Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
18. máj 2011

@robika
sme na tom so spankom uplne rovnako, vstavame okolo 7 - 7.30, okolo 10.30 - 11.00 ideme spat a to musim lezat aj ja (som si zvykla citat, inokedy na to nemam cas), spi tak hodku a pol a potom okolo 16 pol hodinu, ale bohuzial zase len doma, v kociari mi nezaspi, takze ja cakam, kedy jej bude stacit jeden spanok za den, lebo toto ma dost obmedzuje, nikamm nemozeme na dlhsie odist ... myslim, ze keby mala cumel, tak by zaspala aj v kociari, ale aj ked je unavena na smrt, tak v kociari len vresti a nezaspi ... 😒

katty17
18. máj 2011

ahojte kocky .
tak my sme vcera doma trosku oslavili narodeniny 🙂 cez den sme boli vsetci traja v rakusku pokukat kocik pre sandru a aj sme kupili. 🙂 sice uplne iny ako som ja chcela ale musela som to zvazit. baby ona je na golfac nejaka velka. sa tam nevedela povystierat a uz pospat vobec nie. ☹ o pol roka by som ju tam vobec nedostala... ☹ tak sme museli urobit kompromis a kupit taky stred kociku. cize ani velky sportiak a ani maly golfac. cosi medzi to je ....
narodeninovy darecek su hodinky ;) baby, ja som si vcera skusala vsetky mozne co sme si tu pozerali tie linky na hodinky a ked som si ich dala na ruku vyzerali na mne hrozne. a tie keramicke sa mi nepacili...
@kafoditka - rychlo sa uzdravte... neidu mu dalsie zubky?

merikac
18. máj 2011

@mirka285 ved tie eurace sa minaju akosi rychlejsie ako koruny,, a ved si kupila len co si potrebovala-tak jedno ci po troske alebo naraz 😉

merikac
18. máj 2011

@katty17 dodatocne vsetko naj,,,,,a ake si nakoniec kupila?

katty17
18. máj 2011

@merikac - meri dakujem. tieto som si vybrala. ale su s bielym kaucukovym naramkom.
http://www.jacques-lemans.bg/view_watch.php?vid...

merikac
18. máj 2011

@kafoditka veru viroza,,prajem Filipkovi skore uzdravenie,,tiez nas choroba postihla z nicoho nic z minuty na minutu,,ale my sme len teplotovali,,za 3 dni to preslo,,,tak sa drzte 😵

merikac
18. máj 2011

@katty17 juuj fajne su- veru by som nenadavala keby som take dostala 😀

kafoditka
18. máj 2011

Babulky dakujem vam, maly je dnes celkom v pohode, aj sa napapal, len sa chce viac mojkat 😅 pred hodinou dostal cipok, lebo mal 38,7 po odcitani, soplik mu tecie stale.. dufam, ze tato noc bude uz lepsia..

katty17
18. máj 2011

@merikac - zboznujem hodinky a ked ich nemam tna ruke tak som nervozna 🙂 moje jedine su uz dlho v oprave tak som dostala tieto . uz dlho okukavam sportove hodinky. tak od vcera mi tieto bielucke vravia "pani" 😉

katty17
18. máj 2011

@kafoditka - baby ako je to s meranim teploty? preco sa nejake hodnoty odcitavaju?

mirka285
18. máj 2011

ahojte,tak aj my sme sa uz dotrepali domov,Linda ma tiez sopliky,ale asi zo zubkov,lebo je cula a netvari sa,ze jej nieco je,zato stale si pcha prsty do ust...
@katty17 pekne hodinky,ja velmi lubim biele velke hodinky na leto,tiez som vytiahla moje letne 🙂 a aky ste kupili nakoniec ten kocik? @merikac a veru tie eurase sa nejak rychlo minaju 😠 a tesim sa,ze je konecne pekne pocko 🙂 a prajem vsetkym marodom skore uzdravenie..

zuzik1983
18. máj 2011

ahojte,tak my sme skoro cely den boli vonku,bolo krasne
@mirka285 dakujem,ani som nevedela,budem mudrejsia,ked budem prechadzat na kravske mlieko
inak dnes v noci bol spln mesiaca.ja mam odsledovane na malej,ze ked je spln,tak zle spi a je mrzuta.mozno aj preto boli viacere deti take uplakane
etse som sa chcela spytat maminiek,ktore davaju detom mlieko babylove.dostanete ho teraz kupit?lebo u nas uz asi dva tyzdne ho nie je dostat.ked som sa pytala predavacky,tak zevraj sa menia obaly a este neviem co,tak nevedia,kedy im pride tovar.doteraz som minala,co som mala nakupene do zasoby,ale dnes uz som musela kupit ine mlieko.nevedela som,ake jej mam vybrat,tak som kupila sunar,dufam,ze mi ho bude pit,lebo neviem,co potom...

katarina7777
18. máj 2011

caute baby, tak aj my sme mali na rit noc, najskor maly nespal a potom komar otravoval, no na rit 😠 cez den mi tiez spal asi nejaku hodinu a nic, doteraz sa nezastavil, teraz prave zaspal nastastie.... a ja idem balit lebo nemam skoro nic prichystane...chorym drobcekom zelam skore uzdravenie, dufam ze leo tiez nechyti po ceste nejaku pliagu 😒

katty17
18. máj 2011

@mirka285 - kupili sme nakoniec jetta jesse ako je v prilohe ale v tmavej farbe a farebnou vlozkou...je to cosi medzi sportiakom a golfacom. podla mna to je cosi podobne ako chcela tinaky lolu up. bola som dost smutna ze golfac bol uzky pre sandrusu ale zasa v tomto sa dnes prvy krat odviezla a hned si v nom hodinku rozvalena pospala 🙂 sklada sa do placky a aspon sa zmesti v pohodicke kamkolvek.... 😉

Sandruska uz sladko spinka. juchuuuuuuuu. ale odklopem si tri krat. lebo teraz ako bol spln tak mala tri noci take nijake.

kafoditka
18. máj 2011

@katty17 sama neviem, preco sa to odratava, dokonca som citala, ze detom nad 6 mesiacov sa ma odratavat az 0,7 stup. cize ked ma maly 38,7 tak ma realne len 38teplotu..

mirka285
18. máj 2011

@katty17 take nieco ako moja Teutonka mi pride,teda aspon tie koliecka,ale predpokladam,ze tento sa sklada cely,ze netreba zvlast konstrukciu a zvlast sedenie....vyzera byt fajn,mne totiz pride ten Jane co mas taky nepodareny...teda ani nie kocik,jedine ta strieska hlavne,ta mi pride ze za pol roka ju bude mat Sandra pricapenu na hlave,tak tfuj tfuj nech sa ti v tomto dobre kocikuje a Sandre paci 😉 Lindusa uz pomaly zaspava,som jej pre istotu vyvysila hlavicku,odssala sopliky,ale mala trosilinku iba...

katka55
18. máj 2011

ahojte. my sme dnes mali neplanovane planovany vylet do ZOO. bolo uplne perfektne. krasne pocasie, deticky uz vnimali, ze su tam volajake zvieratka, poobzerali sme vsetky nove zoo prirastky, Patrik na vsetko ukazoval prstom, Matka si vegetila ako vzdy a na zaver si aj pospali. ich to nejako zmohlo 😉 pripajam aj fotodokumentaciu, nech viete, s akou matkou sme to vlastne boli 😀

@katty17 velmi pekne hodinky. ja take tiez mozem 😉
@zuzik1983 ahaa, tak spln... uz mi je to jasne 😉

mirka285
18. máj 2011

@katka55 tak ste mali pekny vylet a inak vbec som nepochybovala,ze ste boli s matkou bambolvie...

gabika41
18. máj 2011

...my sme dnes vobec neboli vonku kvoli tomu ockovaniu,ale zajtra to dobehneme....inak Lucka uz spi,tak dufam,ze aj tentoraz to bude vsetko bez problemov.....pacientom zelam skore uzdravenie 🙂

bellablonde
18. máj 2011

@katka55 hmhmhm ktora matka to len moze byt?? 😀 zlate detvaky, takze uz ich zaujimali aj zvieratka, to je dobra sprava, najvyssi cas vytiahnut aj moju medzi zvery 🙂
kati ty mas aky golfac? vyzera ako swift...

inak caute
sasenke dnes doktorka na poradni odhalila hornu jednotku ... vcera mi nenapadlo kuknut jej do pusy, coze je taka upistana a to jej zubok vyliezal ... 😨 😵

@katty17 hlavne, ze sa sandricke paci v novom fare 🙂 ja budem musiet moj swift asi predat a kupit nejaky iny, lebo sasena v nom doslova trpi 😖 o tom, ze v nom nevie pospat ani nehovorim, nedokaze sa v nom tak nejako komfortne uvelebit

bellablonde
18. máj 2011

kocky ja som si musela supnut whisky s ladom,
tak mi je nejak naprd, boli ma hlava....
@zuzik1983 asi ze je spln 🤐

katty17
18. máj 2011

@bellablonde - presne kvoli tomu uvelebeniu sme vybrali tento kocik. ... 🙂
@mirka285 - miri sklada sa v jednej casti do placky. cize nemusim rozoberat. 🙂 len este si to s nim musim vsetko nacvicit. 😉

maxara
18. máj 2011

Ahojte, tak krasny den za nami..
Ninka bola krasna, sikovna, velmi ju bavi chodit, takze sa normalne pyta 😵 Topanky som jej kupila krasne, biele celokozene az po clenky, som spokojna, c 19, na to, ze ma vysoky nartik nam pekne sadli hned prve 😉 teta to uz ma v oku, tusim.. mali tam slusny vyber, cize ja uz asi mam jasno, kde budeme kupovat topky 😎
Na chalupu za nami prisli aj nasi, zobrali sme aj psov a stena, takze sme mali cely den fajn zabavu.. zahrali sme si aj kroket, co som kupila za 5e 😀 a celkom nas to s ocom bavilo..
som inak velmi smutna, lebo nasi priniesli velmi sokujuce spravy so sebou.. ☹ 😔 😢 neviem co bude.. blizsie sa dozvieme az 1.6., resp az 10.6. ale teda velmi osobne sa ma to tyka..
Takze idem s Ninkou hore, caute

@kafoditka Domi, urcite mozes kombinovat fenistil so sprejom, my sme dostali fenistil, nasivin a este tussin a calcium

bellablonde
18. máj 2011

@katty17 sasena podedila golfac po petovi, jemu bol ako rit na serbel, uplne si v nom lebedil,
kdezto sasa je uplne ina ....

katty17
18. máj 2011

@bellablonde - ja som bola vcera trosku pripitucka. risi navaril paradnu veceru a ktomu mi nalieval sampanske s jahodami 🙂 a o dezerte uz ani nevravim. flambovane jahody so zmrzlinou. 🙂

katka55
18. máj 2011

@mirka285 😀
@bellablonde ano, swift. ale ja som s nim spokojna 😕 ja som sa rozhodovala medzi pp sí a tymto, ale kvoli kolieskam (tento ma normalne loziska), stabilite a tazisku vyhral tento. polohovanie noziciek tam chyba, ale ja zvyknem patrikovi nastavit pod nohy madlo a je to v pohode. aj v nom uz viackrat spal...

bellablonde
18. máj 2011

@katty17 vsak si zasluzis 😀

katty17
18. máj 2011

@maxara - peti ake topanocky ste nakoniec vybrali? kde ste kupovali?
chces vobec pismenkovat a tych sokujucich spravach? alebo ? udialo sa cosi smutne???

kafoditka
18. máj 2011

@bellablonde juli, dnes som hresila jak pohan, to je dobra hovadina s tym parkovanim u vas, sak ani priamo pred dverami lekarky sa nedalo 😠 ozaj cista ryza 😖

bellablonde
18. máj 2011

@katka55 ha, vidis, chalanom pasuje. Peto v nom vedel drichmat aj cele hodiny a vobec mu nevadilo, ze sa nedaju polohovat nozky 😉
S. sa osiva, sklzava do takych cudnych poloh, na to madlo sa vyslovene certi... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre