Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
8. mar 2011

@mirka285 jaj tak ked ti doteraz zaspala tak to je ine. mne nezaspala nikdy ani v auparku ani v eurovei ani v avione ale tusim v ikei nam zaspala 😀
a myslis, ze linduska bude taka velka, ze jej v septembri bude treba saty 12-18? 😕 ja si myslim, ze tie mensie by jej boli akurat.
@katty17
baby na plavani bolo super. vsak clapkanie sa a spievanie si v teplej vode 😀 nasa mala tam bola jedine dievcatko, ostatni styria chalani vratane @katka55 katkinho patka 😉
malej sa velmi pacilo aj ked poslednych 5 minut uz bola unavena a mrncala ale potom som jej v saune dala prso tak sa riadne natankovala, vysmadla 🙂 v saune sme sa zohriali, som sa tesila ako mi doma zalomi a trt 😠 v aute pospala 15 minut, doma som ju uspavala hodinu a pol, akurat som uspala seba co sa malej nepacilo tak ma kusla do bradavky, 4x!!! 😠 😠
no ale teraz uz pekne spi 🙂

maxara
8. mar 2011

@mirka285 Miri, ale ved to su dobre spravy, pohladajte dom v Devinskej a to by si mala ake superne..

@katty17 a vies aka bola vymakana? odteraz chodievam na pizzu len tam 😵

@vierkaha u nas sa jasievame s Ninkou viac my dve, ale to tak kulturne a mm este decentnejsie a o stoo rokov kratsie 😒

katty17
8. mar 2011

@mirka285 - miri tu ich nahodou nemaju? http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/serv...{productsuniverse_18662}/gender_s%3E{baby20girls202802d2420months29}/categories%3C{productsuniverse_18662_154626}&catalogId=10001&sfv=Girls+dresses
skus pokukat.

katty17
8. mar 2011

@maxara - peti, a kde bola ta pizza? strasne chute si mi na nu narobila. sakris.

maxara
8. mar 2011

@katty17 tu v pezinku 😉

bambola
8. mar 2011

@maxara
@katty17 baby ja mam strasne rada pizzu u majora zemana 😝 to je pri obchodnej a vzdy som si k nej dala capovanu plzen 😝 joooooooooooj

monline
8. mar 2011

@terina25 nechávaš dieťa 5 hodín hladné a možno aj smädné, unavené, vyčerpané? nerozumiem tomu...to mu dáš len 3x za deň jesť? potom sa nediv, že ti v noci toľkokrát pýta jesť, veď potrebuje načerpať energiu...a spánok raz za deň je strašne málo, môj spí doobeda 1 až 1,5 hodiny a poobede 1,5 až 2 hodiny...po 2,5 až 3 hodinách bdenia by mal spať.... ak má nejaký problém, že sa mu nedarí dobre spať, tak potom je tak hotový, že nedokáže dobre zaspať a aj v noci horšie spí...deti do roka by mali spať 15 hodín za deň...a k tomu jedlu- deti si nerobia špajzu, nedokážu zjesť toľko, aby im vystačilo na pomaly pol dňa, a ak už reve od hladu, je to prepísknuté...
ja 3 až 4x kojím od večera do rána, cez deň 2x a dávam 3x príkrmy a ešte aj občas nejaké jedlo do ruky, ako chlebík, či kukuričnú chrumku, alebo len ždibku jedla z môjho..a nemám pocit, že by sa prejedal, veď vždy zje len toľko, koľko mu chutí...fľašu moc nechce, ale čaj či vodu mu dávam lyžičkou

maxara
8. mar 2011

@bambola to pivecko mi veru chybalo 😉 ale to by som bola uz uplne KO, ved aj ta pizza ma zlozila. Vsetka krv z tela sa mi premiestnila do zaludka a doteraz tam maka 😀

monline
8. mar 2011

@mirka285 držím palce aby sa vám niečo zapáčilo 🙂 a ja som ti už chcela ukázať nádherný bungalow tu u nás neďaleko..ukážem ho maxi a bambi, či sa im bude páčiť 🙂

@bambola aké bolo plávanie? nejak som popreskakovala príspevky, tak som si nevšimla..páčilo sa jej? 🙂
@noemarta to ťa takáto pliaga chytila? nepríjemné...jačmeň som ešte nemala, ale viem, že to vyzerá strašne a je to nepríjemné a tuším aj oko bolí, či nie?

@maxara a tebe čo napíšem? mňam pizza 🙂) musím si prečítať o čom si dnes písala

vierkaha
8. mar 2011

baby ja som si dnes spravila MDŽ sama keďže je mm v práci , akože v poho sa do mňa pustite, že som nezodpovedná 😀 , ale ja som si urobila ferneta s colou a k tomu pakel chipsov ( diéta je tým pádom pasé ), vyložila som si nohy a pozerám Dr. Ludskeho

katty17
8. mar 2011

@maxara, babule, ja si tu popijam cervene vinko ale musim vam povedat ze uz zacinam byt pripitucka. uz ani vydrz nemam 😀 . totolna sralgotka sa so mna stala 😀 nakoniec sa tu dnes vecer este aj sama ozeriem z cerveneho vina a pri sledovani Pelisiek 🙂

bambola
8. mar 2011

@monline kuk zaciatok strany 😉

katty17
8. mar 2011

@vierkaha - ved paradicka aj tak, no nie? dolezite je ze ti je skvelo 😀

bambola
8. mar 2011

@vierkaha ty nezodpovedna!!! ani si nehovor matka!!!
tak nejak si si to predstavovala ? 😀 😀 ja by som si dala fernet, ale cisty alebo s tonikom 😝

maxara
8. mar 2011

@monline nieco pekne mi napis 🙂

@katty17 Kati, mna z teba picne, ty kam chodis na tie zdrobneliny 😀 😝 ved ty ich dokazes napchat do jedneho prispevku tak vela, ze ja odpadavam 😀

monline
8. mar 2011

@bambola našla som si a prečítala 🙂

maxara
8. mar 2011

@vierkaha uz len robertka.. 😀 😀 😀

vierkaha
8. mar 2011

@bambola áno tak nejak 😀 Inak ja som fernet celý život neznášala a keď som zostala tehu tak by som bola vraždila keby som si mohla dať, tak si teraz fičím len na obyčajnom fernete, ale musí byť s colou 😅

vierkaha
8. mar 2011

@maxara že? 😀

monline
8. mar 2011

@maxara čo povieš na plánik cesty? 🙂)

bambola
8. mar 2011

@maxara @katty17 fakt 😀 to si "zdedila" s materstvom? 😉

katty17
8. mar 2011

@maxara - peti, to uz mi slape vinecko cerveneeeeee 😀

bambola
8. mar 2011

@monline akurat studujem ako pojdem zajtra a vies ze mi gugel nenasiel polnu ulicu v novej dedinke? 😀 😀

monline
8. mar 2011

@vierkaha ja som výšku robila s fernetom citrus 🙂 občas sme počas pauzy na prednáške vybehli na ranné kafe, k tomu fernetík a zrazu sme zbadali, že je obed..tak sme si objednali aj jedlo a dalšie kafe a fernety a o tretej domov 🙂 a doma som sa nechala mužom ofukovať, že aká som ja unavená a ohučaná zo školy 🙂)

maxara
8. mar 2011

@vierkaha 😉 otvor tajny suflicek 😀 s tajomstvami

@monline perfektny, vyzera to slubne, ale urcite zabludim 😀 aspon raz..

@katty17 Aaaale houby, ved si kukni vsetky tvoje prispevky 😀 podla mna mas rekord v zdrobneninovani 😀

katty17
8. mar 2011

@vierkaha , @bambola inac citrus fernet bol moj kedysi naj naj naj 🙂 uz som ho dlho nemala. baby, myslite ze sa raz stretneme bez nasich babuliatok a dame si do nosa??? 😀

maxara
8. mar 2011

@monline a co si mam obliect? chcela som ist za peknu, ale mm ma zrusil, ze mi je vidno moje velke brucho 😖

katty17
8. mar 2011

@maxara - do kelu, to vazne??? vobec som si to neuvedomila. uz si dam pozor 😉

miki060707
8. mar 2011

@terina25 ahoj, ja mam 3a pol ročnú dcéru, určite to je s 2 ročnou dcérou náročne, vysvetliť jej nech je tichšie, mne napr. malý spí v kočíku, doobeda vonku, dobre ho zababušim, tiež ma taký režim, že ráno, keď vstane dávam hned mlieko, okolo desiatej ovocie a hned ide spať a aj zaspí, ked sa zobudí mu dávam obed, o 2-3 hodinky mlieko a potom kaša, alebo jogurt a predtým než ide spať mu dávam mlieko, ked sa niekedy pozabudnem mu dať jesť a už plače od hladu, tak ho pritom zabávam, aby to zjedol, ale nestáva sa to často, tiež mam nervy, ked malý spí v postielke a sona je v izbe a kričí, sa hned strhne, ale on ked spí, tak spí tvrdo, no niekedy sa budí...
a inak niekedy spí tiež len jeden krát za den, to je po tej 10tej, ale to by dakedy aj 4 hodiny spí a potom ide skôr večer, ked spí dve, tak spí 2 x cez den......

katty17
8. mar 2011

@maxara - peti a co si si chcela obliect?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre