Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
14. máj 2010

ciganky maju to vzdychanie asi vo zvyku 😎

luminkasp
14. máj 2010

ja nastastie len pocuvam a som rada, ze dani ubrali z pary 😉

drievko
14. máj 2010

Ten hokej ma vobec nebaví ! ved nic nehraju nejako im to nejde!

maxara
14. máj 2010

kafko no.. tak to vyzera.. moze predsa ist von alebo stat pri hlave a nepozerat dole.. alebo moze maleho mojkat na rukach 😉 no moj nepojde vobec dnu, az ked vytlacim, tak potom ze chce byt prvy, kto ju uvidi.. to sa mu asi nesplni, ale ze chce ju odfotit este taku vselijaku pokrcenu...

kafoditka
14. máj 2010

kde ste vsetky??

luminkasp
14. máj 2010

tu som kafko 😉

luminkasp
14. máj 2010

moj muz ide dnu aj teraz, ako dobre 😵

kafoditka
14. máj 2010

Baby mne je tak tazko nejako, ale pri srdci. Z nicoho nic.. asi idem depkovat alebo co, prebohaaaaaaaaa 😒

luminkasp
14. máj 2010

😎 kafko, neboj, nemysli na porod, to bude aj tak ine ako si vysnivas

luminkasp
14. máj 2010

bolievaju vas kolena a clenky?

maxara
14. máj 2010
luminkasp
14. máj 2010

maxi, pekne zavinovacky do vajka 😉

maxara
14. máj 2010

a este prdiky.. aj tych som pridala, kuk
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maxara/album...

nika23t
14. máj 2010

Ahoj dievcata 😉

Tak uz neviem, co si mam o svojom dr mysliet... Termin mi posunul na 7.jul, dnes som mala poradnu. Prisla som tam a on vravi: No, ale ten cas leti, nie? Tak pridte o mesiac... A ja ze to je vsetko? A on, ze ano, ze len posledny mesiac su poradne castejsie... Takze bez vysetrenia, dalsia poradna 15.juna 😒 A potom par dni a hadam porodim 😒 Tak neviem, aj Vas tak objednali?

luminkasp
14. máj 2010

nika ja idem v ut tak ti potom poviem, ale myslim, ze on ma pravdu, ze len ten posledny mesiac sa chodi kazdy tyzden

mojalili
14. máj 2010

KOcky, ja som porodila, zasili ma a nechali na tom voziku, kde som si musela tlacit brucho - maternicu - co bude teraz muzova robota.
Ale nenechali ma 2 hodiny na koze lezat....v ziadnom pripade...sak by ste vykrvacali.... 😒 To tlcenie maternice muselo byt tak hodinu, ale sak som nevladala po 12 hodinovom porode...

No zaviezli sme nasu dcerku k rodicom na vikend, aby som mohla lezat.... 🙂 Ako sa tesilaaaa.

luminkasp
14. máj 2010

a aj ty, co, mojalili? 😉

silvia.vesela
14. máj 2010

ahojte kocky,
ja som dnes nejaka ubolena, boli ma chrbat a panva, tak dnes relaxujem.....
inac, manzela tam nebudem chciet, ked budem krvacat do tej misy.....ved by tam skolaboval.... 😀

nika, a to ta ani nevysetril zospodu, ani tlak ti nemerali..NIC??? 😲
To je nejake zvlastne, musi ta vysetrit.......ved, to si s nim mohla hovorit len cez telefon, ked ta takto "vysetroval", no nie?
Ja som bola na KO v stredu a na dalsiu poradnu idem nejak zaciatkom juna...

nika23t
14. máj 2010

Luminka, ja som len cakala, ze ma prezrie, lebo zatial za cele tehulovanie ma len raz skontroloval, min. mesiac. No tak mam mensie obavy, ci je vsetko ok, ale on naozaj len tri vety povedal a dost... Tak som z toho cely den trocha mimo.

nika23t
14. máj 2010

Silvia, tlak, moc a vahu mi sestricka zapisala, ale dr len to, co som napisala 😖

luminkasp
14. máj 2010

nika, ale nic ani tlak, ani vaha, nic? ja chodievam ku sestricke na odber, vaha, tlak a na ultrazvuk kazdy mesiac

mojalili
14. máj 2010

Luminka, veru som rada, ona je zivel....a byt s nou dma 2 dni zavreta, to by som nezvladla. Rodicia byvaju na rodinnom dome, tak jej tam bude dobre 😉

luminkasp
14. máj 2010

mojalili, poznam, ja mam z nasej tiez dost 😉

nika23t
14. máj 2010

Ultrazvuk mi robil v 10, 20 a teraz v stredu, to som bola v 31 tt. A ten zvysok sestricka tiez vzdy skontroluje.

denisse
14. máj 2010

tak aj ja som bola dve hodiny po porode na porodnom boxe, ale nepamatam, ci som mala nohy na koze 😕
malu dali do inkubatora na ten cas (kazde dieta davaju, aby sa adaptovalo na inu teplotu a prostredie) a bola tam s nami ... ono tie dve hodiny zbehli ako nic .. ja som bola vystavena a proste som tam len tak lezala a kazdemu telefonovala a rozpravala sa s mm ... obcas sa na mna pozriet doktor a po dvoch hodinach ma odviezli na izbu bez nely, bola jedna hodina v noci, bola som unavena ako kon ... este som isla do sprchy pod dohladom sestricky, aby som neskolabovala a potom do postele a popravde som bola celkom vdacna, ze mozem nerusene spat a malu mi daju az rano ...

luminkasp
14. máj 2010

nika, ved tak potom je vsetko ako ma, ci co si chcela, aby urobil?

silvia.vesela
14. máj 2010

nika, tak to ta mal skontrolovat, neviem.....
ja som taka, ze by som mu to asi povedala, ze ideme to skontrolovat! 🙂
lebo to som este nepocula, ze ta len objednal. Skus mu zavolat v pondelok....ja by som urcite volala, lebo by som bola len nervozna, ci je vsetko ok.

nika23t
14. máj 2010

Luminka, Neviem, ja len citam, ze po 30 tyzdni su poradne castejsie, ze dr ma vysetrit tehotnu zenu, ci sa neotvara alebo ci nema skrat. krcok ci co... Neviem, len sa stale bojim, ci je vsetko ako ma byt a potom ked konecne pride poradna, tak on nic ☹ A nechcem tam robit zo seba blazna, ze nech ma vysetri, kedze ma nic neboli. Tak sa len informujem, ci aj ostatne to mate rovnake... A este ked mi kamoska nedavno povedala, ze to tak nemoze, ze jej robil kazdu poradnu sono aj prehliadku, tak neviem, co si mam mysliet....

luminkasp
14. máj 2010

nika, tu sa vobec nekontroluje krcok, ja myslim, ze to zalezi od dr, ved urcite by ta pozrel, keby si mu povedala, ze mas nejake tazkosti, neboj 😉

drievko
14. máj 2010

Pozerala som majovky tam sa to rodiii!!Ja som zvedavá ktora prva pojde z nas!? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre