Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
5. apr 2010

a vladi mozes sa aj castejsie pomylit 😎

tutifruti
5. apr 2010

Caute zienky.....
Maxi tak ja žiadny zoznam nemám ani som pri babách nemala.... 😅
Veľkú noc sme prežili.... Naša Dorotka na kupačov vykrikovala: To nie je féééér.... 😀 Sme sa nasmiali....Nechápala prečo ju oblievajú a šibú..... Alžbetka už pišťala, škriekala a skrátka robila radosť kupačom akí sú skvelí a ona sa tešila.... Každému vnútila vajíčko, čo namaľovala /kupači len očami gúľali/..... 😀 😀 😀

bonsai
5. apr 2010

Ahojte..ja som sa dnes vyhla polievaniu..mamina mi povedala, že tehotné sa nepolievajú..tak som to každému dostatočne nahlas povedala..mužík ma vyšibal a ostatní..nič..ale vôbec mi to nevadí..nemusím tieto sviatky..a nadôvažok som tak prejedená, že aj malá je z toho lenivá 😀 😀

robika
5. apr 2010

Ahojte, tak vidim, ze u kazdej to bolo inak...u nas bol tiez klud, co sa tyka vody nastastie, lebo uz to velmi nemusim, i ked rada si spomeniem, ake to bolo ked som bola mala... 🙂
to co na sviatkoch nemam rada, je ten prvy den, co musim ist do prace po takom dlhom volne... ☹
sice zajtra mi zacina den tym glukozovym testom, tak dufam ze mi to bude chutit...a nebude mi zle, aj ked ja ked sa rano nenajem, zle mi je hned, takze som zvedava ako vydrzim tie 2 hodiny...
Maxi: taky den, ako si mala Ty, by som teda nezvladla... ani psychicky ani fyzicky, to by bolo na mna prilis vela ludi... obdivujem Ta, len uz by si mala iba oddychovat...

mojalili
5. apr 2010

Ahojte kočky, tak sme doma, kooonečne. Mam hniezdo s navlackami....uz tyzden hladam tie navlecky a dnes som ich nasla...huraaaaa 😅

Cigaretka, ja ucim na 2. ZS, bomba bola na 3. ZS, ale ak mate TV Sen, tak som bola tiez v nom na vystupeni s detmi v lud. krojoch a aj teraz budem...hruuuza.

No kocky, z vajec som porobila vajcovu natierku, zajtra mame este volno a mna caka pracovny den doma, chcem presadit kvety a do prace nastenku urobit.

robika
5. apr 2010

mojalili dakujeme za zoznamy co nam treba... uz si to pomalicky triedim podla toho co uz mam 🙂

alllexa
5. apr 2010

Aj ja sa pridavam - dakujem za zoznamy a aj tabulku (az teraz som ju objavila🙂

maxara
5. apr 2010

no sused uz je fuc, dnes prisiel len tak light, bez syna a manzelky, trosku sme pokecali, chlapi si vypili flasku vinka, decka akoze spia uz hodinu, ibaze doteraz sa rehocu a chodia furt na chodbu cumet na psov.. a volaju ich a psi nejdu... no veeeelka sranda. Mala ma uz asi dve hodky kope, no ale ja uz iba posedavam, kuchynu som uz nechala na mm, ked som odlozila vsetku zranicu.. cize ma uz len riady, co sa pouzili pri tom susedovi..
robika - ja som bola zrovna pubertacka, ked boli ti velki mali a tak som si ich vobec "neuzila". Ani som nemala ako byt dobra teta.. no a teraz mam moznost byt dobra teta. Mm si s nimi dobre rozumie, ma aj respekt aj im uleje, o babach s nimi prehodi, o sexe take poznamky (len sondujeme, co a ako 😀 ) a oni sa este hanbia, tak sa chechtaju a my sa bavime 😉 no a malych beriem vacsinou iba so starsimi, ked slubia, ze sa postaraju a najlepsie je zobrat ich vsetkych spolu, mali sa spolu pekne zahraju, az na to, ze ich treba okrikovat.. no ale na to ma je.. 😒 aj ked je fakt, ze momentalne mam toho dost, dost sa mi meni nalada a je mi luto, ze ostanem trebars nervozna a pokazim naladu mm, alebo ostatnym.. tak o to viac sa vycerpavam nejakym premahanim

maxara
5. apr 2010

allexa bravooo 😀 😀

maxara
5. apr 2010

babulky kde ste zase vsetky? pozerate showdance???

maxara
5. apr 2010

mojalili ake navlecky si zhanala? nejake specialne, alebo iba si chcela nejaky svoj oblubeny motiv..

tutifruti
5. apr 2010

No do roiti Mirka.... nestihla som Morovej asexuálne ruky.,.... 😀

mirka285
5. apr 2010

tuti neboj,este ich urcite uvidis,lebo ako kukam to hlasovanie,tak ludia ju zeru 😠 asi tiez nevideli tie ruky 😀 baby kupila som si na tu cudnu nadchu co mam Quixx a ja to ani necitim ked si ho streknem ☹ a dnes som o nicom cela,ani naladicku nemam...rano vstavam o siestej na krv a do poradne idem ☹ kuknem Borata aspon sa zasmejem...Mojalili aj ja chcem vediet ake navlecky

maxara
5. apr 2010

mirka mne dr povedal, ze ked si chcem pred spanim "vyprazdnit" nos, tak raz za den mozem supnut aj jeden strek do kazdej dierky vibrocilu.. mne ten uzasne zabera, ma aj protialergicky ucinok a v takomto malom mnozstve neuskodi.. aj ronit ak si pamatas, to tu pisala.. mne.. a ozaj, ty si Miroslava? Takze vsetko naj k meninkam?

mirka285
5. apr 2010

Maxi dakujem,som 🙂 zajtra kupim teda,lebo tato morska sol je uplne o nicom,nic mi to nerobi 😒 Imriska co tak dodrbali chudacik moj...

monline
5. apr 2010

Mirka všetko najlepšie k meninám 🙂

monline
5. apr 2010

aj ja mám nádchu a upcháva sa mi nos, tak neviem dýchať, údajne príšerne chrápem..striekam si mukonasal..moja lekárka povedala, že sama dobre vie, že nič z toho, čo by som mohla, nezaberie..a ak to budem striekať s mierou, tak môžem..tak pred spaním, či v noci ak sa zobudím, si striekam..že prvé tri mesiace sa nesmie, ale potom s mierou hej

monline
5. apr 2010

Dnes- napriek tomu, že sa mi nechcelo ráno vstávať..a napriek tomu, že lialo, sme na desiatu šli do IKEA a neskôr do tesca..kúpila som poličku nad postieľku, ktorú som chcela, pozrela som komody, musím sa rozhodnúť akú kúpiť..v tescu som nejaký body ešte kúpila, akoby som ich mala málo 🙂 doobedie bolo fajn..doma muž zapojil provizórne vodu, tak mi ako tak odľahlo..zajtra som zvedavá čo sa podarí s motorom poriešiť..aj s tou nešťastnou chladničkou..☹
Poobedie som mala plné návštev, ale všetko fajn..vždy, keď niekto odišiel a ja som chcela zaliezť do postele k telke, prišiel niekto ďalší...🙂 rušný víkend to veru bol...a zajtra do práce - chcelo by to ešte deň voľna, tak, ako majú školáci 🙂..na nabratie energie...
Prajem všetkým zaspávajúcim sladké sníčky..🙂

miki060707
6. apr 2010

dobré ránko, dnes som výnimočne hore tak skoro, mala už je dáávno hore, zaspala o 18.00h a preto skoro vstala, ale celko som vyspatá, ešte si dam kafe a budem fit, xi
maxy, môžem sa spýtať, ty bývaš s mužom sama v rodinnom dome???
u nás bol škaredý čas celý deň, boli sme len vnútry...
mojalili, diki za zoznam, len sa chcem spýtať, ty si brala zavinovačku do pôrodky, ? lebo ja nie, ale bohvie, v každej pôrodke je to iné
inak mantineli mam aj dva, tak môžem striedať a teraz som našla jedna baba predáva ten sterilizátor, a chcem aj foto od nej, nech viem ako to vyzerá, lebo je lacný a že ozaj minimum používaný a to len pol roka a bývaju tam kde brat, tak ani poštovné by som neplatila...

miki060707
6. apr 2010

a tiež Mirke gratulujeme k včerajším meninkám, u mna si to mýlili, lebo ja som Miriam a mysleli si, že som Miroslava

aalexis007
6. apr 2010

Dobré ránko všetkým 🙂

sunnygirl
6. apr 2010

Dobré ránko,
tak ja som si dnes pospala kým som išla do roboty, a fajne.

Mirka, všetko naj k meninám. 🙂

Dnes t je hrozne, nesvieti slniečko, ani včera, uf to je hrozné.

Ja neviem, čo to lezie, na nás všetky, ale skôr asi zle znášame ten prechod zimy na jar. Však to nie je možné, aby nás len tak niečo chytilo. Mňa ten môj nos tiež vôbec neposlúcha, ale keď si dám ten Pinosol, tak celkom fajn. Hedelix, trocha zabral, tak to ešte dorážam medom do hrdla.

tak pracujúcim, nech to dnes vydržia a ostatné nech sa liečia a oddychujú.pááááááááááááá

mojalili
6. apr 2010

Dobré ránko kočky, tak mám dnes este volno, a taaaaaaaaaaaak sa mi nechce...
MAXARA - Maxi, mam po dcerke baldachyn s navleckami a tie navlecky mi zmizli, tak som ich hladala, aby to nevyzeralo blbo, mackovy baldachyn a motylikove navlecky, ked su obe smotanove... 😉 Nemienim nic nove kupovat,aj ked toto bude chlap, sak jemu to bude jedno 🙂

MIKI - ja som si brala so seobu zavinovacku, lebo mam JANE autosedacku, co sa da lezato babo do nej a inak sa upevnuje...je to autosedacka z kocika POwertrack 360, ale teraz budem brat len tu Emitex deku, ta je to nej sita ako na mieru, teraz ju prave uz periem. 😉 Ale pokial mate klasicke vajicka autosedacky, tak vam netreba myslim... 🙂

U nas svieti krasne slniecko a aj som nasrata, lebo so chcela byt cely den doma a rypat sa v kvetinach (kochlikoch). A takto mi to neda ist s dcerkou von sa prejst...teda co mozem s mojimi zilami, par metrov 😒
Pripajam sa MIRKE k vcerajsim meninkam, je to naozaj tazke rozoznat, kto je Miriam a MIroslava 🙂
SINNYGIRL - ja mam nadchu stale, aj muz sa na to uz pozastavuje, ze ako chcem funat pri porode, ked mam stale nadchu a zapchaty nos... 🙂

Manzel robi teraz danove este tyzden potom mame zabijacku, tak potom pojdeme na 1.maja malovat spalnu, kde potom uz dame aj postielku a vsetko nachystame uz...sak bude uz vhodny cas...uz sa mooooc tesim na to...len rozmyslam nad farbou do spalne, mam cervenu chcem ju zmenit na nieco inee...hm...uvidim, co sa mi zapaci, asi to necham biele, bude jasnejsia....

tutifruti
6. apr 2010

Dobré ráno,

Mirka, všetko najlepšie k meninám. 🙂

Ja sa dnes objednávam na to 3D sono na piatok, tak sa už neviem dočkať.... 🙂 MM pôjde so mnou a dúfame, že sa dozvieme pohlavie bábatka....

Zajtra idem do poradne a na hematologiu, tak to tam strávim celý deň.... ako keby už tí dr nemohli objednávať na hodinu.... 😒
Vo štvrtok má čaká reumatológia a to si zasa v nemocnici odsedím svoje.... Potom bodaj by som nebola chorá, keď tam trávim toľko času..... 😠

Ináč aj u nás je riadne hnusne.... Naša Dory dokonca ešte spí.... to ju nezobudilo ani to, že nám zateplujú dom a pília.... 😅

mojalili
6. apr 2010

Tuti pozeram, odkial si, ked je u vas skarede, u nas je krasne slniecko od rana...svina slnko, je vidiet vsetok prach....a to som v sobotu upratovala, musim dnes opet 😠

tutifruti
6. apr 2010

Mojalili: prach je svina.... 😉 Som z DK a to počasie je tu hrozné.... 😒

mojalili
6. apr 2010

Jaaaj, tak to ano, bola som tam v marci na lyzovacke, v HUTY. Prave mi volala maminka, ze aj u nas fuka velmi studeny vietor, tak som spokojna, ze ostavam doma a uz konecne idem na tie kvety.
Dcerka zozrala 2 chleby s vajickovou pomazankou, no ved co s tymi pomalovanymi vajcami, a vyvaluje sa. Tvoje kočky este spinkaju? Jeeej, to sa LILI nikdy nepodarilo tak dlho spat...ale zato je o 19 hod v posteli...

sunnygirl
6. apr 2010

MOJALILI: to bude asi tá tehotenská nádcha, ja len dúfam, že to malinké je v poriadku. Ja som totižto nemohla spať, stúto noc som mala strach, či je všetko v poriadku so Šmudielkom. Neviem prečo som sa tak bála a pritom sa pripomínalo celé sviatky. Som ja ale šiši 😅 . Zdá sa mi že beriem veľa liekov, Hedelix, pinosol, magnezium femibion 400 a niekedy aj espumisan. No a potom stresujem, akože nejem ich každý deň (espumisan, femibion) ale aj tak.
Pekný zvyšok prázdnin 😎

Zajtra idem na ten cukor, tak uvidím, pre istotu si kúpim aj ten citrón, ak nezabudnem, ak dovolia.

TUTIFRUTI: tak uvidíš kto vtom Tvojom brušku býva.

tutifruti
6. apr 2010

Naša Dory si dnes spravila rekord... Vstala o 9 hod..... 😅 Alžbetka vstáva pravidelne o 6 hod.... a to môže ísť spať aj neskoro, aj tak vstane o 6 hod.... Výnimka je iba vtedy, keď máme niekam ísť.... 😠 tak to vtedy na potvoru bude vyspávať..... 😅
Našťastie Alžbetka si už vie sama zapnúť TV... 😀

tutifruti
6. apr 2010

Suny už sa neviem dočkať.... a baby možno ešte viac, hlavne Alžbetka.... 🙂
Mojalili: Huty sú od nás pomerne ďaleko, to už je skôr Liptov...., ale tam niekde.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre