Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kenan
25. feb 2010

jaruska....mam taky isty problem....nemozem nic robit, no u mna je to s priberanim hrozne 😔 , ale hlavne to nejak prekonat a vydrzat do finale, potom sa tesim na 90 dnovu dietu a fitko

kenan
25. feb 2010

teda az po kojeni 😉

maxara
25. feb 2010

lenkaaninka mna tiez skor ten prach... ja byt muz, vyskusam to... pod postelou sa vzdy nejake chuchvalce najdu, dokonca aj lak v kupelke a korcule v garazi 😀
jaruska uff som rada, ze sa ti polepsilo a ked mas lezat, tak radsej lez... tak ani vedro s vodou jasne???
no a bunda? asi v polke januara som odpalila zips... mam este tie cvoky nad zipsom, tak ak sa este ochladi, zapnem tie... a na jar mam dva krasne kabaty a oba zapnem 😉 takze sa tesiiiim ked ich budem nosit, jeden cierny, jeden cervenyyy

maxara
25. feb 2010

kenan uz som sa ta pytala, odkial ze si ty?
a inak s tym bruchom... mne sa ta nasa kocka rozvaluje do siroka... takze nemam take pekne brusko ako vy ale vyzeram spredu ako svina... taka rozvalena... ☹

jaruska8
25. feb 2010

Vraj som v norme s priberaním, tak to nejak neriešim. 😉 A ja sa inak ani veľmi nenapchávam, ani sladké mi nejak extra nechutí, dávam si ho len preto, lebo vtedy malá tak zlato kope, má veľa energie. 😉 😉 😉 Vydržala by som bez neho úplne v pohode. Hm, dúfam, že budem kojiť čo najdlhšie, to by bolo fajn. A kojenie máš ako odtučňovaciu kúru. 😉 😉

oacka
25. feb 2010

maxi, mne keď robili ultrazvuk, tak chodili po bruchu na šírku,nie na dĺžku,takže ja predpokladám, že moja je tam nejako našírku rozvalená. hoci mojalili včera písala, že jej malý je nožkami dole. netuším, kedy by sa mali dostať do tej pozdĺžnej polohy.

jaruska8
25. feb 2010

Jaj Maxara, ležať a našťastie sedieť môžem,to mi nič zlé nerobí, mojím problémom je zdvíhanie čohokoľvek, ako som zistila. 😉 Tak ale ja nezdvíham nič extra ťazké celý život, alebo mám problémy s chrbticou a v tehotenstve mi šibe či čo. 😀 😀 😀

oacka
25. feb 2010

jaruska, pekne ležkaj a čítaj poučné knihy! to ma vždy moj muž núti. 😀 moja švagriná kvoli tomu aj v nemocnici ležala,tak dávaj na seba pozor. ja mám 2 pekné jarníky, už sa neviem dočkať,kedy ich budem nosiť, ešte by som ich mala zapnúť, ja mám furt menej kíl ako pred tehu. 😀 😀 😀 😀

jaruska8
25. feb 2010

Aj moja je zozvalená po šírke. 😉 Inak, čo robili vaše detičky, keď ste boli na sone, moja hltala plodovú vodu, otvárala ústa a ukazovala nám jazyčisko. 😀 😝

maxara
25. feb 2010

oacka ta moja bola u gyndasa chrbatik dola a potom sa otocila tvarickou k mojej chrbtici...a na tom druhom bola akoze v tureckom sede... oni teraz maju dost miesta, tak sa krutia kadejak... az v 30tt by mali zaujat tu polohu dole hlavou ale ani to nie je nejake este 100%... jedna kocka na inom fore pisala, ze 3t pred porodom mala babo nozkami dole a kedze bolo leto, isla plavat na jazero a stojkovala a jasila sa vo vode a babo sa otocilo pekne dole hlavou.. tak hadam je to ok... ja len, ze moje brucho a vlastne vsetky tie babske povedacky sedia na to, ze cakam babu... mam brucho take, ze skor si myslia o mne ze som tehula, ked ma uvidia zo zadu, jak spredu... mam pas jak stara zmija, dopredu len trochu vycuhuje... ☹

jaruska8
25. feb 2010

V nemocnici, ja viem, ale radšej si strašidelné príbehy s mojou diagnózou nečítam. Moja švagriná mala toto isté, ležala a sedela tri mesiace a placenta sa posunula, tak hádam aj ja budem mať také šťastie. A segra v pohode???

maxara
25. feb 2010

jaru prihod si do albumu svadobnu fotku... my sme sa tu navzajom ukecali a podaktore sme si ju uz dali, hm? 😉

jaruska8
25. feb 2010

Hej, už ju tam mám. 😉

maxara
25. feb 2010

jeeeej, krasne saty...aj kytica.. aj vy dvaja stastici 😉

maxara
25. feb 2010

ja zboznujem svadobne fotky... skoro vsetci maju tam stastne usmevy

jaruska8
25. feb 2010

Ďakujem, tá kytica inak dostala aj mňa. 😉 😉

lenkaaninka
25. feb 2010

max máš pravdu ja som také isté mala pri babách a teraz mám inakšie tak preto si mm myslí že bude chlap
aj som viac priberala ako teraz...hej ale mne tie kosti rozvalené ostali aj kilá len brucho má teraz iný tvar...
možno aj rokmi naberaným sadlom...no ve d uvidíme 🙂

kenan
25. feb 2010

maxara....ze svina 😀 😀 😀
pochadzam z vychodu....Stos, tam kde sa muchy obracaju a inak uz zijem skoro 15 rokov v Mnichove

ja sa zatial lucim, pride mi kamoska na kafco, tak sa majte a pekny den!

oacka
25. feb 2010

u mňa to na babu veľmi nevyzeralo, iba ak tou zlou pleťou, ja teraz nijako moc nepriberám, ale mám takú postavu, že širočizné boky, tak ak začnem priberať,tak to isto pojde do bokov...
agi, krásne vecičky si pokúpila,odkkiaľ máš tie súpravičky a ten vyšívaný overalik,alebo ako to nazvať...
naša nám zatiaľ zadok neukázala, mávala rukami, otvárala ústa, hýbala nohami...

ericica
25. feb 2010

jaruska pekne fotky 🙂
no uz sme prisli dovnutra lebo na mna prisiel obrovitansky hlad 😝
za chvilu dojde suseda s malou tak aspon trochu pokecame a decka sa zahraju 🙂

ericica
25. feb 2010

oacka ja som mala pri malej rucho od pasa k pasu a teraz mam take do spicu a neni to chlapec......no ale uvidime na 4D uz sa velmi tesim 😵
jaruska chystas sa aj ty???

oacka
25. feb 2010

jarus, švagriná ležala len týždeň, moc sa jej nechcelo, a už má dvoch perfektných synov ,,úplne normálne bezproblémovo porodených. a to ju od začiatku prvého tehu strašili,že potratí, lebo malý je moc nízko.

lenkaaninka
25. feb 2010

ericica ja by som ti typla chlapčeka podla bruška ono všetko je možne na sone pri dievčatku je možne že to je chlapček naopak už nie 🙂
kedy ti povedali že dievčatko?

oacka
25. feb 2010

joj,baby,obávam sa, že fazuľová sa vydarila. tento víkend asi nebudeme prijímať návštevy.... ešteže je teplo a môžme dlho vetrať. 😀

maxara
25. feb 2010

lenkaaninka - ty by si veru mohla mat chlapca po tych babulach, nie? 😉 vcera ma dostali tie dve pubertacky v telke, co dostali na ich spolocne narodky maleho braceka Jurka...tri deti v ten isty den, tazko uverit, ale zuuurka to bude asi riadna.. uplne boli zlate tie baby, ze to bude maly rozmaznany Jurko 😀 😀

maxara
25. feb 2010

oacka ja nemusim ani fazulovu varit a navstevy neprijimam 😀 😀 prdim jak nikdy, ale som za to neskutocne stastna, lebo tie vetry ma ubijali...

lenkaaninka
25. feb 2010

hej to som dívala aj ja...pekné to bolo. no hej mohol by aj ked moje dcéry to odmietajú že chlapec ee...
mne to je fuk...ale už som zvedaváááá...
ktovie či to aj ten betár chlap rátal..ved to je iný kumšt takto aby sa to podarilo...

mirka285
25. feb 2010

uff tak som vas konecne docitala...ste ma pobavili zase,ale vsak vlastne ako vzdy...moja tehotenska poradna dnes nemala uroven ☹ tak doobeda som prisla,nikto tam nebol takze hned som isla dovnutra a pocuvajte co potom...tak doktorke strajkoval pocitac a prisiel chlapik ze sa nato pozrie...len mna chcela doky akurat vysetrovat zospodu,takze ja som tam bola vyzlecena s holou pisulou...a ona kludne hovori chlapikovi ze podte dnu vsak pacientka neni naha...nastastie som mala na sebe take predlzene tricko,ze chlapik mi sice nevidel nic,ale stala som tam jak stetka v minisatach s holymi nohami 😠 zlaty klinec bol ze ma tak nechala stat presne pol hodinu kym ten chlap ten pocitac neopravil..potom ma konecne vysetrila,skonstatovala ze vsetko je v poriadku,dala mi termin na ten glukozovy test a ekg..potom ze ide napisat spravu pre mojho obvodaka aby som mohla pokracovat v pn ke...spravu sice napisala ale kym ju sestricka chcela vytlacit z druheho pocitaca,sprava nikde..tak chlapik zese zacal riesit preco ten pocitac blbne a ja som cakala dalsiu pol hodku,nebudem vam hovorit ze to uz som bola cela spotena a zacalo mi byt na odpadnutie...nakoniec to aj tak neopravil,tak mi tu spravu napisala rucne a ja po hodine a pol v ambulancii som konecne cela stastna mohla ist domov..nakolko som uz obvodaka nestihla musim tam ist zajtra...a samozrejme ze moj drahy bol skor doma ako ja a ked zbadal aka vyflusnuta som sa doterigala domov zobral ma na obed,takze segedin bude inokedy 😖 dufam ze som vas moc nezatazila mojim dnesnym zazitkom,ale musela som vam to napisat aby sa mi ulavilo 😝

oacka
25. feb 2010

to máš dobré, maxi, ja mám také striedavé obdobia - kakacie a zapekacie. 😀 😀 😀 😀 a teraz mám to druhé,tak mi hádam fazuľka pomôže!

oacka
25. feb 2010

mirka, to je vrchol!!!!!!!!! mne sa raz stalo,že ma doktorka pozerala tým vnútorným ultrazvukom,ja nohy roztianuté rovno oproti dverám, a tu zrazu dvere otvorí jej kolegyňa a začne sa ňou dvadsať minút vykecávať o platení nájomného za ambulanciu. dobre, bola to tiež lekárka,ale aj tak, ja tam dvadsať minút s tým kolíkom v sebe a ona mi čumí rovno do.... páráda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre