Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
18. apr 2010

sunny ja mam na balkone muskaty tie tahave ruzova a cervene a kupila som fuchsie-tie by sa ti mohli pacit ked nemas rada muskaty..vraj aj kvitnu cele leto..

bell v UT rozmyslame ze podjeme do tej BS..ale vyzera to tak..uvidime ako sa tam bude pozdavat a chovat k nam...a vyzera to tak ze pojdeme rodit s mm tam 😉
ty si tam bola uz pred porodm ..alebo ta mm viezol ked ta to chytilo?
aj ste bo,li vcera na vylete v BS? 😉

dugyna
18. apr 2010

silvia.vesela tu polohu co ti povedal dr. na morfe mala uz nemusi mat..ked sa hybe je stale inde... 😉

kocky co mate placentu vpredu..to je normalne ze menej citite deticky

sunny 🙂 tak moj mm dosiel z prace, takze mi nachystal ranajocky , ale on to robi aj ked je doma 🙂 ma rozmaznava 😉

kafoditka
18. apr 2010

Ahojte krasne tehulky, pekne ranko sa praje 😉

Vcera som bola cely den mimo, manzel mi akurat odisiel do prace, svokrovci na zahrade a ja som sama doma- boze to je klud 🙂 🙂
Mam pred sebou obrovsku kopu pradla + mam oprate vsetky platene plienky, takze aj tie musim zmaknut, no mam to tak na 2 hodinky urcite 😒
Inak uz mam novu baterku vo vahe, dnes som sa po 2 tyzdnoch vazila a nie je to ziadna vyhra. K dnesnemu dnu mam +10kg...
MIRKA, uz som ta urcite tromfla, co?? 😉

dugyna
18. apr 2010

kafko ja uz mam tych +10kg asi 2tyzdene

kafoditka
18. apr 2010

baby pridala som foto bruska a nejake vecicky do albumu, ked chcete, tak kuk 😉

mirka285
18. apr 2010

Dobre ranko 🙂 Kafko nie netrompfla,drzis sa pekne zarovno so mnou 😉 ja som vcera bola do druhej hore,Gabko isiel do mesta s kamosmi a ja sprosta mam postel sama pre seba a nie a nie zaspat 😠 dosiel rano o tretej,zjavne bola dobra zabova,lebo sa hned na chodbe skoro zdrbal,ked si lahol spat som sa skoro pogrcala z cigaretoveho smradu,neviem v akej putike bol,lebo on je zaryty nefajciar 😉 predppokladam ze dnes bude cely den bedakat ako ho boli hlava 😀 on totizto moc takto von v noci nechodi,ale ked uz ide dva dni sa z toho lieci...a inak usmieva sa tu na mna kopa pradla a caka kym ju ozehlim 😠

alllexa
18. apr 2010

Ahojte, ja uz mam 11 kg navyse:(

maxara
18. apr 2010

Ahojte babulky, tak ste si asi domysleli, ze mi vcera ten net sdochol definitivne a uz sa mi nechcelo cakat, kym ho mm nakopne po sty krat.. no ale nakoniec to rozchodil, ked uz som bola daaaavno v posteli. Tak aspon teraz na 5 minut sa tu mozem zastavit, lebo dnes idem k nasim.. (takze ani nevarim, ale Mirka dik, ze si mi pripomenula, ze mam v mrazaku mlete maso 😉 tiez asi urobim zajtra fasirky, po robote)..
inak baby, mne sa bambulka tiez asi hybe menje casto, asi viac vychrapkava, ale ked sa zacne, tak kopackuje teda poriadne.. ja mam placku vzadu, takze ja ju citim pekne, hlavne okolo pupka a napravo. Reaguje na svoje meno, vzdy zacne tak jemne kopkat a hlavne ked ju oslovi mm.

Kafko boooze, ty mas uz riadne brusko 🙂 aj mne uz konecne rastie aj dopredu..

Sunny - pekne si si vybrala kvetinky, mne sa velmi pacia verbeny, su take nezne a pre oenotheru mam specialnu slabost, ale preco, tak to neviem, je uplne obycajna.. 😒

Dugy - cibulky vyber, nechavaju sa uschnut na sitach v pivnici, aj s listami a stonkami. Potom ked je vsetko suche, tak to, co sa nezatiahlo s5 do cibule odstran (tie suche listy) a kludne ich mozes pekne poukladat do vedierka, alebo do vacsieho kvetinaca, len tak nasucho, bez hliny.. a do pivnice

maxara
18. apr 2010

ja mam plus 2 kg oproti povodnej vahe, ale dokopy plus 6

dugyna
18. apr 2010

maxi diky..takze dnes budem zimovat cibulky a caka ma zehlenie..a musim upratat..lebo vcera sme trsoku este dorabali s mm kuhcynu 😉
ja som mala takukrasnu kvetinku od mm k valentinovy..vraj ze v lete na balkone stale kvitne..taka takava a bledunkomodro-fialkova..a ona nejak umrela... ☹

mirka285
18. apr 2010

maxi ved ty budes po porode stihlejsia ako pred 😉 mala by si sa potom vrhnut hned na druhe a z teba este aj manekynka bude...zjavne ti tehotenstvo prospieva..

sunnygirl
18. apr 2010

otázočky len tak mimo témy:
chcem sa vás opýtať na:
1) bezbečnostné dvere, kto ste si dali robiť, ako ste stým spokojné, za koľko, čoho sa vyvarovať a tak 😎 (moje predstavy sú tmavo hnedé, ale inak nemám iné požiadavky)
2) vstavaná skriňa (moje predstavy je cca 3m dlhá, ale nechcem ju zapustenú do zeme, aby som nezasahovala do drevenej podlahy)
3) vstavaná rúra (asi značka elektrolux, lebo máme aj chladničku aj plynový sporák aj práčku) nerez. Páči sa mi tá s týmy gombíkmi, ktoré sa dajú schovať. Tak poraďte, aby som nekúpila nejaký blud 😀

No dúfam, že som to napísala a budete sa vedieť z toho vysomáriť 😅 😅 😅

sunnygirl
18. apr 2010

mima89: držím palčeky nech sa beťárik ukáže, či je ozaj beťárik, alebo beťárica 😀 😀 😀

sunnygirl
18. apr 2010

Dugy: tie fuchsie má moja svokruša a inak to dobre farbí, aspoň keď jej padlo na bielu kachličku a zašľapilo sa to tak to bolo zafarbené 😀

mirka285
18. apr 2010

Sunny bezpecnostne dvere su podla mna viac menej vsetky na jedno kopyto,len firmy zvucnejsich znaciek ako sherlock a adlo pytaju viac penazi,a ruru s tymi gombikmi co sa daju schovat mam aj ja,ale whirpool a som s nou maximalne spoko 😉

dugyna
18. apr 2010

sunny: pozerali sme viacej firiem ale nakonice sme si dali robit v sherloku...podporili sme vyrobu na slovensku...myslim ze ich robia v malckach..a mali aj akcie ...maju velky vyber farieb..varianty kluciek..naozja sme spokojny aj s pracou aj rychlostou dodavky.... naozaj musim ich pochvalit..a dokonca ked sme volali nam dosli este dolat dvere..zdarma..fakt sme spokjny

2.vstavanu srkinu riesime aj mi..vraj v galante je niekde nejaka predajna kde ti narezu dosky policky vsetko..a zmotujes si uz sama...musime zistit kde....rozmyslame ze si kupime len veci na to a zmotuje to mm sam

3. toto ti vobec nerporadim..to sme este neriesili..

maxi len 2kg..no vau..

sunnygirl
18. apr 2010

kafko: krásna výbava, kukla som a inak aj bruško veľmi pekné aj ja už tlačím bandero, porádne pred sebou 😀

maxi: ty sa nezdáš, aká si ty šikovná záhradkárka 😎

sunnygirl
18. apr 2010

Dugy: inak som ti už dávno chcela napísať, že aj my máme ten sušiak na balkóne, čo sa vyťahujú tyčky a neviem ako ty, ale ja som musela ešte doviazať šnúrky, lebo som ich mala krátke a teraz sa mi mocú, ale inak som spokojná, lebo takto viem vyhodiť na balkón ešte aj normálny sušia, aj keď je to len tak tak 😉

sunnygirl
18. apr 2010

Mirka: a čo ťa stála tá rúra????

sunnygirl
18. apr 2010

Dugy: a cenovo tie dvere vyli koľko?

dugyna
18. apr 2010

ako mirka pise..porovnavali sme ceny aj s inymi firmami..adlo mali nehorazne sumy..a moc nas ani neoslovila ich ponuka..kukali sme na nete aj ine nezname firmy..ale cenovo boli rovnako ako sherlock alebo dokonca este drahsi....
takze neviem..
nakolko maju kusok od nas predajnu..ci kancelariu ako to nazvat...boli sme to tam okukat...ten pan nam vsetko vysvtelil..poukazoval..nachal nas si rozmysliet aby sme sa s mm poradili sami si dvere povyskusavali vybrali atd...
-dodavka presne tak ako zarucovali..v presne dohodnuty termin
-no proste my sme s manzelom boli s ich sluzbami spokojny od zaciatku az do konca
-sice nam dali zle kovanie-matne miesto leskleho na klucku..ale to nam do dvoch dni dosli vymenit za to co sme chceli..bez problemov..a este nam aj doladili dvere..
-servis maju 24h cize pohoda
-povodne sme nechceli sherloky...ze naco taku znacku atd..ale nakoniec u nas vyhrali..cenovo aj ponukou..a so sluzbamia s jednanim so zakaznikom sme boli spokojny...velmi milo prekvapeny..podla nas vedia ako si udrzat klienta..keby sme mali este kupovat dvere tak urcite od nich
-sunny ceny maju rozne podla toho aky stupen bezpecnosti chces..aku farbu dveri ake kovanie ci chces kukatko a retiazku ...
nas stalii do 30tis myslim ze 29 tis /koli tomu kovaniu to bolo dost drahe-cca70eur...tam bola pre vianocami aj nejaka zlava /to leskle kovanie bolo odost drahsie, lebo to matne mali v akcii za 1 euro..ale nam sa pacilo viac leskle..a predsa len dvere nemenis kazdych 5min..tak sme zaplatili viac 🙂 proste sa nam to matne nepacilo

drievko
18. apr 2010

Ahojte tehulky ! mam na vas otazocku moze crevna viroza ohroziť dietatko?lebo som prezila najhorsiu virozu aka moze byť ale horucku som nemala!dik

dugyna
18. apr 2010

neviem sunny fuschie mam prvy krat 😉 lidli mali akciu na ne..ale uvdim, mm sa chysta kachlickovat balkon a spravit na nom dlazbu tak ti dam vediet..

no ten susiak sme kupili v hronbachu..nakolko boli niektore odbalene tak sme skontrolovali ci tam vsetko je..ale snurky nam stacili..a nemotaju sa mi tak neviem...ale len ho ospevujem vcera som vyvesila 4 pracky..a vsetky mi uschli..pekne sa mi prestriedalo tak som bola milo prekvapena..cakal som ze to bude schnut aspon den dva

dugyna
18. apr 2010

drievko...klasicku crevnu virozu? ziadna salmonela?

kafoditka
18. apr 2010

dugy.. aj ja mam ten balkonovy vesiak, akurat som nan vyvesila 2 varky veciciek pre maleho a deky...super vec 🙂

dugyna
18. apr 2010

kafko..len vcera som mala nervy lebo niekdo fajcil asi pod nami..som sa bala ze mi napachne pradlo..ale nastastie nie...
tak vidim ze nie som jedina co mam poprane pre malinku 😉
inak ty mas ako vychdzky? by sme sa mohli zbehnut niekedy prejst,hm?

kafoditka
18. apr 2010

dugy, ja som zacala prat uz vcera, chcem to mat vsetko nachystane a vonave, aby som potom nemusela s napuchnutymi nohami stat 2 hodiny pri zehliacej doske 😉
Vychadzky mam od 14tej, doobeda sa snazim byt doma a od tej 14:00 sa uz flakam az do vecera 😉 spolieham na to, ze k veceru uz kontroly nechodia - dufam 😵
Mozme niekedy vybehnut, dame stretko napr. pri Alfe - tam je uzasnaaaaaa zmrzlina 😀

mirka285
18. apr 2010

tak som sa vyslovene nazrala 😝 normalne som musela sama sebe pochvalit tie fasirky,neviem ci bolo dobre maso ale tentokrat sa mi fakt podarili....Sunny ved mrkni na nete tie sherlocky,ked Dugy ma zmapovane ceny tak aspon nemusis porovnavat vsetky firmy...ta rura neviem kolko stala spytam sa Gabka ked sa preberie k zivotu lebo isiel si poobede lahnut,vraj mu je strasne zle 😒 ja na balkone nemam kvety lbo som alergicka ale velmi sa mi paci ked niekto ma...inak ja sa dnes cudno citim akoby mala byt zmena pocasia alebo co,vobec nie som taka akcna,dnes mi vsetko dlho trva,neviem si si aj ja nepojdem lahnut...

cigaretka5
18. apr 2010

uaua dievcata tak pozeram ze vy uz aj poprane mate vecicky pre vase babatka, no vidim ze je najvyssi cas zacat nakupovza kedze my nemame zatial vobec nic. Kocky kupujete aj platene plienky? kolko asi si mam pripravit?

dugyna
18. apr 2010

kafko v pohode ja sa prisposobim tojim vychadzam..aj mam tiez ..len ja ich moc neto..

miri ja sa idem tarz najest..lebo uz umieram od hladu 😉
a vies ako sa hovori klin klinm sa vybija...tak aj o tej alergii..ked si das kvietky na balkon casom alergia na ne zmizne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre