Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
4. mar 2011

@mirka285 no a nie sme krasni 😀

katka55
4. mar 2011

ahojte 🙂 tak ja aby som sa dnes nenudila, patrik mi pripravil prekvapenie - kuk foto. a to sa tam sam aj s dekou priplazil a ja som asi pol hodinu predtym dovysavala 😠 takze kvety u nas uz skoncili 😒 chlapec si asi povedal, ze "marec, kvety presad starec!" 😀 😀
@bambola ja chcem ist v celych plavkach, co som si kupila, ked som bola tehu, tak nestras, ze do nich nenarvem prsa 😕 to ma ani nenapadlo... radsej si ich idem vyskusat 😨

mirka285
4. mar 2011

@bambola krasni ste,by si chcela chlapca este co?vsak sa priznaj...
@katka55 toto my uz mame za sebou,ja som si vtedy myslela,ze Linda ako sa pekne hra ked je ticho,dosla som do obyvacky,kvet prekoteny na zemi a ona sa pekne hrala,v hline 😀

bambola
4. mar 2011

@mirka285 noooo ale este nie 😀
k tej hline jej uz chybala len voda aby z toho bol fajne blatko 😀

katka55
4. mar 2011

@mirka285 tiez bol pri tom podozrivo ticho 😀 😀
idem ja von, nejako je tam pekne 😵 🙂

petrap001
4. mar 2011

no my sme sa zobudili az teraz 😕 😕 waw spal hodinu a pol,normalne nechapem.ale super,hoci mne neni nejako lepsie.neviem co mi je 😖 dam mu jest a pojdeme trosku von,ved je krasne.treba to vyuzit 😀
@katka55 to poznam,ja som jeden velky kvet musela dat prec z obyvacky,lebo ho uz par krat vyvalil,ani neviem kde sa v nom berie tolko sily 😕 ale ja mam horsi problem a to je krb a ten nepresunies a este aj ten kryt je taky labilny,takze smola 🙂 horsie bude ked sa bude stverat hore schodami,to kupime asi tu zabranu.

maxara
4. mar 2011

@bambola 😉 som hotovy serlok cip 😀

@katka55 Kati pekneee 😀

ja som prave vyhodila Ninku na terasu spat a tym padom som mojich nazratych psov vzala dnu, lebo uz som prichyti;a Laru ako skace na kocik, Baso Ninke uz trikrat stiahol vrchnu imidzovu deku a vypelesil sa taky smradlavy na nu... no skratka teraz mi tu prdia pod nosom.. 😖

jaruska8
4. mar 2011

Asi trošku oneskorene, ale mne napr. dokina povedala, že jogurt a tvaroh (dokonca Miláčik) hej, ale ja sa riadim podľa knižky Mama a ja a ja jej to ešte nedám, jogurt len od 10. mesiaca, a tvaroh až po roku a ,,sladké sračky" ako miláčik určite nie. Nehrozí. 😉 Ale som prekvapená, že to už povolila, hlavne ten Miláčik a tak. 😠

jaruska8
4. mar 2011

@katka55 Aj moja už kvetinky objavila, som ju minule pristihla s odtrhnutým listom v puse a druhý mala v ruke a tvárila sa nevinne, chcela si ho schovať, potvorka. 😝 😝 😝 😝

jaruska8
4. mar 2011

Jazykové okienko, povedzte mi úprimne, kto z vás hovorí hranolčeky a nie hranolky??????? 😉 😉 A kto dojčí a kto kojí????? Sú to bohemizmy, ale aj tak sa častejšie používajú a puristi sú z toho na nervy. 😉

jaruska8
4. mar 2011

Raz sa sto rokov tu som a tu nikto???? 😝

maxara
4. mar 2011

@jaruska8 ja som tu jedna z mala dojcila a potom som nechcela byt traposka, tak som zacala kojit 😀 Ale jedavam hranolky

jaruska8
4. mar 2011

Ja ako slovenčinárka sem-tam dojčím, ale jem hranolky. c 😀 😀 😀

monline
4. mar 2011

@jaruska8 a ja kojím a jem hranolky 🙂 ale nie súčasne, hoci- aj to by bolo fajn 🙂

@maxara čoraz viac slnka dopadá z obloka na vopcháčik, asi zozelenie rovnako ako gaučovka 🙂)

monline
4. mar 2011

@bambola mala si foto s Danielom? škoda, že som to nepostrehla 🙂

jaruska8
4. mar 2011

@monline A čo tvoj malý lezúň???? Už aj po hovníku lezie????? 😉

jaruska8
4. mar 2011

@monline Hm, hranolky by som si dala... Inak baby, vy ste zdravé???? Ja nie, hrdlo mám v keli a kašlem. 😠

monline
4. mar 2011

@jaruska8 niee, lezúň lezie po lezníku a ja si hoviem na hovníku :- )))
ja som zdravá, akurát Daniel má dosť sople, ale vytekajú mu, nezatekajú, tak dúfam, že rýchlo bude po nich, kvapkáme mar a nasivin

maxara
4. mar 2011

@monline ako hovnik 😉

gabika41
4. mar 2011

@vierkaaha....fuha..... a su ako male deti.....a maju aspon to,co chceli,ale to bol len truc? 🙂

jaruska8
4. mar 2011

@monline Ozaj, malý ti už lezie alebo sa plazí??? Naša sa plazí, dáva sa na 4, ale sa jej to na podlahe strašne šmýka. 😒 Baby, chcem sa opýtať, vaše decká sa už samé posadili????? Mne dokina povedala, že by sa mi malá už mala, tak som nervózna, ona by sa mala z lozenia posadiť, ale keď sa len plazí, tak ako??? Za tyčky v postieľke sa extra nepriťahuje, to ju nebaví...

bambola
4. mar 2011

@monline ano, ukradla som ti dieta na chvilku, ale dobretam vyzetak som neodolala 😀

petrap001
4. mar 2011

@jaruska8 ale co sa bojis,na vsetko dojde cas 😉 moj mi lozi vo velkom,ale sam si sadne len tak ze sa podopiera s jednou rukou,ale ked ho dam sadnut ja,tak sedi v pohode.
a ja sedim na gauci a jem chipsy 😀 😀 😀 a kojim,dojcit mi je take smiesne slovo 😀 sorry 😀 ako dojka 😝 hoci viem,ze je to spisovne,ale nie vsetky spisovne slova su aj normalne 😀 ako nemyslim konkretne toto,ale fakt ten hovnik no akozeeee srandista ten co to vymyslel

tinaki1275
4. mar 2011

no tak som od svokry nazad..nejake to tam bolo celkom o k,dnes aaz sa cudujem..az na to ze mala sa z mojho narucia nedala zobrat nikomu ,akurat si sama posedela na hovniku 😀 a hrala sa tam sama asi 20 minut,aspon som sa stihla najest ..ale akonahle si k nej prisadla svokra,spustila taky rev... 😒 ale kupodivu mi tam zjedla nejakych 120 g prikrmu ,ale to je 7 ludi sucasne robilo opicky k tomu .. ☹ale hlavne ze jedla..teraz este vypila mliecko a uz je v hojdacej sieti ..dufam ze 2 hodinky pospi ..inac baby moja svagrina uz od konca piateho mesiaca dava dieta do golfacu sediet ..a vraj sa s nim takto prechadza aj 3 hodiny v meste..on este samozrejme ani nahodou sam nesedi ..moc dobre sa mi to nezda ,nehovoriac o tom ze mu dala autosedacku 9-18 kg a on slabych 6,5kg.... vraj vo vajicku plakal..ved aj mne reve ale do vacsej nepojde kym na nu nedorastie..alebo mozno kupim 0-18kg ,tie maju aj take vlozky co pre 8kg decko su ok ..

tinaki1275
4. mar 2011

@maxara to je taky ten hunaty ovci ku posteliam,musi sa prat rucne na 30 stup.ale pravda je ze ho periem tak raz za 2 mesiace ,akurat vyprasim kazde 2-3 dni ..a vyzera skvele aj po 3 rkoch a hlavne je teply od spodua my mame dlazdice..v lete ho samzorejme mam odlozeny ..ale hodvabny chcem do obyvacky ..raz 😀 (ked na to bude)

mirka285
4. mar 2011

nejak to tu umrelo dnes...
@tinaki1275 Mati no vidis,tak ani to dnes nebolo az take zle u tej svokry...a svagrina,no ked jej nieco povies,povie ti nech sa staras o seba,ale ked jej dieta bude mat v buducnosti krivu chrbticu,tak sa jej moze podakovat...
@jaruska8 neboj,niektore deti sa uz same posadia a niektore este nie,ale oni to vsetko dobehnu 😉

maxara
4. mar 2011

@tinaki1275 taky chcem aj ja, ale mam ho zatrhnuty.. inak Leiu mozes dat uz do vacsej sedacky, lebo vaha je len orientacna.. dolezite je, aby neprecuhovala hlava cez okraj

@mirka285 veru nejak ticho je.. ja som bola s ninkou a mm v kucisdorfe na priehrade kuknut, psi sa vybehali jak blazni.. parada..

mirka285
4. mar 2011

@maxara tak ste mali pekny den...ja som tiez bola na prechadzke s malou...Peti podla mna je Leia moc drobna a malo pevna na sedacku od 8kg 😔

maxara
4. mar 2011

@mirka285 no mozno mas pravdu, ja len ze sa netreba riadit vahou, ale aj dlzkou a stavanostou.. ale ja to tak nemam v oku ako ty 😉 ze kto je ako pevny a tak.. ja som rada, ze si pamatam ako kto vyzera 😀

denisse
4. mar 2011

caute ...
tak mne dnes barunka poobede zase spala len 40 minut, v skolke som ju musela vybrat z kociara a zobrat so sebou hore po nelu a celu cestu domov zase revala jak tur ... ale dnes som si povedala, ze nebezim, tak som tlacila vrieskajuci kociar a rozpravala sa s nelou ... ale vyrevala mi teda dieru do hlavy .. aj nela mi povedala, ze ju z toho revu uz boli hlava ...

a tak som sa ju snazila dat spat este raz a aj zaspala a spala 7 minut .... a zobudila sa do brutalneho revu ... tak sa mozem na to vykaslat ... 😒

idem jej dnes zarobit mliecnu ryzovu kasu, ani sa mi cez den nepodarilo nastradat dost MM ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre