Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
6. máj 2011

@maxara ....sa mi vcera visnovsky pacil ked povedal,ze finy hrali a cesidavali goly.....a dnes sa mi aj hossa pacil....asi sa az moc snazia....ale abyto bol aspon dobry hokej... 🙂

denisse
6. máj 2011

ahojte baby ...
konecne zase jarne pocasie 😉
barunka je stale dost zla, uz som sa pytala aj v teme o kojeni, ci ta nervozita nemoze nejak suvisiet so zvysenou hladinou hormonov (kedze ma aj tie prsa zdurene) ... alebo mame tu separacnu uzkost, ze chce byt iba pri mne na rukach alebo ´klasika zuby ...
ale cestu zo skolky kazdy den prereve ako ked bola malicka .. ale aspon uz neplace tak bezprizorne, da sa uputat, ked vidime psa, vtaka, auto ... a je teplo, tak z toho aspon neochorie ... len nechapem, co moze take velke dieta tolko plakat ... 😒
a nela bola styri dni v skolke a uz ju boli hrdlo 😒 tak dufam, ze je to len nadcha a coskoro jej to prejde ...

inak v auguste sa mi zeni brat, tak hladam detske druzickovske saty a musim sa aj ja pustit trosku do chudnutia 😀

noemarta
6. máj 2011

no baby, drze dnes tym nasim palce, ja uz idem ulozit malu, a za chvilu pride obj.pizza a susedia, takze u nas to bude zit, paaaaaaaaa 😉

maxara
6. máj 2011

caute mrzane, tak ja som bola najprv u tej kadernicky a potom som stihla uz iba Kik a hypernovu. V Kik som kupila Ninke kraaaasny klobucik na leto a jedny kratasky 😵 po 2e.
Moja hlava sa mi tentokrat celkom paci.. tu je zo vsetkych stran 😝 ale musela som urobit urcite opatrenia, kedze mam najskaredsiu tvar na svete 😔

denisse
6. máj 2011

@maxara
super uces .. joooj, aj mne by bolo treba ist ku kadernickde ... a skoda, ze si si nenechala tvar, bolo by to lepsie ... 😉

merikac
6. máj 2011

cavte hnilacky 😀 - ja som dnes riadna hniloba,nic sa mi nechce,,,,,,,, 😕
@maxara @maxara,,,,mas krasnu srdieckovu tvar 😀 - sice vyzera ako zobak ale pristane ti k tomu novemu ucesu 😀 - a teraz vazne,,,mas to piekne 😉

merikac
6. máj 2011

@denisse aj Emca chce byt stale v poslednej dobe na rukach,,,normalne sa cudujem, lebo nikdy som ju nijak obzvlas na nich nenosila,,ba pretym chcela byt stale len na rukach- asi si chcu uz it este nasich ruk pokial sa uplne ze nepustia chodit 😀

merikac
6. máj 2011

@tutifruti veru,,aj my bez tata stihame toho omnoho viac,,aj na kona sa dostanem,,ale ked je doma, neni sanca 😉

maxara
6. máj 2011

@denisse ver tomu, ze nebolo.. 😔 vyzeram strasne.. a navyse proti slnku hadzem dementne ksichty

@merikac 😒 cize mam uces ako sliepka? kedze to srdce vyzera ako zobak, ale k novemu ucesu sa hodi 😀

bambola
6. máj 2011

@maxara pekne ti to zostrihala 🙂 aj tu ofinku 🙂
musim ist aj ja zajtra do Kik, chcela som ist aj teraz ked som bola von s malou ale uz mrncala tak to by som nic nepozrela

mne sa vobec hokej pozerat nechce lebo ja som bohuzial skepticka 😔 (neuklincujte ma) 😅 ale tak mm asi bude pozerat tak minimalne ako kulisa to tu bude 😀 a vlastne gabika nebude kukat tak by mohli aj vyhrat 😀 😀

merikac
6. máj 2011

@maxara a teraz ti odpoviem ako by ti povedal moj kolega- to si povedala ty a neopovaziim sa ti protirecit 😀 😀 😀 😀 😀 Ja idem ku kadernicke v pondelok, ja to mam ako sliepka,,,to by bolo uz co za kadernicku ktorej by si zaplatila za to ze vyzeras ako sliepka??- i ked ja som raz od takej prisla,,ale mama mi povedala, ze vyzeram ako zmoknute kura,,som sa normalne urazila,,lebo to bol uces na svadbu,,,,,( mala som krasne rulicky porobene)- ale ked som vysla do domu a pozrela sa do zrkadla, musela som uznat, ze mala pravdu,,,- moje rulicky nevydrzali anilen cestu od kadernicky domov,,,,

maxara
6. máj 2011

@bambola veru, mohli by vyhrat, lebo Gabika nebude pozerat a ja budem prepnuta 😀

@merikac nuz, niektore to nevedia.. 😒

merikac
6. máj 2011

@bambola no ja budem sledovat len tu cast, ked bude remiza a budem s napatim cakat na ten okamih kedy to dame,,to byva take napinave,,ale akonahle prehravame, tak mna to nebavi,,,,,,resp,,naco sa rozculovat koli hokeju,ked mam na to doma lidi, co to robia 😀

denisse
6. máj 2011

baby, mna raz kamoska odfarbila uplne na blond, lebo som chcela, aby mi poriadne chytila ostra cervena ... a musela som par dni byt blondyna, kym som si dala tu cerven ... a ked som tak prisla domov, vosla som do obyvacky, kde moj otec pozeral telku a ked ma uvidel, tak povedal len "Zhasni" 😀 😀

merikac
6. máj 2011

@maxara pocuj cica,,tebe nejak rychlo rastu vlasy,,ved ake to mas dlhe vzadu,,,,a to predpokladam, ze ti strihala, tiez.......

merikac
6. máj 2011

@denisse 😀 😀 😀 😀

denisse
6. máj 2011

a co sa tyka hokeja, tak ja len dufam, ze aj ked prehrame, tak dostojne ... ze to bude pekny zapas a nebude hned od zaciatku 6:0 abo take daco 🙂

aalexis007
6. máj 2011

@maxara že aká kočka 🙂

maxara
6. máj 2011

@denisse 😀 😀 😀 supeeer, zlaty otec,zlata kamoska 😉

@merikac ani nie, normlane mi rastu.. dokonca na moj vkus pomaly 😀

@aalexis007 😒 no to neviem naisto, skor iba ze ten uces sa jej celkom vydaril 😉

A co sa tyka hokeja.. ja verim, ze vyhrame, nech som jedina siroko daleko.. vsetci nad nimi lamu palicu, chudaci.. ja im verim, ale nemam nervy to pozerat, takze turkotina na preskacku s panelakom a obcas jednym ockom hokej 😉

maxara
6. máj 2011

Inak aby ste vedeli, tak mam blondavy melir a tmavy cokoladovy melir..

katarina7777
6. máj 2011

caute babizne 😀
volako vas zase nestiham co ma dost stve, co mate noveho? okrem maxinho ucesu ktory chvalim 😉
mlady pan mi tu zaspava tak dufam ze stiham hokej 😉

zuzik1983
6. máj 2011

@maxara velmim pekne to mas.aj ja mam nove vlasy,len sa mi to akosi nepaci,lebo tam nevidim ziadny rozdiel,robila mi ich buduca svagrina.ale to bude asi tym,ze ja som este nikdy nebola so svojimi vlasmy spokojna 🙂
@merikac inak ja mam tiez viac volna,ked tatino neni doma 🙂

merikac
6. máj 2011

@zuzik1983 cim to asi bude?

zuzik1983
6. máj 2011

@merikac no ja viem presne,cim to u mna je.on ked je v robote,tak veci robim,ked mam cas,ked nikolka spi.ale ked je doma,tak to chcem mat co najskor a nestiham tak akoby som chcela 🙂

merikac
6. máj 2011

@zuzik1983 - no ja mam skor pocit, ze ked je doma, tak ma zabava takymi "blbostami", ze na tie ine veci co mam bezne cas mi vtedy cas nezostava

zuzik1983
6. máj 2011

@merikac u nas ci je doma alebo nie,tak som stale sama 😒

strasska
6. máj 2011

ahojte, predpokladam, ze fandite. Ja iba tak z dialky, lebo ja to strasne prezivam, normalne ked prehravame, tak ma boli brucho, a ked definitivne prehrajeme, tak som schopna aj plakat...a potom mam aj dlhy cas taku tazobu na dusi 😖 takze ja urcite nepozeram 😔

strasska
6. máj 2011

ked rozpravate o chodeni...tak Misko zacal az po roku, Julka je sice rezkejsia, ale tiez jej davam este cas. Ale fesanda dnes vyliezla asi po 5 schodoch a ostala sediet na prvom odpocivadle...strasne bola podarena 😀

strasska
6. máj 2011

@maxara pekny uces...ja mam stale rovnake vlasy, aj by som chcela zmenu, myslim farebnu, ale nemam odvahu 🤐

meruska
6. máj 2011

@strasska jeeej ahoj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre