Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

drievko
19. máj 2010

prrrrrooooooosssssimmm!!!!!!! co si mam dat proti kyseline? 😝

mima89
19. máj 2010

sunnygirl pekne zistenie 🙂 😉

mojalili
19. máj 2010

SUNNY - zle som sa vyjadrila, nie prepieranie, ale machanie, aby zostalo co najmenej prasku na nich....ale 60tka staci

mima89
19. máj 2010

a inak kde sa nahlasuje trvaly pobyt dietata? v mieste narodenia alebo v mieste bydliska??

mojalili
19. máj 2010

Drievko, ja pijem nonstop na to Fatru, ale uz ani ta nezabera, a mam take kukuricne slize na to, a to jedine mi pomaha. Ale vraj aj lyzicka horcice pomoze, mne kedysi pomahalo aj zelene ablko, ale teraz nie....proste musis skusit, co ti zaberie...vraj aj mlieko, ale to som neskusala...

mirka285
19. máj 2010

trvaly pobyt je miesto bydliska podla mna...miesto narodenia s tym nic nema,ja mozem rodit aj v Rakusku 🙂

mojalili
19. máj 2010

MIMA - neviem preco trvaly pobyt, ten je tam, kde mas ty....ale to k rodnemu listu nepotrebujes.....rodny list sa vybavuje v mieste narodenia dietata....napr. my sa narodime v Myjave, tak ked pojdeme z nemocnice, musime zbehnut na mestsky urad v Myjave, kde uz bude nachystany rodny list maleho. Len vo velkych mestach ako je BA neviem, ako to tam funguje....

mirka285
19. máj 2010

v BA sa vybavuje rodny list v tom obvode do ktoreho patri porodnica v ktorej si rodila..

mojalili
19. máj 2010

taka jedna AKTUALNA FOTKA.....papala termix.....boze, akoby mala 2 roky 😠

mirka285
19. máj 2010

ale taka je vysmiata ze urcite jej chutil 🙂

janulienocka
19. máj 2010

Mima no ked sa odovzdava papier na socialke tak treba tam nieco vypisat ze chces aby ti posielali aj platby do druheho piliera, pretoze je to automaticky nastavene tak, ze ta nechaju pocas materskej len v prvom pilieri, pokial sa extra nenahlasis aj na ten druhy - viem ze to bol len jeden papier ze ziadam o odvody aj do druheho piliera, takze na to sa treba extra nahlasit, aspon pred tromi rokmi to tak bolo
takze zajtra to idem zistit, aby sa mi nestalo to co kedysi, nahodou som na to prisla asi po pol roku na materskej

mojalili
19. máj 2010

to ano🙂 a zachvilku iste zmasti plny tanier spenatu so zemiakmi a vajcom🙂

sunnygirl
19. máj 2010

uf 😝

sunnygirl
19. máj 2010

ja ako som tu dlho nebola som nejako mimo obraz, tie týždne mi rýchlo ukeťajú 😉

mirka285
19. máj 2010

janulienocka daj vediet potom co si zistila lebo aj ja mam druhy pilier a tiez som pocula ze to treba nahlasit.

mima89
19. máj 2010

aha no ale ja mam problem v tom ze som nastupila tento sk.rok na vysku ale uz som ukoncila studium-takze som nikde nepracovala a nemam narok na tu vyssiu sumu ale len tych 160eur mesacne takze neviem ako na tom som... 😒 musim sa popytat na socialke...

janulienocka
19. máj 2010

este sa vas chcem opytat, v knizke som si nasla medzi tymi cmaranicami - ze 1 cm, moze to byt ze uz som na 1 cm otvorena?

janulienocka
19. máj 2010

mima no ale aj tak, myslim ze aj pocas poberania rodicovskeho prispevku by si sa tiez mala na socialke nahlasit na to ze chces tie platby do druheho piliera, fakt sa pre istotu opytajte, je to skoda, ved nech sa nam tam setri 🙂

janulienocka
19. máj 2010

ok zajtra dam info 😉

mojalili
19. máj 2010

JAnulienocka, to je to CS - makkost krcka, cervikalne skore, je tusim do 12, ale pocula som aj do 9 ....takze 1 JE SUPER, neboj🙂

kafoditka
19. máj 2010

Baby, tak som akurat ozehlila obrovsku kopu pradla, lebo SAMO sa to asi nespravi a svokra to uspesne prehliada.. 😒
Mala som paradajkovu polievku na obed a kupila som si hotove parene buchty jahodkove - fakt boli dobre 😉
Baby, ja mam pocit, ze ani rodit nemusim, ze mi maly bokom vylezie 😅 ja ho mam stale na pravo pod rebrami celeho a ked sa zaprie, tak len kukam ci mi praskne koza alebo nepraskne...

sunnygirl
19. máj 2010

s tým pilierom by to zaujímalo aj mňa, dajte vedieť potom 😉 .

Ja som dala prať tie plienočky a nejaké uteráky na 60-ku, ale keď som otvorila šuplík s oblečením, tak sa mi to zdalo málo. Ale asi iba zdalo. Musím si stále hovoriť, že z tých malých čísel rýchlo vyrastie a že toho netreba veľa. Akurát, že 68 nemám, koľko toho? Ale keď ja ani neviem na 100% čo to bude.

oacka
19. máj 2010

proti kyseline Tums, mne zaberá, ja ju mám hlavne v noci, to je na porazenie...
mojalili, malá nemá chybu. 😀 😀 😀
ja idem zajtra za pôrodníkom,hádam mi povie naisto,či bude cisársky. dúfam,že áno.

sunnygirl
19. máj 2010

oacka, prečo chceš cisársky????

sunnygirl
19. máj 2010

idem si porieť bez servítky, dnes varí Slávka Halčáková a včera varila Anita Soul, pá 😉

oacka
19. máj 2010

lebo je to istejšie.

carrie84
19. máj 2010

Heh ... oacka - najistejsi je moj plan A - niekto pojde rodit namiesto mna 😉 Plan B - ze rodim ja, neberiem do uvahy 😀

maxara
19. máj 2010

Ahojte kociatka, nachvilu som zdrhla.. prisiel mm a predstavte si, ze dokonca uz tu mame po tych dvoch rokoch aj videovratnika.. akurat ze prave zistil, ze to asi nebude vediet sam namontovat 😒 mal to namontovat ten dement, co ho mal dva roky u seba... inak mm mi potom zadelil, ze Vidis, staci doma narobit bordel a zvoncek je na stole.. 😀 😀 vcera som mu totiz vyplachla zaludok, ze nemame zvoncek, lebo mne vyplachol zaludok moj oco 15 minutovym monologom, ze kluce od nas ma kde kto a ci sa nam to zda lepsie ako zvoncek pri brane, ved ani susedia nam nemozu zazvonit, ani postar.. no akozeee.. ved ja o tom viem, nie?? tak ze nech, ked mm nie je schopny to vybavit, nech idem ja za tym.. Tak som mm nabulikala, ze co ked to mna pride, ja budem sama doma, zavolam si sanitku a budem musiet sa vyteperit az k brane, aby ma zachranili.. a tak.. tak zacal hucat, ze on vie a co teraz akoze.. tak som to nechala tak, len s otazkou, ci zavola jeho ocovi, lebo on bol ten dohodnuty s tym dementom.. alebo rovno dementovi.. tak iba ze mhm..no a dnes to pekne vybavil.. 🙂 tak som rada.. uz som zohnala aj cislo na chlapika, co nam robil zbytok elektriky v dome, som proste detektiv oriesok.. 😀

drievko - proti kyseline pukance, zelene jablko, HLAVNE NIC sladke a chlebovite rozkovite.. sladke su aj skroby, cize zemiaky a ryza.. takze bud maso, mliecne nieco, ale nie moc sladke..

maxara
19. máj 2010

sunny aj mne sa zda, ze mojalili ubehnu dva tyzdne, kym mne jeden.. 😉 boooze, ale aj ja si to uz uvedomujem.. zajtra poumyvam podlahu u Ninky v izbe..

inak vcerajsia dilema je zazehnana.. Julia bude ked tak Ninkina sestricka.. 🙂

mojalili
19. máj 2010

to sa vam kočky zdááá, mozno preto, ze to vacsie cislo je blizsie k porodu... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre