic zimsie ako normalne vonku. A vychytila som normalne aj tatrovku rozbiehajucu sa 😀 😝

maxara
28. feb 2011

@vierkaha je to jebo, ten doktor.. ten nema co vstupovat do svedomia.. akoze keby si prisla s tym, ze maly ma nasral, tak som ho hodila o zem, tak nech sa paci, moze sa vyjadrit.. 😠

@gabika41 no vdaka za vysvetlenie.. mas pravdu, pri mne by sme tam recitovali 100 rokov 😀

maxara
28. feb 2011

heeej kde ste vy teliatka.. teraz mam cas a chcem pokecat 😔

vierkaha
28. feb 2011

@maxara ja som tu, len večeriam 😅
ja keď mám pravdu povedať tak som sa nikdy neviezla v kabriu, ale vždy som závidela tým čo sa v ňom viezli 😀

maxara
28. feb 2011

inak som vam zabudla napisat, ze vcera tu bol sido a povedal mi strasnu vec. Nasmu kamaratovi sa narodilo babo, syncek a kedze uz v brusku zistili, ze ma nevyvinutu niektoru tu prepazku v bruchu, skratka, ze mal vnutornosti natlacene v hrudnom kosi, mali ho hned po narodeni operovat. No a narodil sa niekedy doobeda a vecer umrel 😔 ☹ 😢 A pritom baba cele tehu trpela. Zo zaciatku krvacala, potom sa otvarala a lezala.. a nakoniec, sice vynosila, ale toto sa stalo.. Zomrel na to, ze sa mu nezatvorila nejaka dierka na srdiecku, ktora tam je vzdy, ale hned ako sa babo nadychne, tak sa uzavrie. No a jemu sa neuzavrela..

maxara
28. feb 2011

@vierkaha 😀 a tiez si si myslela o nich, ze su sibnuti, ked je taka kosa? 😀 😝

vierkaha
28. feb 2011

@maxara ja som doteraz žiadnych nevidela v zime, ale dnes bolo tak krásne že by mi to ani čudné neprišlo 😉

monline
28. feb 2011

@maxara to je strašne smutné, neviem si to ani predstaviť a ani radšej nebudem ☹

@vierkaha stane sa to každej z nás, neboj..lekár bol debil, toto sa nehovorí...aj mne už padol z postele, nad ránom ešte za tmy, ale našťastie dopadol na papuče a bavlnenú plienku a ani neplakal, nenarazil si hlavičku

gabika41
28. feb 2011

@vierkaaha....toto vsetko prejde,len sa musis pripravit na to ze muzik bude mat o com rozpravat do Velkej noci..... 😠

gabika41
28. feb 2011

@maxara...strasne,ale bohuzial aj toto je zivot.... 😖

vierkaha
28. feb 2011

@gabika41 ako poznám mojho mm tak do vianoc 😉
@monline veď ja viem, že nie sme jediní, a že sa to stáva, ale človek si to aj tak vyčíta

bambola
28. feb 2011

@maxara

maxara
28. feb 2011

ja viem, je to zivot.. ale aj tak mi ich bolo luto, velmi.. Sidovi akurat ten chalan volal, ze ci pride, ale kedze sme boli uz trosku zrubani, tak nemohol samozrejme ist ☹ a najhorsie na tom je, ze teraz musi chalan lietat po uradoch a vybavovat rodny aj umrtny list a kadejake formality a proste je velmi zle na tom. Plus jeho zena je stale v nemocnici a vyzera, ze to nebude take lahke s nou ☹

maxara
28. feb 2011

a inak, dnes sa mi stala srandovna vec. Stretla som sa so sesternicou, ma 5 mesacne babo a ona mi predstavovala jej kolegynu Jarku, ktora so mnou lezala v porodke 😀 ma o dva dni mladsiu dcerku od Ninusi, Terezku. A ako sme tam sedeli a pocuvali tych ludi s plienkami, tak zrazu sa tam objavila jedna krava, ktora byvala na tej istej ulici ako ja a vsade ju stretavam a moja sesternica zrazu prevratila ocami, ze prebohaaa s touto som lezala v porodnici 😀 😀 😀

bambola
28. feb 2011

@maxara svet je maly 😀

miki060707
28. feb 2011

@maxara Peti, v tom autičku a tak vymodená si musela byť peknučká 🙂
to s tým bábom ma mrzí, no musi to byť pre rodičov a známich ťažké, toľko čakať na vytúžené dieťa a potom toto sa stať, no ja by som skončila na psychiatrii ☹
ďakujem za správy....potom mi odpíš na tú poslednu...
veru svet je malý...

miki060707
28. feb 2011

@maxara Si poklad, ďakujem za odpísanie...už som spokojná... 🙂

maxara
28. feb 2011

@bambola 😀 aka haluz, ze?

@miki060707 😉 hotovo

karinnka
28. feb 2011

Dievcata neviete ako bude pokracovat Seherezada? 😔 🤐 😵

miki060707
28. feb 2011

@karinnka ja nie, ja som nepozerala ani jednu časť, mi s mm "žereme" panelák 🙂

bambola
28. feb 2011

@karinnka aaaa zase ta turkotina 😠 vraj markiza kupila dalsie tri (grcajuci smajl)

karinnka
28. feb 2011

@miki060707 Ja ficim na Seherezade🙂))

maxara
28. feb 2011

@bambola Bambi ale tie dalsie uz podla mna nebudu take uspesne ako tato 😀 inak ja namiesto grcajuceho pouzivam tento 😝

kafoditka
28. feb 2011

caute.. akurat som docvicila, ale strasne sa mi nechcelo..
@bambola ze turkotina??? odpadnem ake pomenovanie 😀 😀 😀 dost dobreeee, a paci sa mi aj @maxara - in spokofon 🙂
@karinnka ja viem, chces poslat do ip?? 😉

kafoditka
28. feb 2011

@maxara jezis to je strasne smutne.. 😔 ☹

maxara
28. feb 2011

@kafoditka aj ja chcem do IP

maxara
28. feb 2011

@kafoditka 😀 ty spokofon 😀

meruska
28. feb 2011

@kafoditka aj ja 😉

kafoditka
28. feb 2011

@meruska
@maxara
@karinnka heeeej fesandy, ale teraz som vas pripravila o nervy pri pozerani turkotiny, to uz nebude ono, cooo?? 😉

mirka285
28. feb 2011

baby vsak netraposte a Kafo hod to rovno sem na verejne forum,lebo ja som to uz aspon 5 babam posielala,tak sa nebudeme ondit a rovno si tu sehru sem napisme 😀 Maxi moze aj fan club zalozit,ak by chcela 😉 a inak aj ja som cvicila a som trochu znechutena,nemam rada,ked ma niektori ludia ignoruju 😠

kafoditka
28. feb 2011

@mirka285 a ktoze sa opovazil??? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre