Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
11. apr 2010

maxi cau, no ja som tak zvyknuta na telku v izbe, ze si neviem predstavit, ako budem bez nej zaspavat, ked ju vyhodime koli Filipkovi 😉
No dufam, ze to bol len plany poplach a ty budes fit! Pekne si lazkaj pos deku, misko nech ti spravi dobry caj a oddychuj 😉

maxara
11. apr 2010

kafko no caju som sa prepila.. teraz som celkom v poho, kasel mam tak poskromne a teplotu asi nemam, tak aj ja dufam, ze budem ok.. no ja telku tiez asi musim mat 😒 okolo 18tej som kazala mm, ze idem na kona a za ten cas nech ju namontuje (to uz urobil a uz som ju aj omrkla) a nech si zacvici (on si zvykol cvicievat vecer a navyse mu nejako pribudol podbradok, akoze ved je tehu, aj brucho mu narastlo), nech mi nefuni pri lets dance.. tak teraz cakam, kedy ma zavola, ze uz dofunel 🙂

kafoditka
11. apr 2010

Peti, a co to mate, plazmu?

meruska
11. apr 2010

ahojte, ja som po vcerajsej svadbe taka otapena, ze spim skoro cely den...domov sme sa dovalili az o 3:45 ...

dnes mi mm fotil brusko, mozte mrknut do mojho albumiku ...mam take spicate, ze zozadu na mne ani nevidiet ze som tehulka 🙂

maxara
11. apr 2010

kafko ano plazmu, sice samsung.. ale vyzera byt dobra, aj parametre ma super aj obraz ako fotka..
meruska mna sesterkina svadba vyhodila z rytmu na tyzden

meruska
11. apr 2010

uff...dufam ze ja to tyzden dospavat nebudem...ale 3 dni urcite 🙂

kafoditka
11. apr 2010

maxi preco ze "sice samsung" ved tie nove letkove samsungy su uzasne, my si s petom uz brusime zuby na jeden, ale to az vo vlastnom byte 😉

mojalili
11. apr 2010

MIRKA, aj ja som si cez den schrupla, lebo som od 5 hodiny hore. Teraz som cca 1 hod zehlila a idem opet makat do prace, mam narocny tyzden, velmi narocny, az mi je z toho zle...ale potom uz sa budem len balit a dorabat vsetko....

Dnes som kupila sterilizator flasiek do microwave v Tescu, konecne ho dostali. Mala som vyhru 16€ poukazku z toho divadla, co som vyhrala a tak som to vyuzila na kupu a aj plienky MIDI som kupila. Tak uz len kocik a mame to v suchu vsetko 😀 😀 😀
Kocik ideme poriesit zajtra....takze uz bude doma, nafotiiiiim vam ho potom.... 😉
NO idem makat, vidim,ze som vas navnadila pecenim 🙂 🙂 🙂 Mozno mi budete este nadavat, ked priberiete ako ja, vela 😀
Utorok ma caka poradna a 2: screening po 30.tt, tak ideme s manzelom o 18.30 na poradnu 🙂

dugyna
11. apr 2010

adka tak to mas super ze aj s malym sa da dohodnut a ze je tekay tolerntny a ze muz stiha aj maleho 😉 a super ze aj vasi ti pomahaju. neboj dobojujes urcite az do terminu 😉

carrie a tebe ako casto tvdrlo brusko??? aj mne tvrdne a v pohodke- to je fyziologicke ak je tto v norme.
neboj aj ty to urcite dobojujes az do terminu 🙂

lenkaaninka to fakt 15krat za den..tak ja som to nepocitla zase ze kolko..
a to sa da zvolnit vsetky svaly a tlacit to si neviem predstavit..

dugyna
11. apr 2010

mojalili aj ja sa chystam ten sterilizator kupit potom ako dopisem diplomovku. ktory si kupila? ten cestovny alebo ten vacsi?

mojalili
11. apr 2010

Ten vacsi som zobrala...je to na 4 velke alebo 6 malych flias...

maxara
11. apr 2010

kafko - no asi preto, ze tie pred tymito boli take vselijake.. neboli na ne dobre ohlasy. Ale tu dole mame tiez samsung plazmu (sme dostali od svokrovcov) a sme spokojni, ale ten hore je o dost novsi este a ma podla mm aj ovela lepsie parametre.. kontrast farebnost a pod.. mne to moc nehovori, ale obraz ma krasny

mojalili - inak vies co ma napadlo? okrem toho, ze teda tvoja bubloska ocividne boduje, tak ty budes zrejme prva z nas mat vyplneny cely riadok v tabulecke.. 😵

adelaine
11. apr 2010

kocky, ja vam tak zavidiiiim, ale v dobrom...ja nestiham nic nakupovat....
dufam, ze sa mi bude dat, ze nebudem ako slon, ked odidem na matersku...hadam neporodim skor, ako mam termin 😒

my mame doma len kocik trojkombinaciu a por obleciek, este zaidne plienky, ziadna kozmetika, ziadna lekarnicka ☹
kurnik, ja uz nechcem mat tolko povinnosti, niekedy sa zastavim az vecer s vyplazenym jazykom,
a potom ze mi tvrdne vkuse brucho,

a teraz z ineho sudka...
mozem mat na vas kocky taku indiskretnu otazku? hadam ma zato neukamenujete....
je normalne, ze nemam vooobec ziadnu chut na sex? 😖 mate to niektora?

maxara
11. apr 2010

adelaine - no podla mna je uuuuplne v poriadku, ze nemas chut na sex.. inak myslim, ze sme to tu uz rozoberali daaaavno pradaaavno.. asi tak v 16tom tt.. niekto sa tu s malou dusickou priznal a celkom sme sa chytili.. akoze my mame teraz sex tak raz do tyzdna a to som na seba pysna.. normalne sa da povedat, ze ked mam co i len najmensiu chut, tak zbalim mm, aby som si to odkrutila za chuti 😅 akoze potom je to uz v pohode, ale to donutit sa k tomu sa normalne musim..

maxara
11. apr 2010

inak sa mi zda, ze ta Katka Stumpfova je taka peknaa.. ale hlavne ked je v tych dokrutkach, taka menej zmachlena..

kafoditka
11. apr 2010

adelaine..... u mna bola nechut prve mesiace, teraz je to lepsie, ale rozhodne to neprehaname 😉 😀

maxara
11. apr 2010

babky ja asi idem na ucho, zajtra do roboty.. bleee

adelaine
11. apr 2010

maxi, nooo, skoda, precitala by som si...
ale jkedze a som sa k vam pridala len nedavno, tak mam smolu...

pytala som sa preto, lebo sa citim ako frigidna, u mna je ta nechut od cca 12 tt,
a je to so mnou coraz horsie, hormony so mnou statocne kyvaju 😖 😖
ale som rada, ze v tom nie som sama....

maxara
11. apr 2010

adel no myslim, ze nas je viac.. teda ja sa akoze uz spamatavam, ale teda ked to porovnam predtym a teraz, tak sa aj ja citim frigidna.. inak ved ked sa budes nudit, kukni forum okolo strany 150 - 200 😀

kafoditka
11. apr 2010

adel a ked sa budes nudit este viac, oplati sa precitat si tych par stran co sme popisali o masirovani hrazdy 😀 😀

maxara
11. apr 2010

Kafko kam ti zmizol album??? 😕

maxara
11. apr 2010

kafko o masirovani HRADZE nie HRAZDY 😀 😀 😀 😀 😀

kafoditka
11. apr 2010

jezis maxi... to je jedno, ja tomu furt hovorim hrazda 😀 😀 Maxi ved ale ked ho otvoris, mal by sa ti cely zobrazit, nie? Zamknuty je len pre neregistrovanych ludi..

maxara
11. apr 2010

tuti - este som chcela napisat tebe, ze sa tesim na novinky z 3D a ocakavam IP a dufam, ze aj s vybratym menom.. 😀 ja som akurat dnes mm hovorila o jednej Margaretke, krasne dievcatko a z chlapcenskym sa mne z tych paci velmi Simon a Jakub (no Jakubov je teraz mrte, ale noa??)

dugyna
11. apr 2010

mojalili a uz si ho aj skusala?

kocky ako casto treba sterilizovat flasticky culiky z flias a dudliky?

maxara
11. apr 2010

kafko ?? 😕 ako ho mam otvorit? ja tam nic nevidim a ani sa mi nikde neda kliknut

dugyna
11. apr 2010

maxi kafo a kupite si aj to epino?

maxara
11. apr 2010

dugy toto netusim..

kafoditka
11. apr 2010

pockaj Peti....

maxara
11. apr 2010

ja uz asi idem fakt na to ucho, tak packo a dobru noc.. zajtra z prace.. aj tak ju sabotujem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre