Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
23. apr 2010

kocky aj pyco je teply a este ten co hra v profesionaloch toho stryka zidovskeho..neviem meno..

kafoditka
23. apr 2010

baby ja mam uz 2 tyzdne cez brusko 101cm..

monline
23. apr 2010

alexandra ahoj...tak- som zvedavá, či aj my budeme koníkovať za 8 rokov..a budeme si všímať, ako sa majú ostatné júlovky..a koľko z vás (všímate, že tam seba nezaraďujem? 🙂 ) bude mať ďalšie dieťa, či viac detí...
ty si tu ale asi celkom nová, tak vitaj

adelaine
23. apr 2010

kocky, a kolko ste doteraz pribrali? taka provokativna otazka na vecer.... 😝

kafoditka
23. apr 2010

monline.... moooja, este aby motyka nevystrelila! 😉

maxara
23. apr 2010

kafko 😀 tak na Angie nikto nereagoval 😀
adel no ja mam uz vsetko.. a mna strasne svrbia prsa 😒 bradavky neskutocne.. uz si ich aj natieram kalciovou mastou

monline
23. apr 2010

adelaine..mňa strašne prsia svrbia ked si dám dole podprdu..v nej ani nie..enchápem to..potom sa pár minút škriabem, natieram a potom to prejde

kafoditka
23. apr 2010

adelaine... ja mam +10kg... a to som tu vo fore julovky najvacsi krpec - mam 158cm.. 😉

monline
23. apr 2010

kafko- ani zo žartu nesmieš!! 😀 😀
aj toto je už nad plány 🙂

adelaine
23. apr 2010

prsia mna nastastie este nie, to by mi chybalo, skrabala by som sa uz potom cela ako opica 😀

monline
23. apr 2010

adel- ja mám hore asi 2,5 až 3 kilá..podľa toho, či mám týždňovú zápchu, alebo plné brucho, či naopak

maxara
23. apr 2010

mon ja presne tak isto s tymi prsami.. JA sa chystam mat este dalsie babo, teda ja dalsie dve, ale mm uz len jedno dalsie sa chysta mat.. tak budem musiet niekoho zohnat 😉 zartujem

dugyna
23. apr 2010

no ja mam +12kg

kafoditka
23. apr 2010

maxi, ta angie bola iba pre teba 😉

strasska
23. apr 2010

caute, no zaujimava tema na piatkovy vecer 😝

adelaine
23. apr 2010

kafko, ja som len o kusocek vyssia , 165cm

alexandra0409
23. apr 2010

monline...ano ja som tu nova...pozerala som sa na nete na HERNIU pretoze syn to ma a priviedlo ma to sem ale velmi dobra stranka...no ja by som chcela aj tretie babenko ale to by som si musela byt ista ze to bude dievcatko...traja chlapi v rodine stacia 🙂 🙂 🙂

maxara
23. apr 2010

adel ja tiez plus 3.. doteraz to bolo plus 2 😒

dugyna
23. apr 2010

kafko maxa co je s angie?

alexandra a keby is is dala vypocitat?

adelaine
23. apr 2010

☹ ☹ tak ja som tu najtucnejsia ..fnuk

maxara
23. apr 2010

strasska vitaaaj
kafko dakujem.. aj nabuduce ma mozes takto pobavit 😀

lydus
23. apr 2010

Babenky ak sa mozem pridat..tak ja mam +14 kg..a to som pred tým aj sportovala..tak teraz si to uziivam...a hlavne to sladkee... 😵

alexandra0409
23. apr 2010

dugyna...a ako sa to da? je to sto percentne? da sa tomu verit

kafoditka
23. apr 2010

baby idem do sprchy, este sa ukazem...

maxara
23. apr 2010

dugy som chcela vediet, ako sa vola jej matka v panelaku
adel.. najtucnejsia som tu s prehladom JA.. ja som mala pred tehu raz tolko ako ked ty budes mat den pred porodom, tak si to vyrataj.. ty si tu mozno pre dnesok najviac pribrala, ale rano ti urcite napise sunny, ze ta pribrala este viac a ziadne fnuk, to patri k tehulstvu

dugyna
23. apr 2010

alexandra ja som myslela tu metodu podla jonasa..vela ludi s tym ma dobre skusenosti ak to naozaj dodrziavas

alexandra0409
23. apr 2010

adelaine...nic si s toho nerob ja som pribrala za cele tehptenstvo 21kil a teraz mi este stale stalo 10 ☹ ☹ a nie a nie dole...ale kojim taj´kze to tak rychlo ani nepojde

monline
23. apr 2010

alexandra- takže máš trojmesačného synčeka? tak nám čakateľkám opíš ako sa ti rodilo..ako si ho užívaš a tak..

dugyna
23. apr 2010

maxi inak uz mame meno 😉

kafoditka
23. apr 2010

maxi, ale tatino je Ludvo 😉 dobre meno, nie? a s tymi dvoma rozkami na hlave.... by som mu to v momente oholila 😉

alexandra0409
23. apr 2010

dugyna...neviem nepoznam to...a ja by som to urcite nedodrzala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre