Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
24. mar 2010

kafko idem ho pohladat... mam ho v kabelke a kabelku asi v skrini, idem ponho 😅

denisse
24. mar 2010

zaujimavy recept .. to som naozaj v zivote nepocula ... akoze suchu detsku krupicu zmiesas so solou a to nejak na oleji (alebo nasucho??) oprazis na panvici a potom zalejes vodou, aby to bolo ako kasa?
no toto ma fakt velmi zaujalo ...

denisse
24. mar 2010

baby ja sa tak bojim tej zajtrajsej zubarky, ze zatial ani nie som schopna sa tesit, ze v piatok cestujem do BA za segrou a nasimi a v nedelu do PO na cely tyzden 😒

mirka285
24. mar 2010

Denisse neboj urcite to nebude take hrozne ako sa zda 😉 a hlavne u zubara to trva len chvilu,predstav si ze by si tam bola cely den 😒

denisse
24. mar 2010

mirka, tak predstava celodenneho zubara je fakt moja nocna mora 😖

mirka285
24. mar 2010

vidis takze pekne tam pojdes pozitivne naladena ze za chvilu ta vybavi 😉

denisse
24. mar 2010

mirka 😅 skusim to s takym pristupom ... ja sa od malicka zubara bojim najviac zo vsekych doktorov ...

inak nasa nela vcera odisla do kupelne a ja ju nechavam samu, kedze si vie sama umyt ruky, aj otvorit aj zatvorit vodu, aj si ruky poutiera .. ale bola tam nejak dlho a podozrivo ticho, tak na nu kricim "Nelinka, co tam robis?" a ona "Nechod sa pozriet a ani sa ma nepytaj" akoze zlata je, ze ma nechcela oklamat a nevymyslela si nieco, co by ma uspokojilo, ale musite uznat, ze som sa musela ist pozriet ... a ona s mojou Bvlgari vonavkou "osviezovala" vzduch 😀

maxara
24. mar 2010

denisse ten receptik je jednoduchy ale zaroven veeeelmi tazky... mne sa zatial podarili dva krat (poslednych dva krat). Do rajnice, alebo kastrola das olej a krupicu (lepsia je hruba, ale moze byt aj detska), posolis ju tak primerane a poriadne pomiesas... nesmie byt ani moc mastna ani moc sucha... no a potom ju prazis, musis stale miesat, lebo sa pripaluje... nachystas si po ruke vodu (ja do kanvice rychlovarky) no a ked uz krupica voni a je zlatista, tak ju zalejes vodou, tak primerane 😅 , nesmie tam ta voda stat a ani to nesmie ostat suche... rychlo to miesaj, lebo zacne tak klokotat a prskat, vyzera to ako kasa.. ja si davam medzi mna a hrniec pokrievku a na miesanie obetujem len tu ruku, a uz vtedy to vypnes, hodis do toho uvarene cestoviny a je to...

mojalili
24. mar 2010

MONLINE- Danielka v brušku voláme Danko, Danielko...nech si zvyka🙂Videla som, ze aj vy budete mat Danielka. U nas to bolo prvé meno, čo nás napadlo a aj celé tehu to trvá...

MIRKA - napadlo ma, čo som ti chcela napísať.....koooonečne, po 1 dni.....písala si, že či je skoro zajednať si porodníka....nie je....pri našich skúsenostiach nie je neskoro. JA som si tiež už zajednala pôrodníka, aby som nedopadla tak zle,ako pri dcérke... 😉

JANKA_MICHAL - vitaj medzi nami.. 😉

nove oblecenie - Dnes som si nakupila oblecenie na tehu dni....jaaaaaaaaj, ako som sa tesila. Kym prisiel manzel z prace, vylozila som to na sedacku, nech vidi a cenovky som dala na stol....nech vidi 😀 😀 😀

LOVELA - hovorili ste, ze periete detske vecicky v nej.....pri LILI som prala len v nej....veci sa dobre nevyprali, biele boli skoro sede, a to som aj vyvarala. Mam doma PERSIL SENSITIVE a je super, aj pre malu, ktora mala koznu chorobu ..je OK...takze jednoznacne len takyto nejaky prasok, ziadna Lovela 😠

maxara
24. mar 2010

mojalili, mirka - mne sestra chcela dohodit jedneho dr z kramarov, tak som jej vravela, nech mu zavola a ona, ze mam cas... no potom ho stretla na chodbe, tak ju napadlo, ze sa spyta, bola v ktorom cca som tyzdni a on vravel, ze nie je problem a nech sa ozvem u neho v 30tt, ze mi uz spravi aj prvy UTZ u neho...najprv povedal, ze v 35 tt ale potom ze sak spravi mi aj to sono... tak supeeeer, sa tesim z toho..

maxara
24. mar 2010

a tiez si myslim, ze radsej skor ako neskor..

katarina7777
24. mar 2010

Caute kocky, dneska tu bol kraaasny den, vyse 20 stupnov, konecne prvy teply slnecny den, este o siedmej vecer bolo 18 stupnov 🙂 Hned som to aj vyuzila a dala som si prvu tohtorocnu zmrzlinu...bola perfektna... tento rok bude u nas zmrzka ficat 😀 😀 😀

idem vas citat, vidim ze ste napisali 5 stran - klebetnice 😉

katarina7777
24. mar 2010

A musim sa pochvalit s dnesnymi nakupmi- tehu saty, tehu plavky a mokasiny.... dneska som pustila zilou 😉

denisse
24. mar 2010

maxi, to musim vyskusat .... 🙂

katarina7777
24. mar 2010

maxi ten recept vyzera byt "nebezpecny" 😝

katarina7777
24. mar 2010

kocky zda sa mi ze tieto dni rastie moje brusko strasne rychlo, bluzky a saka ktore som minuly tyzden v pohode zapla teraz uz nezapnem... konecne som kupila tie plavky tak zacnem chodit na tehu aquaaerobick a plavat.... v zdravom tele zdravy duch 😉

kde ste vsetky... pozerate panelak?

katkaking
24. mar 2010

mojalili, ja som pri malej pouzivala lovelu ale tekutu a vsetko, este aj flaky po normalnom jedle sa mi pekne vyprali...a vzdy som mala vsetko bielunke...len ta vona mi trochu vadila a persil sensitive som u nas nezohnala, musim pozriet teraz, v tom case ho tu nikde nemali, vraj sa nevyraba, ale nezda sa mi to......a moze sa v nom prat aj pre malilinke babetka?

maxara
24. mar 2010

denisse vyskusaj veru... je to super mnamky, milujem to jedlo... najlepsie na to su vretena, aby sa ta krupica mala kam zachytit
katka777 vyzera, veru, ale nie je to take dramaticke 😀

mirka285
24. mar 2010

veru mate pravdu musim ist po Velkej noci na tie Kramare a vybavit uz niekoho 😉 a ja doma periem tiez iba v Persil sensitiv gel,a hovorite ze Lovela o nicom?no nic tak operiem Persilom aj detske vecicky..Kati mne tiez vybehlo strasne brucho,my mame cez celu chodbu roldor skrine so zrkadlami a vzdy sa zlaknem sama seba ked idem okolo 😀

maxara
24. mar 2010

mirka a koho ides bookovat na kramaroch? moje brucho trosku veru narastlo... dokonca dnes jedna doktorka, co k nam chodi na obed sa ma skoro opytala ci som tehula, som videla ako si kusal do jazyka, ze nahodou by som sa mohla urazit, keby som nebola a tak som jej to povedala sama a iba sa usmiala, ze ved pozeraaa... 🙂

mirka285
24. mar 2010

maxi idem s tou kamoskou za dr.Hladikom a on mi niekoho dohodi...

maxara
24. mar 2010

mirka potom daj vediet koho... mne sestra bookla Valenta, vraj je vynikajuci.. ale ak by ti odporucal niekoho ineho, daj vediet... resp. keby ti Valenta pre nieco neodporucal, daj mi vediet, dobre? 😅

mirka285
24. mar 2010

jasne ze dam vediet..sama som zvedava 😉

kafoditka
24. mar 2010

baby to budete zazmluvnovat?

maxara
24. mar 2010

kafko ja by som normalne nezazmluvnovala, ale tohoto mam fakt odporuceneho ako super volbu a hlavne spolahlivu... a nie som si ista, ci to nebudem mat inak vybavene... vraj od sestry nic nechcel a postaral sa ukazkovo.. 😒

maxara
24. mar 2010

mirka citala si uz to kramarovkse forum?

mirka285
24. mar 2010

jasne Maxi,myslis nieco konkretne?

maxara
24. mar 2010

babulky ja idem na ucho... brutus ma boli brucho, asi zdochnem a uz aj tak zivam... tak zajtra.. bru

maxara
24. mar 2010

mirka nie... len tak, obcas je dobre vediet, ze niekto cital to co ja 🙂 keby som zabudla nahodou na nieco...

maxara
24. mar 2010

tak uz naozaj dobru nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre