Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
16. máj 2010

netuším, či štípe,ja som v časopisoch čítala,že treba lieh, kamoška mi určite radí kúpiť dettol, no a tá asistentka že peroxid... neviem... to asi kúpi mm,keď to bude aktuálne...

mirka285
16. máj 2010

Kafko moj Tomas bol velmi dobre dieta 🙂 fakt ziadne choroby...ale on mal zase atopicky ekzem,tak my sme si vytrpeli s tym svoje ☹ tvaricku mal do krvi olupanu,doskrabanu,tak si neviem predstavit keby mal este aj ine bezne choroby...

oacka
16. máj 2010

strasska, a nesmie sa pupček namočiť? a plienočka mu nevadí,keď neni zahojený?

strasska
16. máj 2010

nas Misko si vytahuje sopliky sam, neboji sa jej 😉
inak tu ustnu si urcite kup, ja ju mam aj teraz, lebo uplnemu miminu by som sa asi tiez bala s vysavacovou 😅

oacka
16. máj 2010

no odpadnem! jaký zlatý samoošetrovateľ!

strasska
16. máj 2010

pupcek sa nesmie namacat, su vraj aj plienocky s vykrojom, ja sa mu ten vrch trosku zahynala, aby mu to pupcek nedrazdilo 😉
podla mna dettol sa ti zide na hociake ranky, tak si kup, ja sa s tym tiez striekam ked sa porezem a teraz pri odreninach to vyuzivam casto. A lieh je super, lebo vysusuje, takze pupcek skor odpadne

oacka
16. máj 2010

naši sa booja hluku vysavača, aj brúsky, vrtačky a tak.... a pritom sa s náradím radi hrajú,ale keď oco zapne, tak začne rev!

maxara
16. máj 2010

oacka ja si myslim, ze peroxid nestipe, ale lieh vysusuje, ako pise strasska, tak preto sa asi standardne odporuca lieh.. no ja som si kupila tu na vysavac a kedze my mame len to hebiedko, co je aj na vodu, tak uz som aj rodine vsetkej odkazala, ze si prosim jeden stary maly vysavac, ak niekto ma doma dva.. no ocakavala som, ze nikto nema dva, ale teraz zistujem, ze skoro vsetci maju dva, tak uz mam k dispozicii 5, tak si este mozem vybrat aj s priatelskym hlukom..

baby vy fakt neviete co pisete.. ja som fakt maxi.. takze standardne na fotkach nevyzeram dobre, ani nie na fotkach.. no ale chcem mat aj ja pamiatku.. takze neviem, ci tie fotky budu zverejnitelne.. 😒 no napr oproti Tinke sa budem hanbit ich tu vystavit

maxara
16. máj 2010

idem si ostrihat mm, potom asi hodim este slofika.. uvidim..
oacka tusim som ta odignorovala.. mm som myslela, ze tam byt nechce a teraz mi hovoril, ze aj on by chcel byt na fotkach s bruskom, tak som to hned pisala tej babe, nech to presunie na taku hodinu, co by mohol aj mm absolvovat. Takze asi bude 😉

oacka
16. máj 2010

maxulienka, ddrbká ti? 😀 😀 😀 😀 tie fotky budú úplne super, teraz nie si tučko,si tehuľka, to treba využiť!!!!!!! a myslím,že je úúúplne samozrejmé,že ich tu vystavíš, lebo vyšleme Kafko,aby ti ich ukradla! 😀 😀 😀

strasska
16. máj 2010

oacka 😀 😀 😀 😀 😀
maxi, mne sa pacia aj tie fotky, ktore mas vo svojom albume. Podla mna si peknucka a ta posledna z 30tt s bruskom je cmuk.
A dobru nocku!

aalexis007
16. máj 2010

Achhhh, to je ale počasie... ☹

oacka
16. máj 2010

no veru alexis! náš pes sa tvári,že nemá močový mechúr,len aby nemusela ísť von... 😀

mirka285
16. máj 2010

kocky ja vam nieco prezradim 😉 Maxi vobec nie je ziadna obrina,ale normalna chutna mlada tehulka...a nemozme byt vsetky stihle,maxi pasuje presne taka postava aku ma 🙂

vierkaha
16. máj 2010

Ahojte kočky,
konečne som vás dočítala. Posledné dni vôbec nestíham. MM ide na prijímačky na VŠ a predvčerom zistil, že mu chýba 100 otázok, tak mu to pomáham vypracovávať.

Oacka my máme presný opak tvojho psa, tá naša trúba - čím je horšie počasie tým viacej potrebuje chodiť von. Dnes sme boli už 3krát. Keby sa aspoň venčila, ale ona niéééé ona musí oňuchať každé h..... čo je popri ceste. Tak som sa teraz naštvala, vynadala som jej a povedala že najskôr ideme až keď mm príde z roboty, tak nech si to zariadi ako chce ale ja už s ňou von nejdem 😀 😀 😀 Veľmi síce pochybujem, že mi rozumela, ale aspoň sa urazila, že na ňu kričím tak je teraz zalezená v pelechu 😝

kafoditka
16. máj 2010

Mirka uplne s tebou suhlasim 😉 ja si Petku neviem predstavit 60kilovu.. pasuje jej kazde kilecko 🙂

oacka
16. máj 2010

mrika, ja to už dávno viem, že je to kočka! a po porode pár kíl zhodíme a budeme takké eňoňuňo,že manželia budú hotoví a my zas rýchlo tehotné!!!! 😀 😀 😀 😀 jaj, ale maxi chce až o tri roky...
vierkaha 😀 😀 😀 😀 pekne si jej to vysvetlila...

adka1311
16. máj 2010

maxi - co stresujes a robis zo sebe veeeelku...
ved si na tyc fotkach co mas v albume chutna...sekne ti to...
nevymyslaj a pekne sem potom po foteni fotecky daj 😀
my ta len a len pochvalime.... 😀 😀 😀

a kafko - aj ja sa hlasim do klubu krpatych - ked sa dobre vyspim a ponatahujem, mam aj 160 cm....ale vecer uz len 158 😲

kafoditka
16. máj 2010

jeej super adka, tak si ma v tom nenechala samu 😉

vierkaha
16. máj 2010

Maxi ja si tiež myslím, že vôbec nevyzeráš obr, ostatne každý kto ti pozrel do albumu musí vidieť aká si kočica 😀 tak sa tu nestresuj

petrap001
16. máj 2010

maxi ty si ale koza 😀 😀 😀 a fotky budu super co bojis,ja sa musim fotit sama ked chcem mat pamiatku 😀 😀 😀

alllexa
16. máj 2010

Maxi - len sa pekne odfot, budes mat pamiatku... Aj ja sa idem, i ked som to tiez zvazovala, ked mam 13 kg navyse a uz vyzeram ako trojuholnik - brucho vacsie ako prsia a zadok vacsi ako brucho🙂

Oacka - a ten Tvoj kolotoc iba hra alebo sa aj toci?

adka1311
16. máj 2010

kafko - este som sa chcela opytat k porodu...
ja som najprv myslela, ze pojdem do ruzinova, ale moja gynekologicka ma ukecava na Antolsku a tam mi veeelmi odporuca Dr. bertoldovu...
sa mi zda, ze si tu nieco o nej pisala, len neviem co...mohla by si mi ked tak poslat info /ak nejake mas/ do IP? napr.kedy ordinuje a tak....
vdaka

oacka
16. máj 2010

aj sa točí, alexa. dobre,že si sa opýtala,aspoň som to zistila! 🙂

oacka
16. máj 2010

v dráčikovi sme ho kúpili.

alllexa
16. máj 2010

Aha, diky! Lebo na internetovych obchodoch je vzdy pisane to iste - kolotoč nad postielku s melodiou. A potom neviem odlisit tie za 20 EUR a za 80. A dnes som bola v Dracikovi, na obale tiez nic nebolo, ani predavacka nevedela. Pisali, ze "music mobile", ale to moze platit aj na take nieco, co musim rucne krutit. Ja som chcela nieco, co natocim a same potom hra a aj sa toci...

A aka je to znacka?

oacka
16. máj 2010

značka Tata Bébé.... musíš ho takou vrtuľkou natočiť a on potom hrá a točí sa, a potom ho zas musíš natočiť.

katarina7777
16. máj 2010

Takze kocky , uloha splnena, fotky kocika su v albume 😕 ....mm si teraz moze v pokoji vychutnat futbal, kedze mi pofotil kocik 😉 Konecne tu je po dvoch tyzdnoch slniecko, takze sa idem asi trosku poopalovat von.

katarina7777
16. máj 2010

inak este som vas nestihla preluskat, ale dohanam.... uz mi chyba "len" 6 stran

kafoditka
16. máj 2010

katarina - kocik fesacky, ale padla mi sanka, ked som videla ten obrovsky dom 😲 Sak to sa pekne namakame s Maxinkou, kym dame okna do poriadku 😕 😕 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre