Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
25. mar 2010

mima ano, staci len uterak, Dr da DVD a aj si vyberies hudbu, aka ma hrat na pozadi... alebo si dones svoju. Ten zaznam trva asi pol hodinu, cize take dlhsie nieco. MM vybral tak narychlo enyu (u DR) ale nakoniec to bol kratky zaznam lebo dr sa snazil tu nasu bosorecku skryvajucu sa pekne vymaknut bez ruciciek a noziciek na tvari... nepodarilo sa...ale neva, krasne to je 🙂 az som slzila, ked som to pozerala, ale to asi kazda...
carrie - ze hrdina, ved je tu kopec babul, ktore makaju aj doma aj v robote... a poviem ti, keby ste mali doma toho mojho zlobra, tak radsej si spravite nech da pokoj... on je strasne neobjektivny a tusim ma veeelmi kratku pamat... prejavuje sa to podla toho, ci je hladny a unaveny, alebo len hladny alebo len unaveny, alebo nic z toho... vtedy ho mam najradsej 😉
no idem riesit tu vodu... som v riti

agika1982
25. mar 2010

juj kocky ja sa tak tesim na to 3D...ked uvidim nase malinke....aj moja polovicka sa tesi....ja tam budem urcite plakat xixi

kafoditka
25. mar 2010

baby dnes o 16:30 je na feriencikovej ulici v miracle studiu prednaska s dr. Ballovou z antolskej ohladom epiduralky, su este volne miesta, nechcete sa prihlasit, ktore mate cas? telef: 0904 191 250

monline
25. mar 2010

kafko- aj by som šla, ale v práci musím trčať do piatej...

agika1982
25. mar 2010

sla bych,ale nemozem...kafoditka,ak by si tam sla, daj potom info......

monline
25. mar 2010

maxi- tuším to máš tiež náročné..vlastne s mužmi je to asi vždy náročné 🙂 aj mne ten môj včera o pol 5 oznámil, že z práce príde s tetkou z kanady, čo prišla na Slovensko po 15tich rokoch..my chodíme z práce zhruba narovnako o pol šiestej...doma nenavarené, neupratané, nenachystané, nenakúpené...tak som mu nakázala zdržať sa aspoň hodinu kým prídu, aby som postíhala všetko pripraviť..lebo podľa neho stačí mať doma chlieb, tlačenku a klobásu 🙂)..no..a kapsy ostali samozrejme bez dolárov, taká to bola návšteva 🙂))) ale aspoň im večera chutila a mám upratané 🙂)

monline
25. mar 2010

inak- ja som asi divná...dojme ma keď vidím ako chlapíkovi k narodkám dopriali Chodúra a podobné hlúposti..slzím ako plačka..a keď mi na 3D ukázali Daniela, nič..až keď som ho videla cmúľať si palček a keď doktor potvrdil, že je všekto ok, až vtedy sa mi kradmá slzička tisla....aj keď sa mi dcéra narodila a ukázali mi ju- považovala som za celkom samozrejmé, že je krásna a zdravá a v poriadku..žiadne extra emócie, slzy, nič...je fakt, že keď som si ju doniesla domov a vytešovala sa z nej, tak som si poplakala, šťastná, že je v poriadku...asi som spomalená 🙂

stanka33
25. mar 2010

Ahojte....

Maxi diky za info a tam maju asi nejake ordinacne hodiny ze kedy tam mozes prist ohladom epiduralky, skusim zistit....
a ja som mala hrozne zapchy, asi pred mesiacom ked sme boli tak dlho u nasich a ako som v Ba a stale som v pohybe, lietam za malym, tak chodim kazdy den...mozno je to tym....

katty ano chodim na 18 tu v utorok aj teraz pojdem, uz som objednana, no radsej by som sla do bazena ale to nestihnem...

inak ja mam skoro vsetko modre a zelene vecicky po malom, ale nieco som dokupila ruzove.....asi aj kamoska mi posunie, ale to az neskor bodiniek dupiek mam dost...

lenkaaninka
25. mar 2010

čaute baby ja som sa taaak najedla kuracie prsia vysmážane s hranolkami a cibulovo rajčinový šalát mnnaaammmmm ..
idem vas preluskať 🙂

strasska
25. mar 2010

Ahojte, tak maly vykrikuje z postielky uz od 13., a nie a nie zaspat...ma slahne. 😠
Kafko, ja som maleho nicim nenatierala, pretoze spravne by sa priame slnko ani nemalo dostat na pokozku. Ak mu svietilo do kocika slnko, tak som mu prehodila plienku a celkovo sme boli skor v tieni. Aj v lekarni mi to povedali, ze take male babo sa nema natierat "slnecnymi" kremami a mam ho chranit pred slnieckom!

kafoditka
25. mar 2010

strasska dakujem 😉

katy1979
25. mar 2010

kafoditka ani my sme nenatierali nicim. nemalo kedy na neho to slniecko svietit. na priamom slnku nebol, presne prehodena plienka a v hlbokom mu aj tak vacsinou tienis vlastným telom. a ma nad sebou zatiahnutu striesku.

katy1979
25. mar 2010

zavidim vam to 3D v hlohovci este na zahradnickej sa to celkom dalo, ale teraz v gpn ja som bola fakt sklamana. len cisto komercia zamerane na tvaricku kde aj tak stale mal ruku a sibrinkoval s nou. ziadne merania ci pozeranie ci je vsetko ok.
co uz narobim

sisaa
25. mar 2010

ahoj kafi, aj mne prisla sms z miracle o tej epi prednaske. Planujes tam ist?

denisse
25. mar 2010

tak mam za sebou tu zubarku, nasla mi tri male kazy, hned mi ich vsetky opravila a ocistila zubny kamen ... trosku bolelo, ale dalo sa zvladnut a som taaaaka rada, ze to mam za sebou, zacina dovolenka 😀

kafoditka
25. mar 2010

sisa, ja idem, dojdes aj ty?

sisaa
25. mar 2010

kafi neviem ci mam ist, ci to bude nejako rozsiahlejsie alebo zaujimavsie ako v nemocnici (kde to tiez robia).

kafoditka
25. mar 2010

mne povedala pani, ze v nemocnici to trva pol hodiny a dostanes nejaky letak a dnes to bude dvojhodinova prednaska uplne podrobne o epi a bude ju mat doktorka, ktora sa tomu venuje 30rokov. Dostanes take potvrdenie, ktore ti plati a nemusis ist uz do nemocky na prednasku. Tak ja idem preto. Aj tak sa doma nudim 😉 tak pa zatim, pomaly idem na bus

katy1979
25. mar 2010

kafo teda aj potvrdenie dostanes no teda to som mala ist aj ja. no co uz. uz je vela hodin a dieta doma takze asi z toho nic nebude

ericica
25. mar 2010

ahojte kocky.....co mate nove?
ja som nasrata jak 😠 😠 😠 😠 objednavala som malej z mimibazaru platenky take kvetinkove s motylikom jedny ruzove a jedny zelene 24...a ta pani mi napisala ze nema uz len ruzove a modre.....tak som jej napisala ze ok nech mi ich posle.....predstavte si dnes mi prisiel balik a ked som ho otvorila skoro som odpadla boli tam dva pary rovnakych plateniek chlapcenskych a k tomu jedny boli 24 druhe 23 😠 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄 a pritom od tej pani objednavam kazdy rok a este ma nikdy nesklamala.....
zajtra ich posielam spet....
a k tomu ako som pre ne isla na postu dostala som take krce ze som skoro odpadla....boli to akoby take slabe kontrakcie od krizov az po brucho ale uz ma to preslo.....som zvedava co povie zajtra dr....dufam ze ma sprdne 😖

sunnygirl
25. mar 2010

O tom slniečku som to počula aj ja, také maličké bábätko sa nemá vystavovať slniečku. Ja som sa práve napráskala, špenátik+zemiačiky+volské oko+špekačka.....................mňáááááááááááááám 😉, ešte si dám aj dupľu keď trocha upadne 1. porcia.

Inak mne sa tento týždeň objavil ten tehotenský výtok hojnejšie, normálne za deň vypotrebujem dve slipky. Je to v poriadku? A tak dole kde som na začiatku cítila jemné pobolievanie maternice teraz cítim taký divný pocit, to tam kope bábo?

sunnygirl
25. mar 2010

ericica:
ja som si v nedeľu objednala z MMB plienky HYBLER a doteraz sa mi nikto neozval. 😒 😒 😒 , tak neviem čo robiť, už som im napísala aj na e-shop a nič 😖

luminkasp
25. mar 2010

ahojte, tak ja som dnes bola na kontrole, mam +5kg a stale nizky tlak, mam vraj kazdy den pit kavu, nech sa mi trochu zvysi. Zajtra idem este na gyndu tak som zvedava, kolko vazi a meria maly.

zrzulka, som ti neodpisala minule, ja sa prisposobujem ako comu, v tych zavinovackach, ja urcite pouzivat nebudem, lebo my tu v lete mame 40 stupnov niekedy aj cez a to si myslim by pre toho drobca boli muky byt vtedy v nejakej zavinovacke, je dost mozne, ze bude len v plienocke ako vsetky male deti tu v tom obdobi 😎

sunnygirl
25. mar 2010

kafoditka, sissa ak pôjdte na tú prednášku, tak ju potom v skratke dajte aj sem nám júúúúúúúúlovkááááám 😅

sunnygirl
25. mar 2010

luminkasp:
ja si tiež myslím, že ak bude teplý august, tak bude stačiť cez deň len v plienočke, poprípade v dupačkách. Možno trocha zakryť plienkou, aby na neho nefúkalo.
Inak mne minule ponúkali tie plienkové osušky, vraj do toho sa dieťatko utiera lepšie ako do normálneho uteráka, je to tak? Lebo ja mám pre bábätko uteráky z výbavy.

mirka285
25. mar 2010

eri no to by nasralo aj mna 😠 mne ma zajtra kurier doniest zopar veciciek co som doobjednala len cislo 56 a Gabko bude asi doma tak dufam ze nebude do toho moc kecat 😉

sunnygirl
25. mar 2010

Ericica:
tak som sa mala posťažovať skôr, práve som si našla od pani e-mail, že nedostala cez MMB žiadnu objednávku 😉

sunnygirl
25. mar 2010

máte niekto skúsenosti s plienkamy od českého výrobcu HYBLER?

zrzulka
25. mar 2010

Ahojte 😀

S tym opalovanim, na mna tiez pozerali v lekarni akoby som spadla z duba ked som pytala krem na opalovanie pre malu... mala vtedy nejakych 6 mesiacov . Vraj take male dieta nema co hladat na slnku... ja som nemyslela zeby som ju vystavovala slnku ale niekedy sa tomu vyhnut proste neda. Ona ked mi napriklad plakala vonku tak som si ju vzdy vzala na ruky a takto sme sli domov. vsak ju nenecham vrieskat v kociku no nie???? Alebo ked som ju mala v manduce ci satke... Inak ked to tak zoberiete tak aj cez striesku prenikaju UV luce tak nechapem co je na tom nepochopitelne ked niektora matka chce svoje dieta pred slnkom chranit... ved clovek sa opali aj v tieni.... ja som nakoniec kupila krem s prirodnym filtrami a tym som ju natierala. A samozrejme sme cez najvacsie slnko (od tej 11 - 16) boli doma... babulky ktore zijete pri mori ako to tam riesite s pobytom na slniecku?

Sunny ja ani neviem ake som mala plienky. Objednavala som ich z Evenitu a tie boli fajn... Co sme kupili v Kike tak tie boli take tenulinke o nicom... Ale inak kvalita plienok v dnesnej dobe sa neda porovnat s kvalitou ake pouzivali nase mamy.... ja malemu nebudem kupovat nove. Po malej mam asi 40ks.
A co sa tyka osusiek tak ja som mala aj tie plienkove a boli fajn. Frote mi stvrdli od vody. teraz som aj malemu kupila nejake nove osusky(frote), lebo tie po malej su pouzitelne akurat tak na handry... nerozumiem tomu ako moze mat niekto makke hebbulinke uteraky... Tie moje su vzdy jak smirgel a to davam aj avivaz aj ich zehlim... fakt nechapem....

ericica
25. mar 2010

a ja nemam od nej este zieadnu odpoved....som jej poobede napisala ze bud mi posle tie co som si objednavala alebo nech mi posle spet peniaze lebo pisem negativne hodnotenie....a ziadna opdoved 😒
a to ked som ich objednavala bola rychla a pohotova,tak sa ich potrebovala asi zbavit 🙄
len nechapem ako sa moze dakto pomylit ked jej posielam objednavku na kvetinkovo motylikove platenky (pre dievca) a ona mi posle chlapcenske boty 😠 😠 😠 😠 juuuuuuuuuj skoda ze tam neni telefon take veci lubim vybavovat kym je to este horuce 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre