Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
14. máj 2010

Tatiana 😉 😉

No taká prepadovka 😉 ale nie akurát mi včera mm že kedy otvárajú sobotu ? ja že 9.30 a on že tak neskoro?? A ja že teda ke´by otvárali o siedmej ako by som tam bola nastúpená?? že čo ako ja skôr ako o osmej z domu nejdem , som sa ho spýtala či ma na mna len dopoludnie a potom sa začal lísať že nie miláčik nie...on to z duše nenávidí celé nakupovanie no hold jeden krát to bude musieť prežiť 😀

lenkaaninka
14. máj 2010

hej tie prasačie nohy smrdia ako divá svina to poznám alebo také všelijaké vnútornosti blee svokra ked to varí tak páchne všetko a tak najnovšie v takom malom kotlíku na dvore..

lenkaaninka
14. máj 2010

včera sa mi čosik dostalo pod bubon v práčke neviete náhodou ako sa to dá vytiahnuť???????
ja som taký kazisvet 😅

baby ja mám také velké brucho že mi zachvilku asi koža pukne...
utorok som požičala mm 130 euri a včera vrátil 300 dobrý kšeft že ?? 😵 😵 😵

adelaine
14. máj 2010

ahojte krasavice,
to zase bola noc, vobec som nemohla spat...najhorsie je,ze nemozem spat ani teraz,
ako som dufala, lebo robosi, ktori nam robia nadstavbu ( uz 3 rok! ) zacali vrtat o 7.30 rano,
mna porazi ☹ kebyze mozem aspon vypadnut von z tohto hluku, ale blbo sa citim,
vonku je hnusne....no den blbec 😢 este aj mm mam nejaku hovadsku naladu uz druhy den..fasa

esteze je tu konik, lebo by som sa picla od jedu!

kafoditka
14. máj 2010

Caute babule, ja som sa taaaaaak dobre vyspala 😵 😵 😵 No po vcerajsku som odkveclajak sviecka do postele, manzelik ma ponatieral a namasiroval mi nohy, moje zlatinko 😉

Maxi.. vcera som ti ani nestihla napisat.. dufam, ze si moc nezmokla.. 😉

No uznajte. Vcera vecer sa z poslednych sil rozpravam s mm a nejak sme zabrusili na temu : darcek pre zenu za porod...
No tak mu vravim, ze je to pekne, ked manzel prejavi uctu a vdaku okrem ineho tak, ze si zenu po tom vsetkom trapeni okolo porodu rozmazna nejakym darcekom.. este som mu aj nadhodila, ze napr. hodinkami ( po jednych tuzim uz strasne dlho 😉 )
alebo prstenom a tak... zmurkala som na neho pri tom jak čapnuta a on viete, co mi na to zahlasil????? "pozeras vela americkych filmov zlato, ziaden moj kamarat nekupoval zene darcek!!!!!!!!!!!!!!!" Tak ja mu na to, ze ci si mysli, ze sa mu kamarat pochvali, co kupil zene za porod, ved tym sa chlapi nechvalia, skor tym, co sa im narodilo. A jemu to ani tak netrklo, dal mi pusu, poprial dobru nocku a za minutu bol tuhy.. 😲 😲 😲

adelaine
14. máj 2010

jezis, moja demencia..hlavne ze som chcela napisat nieco ine 😒

tie masticky na bradavky, mam tu z DM na odporucanie kamosky, vola sa Babylove mama,
je to na popraskane bradavky a udajne aj strasne vysusene pery, a je jedla, nebola ani draha tusim...

a ten poporodny pas, da sa kupit aj v nejakom kamennom obchode, alebo ako zistim aku velkost si
mam zaobstarat?

lenkaaninka
14. máj 2010

kafko mi sme to predvčerom riešili zhoda náhod tiež večer v posteli...mu hovorím počuvaj miláčik vieš ono ked si to žena odtrpí je celkom pekne a fajn ked manželku doma čaká nejaká kytica ruži a retiazka na krk alebo prstienok alebo tak...
Pousmial sa a zmenil tému tak ten tvoj ti aspon odpovedal... 🤐

maxara
14. máj 2010

drievko 🙂 tak ja napisem knihu.. 😀 nazvem ju: 9 mesiacov na konikovi 😀 😀 co ty na to? vyskusaj v tom obchode a daj vediet.. mozno sa potom nad tebou zlutujem a zbehnem do wenice a poslem ti ju postou 😉
lenkaaninka - tak uz vieme 😉
len sa vy pekne zastavte, ja tvojmu m poziciam tiez 130e, nech mi vrati 300,- 😀 😀 😀 oki?

baby ja ked dnes zapla komp, zapla som aj TV a skoro som zdochla.. ja nechapem, preco si STV mysli, ze ludia su zvedavi na programy spred potopy.. ved najprv vtipnejsi vyhrava (co moderuje trapny hlavacek, cize by to skor malo byt trapnejsi vyhrava) a potom 2 diely dempsey a makepeaceova.. drbe? ved som mala 5 rokov, ked som na tom ficala.. no a co bolo najhorsie, ze inde tiez nebolo bohvieco, tak ze kuknem aspon jeden vtip.. no a potom dali pauzu, vystupila nejaka herecka (zial meno neviem) a pustili jej z playbacku Yes Sir, I can boogy ale v cestine.. a ta pesnicka zacina takym mmmm.. No a ta zenska sa zacala tak predorgazmicky ksichtit a strasne afektovane sa nastavovala pred kameru.. normalne som sa rehotala.. 😀 videli ste to?

lenkaaninka
14. máj 2010

adelaine kuknem tu mastičku..

lenkaaninka
14. máj 2010

maxi ja tiež teraz som prepla a dempsy tam je že čo?? ale ona má taký účes ako teraz frčí no pozri aká je moderná 😎

maxara
14. máj 2010

kafko nieeeee nezmoklaaa 😀 😀 uz po zastavku som troachu navlhla, nastastie som sla vtedy, ked len poprchalo a na zastvake som bola v budke, ale dobrych 10 minut a potom v buse si sadla cez ulicku na sedacku taka nechutna prehulana prechlastana cigana.. jedine co ma napadlo, ze by som mala na nu vyliat tekute mydlo, ked vystupi a oprsi ju, aspon sa po sto rokoch umyje.. fuuuj hnoj..ALE asi som urobila dobry dojem na takeho pomerne skaredeho typka v buse, ktory vystupil tam kde ja a sa ma spytal, ze ci ma vezme pod dazdnik 😀 som mu povedala, ze nie dakujem, ste zlaty ale chodite strasne rychlo.. a on teliatko sa usmial a odisiel.. 😅 tak nie ze by spomalil 😀 no a skratka kym som prisla k ubytke, este som zbehla na wc, nalozit balik a podho po michala, bolo 17:00 takze aj dobre, ze som sa za nim "ponahlala" na 16:30 😅

kafko, lenkaninka - podla mna vas chcu niecim prekvapit a tak sa radsej tejto teme chcu vyhnum.. ja som to hovorila mm uz davno a tiez sa ksichtil, ze o co mi ide.. 😖 nech si necha

lenkaaninka
14. máj 2010

inak včera som bola s kamoškou na kofolu a pár známych že ty si tehotná??? ako sa to nedalo teraz už prehliadnuť a ja že nieeee to som sa ráno tak zobudila neviem čo sa mi stalo 😀

maxara
14. máj 2010

lenkaaninka no kto by to povedal, co? 😀

lenkaaninka
14. máj 2010

🙂 maxi ty ešte tomu môžeš veriť ale ja som dva krát nič nedostala ale v skryte duše dúfam že dospel aspon do takej miery že niečo by ma mohlo čakať 😉 no uvidíme uvidíme

maxara
14. máj 2010

kafko a vlastne ako som tak zmokla, tak dnes mam zase trochu baraniu hlavu..
lenkaninka no je cudne, ze si to vsimli az teraz 😀 😀

lenkaaninka
14. máj 2010

hej hej nejaký vírus asi z prievanu 😀

maxara
14. máj 2010

lenkaninka no ved mozno o tom nevedel a teraz ked si to povedala, si tak v duchu povedal, ze vidis? to by som jej fakt mohol nieco dat.. a tak rychlo zmenil temu 😉

maxara
14. máj 2010

dobra fazulovica 😉

adelaine
14. máj 2010

..inak babky, mne je smiesno, nasi chlapi su ako cez kopirak, vsetci rovnaka reakcia 😀
ja som tiez svojho casu nadskrtla tuto temu, ze ked pride za mnou do porodnice pozriet nas poklad,
ci mi prinesie voalco pekne...a on ze naco?! hrozni su, co? 😠
hlavne ze on si medli ruky, ako oslavi syna, 4 flasky absolutky ma doma, kurnik s nim 😠

kafoditka
14. máj 2010

maxi..ked spominas fazulovicu, taku chut som si spravila, vcera ju svokra varila a ja ze fasa dnes si dam na obed. Bola som na nu pre chvilou kuknut a ake sklamanie ☹ ☹ ☹ ona totiz uvarila z tej velkej nechutnej gazule - bobovice ci ako sa to vola, no proste z tej, co mas pocit akoby si šutre jedla... tak dnes som o suchom..

kafoditka
14. máj 2010

z velkej fazule malo byt... 😉

maxara
14. máj 2010

adel no ved oni su asi fakt vsetci z marsu.. ja som zvedava, ze ci mu trebars svokra alebo svokor "poradia", ze to sa tak robi..

maxara
14. máj 2010

kafko 😀 😀 ja tu fazulu milujeeeem.. ja k vam pridem a vsetko spapam.. aj dokonca uvazejem, ze si ju idem namocit, alebo cicer.. jeziiiis, som v prdke, teraz ktoru??? 😀

kafoditka
14. máj 2010

maxi... jasne, ze su z marsu. minule som vysavala cely byt, fucala som jak lokomotiva a potom som zlozila vysavac v obyvacke, kde svokor kukal telku. A tak som si naschval zanadavala, ze ako ma boli z toho chrbat a ten tupec nie ze by chytil ten vysavac a povysaval aspon tu poondiatu obyvacku, ale ten sa zvyhol z gauca a zadelil, ze si ide lahnut.... Takze pokial chlapovi nepovies niekedy polopatisticky, tak necakaj ziadne zazraky.. 😠

lenkaaninka
14. máj 2010

no to veru hej musíš napriamo oni nevedia čitať ako medzi riadkami..a ked mu poviem na rovinu tak povie že neni blbý 😉

kafoditka
14. máj 2010

lenkaaninka... jasneee, ani z voza, ani na voz 🙂

kafoditka
14. máj 2010

Mirka kde si zdrhla?? Sak ten sporak zoderies, ked ho budes tak poctivo drhnut 😀 😀

lenkaaninka
14. máj 2010

iba pod voz 😀

maxara
14. máj 2010

kafko ano.. to je fakt... niekedy je to nutne.. vcera vecer kaslal strasne a zase mal tie hlieny a tak zakaslal, ze musel surne vyplut hlien (inak by sa asi dovracal), tak si ho vyplul do ruky a kym vstal z postele a isiel si to umyt, tak som zacala fuuujkat a komentovat to, ze blee.. a on mi zadelil takou naspulenou puskou odutou, ze "keby si ma lubkala, tak by si ten hlienik aj zjedla.." fuuuj, skoro som sa dogrcala.. 😀 😀

mojalili
14. máj 2010

DOBRé RáNKO.....po hnusnej noci som o 7 ho rano zalahla a lezala doteraz 🙂 . Strasne ma boli brusko odspodu,t ak dnes budem len lezat, lezat a lezat.... 😒

LENKAANINKA - kamaratkin otec ma videl pre obchodnym domom a hovori dcere.....ta tvoja kamaratka aka je tlsta..... 🙄 SOMAR, AJ SLEPY BY VIDEL, ZE SOM TEHOTNA....a to v 9. mesiaci tehotenstva.... 😠 😒 Takze takych ludi je viac.... 🙂

Tak kočky, dnes končím 35.tt, taketo strie mam krasne... 😖 ale co narobime, na taky sudok, ani sa necudujem. 😒

Maxi - tak pekne si uzivaj materskej, super vec nic nerobit, i ked sa ani nezastavis 🙂 🙂 🙂

Inak tie vlozky....ja som mala tie nelepiace z lekarne a nepacili sa mi. Ta, ktora nebude sita, aj normalne jej pomozu...u nas predavaju take, ktore nie su ako Always - sietkovane, takze som si ich nakupila, lebo dot ych sietok sa mi sitie motalo, do tychto nebude, lebo ziadne sitie snad nebude.... 😉 NO pekne som to zamotala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre