Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
11. mar 2011

mne sa napr. tie tretie tiez pacia,ale podla mna nie su vhodne na tvoju postavu,nakolko je sukna nariasena a ty si naizaj nizka budu ta zbytocne rozsirovat,ale to je moj nazor...

tinaki1275
11. mar 2011

@kafoditka ja sa pri tych prvych obavam ze sa ta sukna bude krcit..a zo strapless nemam dobru skusenost ..ale teraz ked sa na nich divam maju baby pravdu su naj...ale to by bolo dobre vyskusat najprv..

kafoditka
11. mar 2011

@mirka285
@tinaki1275
@katty17 jaaaaj baby, tie prve ma ohurili, ale kazde z tych siet maju minusy.. napr. prve su uzasne, ale bojim sa ako budu drzat s podprdou bez ramienok - zalezi fest aj od toho, ako je robeny vrch zozadu a ci je dost pevny.. @samozrejme, ze by som ich musela skratit nad kolena... druhe neviem neviem, ta balonova sukna bude asi rozsirovat, ako pise Tinka a tretie su asi zlata stredna cesta, len by som ich potrebovala vyskusat, ako sadnu... No buduci tyzden idem nabehnut do Auparku a popozerat obchody, tak uvidim, ci na nieco take natrafim.. ale neverim tomu

maxara
11. mar 2011

@mirka285 @tinaki1275 😀 😀 trubky.. no sak ked mi date nejake podklady.. neviem ani velkost ani typ tricka ani obrazok aky.. mozno si kupim aj nejake farby na textil take ako vodovky a .. boooze som strasna ... co by ste tam chceli?

@kafoditka ja ti so strihom neporadim, lebo neviem to posudit, ale takto na obrazku sa mi tie tretie nepacia.. takze u mna bud prve alebo druhe..ale kedze viem, ze oblecene mozu prave tie tretie vyzerat superne, tak.. 😅

katty17
11. mar 2011

@kafoditka - domi ono je vazne najvhodnejsie si take saty vyskusat. lebo takto kupujes macku vo vreci kedze nevies ci ti budu take korzetove drzat. ja com som tu raz davala fotku v satach bleduckych, tak som ich mala site na mieru a boli super v tom ze vobec pod ne netrebalo podprdu. ale to uz boli site tak ze sme vedeli ze pod ne nic nechcem. a musim povedat ze drzali paradne. som v nich pretancovala svadbu 🙂

mirka285
11. mar 2011

@kafoditka ja by som urcite nesla do ziadnych nariasenych balonikovych,ale skor sukna strihana do acka co ti zakrije sirsie stehna a inak strih na telo,ved nemas co schovavat...

mirka285
11. mar 2011

@katty17 Kati spytam sa ta na rovinu,drzia ti tak superne aj teraz ked uz nemas take prsia ako predtym???

maxara
11. mar 2011

@kafoditka a do toho kde som si ja kupila sa nechces ist mrknut? a v tescu FaF znacka ti nevoni? lebo na teba tam maju nahodou pekne kusky.. 😒

mirka285
11. mar 2011

@maxara vsak ja by som chcela nejake prekvapko 😉

maxara
11. mar 2011

@mirka285 prekvapko na nejakom megatricku? 😀 no uvidim

kafoditka
11. mar 2011

Baby dakujem za nazory, urcite budem najprv skusat po obchodoch, aby som vedela, aky strih mi sedi..
@maxara aj v tescu sa urcite kuknem, ale mne ked sa nejaka vec tam aj pacila, nikdy nemali 36 alebo 38, vzdy bola vypredana a ostali len velkosti nad 40.. 😒

kafoditka
11. mar 2011

idem uspat maleho a hned potom kuknem tie linky @maxi

katty17
11. mar 2011

@mirka285 - miri ja musim priznat ze nemam az taky rozdiel v prsiach pred tehu a teraz. len pri tych satach ide o to ako je siti ten vrsok siat. tie moje su site velmi pevno. tiez som predtym ako som si hladala vhodne saty bola proti bezpodprdovym satam... ale ked som si dala tieto sit tak som bola tak velmi spoko ze som si dala hned usit aj dalsie cervene 🙂

katty17
11. mar 2011

@mirka285 -miri a ty si si uz skusala teraz po porode take saty ? ved mozno by si bola prekvapena ako ti seknu a este aj drzia 🙂 ak je vazne dobry strih vrsku tak ti musia sadnut. ja tomu verim. podla mna tebe take saty musia seknut.

mirka285
11. mar 2011

@katty17 tak ked ti tohotenstvo nedodrbalo prsia ako mne tak je to v poho,ja si saty bez podprdy dat nemozem,necitila by som sa bezpecne 😀
@kafoditka Domi podla mna v obchodoch maju kopec korzetovych siat,ja som napr. videla aj v tom Debenhams a kamoska si minuly rok bez problemov kupila v Eurovei,skusala si dokonca troje a nevedela sa rozhodnut...musis pokukat,ale ono to tak byva,ze ked clovek zhana nic nemaju a ked nepotrebuje vidi kopec

mirka285
11. mar 2011

@katty17 Kati neskusala,a ja uz som po dvoch porodoch,takze nebudem to riskovat 😀

mirka285
11. mar 2011

@katty17 Kati ja tie korzetove saty nechcem,mne zvyraznuju predne to,co je na mne skaredy...tucne ruky,pehavy dekolt,takze ja by som volila iny druh pre mna...

kafoditka
11. mar 2011

uz som tu, dnes rekordne rychlo zaspal maly.. 🙂
@maxara ja strasne neznasam spagetove ramienka 😉 tie posledne maju jednoduchy pekny strih aj farbu ale tie ramienka to zabili.. strihovo sa mi najviac pacia tretie ale v inej farebnej kombinacii.. druhe maju peknu farbu ale ja ked som si skusala mamine saty, ktore maju podobny strih, tak mi povedal mm, ze vyzeram v nich ako stara pani - nepacim sa mu v puzdrovych satach bez vystrihu 😒

maxara
11. mar 2011

@mirka285 a tie co som hodila ja sa ti pacia pre Kafka?

maxara
11. mar 2011

@kafoditka a tie prve a stvrte? tie posledne by sa podla mna dali aj bez ramienok..a tie tretie nesadnu kazdemu, lebo to pri pazuchach moze vyzerat blbo, ked je to moc vykrojene..

kafoditka
11. mar 2011

@mirka285 presne ako hovoris - ked potrebujes, nezozenies a ked ti netreba tak na teba vyskakuju z vykladov.. dam si ja buduci tyzden tour de shopping a uvidime..

kafoditka
11. mar 2011

@maxara Peti stvrte mi pridu take obyc saty na leto a prve sa mi nepacia..nevies nahodou stranku toho obchodu, kde si si kupila saty na vecierok? teda ak nejaku maju..

mirka285
11. mar 2011

@maxara nepaci sa mi ani jedny,troje z nich na mna neposobia vobec slavnostne...

maxara
11. mar 2011

@mirka285 @kafoditka to fakt ani jedny sa vam nepacia? 😅 a ja mam co za den.. ja by som si dnes asi kupila na mimibazare vsetky saty 😀 ja si nepamatam, v ktorom som bola, ale mam podozrenie, ze som ich kupovala v avione v CaA a potom este jedny velmi podobne mam z www.halens.sk

mirka285
11. mar 2011

@maxara tie prve sa mi pacia,tie druhe su tak pre moju mamu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre