Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
18. máj 2010

ja som dnes varila zemiaky so zeleninou (mrkva, hrach, kukurica).. milujem to jedlo.. a teraz vecer som sa natlacila sunkou s horcicou a rozkom.. 😒 mnam

maxara
18. máj 2010

kafko tomu ver.. len nech to naozaj dopadne pre nu zle.. aj tak si myslim, ze najhorsie je na tom Jakub. Ta cuza si moze zacat s Bajzom a je za vodou.. mali by ju vsetci oddrbat, podla mna

petrap001
18. máj 2010

ja som velmi zavisla v poslednej dobe na krupici 😀 😀 skoro kazdy vecer musim mat a to zozeriem skoro liter 😲 😲 😲
a potom zmrzlina.straaasne chcem zmrzlinu a hlavne cokoladovu,lebo stale je mi horuco,tak sa schladzujem.
hmmm co by som dala za taky slovensky rozok 😀 😀 😀 este si musim pockat troska

maxara
18. máj 2010

petra slovensky a slany 😉 taky mnamky

robika
18. máj 2010

tak ta torta vyzera super, ja zvyknem z tychto surovin robit pohare a kazdy ich zboznuje, to su take zdrave sladkosti, lepsie ako nejake kekse, hned by som si jeden taky pohar dala...

oacka
18. máj 2010

ja som zas dnes zjedla 3 maxi lipánky, to je ako pribináčik, mňam, strašne dobré...
čítala som si prvé strany našej diskusie, a niektoré,čo boli na začiatku tu už nie sú,alebo sa neozývajú....ktovie,čo je s luciou... lenuliatko a zajacik sú z toho istého centra asistovanej reprodukcie ako ja, a už sa to aj im riadne kráti, aj lenuliatko čaká dvojičky, dievčatá.
ja musím prekladať somariny s angličtiny pre ocka do roboty. super zaujímavé elektrotechnické blbiny...

maxara
18. máj 2010

robi no mna hlavne prekvapilo, ze som ju mala fakt tak rychlo hotovu a navyse je pekna.. Ajus a mm boli prekvapeni, aka som sikulka.. namiesto citrona som ako hlavu dala hrusku 🙂

maxara
18. máj 2010

babky ja idem do postielky, lahnem si hore k telke, ale uz sa mi fakt neda tu dole sediet 😒

maxara
18. máj 2010

Tym som chcela povedat DOBRU NOC

robika
18. máj 2010

dobru noc maxi 🙂

adelaine
18. máj 2010

..kukala som panelak aj ja, takze som dokvitla az teraz...
a maxi, dakujem ti 😉 🙂

katarina7777
18. máj 2010

caute kocky, dneska som mala zabijacky den, praca...cvicenie v bazene a potom 2 hodiny predporodnej pripravy.... som total kaput... idem vas trosku pocitat a asi pri vas aj zaspim 😅 .... dufam ze sa mate dobre a bruska posluchaju.

adelaine
18. máj 2010

kati, aj ja som bola s mm na predporodnej priprave 😉 celkom zaujimave veci sme dnes rozoberali....

zuzaxa
18. máj 2010

Ericica vo štvrtok som u Teba ako na koni, idem do Zámkov na desiatu, prinesiem Mckáč bo melón si už mala.
Drievko v piatok som u Teba ako na koni, a prinesiem melón, ale rozdelíme si ho fifty fifty, lebo aj ja chcééééém.
Bábiky moje obidve som rada, že Vás mám!!!!
A už sa neviem dočkať Vašich malých bábik, ako ich budem rozmaznávať darčekmi..... A ak budem niečo kupovať tak dvojmo, aby ste na seba nežiarlili vy dve, a potom sem hodíte foto na koníka, že toto oblečko máme od Zuzky ..... hihi

mirka285
18. máj 2010

ahojte 😉 strudlicku som upiekla,bola mnam..teraz vecer mam volajake cudne bolesti,mala sa neprirodzene kruti,alebo ja neviem co to je.a viete co mi povedal Gabko?ze zlato ale ty dnes nemozes ist rodit lebo ja som jedol cibulu a nepojdem do nemocnice taky smradlavy 😒

robika
18. máj 2010

no vidis mirka, aky dobry dovod 😀

mirka285
18. máj 2010

ze?co chlapa nenapadne 😀

strasska
18. máj 2010

caute, ja som chcela ku tym chranicom, ze to velmi laktacne poradkyne neodporucaju, lebo sa cez ne malo stimuluje bradavka a tvori sa potom menej mlieka. Takze iba v pripade, ze to je nutne. Odporucam bradavky hodne natierat tymi mastnymi kremami, ja na DM nedam dopustit. Misko papal prve 4 mesiace pocas dna kazdu hodinu a aj vdaka nim sme sa vyhli ragadam aj prasklinam 😉

strasska
18. máj 2010

myslim tym chranice bradaviek - klobuciky.
bru noc! Tesim sa na zajtrajsie pisanicka.

sunnygirl
19. máj 2010

bré ránko,
tak ja som dnes spala od druhej do štvrtej, no hotovo. Som ako vygrcaný rezanec a to idem do roboty, netuším ako tam vydržím. Som podráždená ako pes 🙄 🙄 🙄 , musím upozorniť mm, nech do mňa dnes nešťuchá, bo vybuchnem 😠

prajem pekné písanie

maxara
19. máj 2010

Dobre ranko vsetkym 🙂
Ja sice nie som nevyspata, ale urcite by som este potiahla.. Problemom je, ze mm odchadzal do roboty a tak ma prebral, kedze som mala vdaka kyseline plytucky spanok.. Tak som isla cikat, na chodbe som nasla hovno od tej debilnej kravy co tu chovam.. mm si ho nevsimol, lebo bolo tak na hrane otvorenych dveri do kupelne a ked nezazneme, tak za tie dvere potom nie je moc vidno a ani nesmrdelo napodiv. No zdvihol ho napokon on, lebo prave isiel po schodoch a ja som zazla.. Potom som sa vratila do postele, mm mi prisiel vybozkavat brusko a ja som citila, ze mi je nejako zle.. a furt ta kyselina sa mi tlacila do pazeraka.. fuuuj. Tak mi mm vyvetral a isiel sa naranajkovat. Potom ma napadlo, ze este za nim zbehnem, aj tak sa mi zle lezi a isla som pre istotu rovno vracat.. takze juchuuu ☹ je to mozne? Dufam, ze teraz ked si lahnem, tak uz sa mi dobre spinkat.. Idem asi vyskusat 😒

mojalili
19. máj 2010

No Maxi, ty si tusim na zaciatku tehotenstva s tym vracanim 😒 Aj mne byva casto zle a nezjem tolko co obvykle, skor sa mi zda, ze menej jem.
MM aj s LILI odisli prec, aj som chcela ist si opet lahnut, ale ked som videla tu kopu riadu a caka ma varenie, tka som si to rychlo rozmyslela.
Konecne dnes neprsi, aj pradlo mi krasne poschlo vonku a idem prat dalsie. Zajtra idem na krv, co sa robi v 36.tt, konecne neberiem ATB ani tu hlupu mast si nemusim tam davat, ten vytok presiel, super.

mojalili
19. máj 2010

Práve pozeram tu reklamu...."Ked si stastny, urob smajlika...! akoze napad ok, ale kto by bral k opekacke do prirody deckam notebook s internetom? To by sme mohli ostat doma...ach jaj...musim to prepnut....
....vcera mi volala kolegyna, tie svine moje v skole sa prestali ucit.... ☹ ☹ ☹ asi tam naletim a vynadam im poriadne, nech sa preberu, ved je mesiac do konca skolskeho roku 😠

mirka285
19. máj 2010

dobre ranko koceny 😉 ja som tiez velmi zle spala,od vcera mam tie cudne pocity,aste dobre ze zajtra mam poradnu...inak ja uz niektorym veciem nerozumiem,lebo ta moja kamoska co nedavno rodila si tie klobuciky doniesla z porodnice prave od laktacnej poradkyne...tak teraz neviem,kazdy hovori inac 😒 a konecne dnes svieti slniecko,tak aspon nieco pozitine 🙂 Mojalili a ty nevymyslaj,nie ze budes zase cely den nieco robit 😎

drievko
19. máj 2010

Ahojcek!Dnes sa mi moc dobre nespinkalo !! Strasne ma bolel klb na nohe ! mam kyselinu od rana!fuj! 😝
idem si aj ja este pospinkat!

mojalili
19. máj 2010

Ahoj MIrka, vidim, ze viacere zle spali.....inak mne nebolo nic v noci, len ma kusali starsne nohy na 2 miestach len...plesen nemam, aj pedikuru som si robila (staru kozu prec), proste len 2 miesta a kusali a kusali....svine jedny.... 😠

noemarta
19. máj 2010

dobre ranko babenky,
ja zas chvala bohu som dobre spala, v pondelok som mala veeelmi zly, do 4,00 rana som pozerala telku, lebo malej sa nechcelo spat, kopala o sto tristo.
A a a konecne vyslo slniecko.
Baby, chcem sa spytat, idete niekto na predporodny kurz do ruzinova od 31.5. ?? lebo ja by som chcela ist, ci naaahodou, sa tam s niekym nestretnem.
Este dva tyzdne a a a som doma na materskeeeej, uz sa neviem dockat.
pa pekny den.

sunnygirl
19. máj 2010

ja som už v robote, ale je mi neskutočne zle, zle sa mi dýcha, drobčiatko kopká a o 106 a mne srdiečko veľmi búši 😨

sunnygirl
19. máj 2010

ja mám také zlé tušenie, že tak ako som doteraz chodila v pohode do roboty a pracovala, sa to asi zvrtne, nejako sa necítim dobre a nič nemám prichystané (myslím popraté) ani drogériu nemám ☹

strasska
19. máj 2010

Dobre ranko,
vidim, ze mate tazke noci za sebou, tak nech je den ovela ovela krajsi 🙂
U nas od rana prsi, zas budeme zavreti doma ☹
mirka: ale oni sa fakt pouzivaju, napr. pri vpadnutych bradavkach a aj pri niektorych poraneniach, a to ti potom povedia aj laktacne, ja som len chcela, ze s tym opatrne. Ono to bude lakat, lebo tie prsia, bradavky ukrutne bolia, kym si zvyknu. Ale s mierou, alebo potom kojit cez klobuciky a popripade este doodsavat ak babo dost nevypije.Aby bola bradavka dostatocne stimulovana.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre