Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
19. máj 2010

Dievcata, toto je pekne tricko, nie? Ale mne uz je naprd.... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8214875&tab=0

Zrzi, co si sa dala nakratko? 😉

petrap001
19. máj 2010

materska je 26 tyzdnov a im je to jedno kedy si ju vezmes ale potom sa musis jednoducho vratiti do prace,takze mne je lepsie ist co najneskor aby som mohla byt dlhsie doma..mozes si sice potom este vziat dalsie 4 mesiace po materskej ale to ti nedaju ani korunu..a zasa byt na PNke tiez nieje sranda,lebo dostanem uplne smiesne peniaze a tu sa to jednoducho neda.a pokial vladzem pracovat,tak budem lebo tu by som od nudy zdochla.a v praci mi to aspon rychlo zbehne 😀 😀 hoci ma z nich ide porazit 😀 ale uz sa taaak strasne tesim na matersku a na slovenskooo jooj ani si neviete predstavith

sisaa
19. máj 2010

aalexis co negativne si sa o epiduralke dozvedela?

maxara
19. máj 2010

petra ja to FAKT neodsudzujem, asi som to len blbo napisala.. 😒 jasne, ja kebyze mam akekolvek problemy, ze nieco by nasvedcovalo, ze by mal byt problem, tak jasne, ze idem na CR, ale kebyze nemusim a ani nic by sa nedialo, tak by som nesla.. tak som to myslela.. a to, ze kedysi zeny umieraju, oni umieraju aj teraz, alebo by umreli, keby nezasiahli dr a neurobili nieco, napr CR, to je jasne.. a aj ta EPI, tiez ked trpiet nemusime, tak netrpme, ved jasne.. kedysi ked niekoho bolel zub, tak si ho nedal opravit, nemal ako, takze jedine vytrhnut.. a bez injekcie samozrejme.. tiez nie sme masochysti.. takze ja proti tomu nic nemam, a verim samozrejme, ze mala zo mna pekne vybehne a vsetko prebehne hladko..

lela - ten nas ma super prax v porodnictve, on dlhe roky robil u Kocha a tak.. navyse on je taky ten zodpovedny typ.. a inak, je to jediny dr, u ktoreho som kedy bola, co mi vysetril prsia 😒 dovtedy to nikoho ani nenapadlo

alllexa
19. máj 2010

Zrzi - ja mam Bausch&Lomb Pure Vision, ocna mi ich odporucila - ze silikon-hydrogelove su pre oko najlepsie.
Ked nevies, kam patria Tvoje, skus si ich pozriet na http://www.kontaktne-sosovky.sk

tutifruti
19. máj 2010

Caute baby.... 🙂 Dnes som bola v poradni, lebo ma chytila nejaká pliaga zdola.... a všetko ma svrbí.... 😠
Bola som aj na sone a doktor mi potvrdil .... citujem: "je to guloš...." 😅 Tak teda mi to dochádza do mozgu a už asi fakt musím vybrať nejaké to meno.... 🙂

Ináč dnes mm kúpil konečne kočík, tak sa teším.... Nakoniec máme Jane, trojkolku, utopia.... Strašne sa teším, že ho zajtra mám doma..... 😀

Dnes som babám motivačne pustila Perinbabku.... konečne som ju zohnala.... takže momentálne frčí u nás meno Jakubko, aj ked stále fungujeme aj na Arturovi a Krištofovi....

Ináč Maxi, krásna tabulka.... 🙂

kafoditka
19. máj 2010

Baby, ja si davam pivecko Bazanta 10 ale psssssst 😀 😀 jaaaj ake je to dobre 😉

lela1809
19. máj 2010

🙂 ved to... pride mi fakt dobry...aj pristup... doteraz som mala zenske a on je z nich najlepsi...

kocky kolko ste pribrali?

maxara
19. máj 2010

tuti 😉 uz je cela vyfarbena.. a baby co im tam chybaju nejake veci ju aj tak poctivo ignoruju 😀
kafko pomaly sa to stane u teba kazdodenna zalezitost, co? 😀

petrap001
19. máj 2010

maxara,ale neeee ja to tiez neodsudzujem 😀 😀 😀 to ja sa asi blbo vyjadrujem 😅 myslim ze problem,ak ma byt,bude ci uz pri normalnom porode,ale pri cisarskom.ale myslim,ze ked zena rodi normalne,akosi ma taky pocit,ze je to na nej a ze to ma pod kontrolou a vie co sa deje cely cas 🙂 a pri cisarskom sa jednoducho zveris do ruk lekarov a nezmozes nic 😖 len dufas,ze vsetko bude ok,taka akasi bezmocnost,ci ako by som to povedala 😒 no zienky,ved aj tak mame len dve moznosti porodu 😀 😀 😀 tak velmi si vyberat nemozeme 😀 a poznate aj niekoho kto rodil do vody??? jedna moja kamoska,ktora zije v holandsku rodila doma,lebo chcela.tak toto si uz vobec neviem predstavit 😕 😕 😕

kafoditka
19. máj 2010

maxi, urcite nie, ale teraz mi fakt bere.. 🙂

tutifruti
19. máj 2010

Kafko, aj mne strasne chutí pivo.... ja som doteraz za svoj život možno 4 pivá vypila..... a teraz droga.... 😅 No co chlap.... Pri babách mi chutilo sladké a slanina 😅

Maxi no ved pekná farebná.... do modra.... 🙂

maxara
19. máj 2010

lela ja som mala predtym tiez zeny, ale aj jedneho muza, ten bol urcite lepsi ako tie zeny, ale potom zacal chlastat, tak som odisla k tomuto.. odporucila mi ho sestricka od Klimenta z PK, co je vychvaleny dr do nebies.. a ja fakt nemozem ani kriveho slova povedat.. mne sa paci, ze ja nikdy nepocitim od neho nervozitu.. nikdy nie je podrazdeny k pacientke, aj ked je nasraty alebo nestiha.. akoze chape, ze ja za to nemozem..

tuti ozaj, doslo mi vedierko na kupanie, je super.. nemas nieco, cim si sa riadila alebo kde si odkukala, ze co a ako? nejake video, clanok.. ja poguglim, ale tak ci nahodou mi nemas co odporucit 🙂

maxara
19. máj 2010

tuti veru, sami gulosi budu v july 😀 😀 😀

tutifruti
19. máj 2010

Maxi: nic.... som chytila, strčila do vedra.... držala pod bradou.... a kúpala.... Akurát vlásky som umývala tak, že som Dory držala na rukách a vlásky som opláchla vodou, mydlom a znova vodou.... No a ked to zvládol mm tak to určite zvládneš aj ty.... 😉

maxara
19. máj 2010

kafko mne sa chladia este asi tri nealka piva.. ale teraz ked je chladno vonku, tak moc nemam chut

zrzulka
19. máj 2010

Mojalili hej nakratko, lebo sa mi dost ponicili vlasy. vsak dorastu, takto sa mi to viac aj paci. Moj uces ma nejaku formu...
Alex vdaka za link idem pokukat

maxara
19. máj 2010

tuti no dobre teda.. 🙂 ja sa inak strasne na to tesim..

maxara
19. máj 2010

zrzik hod foto.. 😉 a u koho si bola? v PK?

kafoditka
19. máj 2010

Zrzulka, nehodis nam foto??? 🙂

Maxi... ja si dam radsej teraz, lebo keby som si buchla pivo ked je horuco, okamzite mam anginu 😒 ja som s nou velka kamoska a odkedy som tehu tak si davam sakra pozor..

maxara
19. máj 2010

kafko to ja nie.. ja pivo chlascem cele leto 😉 v Bulharsku na dovci som pila LEN pivo a rakiju 😀 som vyzerala teda..

petrap001
19. máj 2010

takze pivecko vam chuti??? 😀 😀 ja strasne zmrzlinu chcem a aby sa nepovedalo ze nic zdrave,tak kiwi a pomarance a slivky.kazdy den to pozieram 😀 😀 len dufam,ze tie citrusove plody neskodia 🙂 a dehydrovana v noci som strasne tak vela pijem vodicky cez noc ale pritom pijem dost cez den tak neveim preco a ani horuco nemame lebo mne je strasne horuco stale aj tak 😀 😀

zrzulka
19. máj 2010

babulky dnes neeeeeeeeeeeeeeeeee ...Chystame sa na foto s bruskom hadam stihame este 😀 Potom pridam fotocky .... dnes nemam naladu na fotenie, som total vyflusnuta.... snad mi to odpustite....Ale inak moj muz si to vobec nevsimol.... 😠 😠 😠 😠
Maxi ja chodim v centre. vola sa to kadernictvo Fantazy.... ja sa vzdy len strihat nechavam. Uz si nefarbim vlasy vobec....

zrzulka
19. máj 2010

Peti neuskodia, ja som jedla na kila pomarance... teraz pozieram na kila jahody a neviem sa dockat ceresni ale ked este su tak strasne drahe 😒
A aj ja vela pijem.... Vcera na poradni sa ma na to aj sestricka pytala ci nahodou vela nepijem ked robila rozbor mocu 😝

maxara
19. máj 2010

petrap ma napadlo a po tej materskej co? potom su nejake statne jasle? 😕 alebo vsetko si musis platit? alebo ako?
zrzi kedy sa ides fotit s bruskom? ja chodim do Emky, pri kostole na Holubyho..skoro pri kruhaci

zrzulka
19. máj 2010

V bytovke co je kadernictvo????teraz je v pk nejako vela tych kadernictiev, ja som verna stale tomuto jednemu. malu nechavam strihat v Mole lebo tam maju auticko (namiesto stolicky) To je pre deti zazitok 😀
Btw fotit. najprv nas musim objednat.... v poslednej dobe nic nestiham... Ako tak citam vy uz vsetko prichystane pre drobcekov a ja som este ani len nezacala. momentalne riesim to ze maly nema ziadne pidi teplejsie vecicky.... vsetko len letne... vsadila som na teple leto ale asi som sa v tom dost zmylila

maxara
19. máj 2010

zrzi - ano tam.. ta kadernicka je super baba, pekne vie odhadnut, co sa komu hodi.. poradi..
no ja mam aj nejake kabatiky, modre aj ruzove, aj take tenucke .. takze neriesim 😀

maxara
19. máj 2010

Idem babulky na ucho.. DOBRU NOCKU

kafoditka
19. máj 2010

baby kukam modre z neba a revem jak tur pri tom... 😕

zrzulka
19. máj 2010

A co davaju? ja to uz nepozeravam....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre