Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
28. máj 2010

cauko zrzi 🙂
ja chodim asi po nespravnych uliciach -.... este ma nikto neoslovil, co sa tyka bruska... len 1 starsi pan v elektricke, ze kde je vzp ... tot vsio 😀

petrap001
28. máj 2010

no uz som spat z poradne,vsetko ok,az na to ze...uz osm pribrala skoro 20 kil!!! 😲 😲 😲 no sila. az tolko som si nemyslela a pritom kazdy mi hovori ze som stale taka ista,ze vsetko ide len do brucha.no isto 😀 😀 😀 ale co uz,aspon ze je vsetko ok.tak mi tam stiskala brucho krava,ze som myslela ze tam porodim pri nej 😀 😀 este mam kus casu,najem sa a utekam do prace..
od buducej soboty nerobiiiim tak sa tesim waaaaaaw.
a vy ste sa nejako rozpisali,pozeram ze maxi napisala diplomovku tak si idem precitat 😀 😀

bellablonde
28. máj 2010

@zrzulka jo a dik za tip, uz som pozerala ako su doktori rozpisani v jednotlivych ambulanciach na antolskej...
kedze si nejdem zazmluvnovat, skusim sa pichnut k tomu rozembergovi ako ty

zrzulka
28. máj 2010

@bellablonde myslim ze na ambulanciu mozes ist hocikedy a ku hocikomu.... Rozemberg mava utorky a stvrtky. Ale teraz napriklad dva tyzdne po sebe v utorky nemal poradnu. Buduci stvrtok je tam naisto, lebo som sa pytala ci tam bude... Ale co som pozerala ostatnych gynekologov tak nikde nebolo nejako vela ludi uz okolo tej 11... Ako pisem na sono som klopala lebo nikto tam necakal....Na sestricku som cakala asi 5 minut, lebo zrovna tam nebola....

maxara
28. máj 2010

petrap 😅 prepac.. som sa nechala uniest a musela som nieco uviest na spravnu mieru 😅

zrzulka
28. máj 2010

Maxi tie fotky s macickou su bozske. take nezne. Krasne, vydarili sa....

bellablonde
28. máj 2010

sono je na ktorom poschodi?

maxara
28. máj 2010

zrzi dik, vsimla si si ako si o moj prst zaprela labku? 🙂

achojka
28. máj 2010

@kafoditka A priprav sa na to, ze ak si na sono objednana na 10:00 hod, tak vsetky ostatne mamicky su tiez objednane na 10:00 hod. Tak tam dojdi radsej o 9:30, aby si bola prva, alebo aspon min. 5-ta v poradi. Medzitym sa este 10 ludi predbehne, lebo ich vraj treba vysetrit prednostne, alebo pridu nejake tehotne sestricky. Tod realita na antolskej 😒

adelaine
28. máj 2010

zrzka, mne sa to stava skoro pravidelne 😀 tiez nechapem...
a inak, uz som si povedala, ze si upletiem na ruku volajaky cerveny tenky naramok,
lebo ma niekto uriekne....furt na mna niekto ziza 😒 az mi je to niekedy neprijemne...

maxara
28. máj 2010

adel ja uz maaam 😀 a dlho

zrzulka
28. máj 2010

@bellablonde na prizemi c dv 24 ci 25 teraz si nepamatam

zrzulka
28. máj 2010

@maxara hej hej podarene to je... to je tvoja macicka?

zrzulka
28. máj 2010

@adelaine bruska su ako magnet, mne ludia nevadia ale ked ma pravidelne zastavuju jehovosti tak to mi prekaza...
ale vcera sa mi stal prijemny zazitok. take malicke dievcatko ma oslovilo ze ci si nekupim nalepky... zlata bola....

alllexa
28. máj 2010

Zrzi, tak asi kvoli tomu, ze si pekna🙂
Mne sa stava, ze sa mi len tak ludia prihovoria - napr. v potravinach, kde som bola par krat nakupit, uz si ma pamataju, a pytaju sa, kedy to bude a co to bude...🙂

adelaine
28. máj 2010

maxi,
mas recht
ja budem musiet aj malemu volaco cervene pripnut na kocik, ked sa narodi, lebo uz to vidim...
vsetci budu nakukovat, slintat 😒 to velmi nemusim,
aj mi vadi, ako mi vsetci sahaju na brucho..nech si sahaju na svoje, nie? 😀

adelaine
28. máj 2010

zrzi, ku mne nedavno v ambulancii pribehlo take male, mozno 3 rocne dievcatko,
chytilo ma za brusko, a povedalo: tebe v tom domceku byva babetko? to bolo zlate 😵

erytrea
28. máj 2010

caute

ked vas tak citam tak ani ja nemam rada ked mi niekto obchytkava brucho a hladka atd.... je mi to neprijemne od hoci koho okrem manzelika, vsetci ostatní mi vadia tak si vzdy ked vidim ako sa kazdy afektovane blizi k bruchu dam pred seba bud to tasku alebo nieco co mam momentalne v ruke.

rybaanka
28. máj 2010

baby aj u mojho dokiho byva malo bab, tiez byvam vybavena do hodky max., ale ja chodim len stvrtky od 13tej, inak zrzka dobreho dr. si si vybrala 😉 ja som s nim bola pri prvom tehu spokojna, len on nerobi rizikove, takze preto teraz ina volba lekara bola 😵 ultrazvuk je cislo dveri 24 chodim tam dost casto, tak to viem na 100 percent 😀

rybaanka
28. máj 2010

inak vcera som si bola u dokiho pre zmluvu na tej ich lekarskej izbe a akurat tam bol Rozemberg a telefonoval asi s manzelkou, lebo uz bol v civile a odchadzal akurat, ale vobec sa nezmenil za tie dva roky, co som ho nevidela 😀

achojka
28. máj 2010

@rybaanka Aj ty ides rodit na antolsku? A koho si si vybrala na zazmluvnenie?

zrzulka
28. máj 2010

@rybaanka sak viem 😀 uz som to pri nom raz absolvovala.A vcera mi hovori ze to bolo len teraz ked som rodila. Teraz jak teraz. Uz 2.5 roka ubehlo od tej doby ale mas pravdu nezmenil sa vobec....vyzera rovnako.

zrzulka
28. máj 2010

@adelaine to musel byt uzasny zazitok. Mne brusko nikto len tak nechyti,vzdy sa predom opytaju ci mozu.... Ale to su len kamaratky. Neznami ludia nechytaju. A cervenu stuhu aj ja dam . Ale na ruku pekne krasne....Pri malej som mala taku cervenu lienku pripnutu na strieske v kociku ale aj tak nas neochranila. potvora jedna sedembodkova 😒

adelaine
28. máj 2010

fuu, baby ako ma vytocilo jedna zenska tu z konika, normalne som nasrata ako brigadir 😠
idem si dat volaco sladke, nech si obalim nerv!

adelaine
28. máj 2010

...ale nie to som chcela...kurnik,
co treba vybavit k zazmluvneniu lekara?
najprv mu to oznamim, a on mi da nejaku zmluvu podpisat?
som pocula, ze sa musi ist aj za veducim ( prednostom porodnickeho odd.,)
aby to schvalil,,je to tak, ci nie?

luminkasp
28. máj 2010

ahojte, konecne som po vyse 2 mesiacoch vybavila v spanielsku matersku, juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵

luminkasp
28. máj 2010

dnes uz som kupila malemu aj to zakledne oblecko, sietku proti hmyzu na kocik, laktacne disky, poporodne nohavicky, vlozky, kremy pre deti na leto, kozmetiku, hrebienok, no vela, uz som skoro hotova 😎 , v pon sa chystam este pre nejake malickosti do lekarne a podprdy a som hotova 😎 , takze moja priprava trvala dva dni, ako vidite 😉

chcem sa opytat, lebo nestiham vela citat ako je s moni? viete nieco nove?

meruska
28. máj 2010

ahojte, ja odkedy som doma, nestiham vas citat ani tolko ako ked som chodila do skoly 🙂 bud si najden neaku robotu doma alebo idem na klebety k tehotnym kolegynkam...nasho riaditela skoro piclo...v septembri nas nenastupi 5 zien, mame v skole tehu-epidemiu 😀

cigaretka5
28. máj 2010

@luminkasp No aká si ty sikula ja sa akurát cez wknd chystan googlit nejaký zoznam veci potrebných do porodky a pre drobca a v pondelok vezmem
draheho a maminu a snáď vybavim všetko naraz.

cigaretka5
28. máj 2010

@adelaine Cim ta tak vytocila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre