Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
7. mar 2010

babulky dakujem za pochvalu mojich tunik 😵 potesili ste ma..akurat sme sa vratili z obeda so svokrovcami, dala som si halusky, mnaaaam, taku som na ne dostala chut. Predstavte si, ze tento krat sme cakali na jedlo vyse hodiny.. uz sme chceli podakovat a ist inam, ale zase aj tam by sme cakali znova... no cudna nedela

zrzulka
7. mar 2010

Ery gratulujem k chlapcekovi 🙂))) Kde si bola na 4Dcku???

Maxi tak to je teda pekne dlho cakat, to by som umrela od hladu... To ste boli tu v Pk???

maxara
7. mar 2010

zrzik vo vinosadoch Karpaty, tam radi chodime a aj sme spokojni takmer vzdy, len teraz sa tam nahrnulo fakt vela ludi... no akurat, ze oni mali to stastie, ze dostali skor, resp. casnik prisiel najprv k nim a tak boli prvi v poradi

janatt23
7. mar 2010

boze baby ja stale nieco tlacim do hlavy ☹ hlavne za tieto dva dni. to je tym pocasim. sa mi nechce ist von, bo je tam zima, tak len chalujem. moc som sice zatial nepribrala, ale celulitida rastie jak besna. mozem robit reklamu na pomarance 😒

lenkaaninka
7. mar 2010

ahojte baby tak konečne mám comp lebo mm mi ho zobral bratrancovi ale končne je tu normálne že absťák 😀

dneska som varila kuraciu polievočku a všeeetku zeleninu čo som mala som uvarila v tom a vepšo knedlo zelo
ozaj zajtra je mdž? viete aká je parádna milka karamel ? najlepšia čokoláda s malou sme ju zbaštili...
😝 😝

jaruska8
7. mar 2010

Ahojte dievčatá, teda Ery, takže chlapec??? To je sranda!! Akurát som to čítala manželovi a schuti sme sa na tom zasmiali, že možno sa to aj nám stane, kto vie. 😉 😉 😉 😉 😉 GRATULUJEM!!

dugyna
7. mar 2010

ahojte kocky len som vas dosla pozdravit, sme OK mame sa dobre malinka veselo kopka..a stale sa ucim.. moc mi to teda nedje ☹ ..ale tak hadam to zvladneme takze sa ozvem 16.3 potom budem citat co ste popisali..
a 17 idem na OGTT 😖

mojalili
7. mar 2010

Dugy drz sa, budeme ti drzat palce, nech skusky urobis lavou zadnou 😉 😉 😉

mirka285
7. mar 2010

tak uz som doma,baby normalne mi ten zaves v Kike hned vyreklamovali.ma fakt prijemne prekvapili...dali nam zato nakupne poukazky v tej hodnote tak sme si vybrali iny zaves od ineho vyrobcu a z ineho materialu..tento vyzera ok,tak som nadmieru spokojna. 🙂 .urobila som ovocny salat a napchavam sa 😝

mojalili
7. mar 2010

NO esteze tak Mirka 😉
Ja som zozrala uz tretie jablcko, nic moc na noc, ale akosi mi huba stale po niecom blafka... 😒 a je mi pritom aj dobre zle od zaludka... ☹

Kocky, ako som planovala robit az do porodu, akosi som zlenivela....asi to bude prazdninami, ved ja sa nakopnem este na mesiac...ale 24.4. na Juraja to isti....taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak sa tesim 😀 😀 😀

maxara
7. mar 2010

mirka - no to som aj ja milo prekvapena, mozno si sa zatvarila desivo a netrufli si 😀 😀
mojalili - ja ti moc moc zavidim tu matersku... ja idem az najskor 20.5. , ale najneskor 3.6. juchuuu

mirka285
7. mar 2010

no ja som nahodila dost razny ton sice ale v ramci slusnosti a panko na reklamaciach asi pochopil ze nama zmysel sa so mnou hadat 😀 mojalili aj ja by som stale nieco jedla 😒

maxara
7. mar 2010

ja som mala na obed tie halusky a ostala som pomerne slusne napapana, ale napriek tomu som zbodla este dva pomarance a teraz pred chvilou tri kolieska sunky (lebo viac nebolo) a teraz mi moje zlatinko starostlive donieslo jablcko posypane grankom, tak idem ochutnat

maxara
7. mar 2010

mojalili mna tak napadlo, ze ty ako dlho vlastne robis od prvej materskej?

erytrea
7. mar 2010

maxara - meno este nemame a ked sa drobec narodi tak budem mat 29 mozes doplnit do tabulky 😵

na 4D som bola u nas v Trencine, uz to tu maju dvaja doktori tak nemusime zybytocne cestovat, inak som bola milo prekvapena ako sa nam doki venoval a to bol po nocnej sluzbe v nemocke. Inak mal doki dost z manzela, lebo sa ho pocas tej hodiny 3 krat spytal, ze ci by mu este nemohol este raz ukazat toho pipika 😀 😀 😀 a ten prvy krat mi to prislo take smiesne ze musel prerusit a restartovat sondu 😀 😀 😀 😀 😀 potom co sa manzel spytal, ze "prosim Vas ukazete mi pipika?" 😀 😀 😀 😀 no sranda, vobec tomu neveril tak mu po jeho tretej otazke doki vytlacil obrazok kde je len pipik 😀 cize mame vytlacene 3 ks foto, na dvoch je tvaricka a na jednej pipik 😀 ...ale som spokojna lebo som si dokiho co mi robil dnes toto sono dohodla aj od 36 tyzdna na kontroly + k porodu 😵 takze tak idem vyberat meno, kedze sme mali asi 5 dievcenskych a chlapcenske ani jedno 😀

stanka33
7. mar 2010

Ahojte..zrzi dakujem o tom parku sme nevedeli, my sme v lete boli pri tom jazere na kupku kusok od tade inak super bolo....a ta bongo hala je pri olympii ze????
no a do lednic chceme ist tiez ked sa otepli tak koncom aprila zaciatkom maja...
inak mozme hodit dakedy stretko, my sa po vikendoch vacsinou flakame a ked bude teplooooo...inak sa chystame aj pozriet ten zamok Schloshoff ci ako sa to pise to je kusok od Ba a je tam velmi pekne aj mala ZOO pre decka...
ja som si povedala ze pokial budeme moct tak do porodu pobehame vselico s malym aby si aspon trosku uzil..kedze dofca padne tento rok a potom budu starosti a koniec vyletou nachvilu...

stanka33
7. mar 2010

dugy ahoooooj....som myslela ze sa ucis tak drzim palce....rychlo to porob a pojdeme cvicit....

erytea gratulujem k chlapcovi...ja idem zajtra rano o 8 na 3D a ten morfologicky...som tu muzovi prehlasila, ze ak to bude chlapec tak si otvorime sampus...
mojalili aj ja som isla na matersku 24.4 ale pred dvoma rokmi.......
inak ja som dnes tiez odfllakla varenie....mali sme z ikey tie masove gulky s omackou a brusnicami....inak mne to chuti...zato napecene sme mali 😀

sisaa
7. mar 2010

ahojte kocky... konecne som vytvorila album nasho drobca, plus aktualna fotka mojho bruska (ak sa da zdrobnit 😉 )

mojalili
7. mar 2010

MAXARA - isla som do roboty, ked mala LILI 1,5 roka, takze robim od septembra 2007.
Stanka, no teda, to sa neda zabdnut ten datum, ze? Toto je predcasna MD, nevaham a idem o 8 tt dopredu... 😉

katty17
7. mar 2010

halo halo maminky. opat sa hlasim. dnes sa mi prihodila neprijemna boliestka ☹ . zacalo to presne v minute ked som pre vas zverejnit tie vecicky. skoncila som dnes na liekoch . mam totiz problem s chrbticou a dnes to opat prepuklo. kedze tehotenstvo mi koplikuje uzivat lieky a infuzie, musela som pretrpiet bolest. neurolog mi nechcel dovolit infuzku, vraj si to nevezme na zodpovednost ... prave pred hodinkou to prestalo a ustalilo sa to. tak hadam to uz bude fajn. tym padom mozem ist stiahnut fotecky 🙂

co sa tyka obchodikov s vecickami, dnes mi mamina povedala ze do tych obchodikov treba ist za sprievodu niekoho kto ma zivnost na predaj satstva. moja krsna obchoduje so satstvom tak ma tam vzali . nevedela som ze tam treba ist s niekym takym. inac sa tie obchodiky nachadzaju oproti zlatym pieskom, ako su elektrickove trate, za nimi su velkosklady. su tam dva velmi velmi fajn obchodiky pre miminka.

katty17
7. mar 2010

Stani, mozeme sa stretnut kedykolvek aj cez tyzden. ja vezmem psa ty maleho a pojdeme na prechadzku. mozete dobehnut aj k nam. aspon si kuknete akvarko s morskymi rybkami. malemu sa to bude pacit nakolko je to take pestrucke co sa tyka farieb 🙂

mirka285
7. mar 2010

Katty krasne vecicky,vidim ze si a vrhla na ruzovu ako ja 😉 a inak s tymi bolestami chrbta to mam asi napodobne ☹ ja napr. ked som mala tri nocne tak stvrty den som sa na zachode nemohla ani vys...t,lebo som jednoducho nevedela tlacit..cez volno to potom vzdy ustupilo a odkedy som tehu je to zase hrozne 😒

sunnygirl
8. mar 2010

Ahojte bábiky, t
ak som tu poriadne dlho nebola, celý víkend a ani v piatok, len ráno.

Tak som zohnala tie kačacie pečienky (uf 6 € kilo) a urobila ako kuracie, na oleji , na cibuľke, popaprikovala a pokorenila, mm ma pochválil, chutilo mu, tak som sa tešila a veru aj mne chutili, inak teraz ich majú v akcii za š aj dačo, no nechala som sa riadne dobehnúť, že 6€, ..................... 😅

Dala som sa do šitia tej blúzky, tak potom hodím foto, už len spodok, dorobiť.

V posledných dňoch počujem v brušku také pukotanie a škvrkotanie, tak asi to už budú pohyby, a neverila by som, ako si to moje malô vie vypýtať jogurt, normálne aj o jednej ráno musím ísť do chladničky a zobrať, si.

Tak prajem všetkým uboleným, aby im bolesti prešli, všetkým chorým aby sa vyzdraveli a gratulujem k dobrým správam, prajem pekné písanie, pááááááááááááááááááááá 😉

sunnygirl
8. mar 2010

oprava: za 3 aj dačo 😵

denisse
8. mar 2010

dobre ranko, vsetkym prajem krasny sviatocny zensky den 😀

liluu
8. mar 2010

bre ránko, dievky.
Ja som vždy nadšená z kopanca do mechúra. No ale aspoň, že sme veselí,že??
A dnes ideme do poradne, takže bude nové foto.

zrzulka
8. mar 2010

Stani tak nejako to aj my berieme ze nech si mala uzije do sytosti lebo ked sa maly narodi tak uz bude chodit len s ockom po vikendoch po "zabavkach" Teda aspon tie prve mesiace kym maly neziska imunitu....
ta Bongo hala je kusok od Olympie ale nepytaj sa ma kade sme tam isli.... Ja Brno poznam len po Olympiu. V centre som stratena ... este ze mame navigaciu 😀 Podla nej sme sli... Je to taka velka hala, zastrcene. V okoli fabriky... Sirsie centrum....ved ak by ste tam niekedy chceli ist tak sa mozeme dohodnut....pripadne pozicat navigaciu 😀 😀 alebo aj inokedy na nejakom stretku ...
A drzim palce na dnes, ako tak pozeram na hodiny tak uz aj viete 🙂)))) taka som zvedava 😀 😀 😀 😀

Sisa,Katty krasne vecicky ste pokupili drobcekom. Julovcatka budu najfrajerskejsie deticky .... maminky sa cinia 🙂))))

Ery to 4D super.. Preto som sa pytala, ze kde sa tak dlho venuje lekar pacientovi. Hned som vedela ze Ba to asi nebude....A tvoj muz nema chybu 😀 😀 😀 S menom sme na tom rovnako. pre dievcatko aj 5 a pre chlapceka ani jedno....

nina88
8. mar 2010

Ahojte...
Prosím,mám 2 otázky:
1. Ide už niektorej z Vás ,,mlieko,, ??
2. Má niektorá z Vás už také pohyby,že ich dokáže ,,zachytiť,, aj Váš muž??

liluu
8. mar 2010

ninka: 1. nie
2. ano

denisse
8. mar 2010

ninka, to asi nebude mlieko, ale uz sa moze tvorit colostrum, je to ok 😉

ja este viditelne pohyby nemam, ale uz ich viacmenej pravidelne citim .. aj ked som cakala, ze pri druhom to bude skor a silnejsie ... tak asi to nebude ziaden futbalista 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre