Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
3. jún 2010

Tie novostavby sú sive nie divé

krish
3. jún 2010

@maxara noo oki no. idem daku supnut. ze real pred a potom po.

lulu1983
3. jún 2010

krish: jeeej, pozeram k tebe do albumu a vidim, ze mate bexu kupenu, tiez sme nad nou vela uvazovali, ale mm nakoniec vybral iny kociar. Aj ta farba co mate sa mi pacila ;)

krish
3. jún 2010

maxara tak fotky supnute aspon pre porovnanie... 😉

lulu nooo mame ju uz aj doma 🙂 uvidime ako budeme spokojni.

maxara
3. jún 2010

@lenkaaninka som ti este chcela napisat, ze s tymi uradmi si vcera mala pravdu iba ciastocne.. socialka a zivnostenske su oddelenia, kam beru nove baby, nie po znamosti, lebo za tie smiesne prachy by sa ziadna z nas nevydrzala vybavovat s tolkymi nespokojnymi ludmi (mozes mi verit, som robila na zivnostaku) a ked som si uz myslela, ze ved sa dam preradit na tie leharske oddelenia, tak tam boli take tlacenky, ze skor zobrali niekoho cudzieho, akoby mna len preradili.. takze zrovna socialka nie je to spravne miesto, kam sa treba ist obuvat do tiet, maju toho urcite plne zuby a vobec sa necudujem, ze pri tomto systeme, aky je teraz, a pri tomto bordely, ktory tam vladne, sa im nechce.. a dodrziavaju uradne hodiny na sekundu, teda aj prestavky, lebo ich je malo na to mnozstvo zbytocnych byrokratickych papierovaciek.. a nahlasovaciek a pod.. Zakon je zly, vedenie je naprd a oni su len chudata "predlzena ruka zakona", len su tam ta predna linia, ktora si to odsere za tych nenazrancvo nad nimi.. a oni len pomalicky stracaju iluzie a rezignuju a rezignuju.. az odidu robit radsej do tesca k pokladni.. kym zas najdu niekoho, kto by bol ochotny robit za 10000 SK cisteho s VS, tak zas ubehne nejaky cas, zatial odidu dalsie 3, do dochodku nikto neodchadza, drzia ich tam, lebo mlade tam robit nechcu.. stara zas robi s pocitacom 200x dlhsie, preto vsetko trva a tak dokola.. cize preto namiesto, aby im ubrali byrokraticke papierovacky a zjednodusili system, alebo namiesto aby im pridali na platoch a tym padom by mohli aj niekoho prijat, tak namiesto toho dali zakonnu lehotu z 30 na 60 dni..
@krish takze len pokecat si tam chod 😉

maxara
3. jún 2010

cigi dik, kuknem tam a zaparkujem mozno.. tie papuce naozaj davaju jak debily
lulu super, tesim sa.. mozno to mm nejako nakopne. Podla mna sa tak boji, lebo len nevie o tom nic

maxara
3. jún 2010

@krish ved tie fotky su super.. a ako tak pozeram, tak pred premenou a po premene je len maly rozdiel, vlastne len uces, nie? 🙂 a tych 17 kg mas iba v brusku, si normalne pekna stihlunka..
agi zial nie.. moje strie su priam nechutne.. a uz nie su cervene ale fialove bleee

kafoditka
3. jún 2010

@maxara ja som bola vcera na Antolskej a auta, ktore boli zaparkovane pre nemockou pozdlz cesty a polovicne na chodniku, mali vsetky papučky.. A to ich bolo asi desat za sebou takto odparkovanych.. Meskaci nasadali do auta vyskereni ako leča.. 🤐

lenkaaninka
3. jún 2010

maxi tak ja by som tam šla robiť ...len som bola znevýhodnený uchádzač lebo som mala dve deti ale potrebovala som prácu na jednu smenu od osmej ale prd prišla mladá kočka ktorej tato bol fízel a hups už tam bola blbá jak tágo..

hej možno tie termíny su kvoli dnešnej zložitej a zbytočnej birokracii ale mne išlo len o to že ked tam prídeš aby ti aspon povedali na čo a kedy máš nárok lebo tam kam chodím ja musíš prísť ty s tým čo chceš ....aj teraz ked mi výjde md čo asi hej teda podla všetkého tak keby som poslúchla tetu ktorá mi povedala to si musíte vy vyrátať a nie ja tak asi mať md nebudem.

maxara
3. jún 2010

@kafoditka dementi.. toto neznasam.. najprv nech vymyslia parkovanie, nejaky system, vycistia parkociska od vrakov a pod a potom ked budem len nedisciplinovana, potom nech mi daju papucu.. ked mam v tescu po ko..t miest a ja si zaparkujem na vozickaroch tak dobre, ale pred panelakom vecer, alebo pred nemocnicou.. idioti
Baby ja idem obedovat..

krish
3. jún 2010

@maxara no maxi ja neviem... akoze je vidno ze som pribrala ale nikto mi nepovie ze moc to len moj MM mi vravi ze som ako slonica a stale ma problem s mojim traslavym zadkom 😀 ale ja ho kaslem ... papkam pre babo v brusku a keby som pribrala aj 30kg tak mi je to jedno.

maxara
3. jún 2010

@lenkaaninka hej to mas pravdu, ze sa uprednostni .. to je vsade, hlavne na mensich uradoch.. ja viem len o BA, ze tam je to brutal, baby odchadzaju a nove neprichadzaju.. ja som tam robila kvoli tomu, ze som sa chystala odist na matersku, preto som aj ten plat brala ale nakoniec som to vzdala.. sa to nedalo zniest, tolko ponizovania.. bud rada, ze si sa tam nedostala, trpela by si..
a je aj pravda, ze vlastne tie baby moc poradit nevedia.. iba tie starsie skusenejsie.. no a moc nechcu zverejnovat na co vsetko mas narok, maju take instrukcie, ze psssst, nech si nenarokuje krava jedna tehotna..

maxara
3. jún 2010

@krish spravne.. to on ta len podpichuje.. mne minule mm zahnil rano v posteli, cerstvo po zobudeni.. pohladkal ma a potom ze, nusko ty mas ale velku hlavu.. 😠 no chapes???

agika1982
3. jún 2010

@maxi nic si z toho nerob,moje su tiez desne....ale myslim ze ked sa po nejakej dobe budeme opalovat,na rok napr.oni celkovo vyblednu...aj bez slniecka....ja mam strie uz dlhe roky bo som rychlo pribrala a teraz su uplne biele.....a na bruchu je to jedno.....maxi inak parkovat sa dalo aj pri infekcnom....a poviem ti,zaparkovat mozes aj pri nasom intraku....ako dojdes na kramare,na pravej strane ako je ministerstvo je biela rampa...je to platene parkovisko,zvecsa plne...ale ked vojdes na to parkovisko a pojdeaz hore,je tam taky briezok..nan ked pojdes tak na pravej strane je ubytka....mozes aj tam pakovat..aspom viem ze sa dalo...aj nasi ked chodili za mnou,tak tam vzdy parkovali

lenkaaninka
3. jún 2010

@maxara hej a mna v podstate ani nie tie tety ale celý tento system serie a oni si to v podstate odnesú ale ide o to že su tam na to aby ti povedali čo a ako stejne si všetko sama obeháš. tak len tolko ...

baby mne mm práve naopak ja mám depku že som ako hroch slon a neviem čo aj celá zoo a on že nie ved čo by si chcela mne sa takto páčiš ale mám nechutné velké stehniská ako zabiják...nech už mám po tom 🙄

krish
3. jún 2010

@maxara 😠 chlapi no co ti poviem...ale ten moj vecer ked sa davam do pyzamka mi zadrel ze..dufam ze ti take nechutne prsia neostanu navzdy alebo ze...keby mi jednu facnes tak ma zabijes (on ma totiz 60kg) je to taky chrustik 😀 si koleduje o jednu bombu 😀 akoze beriem to ze jednym uchom dnu a druhym von ale niekedy to zamrzi 😖

krish
3. jún 2010

@maxara ake krasne fotecky ja si musim moje tehu fotky este dat dorobit na pamiatku 🙂

inak ja na tetusky na socialke nie som hnusna pokym nie su ony hnusne na mna alebo arogantne s tym ze kto som ja atd...

agika1982
3. jún 2010

@krish to ti povie tvoj mm????????????? fuuuu silna káááva...mne moje zlatko furt hovori,jak mi to svedci an ze som este krajsia a ked mu poviem kukni jake stehniska zadok a vsetko, on mi povie a prave to na tebe milujem.....

lulu1983
3. jún 2010

moj drahy mi zase vzdy nadava, ze podla neho "malo" jem a ze som vsade schudla okrem bruska a z coho chcem kojit a ze JEHO dieta v mojom brusku je urcite hladne... pritom jem normalne, 5 - 6x za den. 😒
krish: to je skarede od neho.... taketo zartovanie pred tehulkou by malo byt zakazane 🙂

lenkaaninka
3. jún 2010

@maxara krásne fotky ja by som vypadala ako idiot...parááááádneeee ozaj

krish
3. jún 2010

@agika1982 to je u mojho normalne ☹ som sa poucila ze si to nesmiem vsimat lebo ma picne z toho 😔 a vazne milujem ked niekam ideme na navstevu alebo tak a on sa uz na ceste tam na mna zahladi ze jeeejda ty ale vyzeras - vtedy ma ide roztrhat ale mu len odpoviem ze ci sa videl v zrkadle on a je klud.

krish
3. jún 2010

@lulu1983 tak to mas dobreeee ten moj stale komentuje ze zase si hladna? zase ides nieco jest? 😀

maxara
3. jún 2010

@lenkaaninka mas pravdu, to by mali vediet povedat vzdy.. mna ked sa niekto spytal nejaku halucinaciu, tak som hned utekala k stycnej.. takze to my sme podavali take info, ze aj naviac.. a ked uz som sa zaucila poriadne, a hlavne v PK, ked som bola kolkokrat aj sama, tak som uz vedela aj pekne im to vsetko vysvetlit aj vsetko.. to oni musia vediet, ale normalne sa potom stazuj.. ja som len chcela, ze nakricat na ne nema zmysel za tento system, lebo aj ked na mna hucal nejaky kokut podnikatelsky, tak som sa ho po jeho vykricani sucho spytala, ci podla neho vyzeram ako Dubcek, Havel alebo Calfa, co sa uzniesli na tomto zakone, ale iny drbo zo sucasnej vlady, ktora to schvalila.. a bol klud.. poslala som ho, nech sa ide vykricat na prednostu za to, ze caka dve hodiny na chodbe bez okna a vzduchu (lebo som sama a nestiham tolko ludi a pretoze ta miestnost by naozaj mohla byt na gustioznejsom mieste), alebo nech ide hulakat na ministerstvo, ked ma nejake polepsujuce navrhy.. ale mne tam hulakat nebude.. vacsina pochopila.. ale zas nemohli sa nikdy stazovat na to, ze som im povedala kravinu alebo neurobila to, co im zo zakona nalezi.. a dokonca lehoty sme mali okrem zivnostakov 30 dnove a bezne sme davali 14 dni. Na ZL sme mali 7 dni a robili sme ich do troch, potom ked to bolo 5 pracovnych a zmenili to tak, ze kazda zivnost jeden list, tak to sa uz nedalo zvladat skor.. ale ochotne sme boli, aspon ja s Ivetkou, Svetlana bola nechutna a na nu sa aj stazovali

@krish tak mu povedz nech sa trochu osvali, nech ta prebije, ked sa boji 😀

achojka
3. jún 2010

@maxara Krasne fotecky mas v albume 😀

maxara
3. jún 2010

@krish ja s tym mam pokoj, ja som nepribrala na vahe, len brusko (na vahe asi 3kg) a ked poviem mm ze som hladna, tak mi povie, nech idem Ninku nakrmit 😉

Babulky dakujem za pochvalu.. su len na pamiatku.. mm ich vytlacil na farebnej laserovke a dal ich zviazat.. a ked som mu vravela, nech mi ich zmensi a posle, ze ich dam na kona, tak napisal do mejlu, ze ale este si musi dorobit cierny pasik cez oci 😀

lenkaaninka
3. jún 2010

@maxara no veď maxi o to ide že aspon info podať nie na systém to je jasné že nezmenia ale aby tam bola od toho že tam prídem a iba vie dať pečiatku a odpi....ť ti tak by som ju oplula ale dlho sa na nu chystám...ešte mám stále vydrž...a nervy ale nasralo ma to s tou md lebo ma odbila že to som si mala ja zistiť a nie ona tu nie je od toho aby toto riešila a vtedy som ozaj o tom ani šajnu nemala....

dobrý výraz osvalí....
maxi ale pekne vám to tam pasuje spolu sa hodíte k sebe... 😀

maxara
3. jún 2010

@lenkaaninka 😀 😀 hej osvalit som si osvojila pri mm, lebo furt ked som mu povedala, ze pribral, tak sa tak nestastne zatavril 😀 a vcera som sa musela az smiat, lebo sa mi "zdoveril", ze urcite schudol, lebo uz opasok zapina o dierku dalej, takze za pol roka aspon 2-3cm z obvodu. Tak som sa ho spytala (sprisahanecky som sa prikrcila a s vypelenymi ocami som mu posepkala), ze ci je ten opasok kozeny.. vraj ano.. tak ze teraz ti zlaticko moje nieco prezradim, kozene opasku sa za pol roka v pohode asi o 2-3 cm natiahnu, podobne ako topanky a rifle a menzestraky ani nehovorim.. 😀 😀 😀 chudak, taky bol sklamany..

katarina7777
3. jún 2010

@maxara krasne fotecky, tm vyzera byt riadne cislo....urcite sa spolu nenudite 😀

maxara
3. jún 2010

A akoto ze ste ma odhalili, ze som ich tam uz dala, ked som sa este nestihla ani priznat??? 😀

maxara
3. jún 2010

@katarina7777 no nenudime 🙂 to je fakt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre