Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
7. apr 2011

@mirka285 my mame rovnake miery ..🙂vcera som doma vazila Leiu a mala presne 8 kg a pri merani mi vysla 72..🙂 este overim zajtra u dr...a nahlasim @maxara 🙂)
a dobre ranko prajem...my po klasickej noci ,asi 5-6 polozobudeni ale aspon os siedmej do desiatej spala v kuse a ja s nou ,takze sme ok..
baby pocasie sa zblaznilo ,zase odvcera leje a je len 15 stupnov..nechapem.. 😒 takze ani poriadne von nemozme ist... 😒

bambola
7. apr 2011

@maxara inac mm sa vcera pytal, ze kde je ta chata a ked som mu povedala tak povedal, ze to je ako keby sme mali dom v petrzalke a chatu v dubravke 😀 😀 som mu vysvetlila, ze to nie je vasa

maxara
7. apr 2011

@katka55 toto netusim 😅

@tinaki1275 uz som ti napisala 8000/72

bambola
7. apr 2011

@maxara a ta co soferuje je volant 😀 😀 ja viem, odveci ale to ma napadlo 😀 😀

tinaki1275
7. apr 2011

@maxara ok ak bude zmena dam vediet 😉

maxara
7. apr 2011

@bambola 🙂 no mozno este blizsie 😉 akurat ze to nie je chata 😀 ale chalupaaaa, to je rozdiel. Lebo vsetci hned riesia, ci tam tecie voda a splachuje zachod 😀

maxara
7. apr 2011

@tinaki1275 ok 😉

maxara
7. apr 2011

@bambola 😀 je volant alebo papa volant ?! 😀

bambola
7. apr 2011

@maxara a aky je tam rozdiel? 😕 starki maju chatu a maju tam aj vodu aj splachovaci zachod aj elektrinu

bambola
7. apr 2011

@maxara napchava sa nim 😀

maxara
7. apr 2011

@bambola chata byva vacsinou v horach alebo v lese, v chatovej osade a byva vacsinou drevena, pripadne scasti murovana, mensich rozmerov.. chalupa je vikendovy dom

maxara
7. apr 2011

@bambola nie ze ten volant zozeries po ceste 😀

maxara
7. apr 2011

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...

KUKNITE SA PORIADNE vsetky s medzerami mate cierne body 😠

bambola
7. apr 2011

@maxara aha, tak ta nasa je v horach ale je murovana a celkom velka 😀

ja uz vopred oznamujem, ze info ohladom tabulky bude utorok, vtedy ideme na poradnu 🙂 @katty17 kedy idete na poradnu?

mirka285
7. apr 2011

baby ja som sikovnica dnes,uz som navarila,aj napiekla slane ku vinku...a este taka zaujimavost,dnes mi dokina povedala,ze nakolko Linda pekne vsetko papa,mozem jej skusit dat citrusy...a ja som jej zrovna tento tyzden vytlacila mandarinku do prikrmu 😀

tinaki1275
7. apr 2011

@mirka285 ja som dala pomaranc do cucatka pred dvoma tyzdnami a mala bola uplne nadsena a nemali sme ziadnu reakciu takze davam uz aj do vyzivy tak 3xv tyzdni a aj mandarinku som skusala1x...

tinaki1275
7. apr 2011

@strasska @nununka@miki060707 baby vsetko naj k dnesnemu vymesaciu 🙂

tinaki1275
7. apr 2011

no pozeram v tabulke uz len Patko (@zrzulka) starsi od nas je bez zubov..a zopar deticiek co mozno mamicky akurat nenahlasili udaje..a zuby uz hadam maju ..no to bude zaujimave ked jej zacnu liezt ked ja nastupim do prace.. 😒

lenkaaninka
7. apr 2011

čaute babizne 😵 kurnik ja nemám čas na nič. Asi sa dám naklonovať. Malý je ako čert už len rohy mu chýbaju. Teraz až začal ako tak spávať inak sa dokázal zobudiť aj 9 krát za noc. Máme osem zubov a už tretí den doslova serie do každej jednej plienky. Zajtra idem s ním doktorke nech nám dá nejaké kvapky. Máme nejakých cez 9 kg a dlhý ako štangla salámy 😀 . Poviem Vám že máme čo robiť. Pred malým som mala 76 kg a teraz mám 68. Začala som sa zdravo stravovať a cvičiť. Idem sa s Ninkou učiť angličtinu to bude záhul. Tak sa majte . Dufam že si najdem trochu času aby som sem častejšie zavítala.

lenkaaninka
7. apr 2011
strasska
7. apr 2011

ahojte,
mame 9 mesiacikov
@maxara 8900gr a 73cm 😉

gabika41
7. apr 2011

...tak aj ja uz som doma z poradne....myslela som,ze budeme mat dobre cez 9kg,ale ani 9 nemame,nie ze by mi to chybalo,ale zdala sa mi taka tazka..... 🙂

strasska
7. apr 2011

@tinaki1275 @nununka @miki060707 aj my sa pridavame ku gratulkam 🙂

noemarta
7. apr 2011

jeej ahojte, ja zas trosku robim, takze som len nakukla co a jak.
@mirka285 vidis ako som tie nase dve herecky dobre odhladla, su rovnake, nasa o centak dlhsia a o 300 gramov tazsia....
@maxara neviem, aj osmy mesiac tam je v tabulke si nepamatam, ked tak, tak nase miery su v osmom mesiaci 73 cm a 8330 gramov. diiik
Ja doniesiem nieco sladke, napecene joooo, ....

noemarta
7. apr 2011

@maxara tak nic, teraz som si pozrela tabulku a osmy tam nie je, takze jaaa mam vsetky udaje nadiktovaneeee.
@mirka285 dnes si tu ty za sikovnicu, ale no totoooooo.... 😉 my sme mali dnes na obed mekac, hi hi coooo raz za cas nezdraveeeee.... bola som si kupit rifle, boty a tricka a vsetko som kupila , tak sa tesiiiim.

zdenka24
7. apr 2011

@maxara zaujal ma tvoj príspevok a to z dôvodu,že moja dcéra chodí na metodovu a má nejaký problém na telesnej výchove.Čo je to tam za učiteľky?

katarina7777
7. apr 2011

@maxara no prave som rozmyslala ci nebude lepsie ked ten gulas nedonesiem uz uvareny, alebo ho chcete robit v kotliku?

kafoditka
7. apr 2011

Tak sme boli dve hodiny vonku, je tam krasne dnes, v kratkom rukave som bola a vytesovala sa 😵
Baby Filip mi uz druhy den kaka riedke petrolejovo zelene hovienko, vcera 4x, dnes zatial raz ale zato po dekel... Myslim, ze casto kadi koli zubom ale ta farba sa mi nejak nepaci.... co myslite?

kafoditka
7. apr 2011

@noemarta spokojna s nakupom, tak sa mi to paci 😉 😉 kupila si tie stokle?

tinaki1275
7. apr 2011

no dievcence vidno ze mate pekne pocasicko.. 😀 je tu popoludni vzdy tak pusto...a tu je skaredo zamracene.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre