Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
29. mar 2011

@maxara od 38 stupnov som aj ja davala cipok, ked mal bubo vtedy take teploty

luludi
29. mar 2011

jeeej, hrozne lubim pozerat, ked je bubo na zemi na puzzloch ako sustredene vytahuje a vklada drobnejsie hracky do drevenych kociek a stavia kocky na seba a potom ich zhadzuje 😵

maxara
29. mar 2011

@luludi aha, tak dam jej ho asi za hodinku, teraz je napapana a hra sa, v dobrej naladicke, dokonca sa smeje na nejake hracky..
Inak vcera som jej odstuplovala asi riadne hovnisko, lebo rano pri piti mliecka pekne kakala znova a po spinkani teraz znova mala prdnutu taku riedkost.. takze mi ju este aj prehana.. 😒 no ja neviem..

mirka285
29. mar 2011

@maxara to ma zo zubov,Linda tiez mala vtedy take redsie hovienko....inak ja mam asi najposranejsie dieta zo vsetkych,Linda kadi minimalne tri krat za den 😕

bambola
29. mar 2011

@maxara ja som tiez myslela, ze je to tymi postrannymi procesmi 🙂
chuda ninka ale aspon, ze ma dobru naladu.

no moje dieta je unavene, ociska cervene a nie a nie spat, musim ist s nou von a asi to spojim aj s tym, ze rovno pojdeme do dnv na plavanie. @katka55 keby nieco napisem sms , zatial plati tak ako sme sa dohodli

kafoditka
29. mar 2011

Baby tak ja mam upratane, navarene este zo vcera a teraz som uz treti krat po sebe prebalovala Filipa, lebo mi nakadil po dekel do plienok 😕 kde sa to v tom malom telicku berie?? 😀 Co sa tyka clony, tak ja nebudem riesit, teutonka ma preklapaciu striesku ako spominala Mirka, skusim siltovku, ale ta sa asi neujme, kedze uz teraz strhava ciapky z hlavy.. vybavena som Dailongami s vysokym UV este s minuleho roku, tak tym ho budem natierat..

kafoditka
29. mar 2011

@maxara Peti ja si tiez myslim, ze su to zuby.. ked bude mat nad 38, supni jej cipok.. ja som davala najprv viburcol a ked po par hodinach neklesla teplota alebo naopak este stupla, dala som mu uz paralenovy cipok..

kafoditka
29. mar 2011

@mirka285 mne tiez Filip kadi 2-3x do dna, takze ma Linda sparingpartnera 😀

mirka285
29. mar 2011

@kafoditka ja sa tesim ze Teutonka ma tu striesku taku,ze sa da cast z nej aj odzipsovat,ak nahodou budu zase horucavy ako minuly rok bude to super a to ze sa preklapa az dopredu,je tiez super vymysel...tusim sa mi ten moj kocar zase zapaci 🙂

monline
29. mar 2011

@maxara tak aj vás to chytilo..držím palce, nech je Ninka rýchlo fit..smola, že práve, keď sa začína vylepšovať počasie...
a- mne sa pletie nutrolin s nutrilonom, ale viem o čo ide...dík za upozornenie 😀
@mirka285 som sa zasmiala, že dlážky máš vytreté..predstavila som si Lindu ako ich vysávačom po celom byte uprace 🙂 gratulka k Andrejovi 🙂
@noemarta kafíčko na teraske- čo je lepšie? aj ja si dnes dám, len čo sa malý zobudí a (dúfam) aj niečo zje..
@any23 ako sa prejavuje intolerancia laktózy? a potom aké mlieko pije?
bambi, kafko, gabi, aj ostatné kočky - dík .. ja som sa dnes nastavila tak, že už "musí" byť dobre, tak tomu verím a prestanem stresovať...výsledky výteru z nošteka nič neukázali, je tam bežná mikroflóra, lekárka odporúča probiotikum, ale že to prejde, že to deti bežne takto reagujú na zúbky a chrípku..

zuzik1983
29. mar 2011

ahojte
baby mne mala este od rana nespala a vobec sa netvari unavena.. 😕 asi ju budem musiet uspat vonku...inak ona je tiez riadny srac,kaka 3-4 razy za den 😀

maxara
29. mar 2011

@mirka285 @kafoditka myslite ze zuby? lebo sak jej 4 pekne vysli bez problemov a teraz toto? inak teda ju len prehnalo dvakrat, mala sopliky, ale len v noci, hlas nema zachripnuty ani soplavy, obcas sice zakasle, ale to len tak ako keby jej slinka zabehla, naladu ma dobru a nechce jest nic iba mlieko alebo kasu .. takze to sedi na tie zubkyasi..
Inak miri, moja Nina tiez obvykle kaka trikrat denne, minimalne dvakrat.. a ked nekaka tolko, tak sa vecer kruti,a le ked zaspi tak ju necham tak, ale ked uz reve, tak jej helfnem rurkou

mirka285
29. mar 2011

@maxara no ved ja som rada,ze mala tolko sere,len som si myslela,ze tolko druhe deti neseru,ale ako citam tak neni jedina...ale vsak dobre,lepsie akoby mala byt zapecena,si pamatam,ze Tomasa som rurkovala asi mesiac vkuse 😔

sarai
29. mar 2011

ahojte, ako ucite vase deti, ze nieco nesmu? a ked spravia zle, aj ich nejako potrestate?

maxara
29. mar 2011

@monline no ja dufam, ze su to naozaj zubky teda.. a ze uz musi byt zajtra lepsie.. akurat som jej dala cipok a sup spinkat na balkon, je teplucko, tak uvidime

maxara
29. mar 2011

@sarai no toto by aj mna zaujimalo.. ja na nu zvysim hlas a ukazem nono.. a urobim to aj trikrat po sebe, lebo samozrejme ju to neodradi a ked napr smatra niekam rukou, kam nemoze, tak jej tou rukou tak myknem spat, akoze zvysim hlas NONO a myknem jej rukou.. napr.. ale pravda je, ze mi vadi zatial len to, ked ma kope do rany po pruhu, to jej chytim nohy (pri prebalovani) a potom ked sa chnape pri prebalovani za celou kopou plienok a stahuje ich na seba..

maxara
29. mar 2011

@mirka285 no ved ja som stazstna, ked najdem dve riadne davky hoven denne. Ked nie, tak normalne vecer trpnem 😔

strasska
29. mar 2011

@maxara nie, nie od dnes, vcera to bolo take vselijake 🙂
@bambola nasa mlaska, ked je hladna a ked chce mlieko tak mi olizuje lice 😀

strasska
29. mar 2011

@mirka285 aj mne mala tak kadi a vcera to uplne vysperkovala, ze u rehab. dr. okakala nielen seba, ale aj celu mne. Normalne od prs az po pupok 😨 😨 😨

strasska
29. mar 2011

a inak vysledok na rehabke, mame sa ukazat az ked bude Julka chodit 😀

sarai
29. mar 2011

@maxara moja zacala vystrkovat rozky a durdit sa a pri tom tak zakrici od zurivosti. a neviem, ako ju to mam oducat.

mirka285
29. mar 2011

@strasska super,mala je sikulka 🙂

mirka285
29. mar 2011

@sarai ja tiez len zvysim trochu hlas a poviem no no no...

maxara
29. mar 2011

@sarai no Ninusa ked sa rozculuje vyskanim, tak bud jej vyskem aj ja, ked napr sa rozculuje ked je v stolicke a ja varim a zrooovna nemozem jej dvihat hracky.. alebo jej poviem, ze sa zbytocne rozculuje, lebo aj tak bude po mojom a pripadne odputam jej pozornost nejakym posteklenim alebo fuknutim na brucho..

maxara
29. mar 2011

@strasska Strassenka tak paradne mas spravy.. to je fajn, ze u vas su teraz nejake pokroky badatelne, lebo my mame nejake cudne hluche obdobie, teda az na to plazenie 🙂

strasska
29. mar 2011

@maxara aj my sme mali take hluche obdobie, lebo ona sa plazi uz dva mesiace, ale vraj uz vcera isla po styroch, ale nevidela som na vlastne oci, len svagrina mi vravela ☹ dnes mi to uz nechce predviest, ale uz sa vystvera na matrac na zemi, alebo sa rukami opiera o krabicu abo o balik plienok a klaci na kolienkach... 😀 podarena je 🙂

denisse
29. mar 2011

ahojte ... u nas nic nove, len vas citam a cakam na technika UPC, ze mi pride zapojit novy net ... 🙂

@strasska
super, ze julka uz nemusi na tu rehabku .. ani doma uz nebudete cvicit?

strasska
29. mar 2011

@denisse my uz necvicime dva mesiace, ale este chodime na kontrolu, ze ci sa nam to nahodou nehorsi, ale chvalabohu nie. Zvysok "vyrovnania vraj uz pride samo s dalsimi pohybmi 😉
pocuvaj a ked uz budes na tom vychode nenajdes si cas na stretko s vychodniarkami?

luludi
29. mar 2011

uff.. sme doma, vonku je taaaaaaaaak teplo 🙂

denisse
29. mar 2011

@strasska
zatial sa bojim to navrhnut, ze sa daco pokazi ... ak tam dorazime (v co pevne verim), tak tam budeme dva az tri tyzdne a nejak by sme to asi vyspekulovali 😀

maxara
29. mar 2011

@strasska ano aj Ninka toto robi, dnes ma tak zobudila, opreta o mna 😵

@denisse budes mat rychlejsi ? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre