Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
26. feb 2010

jeej mirka, takze rovnaky vyber? super. My ho ideme buduci tyzden objednat, cim skor, tym lepsie.. Ja mam korbicku aj sportak rovnaky... No Bojovala som za cervenu farbu, ale u manzela zatial nepresla a hneda je taka neutralna...

katkaking
26. feb 2010

mirka, tusim si sa ty pytala nedavno na tie flase avent...som ti chcela hned odpovedat, len som zabudla a teraz ma to napadlo...mne sa tiez par krat stalo ze mi tiekli, ale mojou vinou, som ich slabo zavrela-zatiahla. alebo ked som ich naliala uplne do plna. ale inak nie, mavam ich hociako pohodene v taske ked idem prec a v pohode...ja som s nimi veeeeeelmi spokojna, ine by som nechcela. Mam aj ine flase, ale nikdy som z nich malej nedavala pit, len z tychto a aj druhe mimi bude mat len avent. tolko moj nazor.... 😉

oacka
26. feb 2010

kafo, to nie sú trojkombinácie, extra si si vyberala športový a k neemu korbičku? vybrali ste k tomu aj autosedačku?

kafoditka
26. feb 2010

MAXI... kde si sa zabudla?? 🙂 🙂

maxara
26. feb 2010

heeej baby, vy kecalky, ved som si len cekla mejl a nasla som tam cenovu ponuku na nabytok, tak som to musela preratat a potom zavolat mm nech vyjedna lepsiu sumu u jednej pezinskej firmy, tak som mu musela dat instrukcie... koniec koncov, on je obchodnik... 😉
a vy hned tolko zapisete, ze nestiham ani citat...

strasska
26. feb 2010

kafo nacvakovanie je v poho, aj my to mame uplne lahke. Ja som sa na tuto moznost tesila najma preto, ze ked zacne fukat vietor, tak prostie dieta otocim inym smerom a bude pohoda.
No ale v reali to nebolo take jednoduche, maly este nestal, tak som ho zo sportiaka vytiahnut nechcela, sak aj bola kosa, no a pretocit korbicku aj s nim, ked uz mal skoro 10kg a samozrejme sa rozhodol vzdy vyklanat, ked som to pretacala, bolo na infarkt, 😠
Takze v konecnom dosledku, ked sme isli von, tak som okukala, ktorym smerom fuka vietor, korbicku otocila v protismere a cestou naspat som kocik tahala za sebou, co bolo otrasne. 😢
Preto sa mi zda preklapacia rucka jednoduchsia 😉

maxara
26. feb 2010

kafko uz to bude, len sa musim pozriet, lebo furt si pletiem trojice cisiel, ze ktora je prva... ale pockaj este, idem na WC, asi sa to zacina poriadne hybat... hned som s5 a potom poslem, oki? tak cakaj...

kafoditka
26. feb 2010

oacka... cela zostava spociva v tomto: hlboka korbicka, sportovy kocik, taska na kocik, autosedacka, adaptery na autosedacku aj korbicku, plastenka, nanoznik na sportak, a system izo fix- to je taky drziak, ktory si na pevno zapnes do auta a na nho naklikavas autosedacku. V taske na kocik mas vo vnutri termo obal na flasku, podlozku na prebalovanie a vrecko na spinave plienky....

Je uz na tebe, aku korbicku alebo podvozok si vyberies a mozes si aj sama zvolit farby kociku. Strecha inej, vanicka inej farby...

strasska
26. feb 2010

ale podla mna vyber dobry, aj ked ta cena 😲 no ale za kvalitu sa plati

ericica
26. feb 2010

zrzka no mne sa nezda maly ale neviem to posudit lebo som ho nemala....mozno key ho mam tak sa stazujem aj ja 🙂
prosim ta hod link na ten prada som veeeelmi zvedava 🙂
mirka nech si klebetia ,,,,to robia len ty co zavidia a nech im odpadnu jazyky 😀

ericica
26. feb 2010

nooo maxi ma dnes asi kakaci den 🙂 🙂 🙂

oacka
26. feb 2010

ja som z toho debil, kafko, pozerám tie korby,ale neviem sa z toho vysomáriť. treba to asi poriešiť niekde v obchode.

kafoditka
26. feb 2010

oacka... bud mas korbu, alebo vloznu tasku. V nasom pripade sa viac oplati pevna korbicka. Zalezi na tom, aky podvozok si vyberies. Su tam rozne: spirit-to je trojkolka, lambda, mistral s, mistral p, fun system... ja mam cosmo, je najlahsi a ja som za 4 kolecka na kociku 😉 skus sa na to pozriet s muzikom potom...

maxara
26. feb 2010

kafko uz ho mas, ale budem sa hanbit

mirka285
26. feb 2010

kati takze aventky su v poho,dakujem za nazor lebo som to chcela pocut od niekoho kto ich pouzival..kafo no neuveris,ja som chcela cerveny strasne a my to nepreslo,ze vraj este stale to moze byt chlapec mi povedal moj drahy.chudacik stale dufa ☹ a hnedy sportiak som vybrala hned,lebo ja som uchylna na farebne oblecenie,tk som nechcela aby sa to bilo s kocikom..autosedacku som nekupuvala,mam od kamosky maxi cosi a aj tak stal cez 800 eur 😉 co uz ja som ho chcela od zaciatku a kupila by som si ho aj keby sa vsetci na hlavu postavili 😠 usetrila som na inych veciach 😉 kocky tu u nas sa schyluje k burke a strasne sa nudim ani von nemozem.

zrzulka
26. feb 2010

Ericica tu som nieco nasla... Mne sa velmi paci cerveny kocik (nepomozem si) A tie srdiecka. to ja mozem... Ale inak aj v zelenom sa mi paci, tiez sa mi nezda az taky maly, ja len co referovali zname ale inak si ho pochvalovali.... No vsak za tie prachy.... 😀
teraz idu na inzerat za dobre ceny ale fakt ma to odradilo ze sa tam 2 rocne dieta uz nezmesti....

ericica
26. feb 2010

mirka cooooooooo k burke????nestras 😒

sunnygirl
26. feb 2010

kedy ste sa vlastne dohodli, že si dáte svadobné foto....??????????? zaspala som dobu...ja som ako šípková ruženka 😀 😀 😀

zuzik1983
26. feb 2010

dievcata bavite sa o kocikoch,co hovorite na kocik baby smile v max.mate ho niekto?

mirka285
26. feb 2010

eri veru tu u nas sa uplne zatiahlo,mame tmu jak vecer ☹ ja byvam v Devinskej Novej Vsi,my tu mame vzdy ine pocasie ako je v meste alebo v Petrzalke...ked v Petrzalke svieti slnko u nas prsi a naopak 😒 a najmensi kocik co sa tyka vanicky je podla mna ten Stokke,mali ho vystaveny v Babymarkete a pytam sa predavaca ci si ho uz aj niekto kupil,a on ze ano a o mesiac s pan vratil a kupil este Teutoniu 😀

sunnygirl
26. feb 2010

fúúúúúzajtra má pršať snežiť a budúci týžden sa ochladiť, no takýto zime nie, to nie 🙄

sunnygirl
26. feb 2010

oprava: takáto

mirka285
26. feb 2010

sunny mne to nevadi,do zimnej bundy sa zmestim kdezto do mojich jarnych bundiciek tazko ☹

sunnygirl
26. feb 2010

no ja mám ešte kúsok miesta vo vetrovke, ráno v pohode, ale poobede z robotičky, už nie, bo napapaná a ledva ledva zapnem 🙂

sunnygirl
26. feb 2010

no na jar, uf tak to neviem, možno si kúpim nejaké paletko, videla som to na mojej kolegyni keď tlačila kotlíček, také fajn strapaté to mala....... 😀 😀 😀

kafoditka
26. feb 2010

baby, ja som dnes vytiahla moj oblubeny cerveny balonacik a zistila som, ze ho v pohode este par tyzdnov zapnem!! 😀 😀

sunnygirl
26. feb 2010

trepem, myslela som PELERÍNKU............. 😅

oacka
26. feb 2010

u nás je tiež celý deň tma,akoby bolo päť hoodín večer... budetee pozerať hokej? my asi ideme k našim, aby muž pozeral s bratom a ocom a zároveň oslávia mužove meniny - t.j. opijú sa... nevadí,ja aspoň s mamkou preberiem cenovú hladinu kočíka. 😀 😀 😀 😀

maxara
26. feb 2010

kafko aj ja mam cerveny baloniacik... a cierny je este sirsi... a ten cerveny ma taky super strih, ze je akoby zuzeny pod prsami a odtial sa pozvolne rozsiruje, takze okrem toho, ze som v nom kocka, tak ho zapnem este aspon mesiac.. dufam... potom cierny a potom leto 🙂

kafoditka
26. feb 2010

ja sa tak tesim ze je teplo a slniecko svieti- teda okrem dnesku- mozem hodit na seba konecne suknu, tricko a ten balonacik a citim sa supeeeeeerr! taka zmena konecne, doteraz som chodila stale v hrubych rolakoch a bagandzach na nohach, aby somsa v zime na snehu nezabila 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre