Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
12. apr 2011

@maxara maxinka zlaticko, zatial mame vonku len 2 zuby zo 4 a doma dieta, ktore volam 15 minutove, rozumej, vseeeetko ho zaujima maximalne 15 minut a posledne 2 dni aj cez den spava 2x 15 minut, na prechadzke vydrzi v klude 15 minut :( Pedina mi dnes vravela, ze mu mam davat pred spanim nurofen nech sa poriadne vyspi, lebo tie zubaky ze ho musia hrozne boliet, takze s nami sa neda ratat 😢 @bambola dnes u pediny bubo plakal taak strasne, ze az doktorka vysla von z ordinacie, kym sa ukludni, nech ju nevidi, lebo sa nechcel nechat obliect, tak velmi plakal. Kazala mi dat cucat korku chleba a miesto kase zaradit ako treti prikrm jogurt s ovocim, kasu vraj az okolo roka, lebo je riadny.. tak neviem 😕 vam vravela nieco?

@katka55 dakujeme, dakujeme, ano nase miery su vysoko daleko nad priemerom 😅

luludi
12. apr 2011

@katka55 @bambola ked pojdete zajtra kocikovat, mozeme sa k vam niekde po ceste pripojit na 15 minut?

bambola
12. apr 2011

@luludi nic nam take nevravela lebo mala krasne pribrala vyse 700g 🙂 ale vravela, ze uz mozme aj probioticke jogurty 🙂 ja uz lepok davam od poslednej poradne cize cca 2 mesiace, takze ona ma korku alebo keks pravidelne 😉 ja som jej vravela, ze ona papa trikrat denne tak bola spokojna 🙂
jaj a este vravela, ze by sme mali ist na krvny obraz najma kvoli tomu, ze je kojena, ze ci jej stacia vitaminy cico, uz si nepamatam presne 😅

bambola
12. apr 2011

@luludi zajtra asi nie 😉 ved katka je este v grobe a my zajtra cestujeme do BB, ale jasne, ze ked pojdeme tak sa mozte pridat, aj na dlhsie, mozno sa bubo necha inspirovat 😀

bambola
12. apr 2011

@luludi lulu nechapem ako som ti mohla odpovedat na prispevok, ktory je pod mojim prispevkom 😕 saleny kon 😀 😀

merikac
12. apr 2011

@bambola musis malej spestrit jedalnicek, ked sa lepkou napchava 😀 - zlata

tutifruti
12. apr 2011

@bambola 😀 😀 😀 som sa dobre pobavila na Maťke a jej chúťkach

Nám včera tatik odišiel na týžden do Lisabonu, tak som na deti sama.... Všetci traja krpci sú nejak prechorení, tak len fúkam nosy, ťahám sople a varím čajík.... Idem vás počítať, čo je nové

maxara
12. apr 2011

@monline juchuu tesim sa, prsat by nemalo od stvrtka

@mirka285
http://www.halens.sk/sk/q4r/kinderwelt/kindermo...

maxara
12. apr 2011

ehm, ja som necitala nic o Matkinych chutkach.. nedrbe tu konovi dnes?

bambola
12. apr 2011

@maxara je to nakonci prispevku kde som pisala o navsteve u pediny, asi si zachytila vahu a ine ta uz nezaujimalo 😀 ale drbat mu drbe vsak podla neho som najprv lulu odpovedala a az potom sa ma opytala 😀

maxara
12. apr 2011

@bambola no praveze som citala, tak asi som len malinko preskocila 😅 a tiez mi bolo cudne, ze aka si kristalova gula 😉

mirka285
12. apr 2011

@maxara nooo presne take nejake saticky si predstavujem 😉

maxara
12. apr 2011

@mirka285 jeeesisi ja som sa trafila, odpadnem. Ak chces nieco riesit teeraz cez halens, zajtra idem objednavat, tak ..

bambola
12. apr 2011

@maxara @mirka285 presne taky strih mali tie v mothercare 🙂

gabika41
12. apr 2011

@maxara ...narazila si na nieco aj pre nas v Halens?

maxara
12. apr 2011

@gabika41 jasneee, mam asi 10 zaloziek, co si idem objednat, maju jarny vypredaj, veci po 6-10 eur

maxara
12. apr 2011

@bambola ty nevtiraj s mothercareom, teraz vtiram JAAAAA 😀

gabika41
12. apr 2011

Takze dietne menu vyzeralo tak,ze na desiatu mala banan,na obed zemiak+kusocek mrkvi+kusok brokolice,olovrant activia a na veceru som jej zarobila mliecko,ale v ryzovom odvare a iba polovicnu davku mleka na dany obsah tekutiny,takze to bola len taka biela voda,ale vypila....a dufam,ze dnes v noci bude klud
🙂

maxara
12. apr 2011

@bambola snad mi nechces Mirku prebrat 😀 😝

gabika41
12. apr 2011

@maxara tak hod mi nieco do pozornosti.....by sa mi aj hodilo,ved nemam v com chodit....dakujem... 🙂

maxara
12. apr 2011

@gabika41 ja ked som mala nejake zaludocne problemy, tak som jedla normalne ryzu s dusenou mrkvou a biele pecivo, lebo to sa vraj dlho zdrziava v crevach, ktore su podrazdene, cize ich zatazi a spomali.

maxara
12. apr 2011

@gabika41 a poklikaj si pekne 😉

maxara
12. apr 2011

odchadzam do bušan, tak dobruuuu, pre @bambola topruu 😀

bambola
12. apr 2011

@maxara nebud trapna, vtieras sa len ty 😀

bambola
12. apr 2011

@maxara nejako skoro 😕 tak topru 😎

tutifruti
12. apr 2011

Ahoj.... kde je kto? Deti konečne spia..... a pozerám, že maminky s nimi 😅

tinaki1275
12. apr 2011

@maxara presne take iste satky mam z H&M len ta kvetinka je trosku vacsia..a stali len 14,-eur vo vypredaji .. 😉

tinaki1275
12. apr 2011

no som si prvykrat hodila Sehu v slovencine...som sa zasmiala na dabingu .. 🙂 mne tam strasne chyba ta hatlanina.. 🙂

tinaki1275
12. apr 2011

no nebudem si tu pisat sama dobru noc damy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre