Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
23. máj 2011

@katarina7777 no Kati, ale podla fotiek na gugli vyzera este celkom dobre oproti niektorym tym degenerovanym konskym ksichtom 😅

kafoditka
23. máj 2011

@katka55 Kati bola som v DM a pozerala som konkretne ten detsky opalovak solare ambre od garnier a stoji 7,98e, mala si pravdu, neviem, odkial som nabrala cenu 12e 😕
@katarina7777 tak bolo super na vylete 😉 a ze akeee znamosti ty mas 😨

katarina7777
23. máj 2011

@maxara tak neviem , mne ti anglicania po estetickej stranke nejak nevonaju 😀 ale mas pravdu videla som tam ovela horsie "kusy" 😕

@kafoditka ex-kralovske znamosti 🙂

katka55
23. máj 2011

baby, aky najcastejsie pouzivany jazyk na verejnosti a v domacnosti idete uviest detom do scitacieho formulara??? 😀 😀 😀 a ked obcas pisu nase deti prispevky na kona, ze "dhfkensbc", to je akoze pocitacova znalost prace s textom?? 😉 😀

kafoditka
23. máj 2011

@katka55 pocuj, ja som sa na tom vcera strasne bavila, ked som to vypisovala 😀 ze mate splachovaci zachod v domacnosti?? ja som tam nevyplnala vsetko..

maxara
23. máj 2011

@katarina7777 😀 no to poznam.. viem si predstavit tu nadheru 🙂

@katka55 sak vypln, ze co z toho bude 😉 😀

maxara
23. máj 2011

@kafoditka Domi, tak nie kazdy ma splachovaci zachod..

bambola
23. máj 2011

jej nesmiem zabudnut to vyplnit 😀 pri mojej sikovnosti... 😅 malej som nechala doma lebo ocko sa velmi hotoval, ze to on ide vyplnat 😠

uz sme sa vratili z prechadzky za topankami.mame.su otrasne.😀 ale chodidlu vyhovujuce. 😉 do mesta som nakoniec nesla lebo som chcela aby spala doma, navyse hrmelo a presne ako sme dosli domov tak sa pustil lejak 😉
@katka5 jaj este som ti chccela, ze to oni nie postavili novu plavaren na stiavnickach ale rekonstruovali tu staru a okrem povodnej 50tky je tam aj relaxacny bazen, tusim okolo 130cm a detsky bazen tak po lytka 😉
http://www.plavarenstiavnicky.sk/

kafoditka
23. máj 2011

@maxara Peti, tebe som chcela napisat, ze tej mojej susedy sestra bola na Rodose v Mikri Poli v hoteli Olympia vilage ktory je baby friendly a nevedela si vynachvalit, ze pre decka ako stvorene, len ona ma skoro 3 rocnu dceru, tak neviem, ako je to s animaciami pre rocne deticky... kedze rozmyslas nad Greckom, tak ma to napadlo

katka55
23. máj 2011

@kafoditka faktis, ved este byt som nevyplnila 😕
@maxara a pridam mu aj nejake exoticke nabozenstvo k tomu 😉 😀
@bambola no budem musiet ist niekedy okuknut tu plavaren 😉

bambola
23. máj 2011

@katarina7777 no ty mas pekne znamosti 😉 ste sa mali. inac fergie este podla mna dobre vyzera ale tak nevidela som ju nazivo, vraj aj diana nebola ktovieako pekna aj ked vlastne bola jednoznacne najkrajsia 😀

a nekydajte na anglanov lebo ja ich mam rada 😀 a podla mna je harry fesak 😀 😎

katarina7777
23. máj 2011

@bambola harry potter? 😀 😀 😀

maxara
23. máj 2011

@kafoditka diky domi, kuknem to, ale neviem ako my s tou dovolenkciou tento rok ☹

@katka55 len aby ti ho scitali potom 😉 nieze bude o patrika menej 😀

@bambola no Bambi, ty mas ale vkus teda 😀 😀 akoze mat rad niekoho neznamena, ze ten dotycny nemoze byt ksichtny nechutas 😀

denisse
23. máj 2011

vidim, ze sa scitate, tu v CR to uz prebehlo 😀
my sme doma zo skolky, mame nele skontrolovat hlavu, vraj su vsi .. ma porazi, ked do tych kucier dostane vsi 😠
inak som vam este zabudla napisat, ze ja som kupila opalovacie mlieko nivea pre deti 50 faktor a ani jedna sa mi z neho nevyhadzali, tak snad je v pohode ...

bambola
23. máj 2011

@maxara ale tak vseobecne som myslela, ze ja tu anglicku naturu a mentalitu mozem 😉
@katarina7777 tak ked uz sme pri tom tak potter ako anglican nevyzera, za to ron weasley... 😀 😀

inac ked sa dieta narodi do 21.5. tak sa ma scitat a ked sa po tomto dni tak uz sa nescitava a k nam prisla tetuska s harkami a sa pytame, ze a dieta? a ona, ze kedy sa narodila? a to prisli asi pred dvoma tyzdnami 😕 😀 ale nemala obalku na jej meno takze evidetne ju na miestnom urade nezaregistrovali 😠

merikac
23. máj 2011

pekny podvecer,,,,,,tak ja som sa dnes poobede marne snazila uspat Emmu, taka je zvedava, ze ked s nou niekam idem a je sa paci okolie,ani za toho oneho zaspat,,,,ako tak sledujem, tak v poslednej dobe coraz castejsie dava uz len 1 spanok denne 😠
@maxara - no musis byt velmi zaujimavo opalena,, 😀 ..ale hlavna vec, ze si si porobila,,,,,co ta obdivujem, ze si sa v takom teple na to dala
@zuzik1983..coo tak to by ma teda polozilo,,spat mozem ist aj o 2 nadranom,,len nie zavcasu vstavat,,takze chalim Emmu 😵 😀
@monline- zlaty je Daniel- zubky maju s emmou rovnake,
................aaa.a prave volali svokrovci, ze dobehnu,,tak musim rychlo upratat "obrus"- nech nemam bordel 😀 😀 😀

mirka285
23. máj 2011

caute baby...
@katarina7777 tak ty taketo celebritne vikendy davas 😉
@bambola ty naozaj mozes anglicanov??ja ich neznasam,primitivny a skaredy narod je to 😕 dnes bolo opat krasne vonku,mam doma buducu hokejistku,kuk

bambola
23. máj 2011

@mirka285 no ja mam rada ten anglicky humor , a milujem britsku anglictinu 😉 co sa tyka hooligans tak su to isto primitivi ale ja som zila v Londyne a co som bola tam tak som stretla milych a ochotnych 😉

Lindusa je riadna hokejistka, ako perfektne uz stoji 🙂

katarina7777
23. máj 2011

@mirka285 miri jak dobre vyzeras, kolko vazis? 50 kilov 😀 uz budes chudsia jak bambi 😉 linda je sikulka, my mame od chodenia este poriadne daleko ...

katarina7777
23. máj 2011

@bambola akoze ludia su to mili, skaredi ako narod su , to sa neda obhajovat a piju riadne teda , ale zase to aj slovaci v niektorych castiach 😉

mirka285
23. máj 2011

@bambola jaaj,no tak anglicky humor mam aj ja rada a Londyn tiez 😉
@katarina7777 ale kdeze,stale mam tych svojich 54 kil,ale uz sa ani nesnazim chudnut,by som bola moc vraskava 😀 ale snazim sa aspon tri krat do tyzdna cvicit,mam potom lepsi pocit zo seba,no darmo vsak mladica uz nie som...

katarina7777
23. máj 2011

@mirka285 tak ja mam stale tych 55 kilov ale volako flakam cvicenie, vecer som vzdy ustata jak svina a namiesto cvicenia upratujem kuchynu, polievam kvetiny alebo zehlim 😠 😠 😠 sekne ti to 🙂

bambola
23. máj 2011

@mirka285 tak aby bolo jasne 😀 humor dobry, skaredi su, londyn perfektny a kuchyna uplne na prd 😀 a u mna este britsky prizvuk 😵

cigaretka5
23. máj 2011

@mirka285 PP vyzeras cica

mirka285
23. máj 2011

@katarina7777 dakujem...ved ty sa narobis okolo domu,to mas miesto cvicenia....
@bambola tak to potom suhlasim,akurat s tym prizvukom to neviem posudit,ja si viem po anglicky vypytat akurat pit,jest a ostatne zakladne veci,ale mam total slovensky prizvuk 😀

cigaretka5
23. máj 2011

baby kukali ste dnes svadby?

cigaretka5
23. máj 2011

@cigaretka5 baby maju to aj vase deti? ze ked ich akoze ulozite postavia sa v postielke a zacne ich hodinovy prihovor ?

kafoditka
23. máj 2011

@cigaretka5 cigi ja som kukala jednym ockom popri zehleni, maly mi totiz vynechal poobedny spanok a od unavy zalahol o 18:30

cigaretka5
23. máj 2011

@kafoditka uf zehlenie aj mne by sa zislo, ale uz som rozhodnuta rozsirit paletu sluzieb za ktore si budem paltiti. Toto sa fakt neda................

kafoditka
23. máj 2011

@mirka285 Miri neskutocne dobre vypadas na tej foto, Linda ma chutne gate na sebe, kocica 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre