Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

jaja25
20. apr 2010

Tutifruti- a nám sa po dvoch chalanoch podarila baba 😀 😀

sunnygirl
20. apr 2010

Táááák bábiky ak by ste boli zvedavé aká som bola nevesta, dala som do albumu jednu fotku 😉

tutifruti
20. apr 2010

Aká krásna nevestička 🙂

Jaja a pozerám, že máš chlapcov ako ja dievčatá..... Naša Dorotka mala v pondelok 3 roky a Alžbetka v decembri 5.... Takže budeme mať aj rovnaký záťažový stupeň 😀 😀 😀

meruska
20. apr 2010

krasny dnik prajem...konecne slniecko 🙂

meruska
20. apr 2010

Tinka...mas dalsi hlas 🙂

mirka285
20. apr 2010

Dobre ranko,koceny pozerala som ako sa da hlasovat,takze poslat hlas sa da kazdych 24 hodin,tak kazdy den ked si zapnete kona nezabudnite poslat Tinke hlas 😉

vierkaha
20. apr 2010

Ahojte kočky, pekný slnečný deň vám všetkým prejem 😀

Tinka gratulujem - už sme hlasovali a mm sľúbil že v robote naženie všetkých svoji podriadených, aby dali hlas 😀 😀 😀
Sunny - krásna kytica a ešte krajšia nevestička
Robika - zo svokry si nič nerob, ja som zistila, že tie mamy sú všetky rovnaké a rovnako nám lezú na nervy podľa toho u ktorej zrovna bývate, my s mm sme bývali najprv u jeho rodičov ( a svokra mi liezla na nervy ) a potom sme bývali u mojich rodičov ( a moja mama mi liezla na nervy 2krát toľko ako svokra 😀 ) a teraz už od jesene bývame sami v našom novom domčeku a máme super vzťah aj s jednou aj s druhou. Ja viem, že vlastné bývanie je v dnešej dobe vééééľmi nákladná vec a my budeme splácať hypotéku do konca života, ale nemenila by som to za nič na svete - aj keď je to niekedy s peniazmi ťažké, ale ten pocit keď za sebou zavriem dvere a sme sami je na nezaplatenie 😀 😀 😀

carrie84
20. apr 2010

Hello babubel 🙂

Tinka - vidim, ze dnes budes mat hlasov a hlasov 😉

Sunny - bola si krasna nevesta, s krasnou kyticou.

Dnes som bola u dr. na krv (samozrejme, ze som aj RH neg. - sak preco by mi nebolo vsetko, ze? 🙂 ) - no a zbadala som tam novu varku prenatal boxov - tak som si jeden "nenapadne" vypytala (nieco stylom - jeeeej, vy ich tu ale mate. A co v nich vlastne je? Nieeeee, nemusite mi ho davat 😀 😀 😀 😀 )
Ale poviem vam - je v nom jedno velke NIC .... 1ks stareho casopisu, par letakov, 1/2l mineralky (!!!!!) a 1ks dudlika - a to je vsetko 😒

kafoditka
20. apr 2010

Sunny..... ty si aka symposka 🙂 krasnucka si bola a mala si moje oblubene slnecnice, tie milujem! Vlastne vsetky kvety tohoto typu - margaretky, gerbery, slnecnice.... a tulipany 😉

Oacka... vidim, ze si pridala nove foto bruska. Vies, ze ked som videla tu tvoju spokojnu a usmiatu tvar, musela som sa smiat aj ja? Vyzeras uzasne, energicky 🙂

Konecne mam vsetko poprate, pekne sa mi to susi na balkone, zajtra ma tym padom caka dost velka kopa pradla na zehlenie.
a neviem ktora kocka to tu spominala, ale musim potrvrdit, ze vsetky bodynka z Tesca sa tak neprirodzene roztiahli... A to som prala na 40tke..

kukucka26
20. apr 2010

ahoj martinka tinka mas moj hlas

vierkaha
20. apr 2010

Kafko, ja som dostala tiež pár bodyniek z Tesca, ale mne sa praním neroztiahli 😕 aspoň sa mi nezdajú
Tinka hlásim ďalšie 4 hlasy, mm splnil úlohu 😀

oacka
20. apr 2010

čaute,ženy, ani neviem,čo sa tu v posledných dňoch deje, lebo sa mi blbo sedí za počítačom,malá skúša kopať do rebra... je to taký čudný pocit... áno,dala som nové fotky, usmievam sa ako mesiačik na hnoji, ke´d s úsmevom lepšie vyzerám ako bez, to som moc prísna učka. 😀 😀 😀
zas som kúpila pár bodyniek z netu a sú veľmi pekné,ako nové,aj jednu novú súppravku s mackom pu som vydražila za 3 eurá,tak sa teším,len mojmu mužovi je to už podozrivé... ja čo som poprala,tak nič nezmenilo tvar,ani tescové veci. ale kúpila som aj pár blbostí,neviem,čo s nimi spravím,či ich dakomu darujem na charitu,či predám za 50centov na mimibazare...

mirka285
20. apr 2010

Kafko to som bola ja ☹ ja som si totizto doma vsimla ze co som kupila take dva natelniky v tescu,tak su ovela sirsie ako natelniky z HaM,a este nechcem vediet ake budu ked to operiem...ale tak dufam ze nie vsetky Tesco veci sa roztiahnu,to len tie bavlnene..a po viacnasobnom prani urcite ☹ Sunny si kocka,Oacka ja som sa tak smiala,ty akoby si predavala ten fotak 😀

oacka
20. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ten nepredám za nič na svete, to je môj kamarát! 😀 Ženy,kam posielate tie hlasy pre tinku????? ja keď som videla jej fotku tu na chate,som skoro odpadla! to je dačo úžasné! Tinka,si veeeeeľká kočka. ale fakt mám takú skúsenosť,že čím je baba krajšia,tým menej si verí. to je hrozná blbosť! tak kam mám posielať tie hlasy??????

sunnygirl
20. apr 2010

tinka, aj som už zahlasovala 😉

carrie84
20. apr 2010

Oacka - tu mas link na hlasovanie 😉
http://www.buducamamicka.sk/_obsah.php?content=23

maxara
20. apr 2010

Ahojte pipulky..
teraz poctivo "zarezavam" v praci.. a nic nove nemam, okrel toho, ze som dnes bola na OGTT a krvi.. takze rano som nacikala do skumavky, potom glukoza sa vypit dala v pohode, dala som si ju pekne do ladovej vody (pila som ju doma, potom som doma cakala dve hodky a podho k lekarovi), no kedze kaslem jak tur, tak ma zacalo potom z toho kasla napinat, ale ustala som to nakoniec.. takze pohodka.. u Dr som potom este ocikala na kontrolu papierik a moce mam teda oba negativne, takze aj krv by mala byt v poriadku..
sunny pre teba - krv mi brali na krvny obraz (ci nie som chudokrvna, hlavne a este cosi mi k tomu povedala), cukor, a Bhv, ci Brv ci take nieco, co nam uz brali, len teraz znova kontrolne (ale neviem co to je..)
tinka - mas odo mna uz styri hlasy, mirka ja som zahlasovala a ked som sa preklikla niekde inde na tu stranku a vratila s5, zas sa mi dalo hlasovat.. tak som to vyskusala este a este a islo, ale potom mi prisli stranky, tak som to uz neriesila.. ale posle aj kolega, mm, podnajomnik (vcera som mala relativne dobru naladu, tak som mu nakazala)..

sunnygirl
20. apr 2010

oacka si podarená, na tej fotke aj s papučkami 😉

ďakujem Bábiky, my sme všetky pekné a sympošky 😀 😀 😀 .....MY SME JÚLOVKY a Tinky nás reprezentuje 😎

sunnygirl
20. apr 2010

maxi: s tým cukrom, to asi nie pre mňa, ja som bola už 😀 😀 😀 na cukor a mne to ´veeeeeeľmi chutilo, mňam

lenkaaninka
20. apr 2010

tak baby idem to nakrmiť jednu aj druhý doobedu boli na dvore všade su hračky na 50 metroch štvorcových relatívne rozložené ako naschval a teraz dováram obedík...

asi ja som jediná ktorej ten cukor nechutil 😠

oacka
20. apr 2010

tak som halsovala,aj som dala na FB odkaz,aby všetci volili Tinku! zatiaľ si vedie dobre,nie? Tinka,kto ťa fotil? to aj ja budem taká pekná,keď ma oddfotí ten fotograf čo teba????? 😀 😀 😀 😀

oacka
20. apr 2010

sunny, totálny súhlas!!!!! mala som sa aj ja prihlásiť a poslať moje vlastné fotky, vyhrala by som miss tehuľka šašo! 😀 😀 😀

maxara
20. apr 2010

sunny pre teba bolo to, ze naco mi brali krv.. co to bola lenkaninka zvedava??? dokelu co ja mam za vypadky..
oacka si krasna, aj ja by som chcela mat fotak za kamarata.. mna neznasa, take hnusne dvojite brady mi robi.. 😀

oacka
20. apr 2010

maxi,ja mám na dvojitú bradu grif - treba sa oprieť o dlaň,akože sa romanticky opieraš o ruku a vtedy bradu nevidno! ale občas to vyzerá,že si chceš odseknúť hlavu.... 😅 😅 😅

maxara
20. apr 2010

kafko moje zlate.. ako dnes? brusne? po nich idem po mm, takze ziadna pizza.. ale mozno by som mohla predtym na jednu kofcu, hm? 15:30 na zvycajnom mieste?

maxara
20. apr 2010

oacka ano, alebo natoahnes krk ako labutienka

carrie84
20. apr 2010

Baby - to neviete, ze najlepsi kamos je Photoshop? 😀

vierkaha
20. apr 2010

Maxi z toho si nič nerob, ja vyzerám na každej foto ako dement - so mnou s fotografka natrápila kým ma nafotila na svadobné foto 😀
Tak ma napadlo baby už ste tu riešili čo oblečiete drobcom keď pôjdete z pôrodnice ? Ak máte nejaké tipy hoďte linky lebo ja som zatiaľ nič nenašla dík

oacka
20. apr 2010

vierka,ja plánujem kúpiť nejaký ten klasický novorodenecký komplet s dupačkami, kabátikom, čiapočkou, podbradníkom... majú to kade tade, ale ja by som chcela taký volánikový gýčový ružový,tak som ešte nekúpila.

oacka
20. apr 2010

inak,kde majú tie ostatné miss tehuľky brucho???? to sú len na začiatku tehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre