Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
24. feb 2010

no pekne,ja mam priatela z hornych oresian......

mima89
24. feb 2010

fuuha no to ho mozno aj poznam...

strasska
24. feb 2010

oacka, nie ja som rodila a zasa idem do Novej, pre mna je Saca od ruky a teraz uz uplne, ked mame aj maleho.

Inak sme sa bavili minule o ortopedickych novickach, som nasla nieco, tak pridavam link
http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1147834

zrzulka
24. feb 2010

dakujem vsetkym za referencie na tu nemecku stranku... este mi napiste ci sa da na ten jane slalom namontovat nejake pridavne sedatko. mala mi este velmi nechodi. resp. ked ju vylozim z kocika ide uplne opacnym smerom, pri vsetkom sa zastavuje....Budem potrebovat kocik aj pre nu....Ako to budete riesit vy co mate deticky tesne po sebe?nejake tipy by bodli....

katy1979
24. feb 2010

zrzulka da sa babypod ci ako sa to vola. da sa to pekne sklopit. ja som rozmyslala nad skejtikom, ale ak kupime jane 2010 tak tam tazko dam skejtik. hlavne ked sa budeme niekam ponahlat by to bodlo

katy1979
24. feb 2010
agika1982
24. feb 2010

ja som velmi spokojna s X-landerom.....uz ho mame aj rezervovany......

zrzulka
24. feb 2010

Katy to je super a pasuje to na trojkolky ci na akykolvek kocik???? Nechcem kupovat surodenecky lebo ten vyzera ako tank je bud dlhy alebo hrozne siroky....vsak by som sa nikam s takym kocikom nedostala....
Preco sa neda dat na jane skejtik????

zrzulka
24. feb 2010

Kolko teraz vychadza na tej nemeckej stranke ten cely set ??? baby pisali v tom fore co sme dala Stasi link ze vraj sa zdrazovalo. ja po nemecky neviem takze sa v tom nevyznam....

agika1982
24. feb 2010

baby a uzivate kyselinu listovu??? ja berim elasti.Q...som zatial spokojna.....

strasska
24. feb 2010

Zrzulka pozri aj toto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5379767&tab=0
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5863753&tab=0
a este jedno hladam, lebo tam sa dalo aj sa sadnut,
a nerozmyslala si nad surodeneckym kociko ako Phil a Teds, alebo niecim podobnym, ked aj tak chcete kupit dalsi kocik?

lenkaaninka
24. feb 2010

baby ja vám poviem ako som to ja riešila lebo jedna mala 1rok aj mesiac a ked som s menšou chcela isť von som musela samozrejme obe brať tak som jednoducho prehodila rúčku na kočíku športovom strecha pri mne a malá jedna v streche sedela a držala sa rúčky a tvárou ku mne bola takže tak a v pohodke sa dalo ...horšie bolo ked som mala ešte hlboký to chodila tak všelijak aj kusok som ju odviezla že sadla na okraj vaničky kočiara sem tam peši ...rôzne ale ked bol športiak tak super lebo ked boli spolu tak sa bili 🙂

strasska
24. feb 2010

😀 uz som si precitala odpoved na moju otazku,a le ten Phil a teds ma moja kamoska a je rovnako dlhy a aj siroky ako ten moj

zrzulka
24. feb 2010

Stasi praveze ten PaT sa mi nepaci. ved to druhe dieta tam sedi akoby v kosi, navyse male babo ide rovno do sportaku. to nie je nic pre nas.... ja si nepomozem ale mne sa ten kocik nepaci. mala je zvedava chce sa pozerat pred seba a nie na opierku vrchnej casti kocika ....Vdaka za linky idem to okuknut....

strasska
24. feb 2010
zrzulka
24. feb 2010

Stasi a aky mas kocik???

zrzulka
24. feb 2010

ten posledny link s tym stupienkom na sedenie som kukala v Uk v obchode ako to vyzera v reali....je to dost siroke... segra referovala od kolegyn skusenosti a vraj je tam potom problem ze sa tazko tlaci kocik lebo mamicky nemaju priestor na nohy.... To je dilema.... Zatial sa mi najviac pozdava to pridavne sedatko. da sa to odpojit v pripade potreby.... neviete do kolko kg udrzi dieta????

strasska
24. feb 2010

presne nad tym som uvazovala, ze ja uz teraz hocikedy zakopavam o tu tyc medzi kolesami 😒

strasska
24. feb 2010

max. vaha 20 kg aspon tak to maju na stranke

zrzulka
24. feb 2010

Jeeeeeeeej tak to je potom v poho. mala ma nejakych 12.5kg ...

oacka
24. feb 2010

zrzulka, toto je celý troj set - hlboký, športový a autosedačka a stojí 549,- euro:http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-pro-form...
ale teraz mi doošlo,že ty čakáš chlapca, tak červenný asi nie,idem pohľadať inú farbu.

oacka
24. feb 2010

tu je modrý za 449,-,ale autosedačku treba dokúpiť extra:http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-pro-bugg...
tu je autosedačka za 149.- :http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-strata-car-seat...
ale mojmu bratovi sa tá autodsedačka veľmi nepozdávala, že malému sa tam po pár mesiacoch nezmestila hlava do opierky. a aj iné kočky na fóre sa na tie autosedačky sťažovali,,že sú malé...

kenan
24. feb 2010

ja som rozmyslala nad tym stupienkom....moj Kenan totiz uz teraz vazi 18 kg 😅 a sediet v kociku sa mu uz moc nechce, aj ked chodime na nakup, tak sa radsej na nakupny kosik postavy, nie sadne......a problem z behanim opacnym smerom atd. je u nas tiez hrozne velky 😠
http://www.baby-walz.de/Sicherheit/Lauf-und-Sch...
to je ale uz prehnane 😝

ericica
24. feb 2010

caute babule az teraz som sa dostala k pc ...od rana makam,,,,dufam ze ste toho vela nepopisali idem si vas precitat 😉

ericica
24. feb 2010

takze najprv by som medzi nami aj ja chcela privitat nove maminky 🙂 ☹
mirka aj my sme teraz kupovali komodu a uz som si tam aj ulozila vecicky 🙂
no k tym menam ani my sme nemali vybrate chlapcenske meno a preto budeme mat asi babu 😀
ale oliver sa paci aj mne 🙂
no a ktym kocikom ja som vcera tiez hladala cely den na nete a nic som nenasla hladam nieco podobne pomozete mi hladat....myslim take pekne farebne prevedenie 😀

mirka285
24. feb 2010

tak uz som doma..som taka spokojna dnes 🙂 🙂 🙂 boli sme kupit tu komodu,samozrejme ze je to na objednavku,takze mesiac si na nu pockam,a boli sme objednat kocik..takze ja som uz vybavena 😉 sa tesim velmi nakoniec sme vybrali hnedy sportiak a korbicku s hnedou vanickou a krasnou zelenou budickou.,velmi to spolu pasovalo tak sa tesim a na ten hnedy sportiak som este dokupila farebny hnedo biely kvetinkovy potah aby to nabolo take fadne..no a dodacia lehota 12 az 14 tyzdnov ☹ ☹ ☹ a moj milovany povedal ze dufa ze dam chvilu pokoj lebo za chvili zruinujem 😠

kafoditka
24. feb 2010

mirka super! Tak ty si jedna z tych stastnych, ktora ma kocik vybaveny 😉 Predpokladam, ze si hovorila o teutonii vsak? Vybrali ste cosmo alebo spirit? Ja stale donekonecna surfujem po nete a neviem sa rozhodnut, ze ktory... ☹ ☹

A kde ste vsetky? Nejak je tu mrtvo...

maxara
24. feb 2010

Ahojte babulky, vitam aj ja aj nove babulky...a pre tie podotykam, ze mame tabulku, ako spravne oacka poznamenala, do ktorej si piseme nase zakladne udaje...co som postrehla, som tam vlozila (zatial len u seba, na web to zavesim neskor, ked pribudne aspon nejaky dalsi udaj... ale priebezne mi ich samozrejme posielajte na IP, aby som nahodou nieco nerehliadla). Tu je momentalne posledna verejna verzia tabulky
http://picasaweb.google.sk/5.valuchova/Julovky2...

no a este nejaka reakcia:
oacka - davaj ty len pekne pozor, aby ta tvoja momentalne poddajna krasavica nemala babatka skor ako ty 😉
no a predporodny kurz... ja sa chystam rodit na Kramare a viem, ze tam robia aj rozne prednasky a profylakticku pripravu, ci ako to volaju... Zaroven tam ta pani psychologicka riesi aj pripravu otecka pri porode a tehotenske cvicenia pre tehulky. Tie nie su povinne, ale su velmi prospesne. Okrem dychovych cviceni sa tam cvicia aj take lahsie cviky, ktore pri porode mozu len pomoct, takze ja by som to urcite vyuzila a teda aj vyuzijem... Ale planujem tam chodit az tak od 6. mesiaca... je to doobeda, takze na priepustku a trva to asi 1 a pol hodiny (to cvicenie)... prednasky su niektore naozaj prospesne, tak uvidim podla temy, ale byvaju aj o dojceni

mirka - zavidim ti, ze uz budes mat prvy kus nabytku... ja stale nic... cakam, kym mi daju na stranku to, co som vydopytovala... zatial nic 😠
a este jedna vec, tie tvoje prdy si mi tusim nejako wifi poslala, lebo uz druhy den sa nejako nemozem hybat, boli ma podbrusko a poprdkavam... teda pokial som sama 😉

no a pre vsetky:
vcera som s nemohla dorehotat, ked som poobede ostrihala psiska (teda Laru pretrhala a Basa ostrihala), su takiiii kraaaasni. Basko znova vyzera ako steniatko a Lara je uuuuplna kocka, s krasnymi dlhymi uskami. Len tie ksichty vyburane keby ste videli... moje plysaciky...
dnes som bola v robote urobit tu blbu sichtovnicu... podotykam, ze to bolo priblizne 50 tuknuti do mysi, co ta senilka sprepadena nemohla za mna urobit... aj som jej povedala, ze som prechladnuta, boli ma mechur a drbala som sa do roboty len kvoli nej... a viete co som si potom uvedomila? ze som sa rano navliekla cela do cerveneho.. pulovrik, nohavicky, topanky a kabat... sranda...a zrejme som aj dobr urobila, lebo po tych mojich blbych poznamkach som veru citila na chrbte pichlave oci tej trapky...
bola som aj u lekara - obvodneho... a vypisal ma este na tyzden 🙂 aj som bola prekvapena, ale nevadi, rada si oddychnem. No a sestricka mi zmerala tlak a vraj super 125/80... tak som rada 😉

maxara
24. feb 2010

mirka gratulujem ku kociku 🙂
kafko ja som tu... kadernicke idem 9.3. a vtedy idem aj zubarovi, takze to by som ani nebola v BA...
v pondelok idem do roboty urobit uzavierku, resp. ukazat kolegovi a potom na sono ku gyndasovi mojmu, takze nic a do stredy som doma ☹ a je mozne ze budem cely tyzden...
agi a este niekto... spominali ste X-lander... je to polsky kocik a podla mojho nazoru su obdobne kociky aj za ovela lepsie ceny.. teda mne na nom vadilo (neviem ci ste si ho nechali predviest v obchode), ze sa dost blbo menila vanicka za sportiak a ze vanicka je taka nasuvacia na plastove nastavce (tie su ine pre vajicko a ine pre vanicku) a tie treba pri kazdom skladani do auta davat dole... no ale ked nebudete chodit autom, tak potom oki... len upozornujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre