Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
13. mar 2011

aj my sme sa s mm zoznamili cez net, ale on je z Planice u Klatov, ja z PO .. takze my by sme sa inak asi taaaazko 😀

petrap001
13. mar 2011

@bambola ja som tiez mala maniu so skreckami ked som bola mladsia.potajomky som si ich znasala domov,viem ze som ich mala na skrini v izbe aby to vyzeralo nenapadne.ale vzdy sa mi akosi prekusali a zdrhli ☹ ale raz vecer ma mama zavolala do spalne a hovori mi:Boze,neviem ci mi strasi ale som videla bielu mysku behat po zemi.chapes tomu??? a tak preletel zase 😀 😀 😀 😀 tak uz jej doslo ze o co chodi 😀 tak som ho musela mat v pivnici potom 😖 ale sranda bola aj to,ze aj brat ho videl a vravel potom,ze.nechcel som nikomu hovorit ze vidim biele mysi,lebo by ste si mysleli ze mi strasi 😀 😀 😀

petrap001
13. mar 2011

@denisse no raz sme sa o tom bavili hej hej.sa mi zda,ze si vravela ze si zo sidliska II ci III ci neviem 😀

denisse
13. mar 2011

baby, ja som vcera upratovala v nelinej skrini, vyradovali sme male veci a zrazu sme narazili na uuuuuuuuuplne rozpradnutu igelitku ... som sa v prvom momente zlakla, ze mame mys, mole alebo daco take ... som zakricala na mm,nech sa pride pozriet a nakoniec sme sa zhodli, ze to bola asi ta "akozerecyklovatelna" igelitka, co sa sama rozpadla ... 🙂

denisse
13. mar 2011

@petrap001
ano, z trojky ... juuuj, v aprili sa tam po viac ako roku chystam, sa tesim .. dufam, ze nejak zvladneme cestu 🙂

bambola
13. mar 2011

@maxara nasa mala psi u nasich nehladka ale to su take pojasene kozy obe tie len vkuse skacu, akoze od nadsenia ale ja uz vzdy dviham nohu nech po mne neskacu tak uz vedia, ze som ochotna kopnut a ku mne len slusne 😀
ALE som minule myslela, ze oca prerazim. bol von nakrmit psy a ich nechat vybehat.prisiel dnu a ze podrzim ti malu? a sa pytam ci si umyl ruky a on, ze ved tym psom nic nieje, ze su ockovaneeee. tak pozeram na neho ako na debila ci je normalny 😠 no aby som este aj vlastneho oca kontrolovala ci si ruky umyva 😒

petrap001
13. mar 2011

@denisse no vy este z ciech ak tak,ale my sa v lete chystame domov na aute tak to bude o drzku 😒 som zvedava ako to prezijeme.ved alex sa zblazni v tom aute a my s nim 😀

bambola
13. mar 2011

@petrap001 musis dat do suflika v stole, odtial neujdu 😀 😀

bambola
13. mar 2011

@denisse rozpadla sa v skrini 😀 sranda

denisse
13. mar 2011

@bambola
ale uplne na drobne kusocky, z niektorych uz bol az prasok 😕

petrap001
13. mar 2011

@bambola 😀 😀 tak to ma nenapadlo

denisse
13. mar 2011

@petrap001
aj tak pojdeme na dvakrat, mam segru v BA, tak sa chvilu zdrzime tam ...
ale budeme mat nove auto .. teda stare nove (jazdene), ale pre nas nove ... sa tesime, tento tyzden ho uz asi budeme mat 🙂

denisse
13. mar 2011

@petrap001
a objednala som prenosny DVD prehravac, prinajhorsom pustim DVD ..

bambola
13. mar 2011

@maxara este ma napadlo s tou tvojou kamoskou...... vcera som sla s malou z mesta busom a vedla mna sedel taky stary pan a mal so sebou yorkshira na kolenach, take steniatko, na prvy pohlad velmi pestovany a udrziavany 😉 a ten pan sa cely cas s nim rozpraval ako s dietatom, ze za chvilku budeme doma.... este patronka a potom tesko a to uz sme potom doma.... musis sa spravat slusne a neskakat po ludoch......🙂 a tak podobne az ja som mala zly pocit, ze ja sa s malou nerozpravam len som jej strcila vreckovky do ruky nech este chvilku vydrzi 😀 potom jednej pani povedal, ze havo ma 7 mesiacov a ze ma len jeho, ze on uz je doma sam . tak mi to prislo take mile 🙂

bambola
13. mar 2011

@denisse a to co bol za material? ja by som sa hned zlakla ze mole 😒

denisse
13. mar 2011

@bambola ved aj mna to vystrasilo ... bola to bezna tesco igelitka

ericica
13. mar 2011

AHOJTE konecne som sa sem dostala 🙂 idem si vas trosku precitat....a mam dobru spravu sice mam obe deti silne soplave ale sa tesim ako mala ......Edina my pomaly zacina papat aj ine veci okrem ovocia....sice nie vela ale aj to je uscpech....vcera som jej uvarila stehienko s mrkvou a zemiakom a par lyzic zlupla.....ja si niekedy myslim ue je plna mojho mlieka ked jej davam pred kazdym spankom a niekedy aj mimo to ,, no ale pre mna je aj tych par lyzic uspech.... 😵
teraz prezmenu zacala hysacit Rebeca v noci zo spanku musela som ju premiestnit k sebe do spalne a v noci uz spala kludne 😉 krasnu slnecnu nedelu vam zelam 🙂 🙂 🙂

tinaki1275
13. mar 2011

takze baby ja som bola vzdy az extremne zatazena na zvery doma, ale mam svoje hranice..moj kokrspaniel ktoreho sme mali s byvalym m sice lizol k nam do postele(vzdy len k noham),ale bola to fenka ,a neuveritelne cistotna a vzdy ked sme prisli z vonku tak sa sama postavila pod dvere kupelne a nasledovala komplet ocista..fakt nikdy nesmrdela..nikdy ..kupali sme ju raz do tyzdna..ona to vyslovene milovala..minuly rok zomrela..teda nechtiac ju byvaly presiel autom 😢 ..Moj Donald ktory ma cez 30 kg ale mal vzdy ostre hranice..je to cuna takze kym bol dnu tak mohol byt akurat v obyvacke pod stolom a v kuchyni ..nikdy si ani len netrufol na gauc ..a on nie je sterilizovany ale ziadali ho na krytie uz3x ..takze si uz uzil aje vcelku kludny a nikdy sa nikomu nepokusal urobit o nohu alebo nieco podobne..to by som sa pozvracala. 😕 ..a s malou uz ma kontak t kazdy den ked ho pustam vybehat lebo je priviazany na krytej terase tak ona je v behaku a on nadseny hned k nej sadne a polozi hlavu tam kde su hracky aby ho hladkala a ona pisti a taha ho za usi a dobe mu do oci ..a on chudak drzi .. 😀..potom jej umyjem dobre ruky a tym to hasne..inak donalda kupem tiez raz do tyzdna..ale on by potrebovala kazdy den..
a k mackam..su macky a MACKY..ja mam jednu macku -klasicku potvoru ,podlizavu ked nieco chce a nevypocitalnu ..ale aj tak ju mame radi ..a MACKU(teda kocura) a ten je lepsi ako ktorykolvek pes..nikdy som neverila zeto niekedy poviem,lebo ja psov milujem..nas Mangas bol od mala uplne iny ako vsetky ostatne macky ,veri vsetkym a ide ku kazdemu ..este nikdy nikoho neposkrabal a aani inej macke neublizil ,vzdy sa vrhaju ostatne nanho a on ich necha aj ked je velky a silny ..proste je nad vecou ..je mozte chytit za chvost a opatrne dvihnut do vzduchu (samozrejme nanajvys opatrne aby som m uneublizila )a on sa aj tak bude obtierat hlavou o ruku ..nikdy sa nepokusal nic zobrat napr.zo stola vonku aj ked to bolo maso (za to macku som uz nahanal s kusom steaku) odsledovali sme to dokonca kamerou ..4,5 hodiny bola na stole sunka a on sedel pods tolom a cakal ..potom si tam lahol a zaspal..a nevyskocil na stolicku aby si to zobral sam..co k tomu ..je to naj naj naj kocur na svete..a mala ho taha za chvost kazdy den a on aj s mnaukanim pride vzdy ked ideme von a rovno k maxicosi ked ju polozim na zem a on ho veselo taha a on nic.. 😀

tinaki1275
13. mar 2011

@denisse ano my mame tuna v dvoch supermaketoch len take igelitky .. 😉 z toho je bordelu .. 😒 tazke ich hned po nakupoch vyhazdujem..

ericica
13. mar 2011

@tinaki1275 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inac aj my mame kokrspaniela anglickeho v byte a je cistotny spi nam pred postelou a mala ho uuplne ze zboznuje.....

ericica
13. mar 2011

no a s tym kocurom klobuk dole ja mam s mackami len zle skusenosti........ 😝
joj idem dat piect maso bo budeme bez obeda hned som spat... 😉 ozaj ake mate teraz u vas pocasie???

tinaki1275
13. mar 2011

@ericica mame uz dobre ale mali sme vyse tyzdna sakra kosu ..az do 3 stupnov to islo ,co je na kretu fakt malo ..ale dnes je u\z treti slnecny den a cca 16 stupnov..to sa da..

bambola
13. mar 2011

@tinaki1275 tak to presne ako nasi kocuri 😉 preto som si ja tak oblubila macky, lebo obaja boli ako havkovia 😉
@denisse ja som sa uz nastvala a kupili sme si v tesku tie platenne tasky a nakupujeme len do nich lebo tie tesko igelitky su uz len take tenke nic 😠 iste, ze chcu byt EKO ale tak nech neznizuju kvalitu ale daju si za ne zaplatit. ja som ich vyuzivala do smetneho kosa cize u nas sa ekologicky pouzili dalej 😀 ale teraz som z kazdeho nakupu doniesla vsetky derave cize tie len vyhodit 😠 tak teraz mame platenne ale musime kupovat aj sacky do kosa.

gabika41
13. mar 2011

@aalexis007 ....mala ma po mne biologicke hodiny,takze kazdy den tak okolo 5:30 je uz hore....rano dostane flasku,ale mlieko uz moc nechce....,potom ju musim zabavta do 9 to mame polovicu bananu+jablcko+keksiky,potom ju dam von do kocika spat...obvykle potiahne 1 az 1a pol...naobeduje sa ,potom sa hrame,potom zase ukladanie na spanok okolo 14tej .Okolo 16tej kasa a potom tak 17:30 kupel a flaska a spi ale teraz pravidelne musi mat este jednu flasku tak do polnoci....tiez som presla z Nutrilonu na Sunar,ale ze by bol sytejsi sa mi ani nezda.....ona sa musi tak zdravo unavit...vecer mi potom zaspi normalne na flaske....to je najlahsie uspavanie momentalne....a je tiez zvedava,vsetko by chcela vidiet a ohmatat..... 🙂

denisse
13. mar 2011

@gabika41
ani sa velmi necudujem, ze ti vstava o 5.30, ked o 18.00 uz spi na noc ... ved nikto by nevydrzal dlhsie spat .. proste to mate len posunute ... my vecer ideme spat o 20.30 a vstavame o 7.30 cca ... 🙂 🙂

a odekedy si vie sadnut v kociari, tak sa ju doobeda snazim uspat na prsniku ... co si vyzaduje, aby bola totalne unavena, inak mi pri tom nezaspi ... a dnes sa mi od nej podarilo vstat az po 15 minutach a o dalsich 5 minut som musela k nej naspat ... este sa mi ju podarilo na 10 minut presvedcit na spanok, ale uz sa mi nepodarilo od nej odist .. tak dufam, ze to nebude pravidlo, ze budem musiet celu polhodinu lezat pri nej, pretoze tento cas bolo jedinych 20 minut za den, co som mala len pre seba ... poobedny spanok vonku v kociari, to musim chodit a este cestou vyzdvihavam nelu, takze po spani uz mam dve deti az do vecera 🙂

denisse
13. mar 2011

a mm tvrdi, ze barunka je po mne v tom spani cez den ... ja tiez nikdy cez den nespim, nejde mi to, ked je vonku svetlo 🙂
a celkovo nie som velky spac, ale u deti by som ocenila, keby boli 😀

maxara
13. mar 2011

@denisse ja varim presne taketo somarinky ninke tak cca kazdy druhy den, ale tu zeleninku varim v naparovacom hrnci, je saldsia.. a tym ze je Ninka tazka, tak ja jej zbytocne nedavam ziadne zahustovace ako vlocky.. teda bud by som jej dala obilninu, alebo zemiaky..

maxara
13. mar 2011

@bambola 😀 😀 no vidis.. ved on ich inak berie ako ty.. a toto je to, co mi vadi, pre mna v podstate cudzi pes a nanucuje sa mojej ninke 😒

maxara
13. mar 2011

@bambola ako ze musite kupovat aj sacky do kosa? Ja si velmi dobre pamatam, ked este ziadne sacky do kosa neboli bezna vec a kazdy den chodil so smetami najmladsi clen domacnosti, cize ja.. aspon ze taky riadne zateceny smradlavy kybel som nemusela umyvat..

maxara
13. mar 2011

@denisse ja by som spala aj cely zivot 😀 ale keby som sa uz prespala, asi tak po troch dnoch lenosenia v posteli a spania, tak by som asi mesiac ficala 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre