Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
18. jún 2011

@monline zarobis

robika
18. jún 2011

Ahojte,
tak v prvom rade chceme podakovat Petke a Miskovi, ste super hostitelia a tiez dakujem vsetkym babam, ich muzom a detickam ze sme Vas mohli spoznat osobne!
deticky boli zlatucke, poslusne, neboli ziadne place, ani bitky o hracky, no kazde dietatko bolo ukazkove 🙂
bola to super akcia a dufam, ze ju este niekedy zopakujeme....

no my sme pred nedavnom dorazili domov, cesta bola hrozna, maly sa mi v Trnave totalne ogrcal, islo z neho vsetko aj nosom... takze sme sa hned aj cely prezliekali, potom si poplakal a nastastie zaspal a spal az domov, asi to bolo pre neho vela kilometrov za tieto 2 dni...

monline
18. jún 2011

@robika no chudáčik malý..možno mu dlhá jazda nesadla..alebo žeby guláš? 🙂))

robika
18. jún 2011

@monline skoda ze ste nemohli prist, ale dufam ze nabuduce stretko sa uz osobne spozname... ked sa Danielko doteraz nevyhadzal, tak uz sa hadam ani nevyhadze...

ywett
18. jún 2011

@robika chudaacik malinkyyy...a co mu nieco nesadlo, ci z cesty?

Baby, ja foto necham na fb, kto chce nech si ma prida..viac info v IP

monline
18. jún 2011

@robika aj ja dúfam...že sa nevyhádže, aj že sa stretneme 🙂
a my sme mohli prísť, ale asi by ste ma tu v zuboch rozniesli, keby sme detičky nakazili kiahňami 😀

robika
18. jún 2011

@monline z gulasu nedostal, ak si z neho on potajomky nedal 😀, tak odhadujem skor tu dlhu cestu, lebo aj ja mam toho dost, urobili sme 600 km a to je uz aj na dospeleho dost, ked nie je zvyknuty... tak budeme musiet trenovat viac dlhsich tras...

robika
18. jún 2011

@monline alebo by sme si kazda povedali, ze to uz mame za sebou 🙂

monline
18. jún 2011

@robika alebo mu dáš kinedril..či niečo také, na zvládnutie cesty... možno niektoré by si povedali, že super, máme to za sebou, ale určite nie všetky..🙂

robika
18. jún 2011

@monline na buduce tie kilometre nejako rozdelime...
vy ste mali tiez pekny griovaci dnik...

macik27
18. jún 2011

baby Kajka dnes volala s tatinkom a asi 15 minút len mlela...asi mu rozprávala ako robila s Tomáškom baran baran buc, ako rozplakala Maťku ked jej zobrala knižku, ako plakala Barunka ked jej mama chcela odbehnúť(mimochodom hned to doma skúšala či to funguje), ako ju malý havko pohrýzol a Leovi ukradol ponožku 😀 😀 😀 ...dúfam že sa mu nič nestalo lebo Kajke tie malé zúbky nevadili a ešte kopec nových zážitkov 🙂 a tak to celé prežívala a rozhadzovala rúčkami no zlatá bola 🙂 🙂 🙂

ywett
18. jún 2011

Baby idem ja do hajan, moje lasky uz odfukuju, idem za nimi...bolo mi s VAMI fajneeee

robika
18. jún 2011

@ywett dobru noc

aj ja uz idem, lebo ma to nejako zmorilo 🙂

tutulka12
19. jún 2011

dobré ránko. tak som sa tešila, že keď ráno zapnem koňa, tak tu bude zapísaných aspoň 10 strán dojmov zo stretka, ale vy nás baby nejako naťahujete 😀
@monline ďakujem za pochvalu profilovky 😉
@kafoditka veru mamina je mladica a ako sa podobáte. kočky 😉
u nás prší, všade je tma, ale aspoň mi nebude ľúto, že musíme byť zavretí doma 🙂 takže len navarím a budem sa hrať s deckami

adka1311
19. jún 2011

😀 aj nasa rodinka sa chce podakovat vsetkym zucastnenym za vcerajsie krasne stretnutie. Bolo nam fajn, vsetky rodinky boli zlate a deticky naozaj ukazkove. Velka vdaka patri vsetkym, ale najvacsia samozerjme Maxi za organizovanie..... DAKUJEME a tesime sa na dalsie fotky 😀 😀 😀

gabika41
19. jún 2011

Dobre ranko sa praje.....prajem prijemnu nedelu 🙂

katka55
19. jún 2011

Dobre rano. Moje dieta stale spi 😕 A v noci bolo hore asi len 2x 😕 Nejako mu vcerajsi akcny den prospel a ja som sa konecne vyspala 😉 😵 Dnes nas caka krst 😠 😝 ☹ 😔 (stale sa s tym neviem zmierit...), tak to dufam nejako prezijem 😒 Pekny den vsetkym.

tutulka12
19. jún 2011

@katka55 Kati a prečo sa nevieš zmieriť s krstom?

ywett
19. jún 2011

Adka pozdrav môjho kamoša Lukáška,je úžasný🙂 Katka daj vedieť ako dopadol krst,to zvládnes.pekný deň

mirka285
19. jún 2011

Dobre ranko,vidim,ze stretko dopadlo fajn 🙂 ja som dnes v noci tak dobre spala,chystam sa urobit polievcku a zbytok mame zo vcera.... netusim co budeme dnes robit,u nas zatial neprsi,dajte nejake tipy,kam sa chystate?

adka1311
19. jún 2011

@ywett pozdravim, tiez si sa mu velmi pacila 😀 a iank vsetkym peknu nedelu a @katka55 tebe rychly krst - nech to mate uz za sebou.

alllexa
19. jún 2011

@luminkasp - no mame nejakych 8600, a doki povedala, ze celkovo je taky mensi... NO ale dlzku 78 cm, co je podla mna este ok. Ale zase nevyzera nejako vychudnuto, aj licka ma pekne a celkovo je velmi zivy. On mozno aj tym, ze stale lieta (uz aj na sedacku vylezie), tie kalorie spali. Ja to len porovnavam s jeho bratrancom, ktory je o 2 mesiace mladsi a vazi rovnako.

@noemarta @karinnka - tak ale vy mate dievcatka, tie byvaju lahsie, pre chlapcov su tie priemery predsa len vyssie... Ale dakujem za povzbudenie. Ja este kojim, on mi umele mlieko ani nechce:(

@kafoditka - maly je chutnucky - vyzera, ze by si tu tortu aj rad dal🙂

katka55
19. jún 2011

@tutulka12 aaaale, ja nie som na taketo veci...

tutulka12
19. jún 2011

@katka55 aha, tak nech vám to rýchlo zbehne 😉

mojalili
19. jún 2011

@monline Veru MOni, pytala som sa na teba, chcela som zoznamit DAnielka s Danielkom 😉

mirka285
19. jún 2011

@alllexa no tak asi co doktor,to nazor,LInda tiez nema 9 kil a to mame rok za tyzden,vysku mame 75cm a povedala,ze mame idealne miery na rocne dieta 😉

cigaretka5
19. jún 2011

@mirka285 tak co sme potom my, mala ma 86 centi a cez 10 kil a este nema rok. DOkina sa naposledy tvarila ze je to Ok

bambola
19. jún 2011

Dobre ranko 🙂
tak my sme vcera odpadli ako hnile hrusky 😀 mala spala ako zabita celu noc, kojila som len 2x a vzdy ma pustila a spala som uplne samaaaaa 😵 rano sme vstali o siestej , isli pre ocka a potom este spali do pol 11 😀
dnes ma caka "oblubene" balenie a upratovanie 🙄

dakujem za pekny den vsetky zucastnenym, organizatorom a hostitelom za prenajom a prijemnu atmosferu a prostredie 🙂
a kedze mm povedal, ze je treba tak.... @monline tebe verejnu pochvalu, ze ste si uvedomela matka a nesla s danielkom na stretnutie, pretoze mm povedelal, ze takych je malo a , ze vela matiek by islo bezohladu na to, ze dieta moze byt infekcne (aj ked vela ludi nevie, ze kiahne su najinfekcnejsie pre vysevom), to ze ste nam tam chybali je druha vec 😔

@kafoditka peknu ste mali oslavu 🙂 myslis, ze by si mi mohla posunut recept na tu tortu? dakujem 🙂

maxara
19. jún 2011

Ahojte babule,
tak doteraz som drhla rost a kotlik, tak preto az teraz.. 😀 zartujem.. samozrejme, ze to patri medzi najneoblubenejsie cinnosti, vratane "maso odblanime" a tentokrat sa mi usli vsetky spominane, ALE! takmer ziadna ina cinnost, takze som v podstate spokofon 🙂
Vecer sme dosli domov okolo 19:40, kedze sme este riesili kotlik a balili zbytky jedal, no a cakali chvilku na Tutinho Romana, ktory nie a nie prist z prace po nich, ale nakoniec sme Simonka nalozili bez autosedacky.. Ninka bola taka vykaovana, ze hned po prichode domov sme sa spinavi prezliekli do pyzi, umyli tvar a ruky a juchuuu do postele.. uspavanie aj s vypitim plnej flase mliecka trvalo nieco malo cez 5 minut.
Tuti isla zatial uspat aj Simonka a ja som sa hned hrnula natiahnut fotky.. Kym si vsetci posadali pred telku, aby sme ich pokukali, stihla som ich akurat preletiet a extra nevydarene zabery som vymazala, ale aj tak ostalo okolo 300 fotiek 😒 Takze kym sme ich dopozerali, okomentovali a rozobrali, ku kazdemu povedali, co sa na tej fotke deje a este par funny story k nim, uz sme boli taki unaveni, ze sme isli spat. Doteraz od rana som fotky triedila, orezavala, premazavala.. a aj tak ich je tak strasne moc, ze .. ale nataham ich sem, lebo sa neviem rozhodnut..

Skor ako cokolvek napisem, chcem vsetkym zucastnenym vyslovit velke Nemate zac. 🙂 A hned na to velke Dakujem, ze ste prisli.. akcia by bez vas vyzerala asi tak, ze ja s mm pri grile.. cize vobec by nebola taka uuuzasna. Zaroven sa este musim ospravedlnit tym, ktori by mohli mat pocit, ze som sa im nevenovala dostatocne, kedze sa to stihat nedalo, ale teda nic osobneho to nebolo, snazila som sa aspon prehodit par slov s kazdym 😒 .
A kedze pozeram, ze baby ucastnicky sa vykakali na zhrnutie vcerajska, resp zhrnuli ho velmi zlahka, tak sa o to pokusim.

Rano sme vstali dokonca az o 6tej, co nas Ninka nechala spat. Tutiovci sa tiez pomaly zacali prebudzat, pozvolna sme sa najedli, vychystali.. Dorazili sme na chalupu okolo 8:40. Prva po nas dorazila Bambi a potom si uz nepamatam, len viem, ze som sa pokusala supat a krajat cibulu, ale musela som stale odbiehat vitat auta. Tymto sa musim veeelmi podakovat babam "z kuchyne", ktore aktivne supali, krajali, chystali, pripravovali.. kedze nechcem niekoho nejakym nedopatrenim vynechat, tak nemenujem, ved oni vedia 😉 .. Ale aby som potom zas nekrivdila tym, co dosli neskor, vsetci sa chopili nejakych cinnosti, nikto nemal problem postrazit dieta, pridrzat hracku, pomiesat gulas, nacapovat pitivo, podat servitku, pohar.. proste super.
Zo zaciatku bolo vidiet, ze sa ludia nepoznaju, niektori muzi sa tvarili tak dopoctovo 🙂 ale myslim si, ze sa potom vsetci pekne pozapajali, nenutene, uvolnene.. ja osobne som spokojna a dufam, ze nebol nikto nejako moc sklamany..
Deticky mali najmensi problem sa spolu bavit, cize hned ako prisla nova tvaricka, posadila sa na deku/y a pridala sa do druznej zabavy.. Deti shareovali hracky, pekne sa hrali, naozaj neboli ziadne mrzutosti a place a ak, tak ozaj skor od hladu alebo unavy. Tusim najviac plakala Ninka, maminkin a ockov cecok, co ked nas stratila z dohladu, sa bala, ze ju nechame samu. Ale vzdy ked sme boli pri nej, tak sa predvadzala.. ukazala vsetkym, co sa naucila za posledny tyzden. Dokonca sama stala a velmi sa z toho tesila. (btw dnes urobila prvy krok, ale len jeden jediny, cize ocakavam vrelo nejake pozabudnutie sa)..
Katka7 a jej maminka Evka dozorovali chlapov, intenzivne variacich gulas, damy dochucovali, nosili suroviny a kostovali.. chlapi miesali.. A teda zasluhy patria vsetkym, lebo gulase boli vymakane. Teda divinovy chvalili absolutne vsetci a ten druhy iba ti, ktori sa odhodlali este nieco zmestit do zaludka 🙂 Ti ostatni asi neochutnali. Misko odkazuje, ze mu neskutocne chutil a ze dakujeeeeee. Grilka bola paradoxne skor hotova nez gulas, tak preto sa vsetci natlacili skor. Nemohli totiz odolat.. Katka55 vyborne napacovala a jej Peto ho uzasne ugriloval, pekne do opecena, takze vsetci chodili cakat na gulas ku grilu a uchytavali cerstvo dopecene kusky maska a mnamky klobasky.. Takze z tohoto dovodu, ked sa gulase dovarili, zvladli ochutnat jeden a dovi.. 😅
A navyse sme do toho bravcoveho v zapale zoznamovania a kecania zabudli vrazit tie poctivo nasupane a nakrajane zemiaky.. No ja som ten gulas degustovala az dnes rano a zemiaky mi v nom nechybali, cize nevadiiii 😀
Co sa tyka novych tvari, som rada, ze som vas spoznala.. niektore som si predstavovala malinko inak, napr Alexis som si myslela, ze je nizsia a tak.. 🙂 ale to su drobnosti.. nie som z nikoho nijak vyrazne prekvapena ani sklamana.. myslim, ze sme sa celkom fajn partia zisli 🙂
Este raz vsetkym dakujem za ucast a verim , ze aj nabuduce sa dame takto pekne dokopy.

maxara
19. jún 2011

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maxara/album... tu je zopar spoznavacich fotiek a ostatne z priebehu hodim ked uspim Guli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre