Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
20. mar 2011

@kafoditka jaaj tak to neviem takto z hlavy,a ty co strasis uz so sietkou,vsak este nie su komare 😀

kafoditka
20. mar 2011

@mirka285 jaaaj uz som si vsimla ten system..to je tak ked to kukam pri malej lampicke bez okuliarov 😎

kafoditka
20. mar 2011

@mirka285 ale vleteli mi do kuchyne vecer dve nechutne velke muchy tak som ich spacifikovala a hned ma napadlo vyskusat sietku na sportaku, aby som bola pripravena 😀

kafoditka
20. mar 2011

@mirka285 taku chut si mi narobila teraz s tou polievkou, ze mi porad sliny tecu 🙄 😉

tinaki1275
20. mar 2011

@katarina7777 mi hovor ...a ze vraj cim neskor idu tym to viac boli a dieta viac trpi ..ak nam teraz nejdu ,co verim ze ano ..tak potom to bude show...inac mne cez den ako tak ,nervacit zacina okolo siestej vecer a graduje pred spanim cumlik si strka naopak do pusy ,dnes zaspala s plastikovou zubnou kefkou .. 😒 a budi sa aj v noci z nicoho nic s placom ..

mirka285
20. mar 2011

@kafoditka inak ja mam zase taku uchylku,ze skusat letne sandale a kratase,tiez som neni kompletna...no ale idem uz,Gabo ma vola nech s nim kukam telku,nevie zit bezomna 🙂

kafoditka
20. mar 2011

@tinaki1275 😕 tak to mi ani nehovor, lebo Filip ma 9 mesiacov a po zuboch ani stopa.. lebo v tom pripade si to teda pekne vyzeriem 😒

tinaki1275
20. mar 2011

@bambola chutne su tie plavocky ,matka v nich nusi byt zlata.. 🙂

tinaki1275
20. mar 2011

@kafoditka a nebudes sama.. 😒 nas to tiez caka..vraj su uz dasienka stvrdnute a zubky sa tazsie prerezavaju ...to m i povedala pedina..ale stale verim ze u nas to tak nebude.. 😉

bambola
20. mar 2011

@tinaki1275 sces vidiet? 😉

tinaki1275
20. mar 2011

@bambola joj zlate 🙂)a vonku na susi ju v nich nemas ? aby lepsie vyzneli na postave.. 😀

bambola
20. mar 2011

@tinaki1275 😀 😀 nie, nestihla som ich cvaknut pred vstupom do bazena lebo sme prisli ltt ale v utorok ideme zase vsetci traja tak jej spravim modelkovsku foto specialne pre teba 😉

macik27
20. mar 2011

@gabika41 áno čistokrvná Trenčanka 😀

tinaki1275
20. mar 2011

@bambola no to urob urcite..akuart mi volala ta kamoska z cypru zajtra nastupuje do nemocncie a v utorok ju caka cisarsky ..dufam ze bude vsetko ok .. 😕

macik27
20. mar 2011

@bambola tak tie sú suprové 😉 to si objednávala z tej stránky? akú veľkosť?

maxara
20. mar 2011

@bambola je to potvorka, ale tak vyskusaj.. napr Ninu to velmi bavi a uz sa pomaly snazi aj pit. Resp ked je smadna, napije sa, ked nie je tak sa hra tak, ze sa cela pooblieva 😅

@macik27 ja chapem, ze ty to zvladas, ved zvyknes si, ked vlastne ani nemas inu moznost.. ale mne je strasne luto napr aj to, ze mm je s Ninkou tak malo a ja mu hovorim, ze uz vie toto alebo toto.. alebo obcas mi povie, ze vies co ninka urobila? a ja ho zrusim, ze to uz robi dva tyzdne. A to je mm doma a je s nou vlastne kazdy den, len kratko.

@tinaki1275 tajomstvo to nie je, ale.. no skratka na fyziologii rastlin sme sa ucili o tom, ako sa ake vitaminy dostavaju z jednotlivych zelenin do vyvaru a tymto inspirovana som sa rozhodla, ze to vyskusam. Okrem toho mrkva ma uplne inu chut, ked je varena vcelku, ked na kolieska a ked nastruhana.. CIZE podstatou mojej polievky je nastruhana zelenina, konkretne mrkva, petrzlen, zeler. Ich pomer je taky, ze viac musi byt oranzoveho, vacsinou davam aspon 5-6 mrkiev, 1 velky petrzlen a polku stredneho zeleru. Vsetko nastruham. Na malo oleja dam nastruhanu mrkvu, osolim, pekne ju malinko oprazim, pridam zbytok, zalejem vodou a zakryjem. Potom tam prihodim kukuricu a hrach (mrazene). Ked mam pocit, ze je to makkucke, urobim si trochu zasmazky klasickej, pridam nejake korenie, vacsinou rasca drvena, paprika sladka, trosku cierneho mleteho a majoranku. A ked mam zivu vnatku, zlerovu alebo petrzelku, tak davam aj tu. No a nakoniec hned po zasmazke hodim do polievky este zopar velkych cestovin. NO.. a toto vzniklo na intraku, kedze som vacsinou nemala vacsie mnozstvo surovin na polievku jedneho druhu. No a kedze sa ti neziada jest kazdy tyzden tri dni to iste, tak obcas som tam supla opeceny na malinke nakrajany parok, alebo som nedala cestoviny, alebo ani cestoviny ani parok.. niekedy viac vnatky... a tak

bambola
20. mar 2011

@tinaki1275 ma planovany alebo kvoli niecomu?
@macik27 velkost M a su je akurat, ono sa tie velkosti aj prekryvaju a nastastie ma odhovorila od S 🙂 ten obchod je tuto u nas v Dubravke cize ja som bola osobne 😉 ale pozeram, ze si postovne neuctuju 🙂

maxara
20. mar 2011

no co damy? skapal pes? 😕

macik27
20. mar 2011

@maxara no veď to ma najviac mrzí že ona robí také pokroky a on to nevidí ☹ dnes sme spolu volali asi hodinu a kameru som namierila na malú tá sa hrala na zemi a on bol úplne šokovaný že ako sa za tú chvílu zmenila a ona sa úplne predvádzala 😀
@bambola dobre vedieť zatial minieme čo máme nakúpené a potom si možno spravíme výlet do Blavy 🙂 nemusíme byť len doma zavreté 😀

maxara
20. mar 2011

@macik27 no ved.. za neho si neviem predstavit, ze akoze ja by som nebola s Ninkou a iba by som ju videla 😢 no ale uz staciii, ja viem ze je to pre vas oboch tazke

macik27
20. mar 2011

@maxara zvládneme 😉 no malinká je hore takže končím asi zalomím s ňou 😀 dobrú noc

maxara
20. mar 2011

@macik27 dobru

tinaki1275
20. mar 2011

@maxara znie to velmi mnam mnam,teda este ako to ty popisujes...tak "stavnato"vyskusam hned po kralikovi 🙂
@bambola planovany,cyper.lekari sa boja u nej asi prirodzeneho ..prvy porod, ma v bokoch 88 cm .a 36 rokov..a este extremne nizky prah bolesti - omdlieva aj pri odbere krvi 😀

merikac
20. mar 2011

dobry neskory vecer kvakulky,,nejako vas zanedbavam,,,mam vo vsetkom taky sklz, ze az hruuuza,,, 😠

maxara
20. mar 2011

@tinaki1275 aj to je velmi fajn, stavnate 😉 moji rodicia ju maju najradsej s tym parkom, vela mrkvy a vnatky a tie ostatne suroviny primerane 😉

maxara
20. mar 2011

@merikac vybrali ste dlazbu?

tinaki1275
20. mar 2011

@maxara urcite vyskusam..
lucim sa damy ,mala uz dvakrat zamrncala,vidim to na zobudenie do 15 minut.. 😒 tak sa radsej rychlo nachystam do [postele..

merikac
20. mar 2011

@maxara vybrali, ale sklamem ta, je bierla, taka mramorova,,,,ocino aj mm ma s cyklamenovou zrusili 😠 .........a videla som tam kraasnu zelenu,,,,,,,,,,ale veru nepresla som s nou,,

maxara
20. mar 2011

@tinaki1275 potom zreferuj

@merikac no meri, sklamanaaaaa soooom ☹

merikac
20. mar 2011

@gabika41 no raz darmo, sikulka je mala,,,a ten cas u nas s palvanim odradil aj mna,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre