Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
11. mar 2011

taaak som doma od zubara a moja pliaga v papuli je vraj rozkusane a poskodene dasno z osmicky,vraj ju mam ostru a tre mi dasno a toto mi to spravilo,takze ak sa to zopakuje musi ist von...
@maxara inak tie muffiny sa volaju maffiny pre lenive maminy 😀

mirka285
11. mar 2011

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2009 daju sa robit s cimkolvek a su dobre 😉 teda baby pochvalili,ze mozu byt 😝

maxara
11. mar 2011

@mirka285 tusim same skvele spravy si doniesla ☹ trhat osmicku je fakt asi megasranda.. a tie mafiny su fajn 😉 ked to poviem ja, tak musia byt dobre, lebo vies ze take veci nepozieram bezne

denisse
11. mar 2011

@mirka285
@maxara
to su presne tie iste mafiny, co som dala ja 😉 tak tieto su fakt fajne ... 🙂

mirka285
11. mar 2011

@maxara no a navyse ma to boli jak hovado a neviem jest normalne,takze jem same hovadiny,takze vobec nie som nadsena ☹

mirka285
11. mar 2011

@denisse tak aspon ze sa cesi so slovakmi zhodnu ze tie muffiny su dobre 🙂 a inak ako v Cechach,chystaju sa priviezt zo Slovenska zlato ceski hokejisti?

denisse
11. mar 2011

@mirka285
mne sa zubarka uz dlho vyhraza, ze by mi bolo treba dat von osmicku ... a ja sa bojim, najradsej by som pri takom zakroku bola v celkovej narkoze ... 😝

denisse
11. mar 2011

@mirka285
ja neviem .. este som ziadne hokejove spravy nezaznamenala ... hlavne u nas doma to bude zaujimave ... ja fandim nasich, mm cechom ... a nela si musi vybrat 😉

mirka285
11. mar 2011

@denisse no Nela nakolko je zena a este nechape,ze Cesi ten hokej hraju predsalen trosku lepsie,musi fandit slovakom 😉

bambola
11. mar 2011

@denisse tak odteraz len prdopec 😀
@mirka285 @denisse ja si sama chcem dat vytiahnut osmicky lebo moj zubnik to vkuse odklada a ja mam kvoli tomu spodne zuby pokrivene (co som vzdy mala pekne) a rastu mi do tych zubov predtym a ked to teda raz za polroka rastie tak to boli asi tyzden ale boli ako fras 😠 len co dokojim tak si ich dam vytiahnut, oba naraz, nech aj tyzden nezerem 😀

mirka285
11. mar 2011

@bambola ja uz mam jednu vytiahnutu,robili mi to operativne a hlavu som mala jak medicimbal 😒 idem von,mala mi tu vykrikuje,tak ju nakrmim a idem prevetrat..

bambola
11. mar 2011

baby inac mafiny sa daju robit aj bez toho aby som do tej formy dala ten papier, ze? tusim tie mirkine boli bez papiera

bambola
11. mar 2011

@mirka285 ja viem, ze to nie je ziadna slava, preto si dam naraz obe nech sa s tym neserinkam. napuchnuta a ohucana budem tak ci tak a ci o kusok menej ci viac to uz je jedno...

noemarta
11. mar 2011

@mirka285 fuha, kto by to povedal ze to mas z osmicky, tak co ti ju trochu nezbrusil?? 😕
u nas tak fuci, ze sa mi nechce ist von.....

mirka285
11. mar 2011

@noemarta Maci to sa neda len tak zbrusit,to nie je blomba...ale nepomohlo by mi to,ja si uz dlho zakusavam do dasna ale tento krat som si to az tak skaredo,ze si mi tam takato pliaga urobila,tiez ma to vobec nenapadlo,ze to kvoli tej osmicke,asi si ju dam vytrhnut,pozeral mi rentgen,ze nemam ani velky koren na nej,ze by mala ist lahko..no idem von,sme najedene,cafte zatial

mirka285
11. mar 2011

@bambola jaj a Mati hej ja nepouzivam tie papiere,to netreba ked mas plech

monline
11. mar 2011

ahojte
dnes má Daniel 9 mesiacov, ale to ubehlo....
namerala som 71cm a 9,4kg, ani netuším, kedy toľko na váhu nabral, ale to bruško sa muselo na váhe prejaviť 😀
Spravila som mu v tejto izbe kútik na hranie, tak konečne môžem kľudne písať aj cez deň bez toho, že by mi pozhadzoval všetky veci zo stola, na ktoré dočiahne...
@bambola dnes si si menila baterky? 😀
@denisse
@mirka285 mne trhali osmičku pred pár rokmi, bola som objednaná na zubnú chirurgiu, mali mi ho vysekať, ale kedže bol čas dovoleniek, presunuli mi termín až o tri týždne..a môj zub robil také problémy, že ma zubárka v jeden deň poslala do vedľajšej ambulancie k ochlastovi zubárovi, nech mi na to pozrie...a on pozrel, pichol injekciu a bezbolestne vytrhol, celé trhanie (bez času na injekciu) trvalo asi minútu..neverila by som, že je to možné, pritom v tom zube už bola obrovská diera, nezlomil sa, krásne ho vytrhol...ak natrafíte na schopného zubára, možno to bude v poriadku..dôležité je, aby dobre pichol injekciu

no a ešte pridávam foto môjho lezúňa

bambola
11. mar 2011

@monline neviem, vcera som sa citila ako zbity pes a dnes opacny extrem 😕 to znamena, ze este nie som celkom dospana lebo u mna sa to takto prejavuje, ze zrazu vsetko hrrr. ale treba vyuzit 😀 uz som aj osprchovana, umyta hlava, dieta naobedovana, vecera uvarena, uz len dorobim tarhonu, kupelka umyta, uz mi ostava len zachod a kuchyna 😉

nechce sa mi moc von kocikovat ale asi vezmem malu a pojdeme aspon v golfaci

maxara
11. mar 2011

baby, tak ja som prave domejkovala branovi tricko k meninam, vcera mal, len nebol cas.. a mam usetrenych 20e 😀 😝 co myslite? moze byt? prikladam aj moje aj original (ten je samoska krajsi ☹ )

maxara
11. mar 2011

@denisse @mirka285 ja som fandievala ako decko vzdy krajsej farbe.. a ked som pochopila, ze tam ide u goly, tak som fandievala tym co vyhravali.. a az ked som uz bola jasna, tak az vtedy za kazdu cenu slovakom. 😀 a najviac som neznasala, ked hrali v tmavych dresoch 😠 sa mi normalne hnusilo im fandit, ta modra mi vobec nie je po chuti 😒

bambola
11. mar 2011

@maxara jeeeej, je perfektne 😎 , uz vobec nepochybujem o tvojej tvorivosti a talente a mozes si tvrdit co chces 😠

maxara
11. mar 2011

@bambola mna takyto zachvat chytil minule, o 9tej som mala navarene a upratane, a potom uz len take ciastiace zalezitosti porobit ako wc, kupelky, ale urobila som aj tortu pre mm a tak.. skoda len, ze tento stav prichadza len raz za uhorsky rok 😒 a hlavne iba vtedy, ked mm nie je doma. A teraz ked je na wfh, tak mi normalne vadi a este aj s Ninkou robi sarapatu, inokedy jej da jest, kym som ja napr hore, lebo si mysli, ze preto piska.. a tak..

maxara
11. mar 2011

@bambola ale ked su takto vedla seba, tak to moje nie je vobec pekne.. cert tam vyzera jak nedonoseny drbo.. a namiesto rozkov ma ucho 😠 najhorsie je, ze som si to nemohla vytlacit, ale musela som si to prekreslit na papier a potom znova odtial na tricko, takze sa zratali chyby samozrejme. A este som to musela aj zvacsovat, lebo na papier som si to male nakreslila 😒

tinaki1275
11. mar 2011

@maxara ty si ozaj sikovna..uplne super je to triko ...to ja furt platim 20..eur.. 😒 som totalny neschopak ..
@bambola ty neprovokuj uz..ja ani osprchovana anani hlava umyta.. este nedovarene..akurat som stihla nakupit a pozehlit asi 10 veci ... 😒
baby mne mali osmicky tahat uz pred rokmi a pravidelne mi opuchaju dasna vzadu a ze vraj mam koren az v sanke ☹ az toho to je.. 😕 mala som ist na chirurgiu a normal v narkoze ..potom som mala zachvat astmy a nejako sa to cele skomplikovalo a osmicky su furt na svojich miestach ..hadam este chvilu vydrzia.. 🙂 🙂

luludi
11. mar 2011

@maxara ze to je ake super 😵 😵 😵

monline
11. mar 2011

@maxara šikovnica si..fakt super sa ti to podarilo...čo je najlepšie použiť na textil? čím si vyfarbila tú červenú?

monline
11. mar 2011

@bambola nechápem z teba..🙂)

monline
11. mar 2011

@luludi jeeej, nové foto

monline
11. mar 2011

@tinaki1275 minule som si čítala o tvojej sestre a chcela som tu len napísať, že to má veľmi ťažké aj ona ale aj celá jej rodina a blízki..a držím palce, aby to bolo lepšie

maxara
11. mar 2011

@tinaki1275 @luludi @monline vdaka baby.. uz som ho trosku vylepsila, lebo som nemohla prekusnut ten original, ze je taky fasacky.. tak som este vyfarbila gate na zeleno, dorobila som napravo tie snurky, co som akosi zabudla a trosku viac ociernila tie cierne ciary na dynamite.
Mon kedze sa to zbehlo tak narychlo, ze mm nasiel obrazok a som povedala, ze to by som mohla zvladnut, tak dovalil tricko, ja som vytiahla fixky na textil a tym som to nacmarala.. inak asi pol hodinka..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre