Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
11. máj 2010

Ahojte bábiky 🙂

tak už nám ide internet aj doma, tak sa trocha ozývam. Čo sa týka, dočítania sa Vás, ta nemám šancu. Trochu som Vás len prebehla a vidím, že Vám chyba moje ranné slnečné zobúdzanie. Asi Vás sklamem, ale v najbližších skoro dvoch týždňoch slniečko ani nečakajte. Tobôž nie na východe, severe a strede Slovenska, Bratislavčanky budú mať sem tam nejakého Oskara (slniečko) 😉

V nedeľu sme poskladali postielku a premiestnili tú našu na druhú stranu, pre tie, čo sa riadia všeliakým čo by s malo a čo nie, netreba spať nohami k východovým dverám z izby 😵. Na vaše rady na MK som si včera kúpila Persil sensitiv, za chvíľku asi začnem prať aj ja, lebo neviem neviem, bruško už poriadne narástlo, posledný mesiac už nebudem vládať 😅, tak kým vládzem.

Budúci týždeň, 18. mája idem na ten premeriavací UTZ, tak som zvedavá, koľko drobec váži, lebo v noci už riadne cítim ako sa prevaľuje, je ťažšie 🙂

MOJALILI: dávaj si na seba pozor, hlavne kľud. Inak si veľmi šikovná 🙂
MAXI: máš veľmi zlatého synovca........že má bábätko v brušku

Všetki Vás pozdravujem a prejem ešte pekné nočné písanie a nebuntošte ako ja v noci, potom sa mi nechce ísť do roboty 😒

aalexis007
11. máj 2010

Ahojte, ako často teraz chodíte na kontrolu k Dr.? Lebo ja som bola dnes - to som bola akože v 32 TT a teraz ma objednala sestrička až na 8.6. - nieje to neskoro?

luminkasp
11. máj 2010

maxi, teda ja som nadtym pri porode vobec neuvazovala 😉

zrzulka
11. máj 2010

Mojalili ☹ ved ja mam to iste 😒 A ja sa tu spolieham na to ze je vsetko oki ked ma nedal lekar do nemocky... ach jo... inak dnes ako sme boli s malou vonku tak som naspat ledva dosla. Strasne ma pichalo akoby v podbrusku ci kde. vliekla som sa jak slimak. O bolesti krizov ani nepisem...Nemam z toho dobry pocit aj ty take mavas??? Normalne som v strese teraz... ja pri malej nenaoddychujem nic....je to nemozne....

zrzulka
11. máj 2010

aalexis007 ja mam teraz buduci tyzden (bola som minuly) ale to asi preto ze som otvorena na spicku prsta a krcok skrateny na 2cm... Ak by som bola v poriadku tak mozno ma objedna tiez neskor....

aalexis007
11. máj 2010

zrzulka: no to máš pravdu - lenže mňa doktor od spodu nepozeral už ani nepamätám. Lepšie povedané, bolo to asi ešte úplne na začiatku tehotenstva. 😉 Neviem či je to normálne.

luminkasp
11. máj 2010

alexis, tu sa nepozera pocas celeho tehu

zrzulka
11. máj 2010

aalexis007 ja by som bola tiez radsej keby sa vo mne stale nestural... nie je mi to vobec prijemne a navyse som teraz len v strese kedze Mojalilin gynekolog to riesi a ten moj mi ani len nepovedal ze by som mala viac oddychovat 😒 jedine co mi zakazal je sex 😒

zrzulka
11. máj 2010

a ja kludna ze je vsetko v poriadku.... 😒

luminkasp
11. máj 2010

zrzi, neboj, urcite to zvladnes, ved mas nejake bolesti?

maxara
11. máj 2010

aalexis teraz by si mala mat po 3 tyzdnoch a od 36tt kazdy tyzden uz v nemocke.. no a moj dr ma pozera odspodu pokazde, ved ako by inak urcil to CS skore? zrzi, ved keby ta nepozrel, tak ani nevies to o tom krcku.. radsej nech pozrie.. nie?

maxara
11. máj 2010

MIRKA - oteplilo sa a moorka si dala v panelaku kratke rukavy a FUUUUUUJJJJ.. ved tie jej ruky vyzeraju jak transplantovane z mrtvoly.. blee 😝 🤐

zrzulka
11. máj 2010

lumi ked dlho chodim , ked nadvihujem malu alebo dlho stojim tak ano a dost ma bolia krize....

zrzulka
11. máj 2010

...maxi niekedy radsej nevediet 😀 ved aj tak to neriesi tak je to jedno ne?

agika1982
11. máj 2010

maxi, mna pozerala odspodu akurat na poslednej prehliadke...inak predtym vobec......preto som bola prekvapena....teraz idem do poradne buduci tyzden...vychadza to po troch tyzdnoch a pak uz kazdy tyzden....
a dneska ma tak picha v nohe v sedacej casti ze az..najprv som myslela ze mam pricviknuty nerv,ale to by som necitila nohu,bola by ako ochrnuta....tak neviem ci je to slacha, ale bolest riadna,niekedy mam pocit ze neurobim ani krok....zajtra zacinam 8 mesiac
mojali----- davaj na seba pozor.....uz ti chyba do konecneho ciela len velmi malo.....

kafoditka
11. máj 2010

zrzulka.. ja pojdem k nemu este po sestonedeli, nech mi da ten papier potrebny k prispevku pri narodeni dietata a potom od neho prcham prec, a budem hladat zenu.. Ved to neni normalne, aky ma pristup. Ved ja doteraz neviem, kolko mi vazi maly a kolko meria a to som 34tt !!!!!!!! Zo sona mi to nepovedal a ohanal sa len nejakym papierom, kde mal tabulku a komentarom, ze " podla tohto by mal mat tolko a tolko.."

zrzulka
11. máj 2010

Lumi a tebe tieto veci potom jak urcuje gynekolog???viem ze v zahranici sa vaginalne vysetrenia nerobia....robi len ultrazvuk?

luminkasp
11. máj 2010

zrzulka tu ta prvykrat pozru az na porodnej sale, aspon sa zena nestresuje, inak ti robia len ultrazvuk, neviem, ci keby na nom nieco videli, ani akoby videli, tak by ti isto urobili viac vysetreni, lebo vzdy ked sa im nieco nezda ta posielaju na dalsie vysetrenia. Mne pri tereske povedali len, mala je uz pekne otocena a velmi nizko a mesiac som uz nemala vydrzat do konca tyzdna a vzdy som to este potiahla az mi nakoniec vyvolavali, ja som nebola vobec otvorena, ked som prisla do porodnice

luminkasp
11. máj 2010

ja ked dlho chodim, alebo zametam, natahujem sa s malou tiez ma dost boli brucho, ale to je asi normalne, nie?

zrzulka
11. máj 2010

Kafo ja tiez prcham od neho... mozno ma nechcel len vystresovat. ved ja som rada ze ma neposlal do nemocky ale zase mi mohol povedat ze nech viac oddychujem a pod.... keby som si to neprecitala na nete tak ani neviem....I ked pri malej sa to velmi neda dodrziavat ale aspon sa o to snazim. mne fakt len ten sex zakazal aby mi neodisla predcasne plodova voda. Aspon tak mi povedal. na tu vahu maleho som sa pytala , sam od seba by mi isto nepovedal.... 😠 V podstate vsetko z neho taham jak z chlpatej deky... A na tu istu vec sa spyta aj tri krat....A vzdy sa ma opyta ci je to chlapec 😀 😀 😀 vsak to by mal vidiet ....

luminkasp
11. máj 2010

babulky, viete ake su priznaky mikozy pocas tehu?

stanka33
11. máj 2010

Ahojte....
sa hlasim po dlhsej dobe...som u nasich v Nitre tak net nestiham a uz vobec nie vas citat...mojalili drz sa este aspon 2-3 tyzdne a tie ATB radsej pre istotu aj ja som to mala...baby vy uz mate 33 34 tyzdne to uz vyyera hrozivo...inak nejako aj mne otazievaju nohy, brucho riadne zavadzia..

zrzulka
11. máj 2010

Lumi ja ti uz ani neviem co je normalne... tusim to tu prestanem citat 😀 😀 😀 ja sa spolieham len na maleho ze ho citim ako sa hybe... Pokial by sa mi nieco nezdalo padam do nemocky na pohotovost aj o polnoci.... 😀

kafoditka
11. máj 2010

luminka, klasika, svrbenie, palenie, vytok..

luminkasp
11. máj 2010

stanka a ty si preco mala atb?

zrzulka
11. máj 2010

Lumi neprijemne svrbenie... aspon ja to mam pocas celeho tehu.... niekedy viac niekedy menej, vytok....

luminkasp
11. máj 2010

zrzulka, ja mam niekedy stresy uz len ked vas citam, si poviem, lepsie nevediet a keby nieco bezim

luminkasp
11. máj 2010

zrzi a beries na to nieco?

luminkasp
11. máj 2010

lebo ja som zas vycitala na nete, ze pocas tehu sa babo nemoze nijako nakazit, ale pri porode ano, no a som z toho teraz jelen

zrzulka
11. máj 2010

lumi ved aj ja zacinam stresovat. do konca tehu ziadny net 😀 😀 😀 😀 mne dal na to mast ale zeby pomahala sa neda povedat a este cipky ale tie neberiem lebo v pribalovom letaku som nasla info ze nie su vhodne pre tehulky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre