Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
13. máj 2011

@denisse juuj, skore uzdravenie,, 🙂

merikac
13. máj 2011

@katka55 so zavistou citam " uz mame vsetko vyupratovane" - ja ani neviem ako vyzera upratana domacnost,,teda viem- ked zidem k nasim,,,,,,ale u nas doma hotova pohroma,,,,,,,,,,, ☹

katty17
13. máj 2011

Sandricka uz sladucko spinka. Dnes sme aj my slamene, risi ma pansku jazdu...
Baby neviete mi cosi poradit na bolesti ucha. neskutocne ma to boli a vyraza mi to do spankov :(((( neviete poradit nejake triky od babicky ? 😉

maxara
13. máj 2011

@katty17 nieeeeee, mam kupene plavky, ktore budem davat, ked pojdeme niekam inam ako tam, kde chodime teraz, lebo tam vyzaduju plienku. Aj mne to pride prakticke s plienkou, ale plavky vyjdu o dost lacnejsie a zas si myslim, ze v ked si tam decka vyplachuju hubu a stanka prechadzxa aj cez tie plienky, tak plavky ze sa nevyperu do sterilna je len zlomok "necistot", co deti vypiju vo vode v bazene.. navyse ak tam este aj dospeli s tymi detmi plavaju.. akoze clovek sa poti a voda nam omyva vsetky miesta na tele, cize ... skratka jasne ze len pleinku alebo len plavky..

@bellablonde 😀 mne sa Ninka uz raz tiez vykandlila vo vani, ale tak tam sa len hupala v teplej vode, bola este malinka.. ale ked som bola teraz na plavani nedavno, tak sme museli cakat, lebo sa cistila voda, lebo jeden maly sa tam dosral a preslo trochu cez plienku..

@merikac ja nie som schopna ani vybrat nejake fotky na vytlacenie 😒

maxara
13. máj 2011

@katty17 lyzicka octu, lyzicka vody a lyzicka alkoholu, namocit pasik obvazu a do ucha

katty17
13. máj 2011

@maxara - peti ja mam porobene fotoalbumy a fotkami. na toto som dost zatazena. velmi sa mi to paci a je to taka pekna pamiatka 🙂 Peti a to mam akoze vypit ci namocit vaticku a dat do ucha? 😉

katty17
13. máj 2011

@maxara - uz si to dopisala 😀

katty17
13. máj 2011

@maxara - tak uz mi to trci z ucha. som zvedava ako to zaberie 🙂

maxara
13. máj 2011

@katty17 😀 a aky si si dala chlast? dufam ze nie fernet 😉

katty17
13. máj 2011

@maxara - peti nejaku bielu palenicu domacu 😀

merikac
13. máj 2011

@maxara tak ty si aspom kalendare porobila,,ale ja som emme nedala vyvolat este ani jedinu fotku,,uz ma stare mamy bombarduju

bellablonde
13. máj 2011

ahoj kocky, kto tu dnes este keca?
cakam mm, kym pride z prace

@monline pozeram z markizackeho archivu toho vasho fesaka z rodiny 😀 vesela kopa kadernikov
aj tetusa bola velmi mila 🙂 ma nadhernu kuchynu, jedalen

bellablonde
13. máj 2011

podobne ako ine baby, aj ja robim Sasenke na pamiatku scrapbook, mesiac po mesiaci mam zapisane co vystraja, pokroky, miery...nalepujem jej fotecky, ale musim sa trochu polepsit, lebo naposledy som pisala v marci 😅

@merikac ty sa polepsi 😀 poradim ti, stiahni si program "picasa" - je to zadara, perfektna vecicka na usporiadanie fotiek, pekne prehladne si podelis fotky podla datumov
ja ked stahujem fotky z fotaka, hned si ich ukladam podla aktualneho casu, pomenujem udalost a tak presne viem, kedy sme fotili, pri akej prilezitosti atd...

bellablonde
13. máj 2011

a fakt tu nikoho niet 😖

bellablonde
13. máj 2011

no dobre, aspon idem vytiahnut ten sasenkin albumcek a trochu ho updatenut

adelaine
13. máj 2011

@katty17 Kati prepac, ja som na strkovec uz potom nesla, bola som na chvilu len u nas v parku, velmi fukalo :(((

tinaki1275
13. máj 2011

Ahojte babule..tak este stale som bez normalneho netu 😠 je to des...vraj v utorok nam dojdu konecne z tej firmy zaviest linku ..tak dufam.. 😒 zajtra ma caka blbe letisko - 4 prilety ,a v nedelu 7 welcome meetingov -som nadsena.. 😖 aspon uz mame teplo ..baby mam otazku presli ste uz na UM 3 ?na aptamile je napisane ze od 10.mesiaca .a moja pedina mi minule povedala ze az po roku ...ale nevysvetlila ze preco ..som nejako zabudla sa aj opytat ...no hadam sa mi tato sprava aj odosle.. 😕

adelaine
13. máj 2011

@katty17
ja mam doma Burow kvapky, to su na baze octanu, vytahuju zapal ...maju v lekarni na volny predaj za par centov...
risi ma teraz totiz pre zmenu problemy s uskom, plavat sme ani neboli a vo vytere mal bakteriu, ktora sposobuje
zapaly stredneho ucha taku fajnu rezistentnu, tak som sa lekara na ORL pytala, ze kde to mohol chytit, ved sme
neboli plavat ...a on mi povedal, ze si to kludne mohol doniest z porodnice ako novorodenec, doteraz to v usku len tak zilo a cakalo na podnet a zrazu bum 😠 takze davam burow a antibiotika do ucha 😒

robika
13. máj 2011

Ahojte, tak dnes je tu nejako ticho...
tak moj Filipko dal konecne papa, doteraz vzdy na kazdeho kaslal a ani sa na toho odchadzajuceho nepozeral...
este keby zacal aj mama hovorit, to by bolo super... ale on ani "ma" nepovie, nieto este mama...
@bellablonde ten program je fajn, prave nieco take som hladala, ze by sa mi zislo na tie Filipkove fotky, dakujem
@tinaki1275 mas toho naozaj dost a ako to zvladas, myslim to ze nie si s malou a ona si uz zvykla na opatrovatelku?

tinaki1275
13. máj 2011

@robika kupodivu mala nema problem...teda aspon zatial ..ale ono je to aj tym ze ja ju rano vzdy okolo pol deviatej obriadim ,posadim na nocnik a obleciem..a ked dojde opatrovatelka tak ju len nakrmi a hned ju da do kociara a ie s nou na hodinu apol von ,co mala zboznuje..ked sa vratia po nejakej pohodke ide spat na taku hodinu a pol zase a ked sa zobudi pohraju sa este asi hodinku a uz som o tretej doma..a mm tiez ...mala sa nenormalne tesi ked nas vidi ..pisti ako najata..tera akurat uz budem 2x v tyzdni prec aj vecer od tej piatej do tej deviatej kvoli letisku 😒 no ale nejako to hadam zvladneme..to skor mne je problem si zvyknut ako maej .. 🙂 domov volam aj 4x... za doobedie..

tinaki1275
13. máj 2011

no sa mi to nacitava vecnost ..balim to radsej..@maxara urcite sa na to uz pozriem..v pon.mam volno tak bude trochu casu..

robika
13. máj 2011

@tinaki1275 tak to je super, ze to tak krasne zvlada, pre nas mamicky to je tazsie, ja by som mala ist do prace tak od jula, zatial robim z domu, ale velmi sa mi nechce od Filipka...

katka55
13. máj 2011

@bellablonde maslo ma nenapadlo 😅 mne nasi vzdy prikladali na hrcu jedalensky noz, tak ho dostal aj patrik a zda sa mi, ze mu to trochu stiahlo 😉 ale uz ma aj na ruke chrasticku, druhu ruku ma zase poskriabanu... jaaaj... sa tesis, ze druhe babo mas dievcatko, co? 😀 aj ked ani to niekedy nie je zaruka 🤐 😉

@merikac ale my mame len 2i bytik, takze to mam upratane za chvilocku 😉 preto sa ja nehrniem do domu, hlavne ked sme kazdy vikend aj tak na dome u svokra alebo u nasich 😉 som si to tak vyspekulovala 😀 😉

denisse
14. máj 2011

dobre rano ...
tak je mi lepsie, teplota mi vecer nakoniec klesla a spat som isla s 37,4 ... a este som chcela verejne pochvalit barunku za vcerajsi den, bola uplne super, nekvikala, hrala sa v postielke, na zemi (to som len sedela a davala pozor, pri com sa chce postavit), alebo z kociara sledovala DVD ... takze super, nemusela som sa nejak velmi namahat, lebo som vobec nevladala, ta teplota ma uplne zmohla 🙂

gabika41
14. máj 2011

Dobre ranko sa praje... 🙂 dnes sa uz trochu viac ochladilo....prajem pohodovy den... 🙂

kafoditka
14. máj 2011

Bre ranko... ja som vcera pozerala po sto rokoch film - Mr. a Mrs. Smith a po nom som hned zalahla do postele.. dnes som sama s malym doma, prezliekla som periny, povysavala, utrela prach a teraz pijem kavicku. Ked vydrzi pocasie, tak poobede chcem ist pozriet do prace v ramci prechadzky. No a musim sa pochvalit, ze vcera som si uplne neplanovane kupila topanky a podprdu na svadbu 🙂 🙂

mirka285
14. máj 2011

@kafoditka neplanovane nakupy su najlepsie 😉 ja som vcera nepozerala nic,lebo moje dieta zaspalo az o desiatej 😠 ja neviem kde berie tolko energie,ale aspon v noci spi,takze som vlastne spoko...teraz som ju dala spat,obed uz mam nachystany,len to hodim do rury....keby nefukalo,tak je vonku celkom fajn,dufam,ze to vydrzi aj poobede...no idem hodit sprchu...

maxara
14. máj 2011

@tinaki1275 Tinka vdaka, kukni len grecko.. chceme ist tam 😉

gabika41
14. máj 2011

Caute...tu uz zacina pomaly poprchat....prijemny vecer sa praje.... 🙂

bambola
14. máj 2011

nic nikto nikde? 😕

pekny vecer 🙂
tak my sme boli cely den doma, malu mi zobudil sused vrtanim, takze mrzuta, poobede zacalo liat, spat nechce a nechce, no neda si povedat 😔 tak ju tu zabavam ako sa da, aspon, ze papa.

dnes vecer bacujeme same, ocko siel na svadbu do povazskej . ja uz mam v chladnicke pivo 😝
ikguhkjh,m ........... aj maťka pozdravuje 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre