Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
7. jún 2010

@miki a kde v okrese Galanta byvas??

adelaine
7. jún 2010

@agika1982
neboj, nie si v tom sama, mne tiez narastli stehniska ako svet....
ale zvlastne je, ze niektore nohavice co som nosila pred tehu obleciem,
samozrejme pod brusko, niektore vobec...

..ja uz som si robila plany, ze ked neschudnem dajako doma,
pojdem do komplimentu, hadam ma daju dokopy...
mm sa mi smeje, ci este nechcem ist aj na plastiku,
na predlzenie vlasov....ze bude mat doma inu zensku 😀 😀
ale tym chlapom sa povie, ked im sa nemeni nic!

drievko
7. jún 2010

Ahojte ! prave som dorazila s poradne vsetko bolo OK krcok drzí CS stale4 !!!!! Malinka ma 2200g sa velmi tesim!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale este
treba poležat 2_3 týždne!! 😒 😒 😒 😒 😒
Pas po pôrode som ani ja nemala a ani nebudem mat 🙂

agika1982
7. jún 2010

@adelaine no ten moj je teraz este spokojnejsi nez bol...stale jak mi to svedci, ze som este krajsia a neviem co....reku ty nevidis tie moje suny?? a on ze ale to su najkrajsie suny ake som videl hehe....no moje zlaticko.... len ja sa necitim dobre.....vidim na sebe ze som fakt pribrata...nielen naliata vodou 😔 😔 a najhorsie je ze vzdy som mala problem zhodit to.....takze zas sa budem trapit a trapit

mirka285
7. jún 2010

Agi ked mas nohavicky nemusis mat aj pas,v porodnici sice nohvicky zakazuju ale tak das si ich ked budes doma 😉

adelaine
7. jún 2010

@drievko tak to je dobra sprava, dobre sa drzis 😉
vidis, nakoniec budes na tom s tym krcok lepsie ako baby, ktore ma CS0...
napr. ja, stale som mala 0 a zrazu idem na poradnu a bim CS5 a otvorena na 1 prst ☹
teraz tiez furt len lezim, nikam nechodim...
ale tie dva tri tyzdne vydrzime 😉

agika1982
7. jún 2010

mirka len ja si myslim ze tie nohavicky ma budu stahovat malo.....sak uvidim....

inak kocky uz som si nachystala veci do porodnice,ale mne sa zda ze je toho strasne vela.....a to sa mi asi nezmesti vsetko do tasky hehe

agika1982
7. jún 2010

adelaine ja idem na poradnu vo stvrtok tak som zvedava bo tiez som mala posledne CS 0....a hlavne som zvedava kolko vazi mala.....
teraz idem asi posledny krat ku gynekologicke do ordinacie a pak budem chodit asi uz do nemocky kazdy tyzden.....

adelaine
7. jún 2010

@agika1982
mirka ma pravdu, stahovacie gatky si tam ani nenos..a
po porode budes jednak rada, ze sa ti rana luftuje a nie si stiahnuta gatkami...
a po druhe na tom sestonedeli by boli najradsej, keby sme boli naprirodno aj bez sietovanych
gatiek, len tak s vlozkou 😕 noo des...ako v roku 1900, ked nepoznali gatky 😀

mirka285
7. jún 2010

agi ved uvidis...inak panvu mam aj ja teraz siroku,ale vraj tak dlho ako sa roztahuje,tak dlho sa aj stahuje..no cize 9 mesiacov 😠 nevadi,budem nosit po porode dlhe tricka a trojstvrtove leginy...

dugyna
7. jún 2010

ahojte kocky ja len ze monline pisala ze sa rozhodne az zajtra na velkej vizite ze co snou bude...ju stale natahuju tak caka...inak vas vsetky pozdravuje

agika1982
7. jún 2010

@mirka heej?mne viacere holky kolegyne povedali ze panva sa pomaly roztahuje a rychlo stahuje....jej minecku to budem tak dlho jak gula???hehe
@adelaine,nohavicky ani nemam nachystane....tie stahovacie....akurat tie jednorazove pre istotu a 2ks normalnych

agika1982
7. jún 2010

@dugy pozdravuj ju aj ty...chuda ta musi trpnut....

mirka285
7. jún 2010

tolko ju budu natahovat ze nakoniec porodi aj spontanne...presne toto robili aj mne ked som bolo prvykrat tehu.nebolo nikoho kto by ma odrodil,vsak aj som tak dopadla ☹ ja som tak rada ze mam teraz svojho doktora,ze ja sa uz ani toho porodu nebojim 😉

lenkaaninka
7. jún 2010

ja mám takú skúsenosť že ozaj pri dievčatkách sa panva roztiahne a mne sa trošku kosti stiahli ale moc ani nie a kamoška ta tiež zostala v panve široká a pritom je chudá ako chrúst...

monline držíme palce

tutifruti
7. jún 2010

@dugyna a preco ju nechcú pustit?

adelaine
7. jún 2010

@dugyna
pozdravuj ju, verim, ze musi byt z toho cakania nanervy 😠
v akom je monline tt? necakaju lekari na to, aby bolo babo zrelsie?
ked ma stabilizovany TK....
keby bolo zle, asi by jej robili sekciu "za horuca"

maxara
7. jún 2010

Dobre ranko krasulky,
Ja som dnes chrochnila az do 10tej a uplne super.. potom som isla zobrat pradlo z hornej kupelky do dolnej a pradlo zo susiaka na skrinku do obyvacky (hoci som vcera cely den zehlila, dnes tam mam este vacsiu kopu ☹ ) a potom ma chytili asi poslickovia, normalne ma bolelo v podbrusku, mala som pocit vyrazeneho dychu a zacal sa mi z hlavy liat pot.. normalne som si musela sadnut a teraz sa citim tak cudne slabo.. 😒 ja neviem.. zajtra mam poradnu, tak dufam, ze je vsetko ok.. a to mam dnes tooolko roboty, ze ani neviem co skor, tak radsej konikujem 🙂
@mirka285 mna tiez tak to vsetko bolelo o dost skor.. teraz ma bolel len ten klb, ale tusim predvcerom sa mi podarilo nejako si napravit panvu, cize ani ten ma teraz uz neboli.. juchuuu
No a k tym teplotam.. 25 je take maximum, co som ochotna prezit pred tehu a nie teraz.. je mi teplo jak svina..

@lenkaaninka krasne fesandy mas, myslim, ze na teba sa viac podala Lenka, nie?
baby mne zas v poslednej dobe uz traja rozni ludia a mm povedali, ze mam brucho na dvojicky.. a to som skomirala, ze ake mam male brucho 😀 a teraz tiez ze ved uz to mam za par.. no akoze mam 38 dni do terminu, ale podla morfa mam termin az 25.7. cize az 48 dni do terminu.. takze ... to mi este akoze brucho narastie?

mirka285
7. jún 2010

agi neboj,to ubehne jak voda,v lete dame sukne a v zime sa to skryje a dalsie leto uz budeme kocky zase

tutifruti
7. jún 2010

Aha aká som ja všímavá.... 😉 to monline, ja že mojalili čaká, že čo s nou... ved mi to aj nešlo do hlavy... 😅

agika1982
7. jún 2010

no byvalu spoluziacku nechali tak 1,5 dna a az ked nevedela vstat z postele a s placom ich prosila,az potom ju zacali riesit a to ked porodila tak mala bola uz fialova......nechapem ten zmysel lekarov,ze bud dlho cakaju,bo sa k tomu nemaju alebo tie baby tak natahuju ze az...

dugyna
7. jún 2010

@tutifruti nepustia ju koli tlaku domov nema ho stabilny...nikto si to nezvezme na zodpovednost..takto su pod dohladom..a keby cokolvek tak mozu spravit sekciu..
@adelaine to aj ja verim tiez by som z toho bola n a nervy moni myslim ze dnes uz je 36+1..aspon myslim
a maly ma podla sono okolo 3Kg, a tlak nema moc stabilizovany.. ☹ a aj bielkovin mala zase viac v moci...

agika1982
7. jún 2010

@ maxi mne to tiez vravia,ze ci nahodou neschovavam dve hehe...ale priznam sa ze za posledne dva tyzdne mi brucho riadne narastlo...a cez vikend som sa tak bala,bo mala sa hybala minimalne.....v nedelu som ju citila asi dvakrat......este aj mojej polovicke som vravela nech sa s nou porozprava,bo nanho velmi reaguje a nic...vobec nic.....ale zas dnes sa hybe viac

adelaine
7. jún 2010

@dugyna potom sa jej to tak lahko nestabilizuje, ked ma stale vysoky odpad B v moci 😖
ale ked hovoris, ze je 36+1, to by ju uz mohli prestat trapit a urobit jej tu sekciu,
ved potom by sa jej ulavilo, aj TK by mala ok....

lenkaaninka
7. jún 2010

@maxara maxi jasné narastie a ako ešte to pôjde posledný mesiac môže aj babo pribrať 300 gramov za týžden a niekde sa to musí objaviť... 😲

maxara
7. jún 2010

@lenkaaninka 😲 a to kde budem nosit? akoze nevadi, ja vladzem, ani mi to brusko nevadi, ale ved jak budem vyzerat?? 😀

@agika1982 aj mm ked sa prihovori, tak sa zacne malinka mrvit..

lenkaaninka
7. jún 2010

@maxara na fúriku tlačiť pred sebou 😀 alebo ruksak na hrb aby nás neprevážilo dopredu 😀

drievko
7. jún 2010

@adelaine fu tak potom to je aj celkom OK ,ale si už 36tt to je norma ! Či?

Bola som si dnes kúpiť popôrodne vložky,tamp. do podprdy, podložky a mam už všetko nachystané pre istotu!
Este cakam na zavinovačku s Pampyshopu dúfam že príde do 2 týždňov a je to..

lenkaaninka
7. jún 2010

@agika1982 no oni poväčšine čakajú na prirodzený priebeh pôrodu a ten môže trvať niekedy aj dva tri dni a nieje to nič nezvyčajné najmä u prvorodičiek....teraz kamoška rodila druhé po 12 tich rokoch a rodila dva dni a prestala sa otvárať pri 4 cm a robili jej sekciu...ale nie je nič vynimočné ak rodíš dva dni..lebo pre telo ženy je lepšie prirodzený postup pôrodu aj ked trvá dlhšie...teda aspon môj názor...

agika1982
7. jún 2010

@maxi presne, na mna ten drobec uz pomaly ani nereauje......normalne uz ma ma asi plne zuby hehe.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre