Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kristip
15. jún 2011

Ahojte, Petko spal tuto nov konecne pokojnejsie, normalne som si ho v spanku prilozila na prsnik, lebo sa nezobudil na svoju davku mliecka a kedze vcera aj cez jedna odbudla, mala som prso ako balon, az mi bolo nevolno. Nastastie, on sa nezobudi, trosku pocucka a spinka este pokojnejsie. Sopliky su dnes fajn, aj kasel len sem tam, takze parada. My dnes ideme do Eurovei, resp. K Eurovei, mam sa stretnut so spoluziackami a kolegynami zaroven. Najprv som myslela, ze pridu ku mne domov, ale mam tu strasny bordel, tak mi to takto vyhovuje viac.

Co sa tyka NONONO, Petko sa mi tiez smeje do xichtu, ale ked to povie mm, tak je trochu zarazeny... 🙂 O zem sa mi zatial nehadze, len sa strasne vzpiera, ked nie je tak ako chce on, ale cakam, ze pride aj to hadzanie. Ja som sa hadzala vraj, aj som si hlavu trieskala o stenu. Mamina sa vraj niekedy bala, ze sa zabijem. Bola som velmi temperamentne decko, ocino ma vraj niekedy musel schladit pod sprchou. Dost drasticke, ale vraj som sa obcas mala akoby zachvat a po tej sprche som sa upokojila.
@macik27 snad to bude ok, Peto ma vlastne to iste, ale uz je to na ustupe,on potom aj kaslal. Nech su zdrave nase deticke, aby sme vsetky mohli prist na stretko. Ja sa nenormalne tesim 🙂
Pekny den vsetkym

gabika41
15. jún 2011

...tak ja uz som aj doma z poradne...mame 9980gr,ale odmerat som si ju kalsika musela sama....ta moja dokina je naozaj zvlastna,boli sme vybaveny do 1 minuty....ale co uz,mala je zdrava,tak to neriesim....a inak je strasne dusno vonku ....

adelaine
15. jún 2011

ahojte,
my sme mali vcera super den, cely cas som bola vonku (ved mam aj vypaleny V vystrih na dekolte a
rukavy podla tricka 😠 😠 dnes to musim prepalit inym vystrihom 😀 , alebo treba kocikovat v bikinach asi...)
dnes to bude asi tak napodobne....tesim sa takymto teplym a slnecnym dnom, aspon mi nepizuka risi popod
nohy a jasi sa vonku...
inak s tym obdobim vzdoru, to je asi este asi skoro, vacsinou to zacina tak v 1,5 az 2 rokoch, ked si dieta plne zacne uvedomovat svoju osobnost...teraz dava na javo len, to, ze sa mu nieco nepaci...
mne sa risi az vystiera, ked ho beriem odniekade, alebo ked ho idem obliect 😠 prebalujeme sa a obliekame na etapy, co ho nahanam a chytam 😝 a to iste je aj u nas s vykrikovanim ( nie je to od jedu) ale on sa strasne tesi, ked nam skoci svojim krikom do reci alebo zistil, ze je fajn kricat v kupelni alebo na chodbe 😀 😀

bambola
15. jún 2011

@gabika41 gabi doteraz kym mala nestala tak mi ju tiez nemerali, vcera ju prvykrat odmerali tak, ze sa postavila k metru na dverach 🙂

adelaine
15. jún 2011

...som si po sebe precitala prispevok, a teda horsie to uz neslo 😝 😝 😝 😝
hadam pochopite, co som tym myslela 😉
to je tak, ked chcem napisat vela veci naraz....lebo
ja co som na materskej, idu moje mozgove bunky dolu vodou....tak rychlo rychlo pisem, kym mi to zapaluje 😀 😀

monline
15. jún 2011

@adelaine ja teda neviem, mne bolo všetko z tvojho príspevku jasné, žeby to bolo rovnakými prepálenými mozgovými bunkami? 😀

medved
15. jún 2011

@adelaine tieto slnecne dni su super, ale ze vraj ma poobede prsat 😒 dufam ze ma to nezastihne na strkovci lebo ma porazi... a s tym opalovanim ta chapem, ja mam komplet vypalene tielko na tele, vyzeram jak pako 🙂
a co sa tyka odchadzania mozgovych buniek, tak mi hovor, cudzie jazyky idu u mna velice dole vodou, nespomeniem si niekedy ani na zakladne slovicka 😖

monline
15. jún 2011

@medved ja som si pred rokmi nespomenula, že sa v nemčine podstatné mená píšu veľkým písmenom!! 😀 vlastne iný smajlík, lebo to je na plač ... ☹ ☹

adelaine
15. jún 2011

@monline, @medved hehe 😀 😀 😀 😀 😀 tak to som rada, ze nie som v tom sama, esteze
som dokoncila skolu pred materskou, lebo neviem neviem 🤐

medved
15. jún 2011

@adelaine @monline akoze ja som sa jazykom v podstate zivila, francuzstina bola pre mna ako slovencina, ale desim sa navratu z materskej, to bude veru galiba 🙂

monline
15. jún 2011

@medved možno ti do slovníka pribudnú riekanky vo francúzštine 😀

monline
15. jún 2011

@adelaine obávam sa, že by som teraz nemohla študovať..lebo by som si nedokázala nájsť na to čas a asi by mi to neliezlo do hlavy..pritom mala som plán, že počas materskej si začnem robiť doktorát..no ale asi nie .-)

adelaine
15. jún 2011

@medved mne sa francuzstina a taliancina ako jazyk strasne paci....len ja som leniva sa ucit,
mozno raz.... 😉 a inak, ja mam aj s anglictinou problem, ja som anglictinou v ambulancii hovorila totiz minimalne,
to iba vtedy, ked dosiel nejaky zahranicny pac.,prip.nejaky telefonoval...a na to mi stacilo zopar fraz....a potom klasika dohovorit sa na dovolenke, tot vsio a to je sakra malo 😠

medved
15. jún 2011

@monline mon jedine ze by mi ich niekto natlkol do hlavy ale to asi nehrozi 🙂 aj ked mama ma stale buzeruje ze mam na malu hovorit po francuzsky ale podla mna je to este skoro 😕

medved
15. jún 2011

@adelaine aj mne sa lubi taliancina a mojim snom je naucit sa po spanielsky, vsetci hovoria, ze ked viem po francuzsky, spanielcina uz bude malina, ale mne sa zda franina ovela lahsia ako spanielcina 😉 a na materskej nehrozi 🙂 a moja anglictina bola dobra akurat po maturite, potom som ju moc nepouzivala, bohuzial, a po tych 17 rokoch je v podstate uboha 😠 ako vravis, na dovolenku to staci, ale inak nic moc

bambola
15. jún 2011

@medved ahoj , rozmyslam ze pojdeme na strkovecke jazero . kedy chodievas? budete tam dnes?

minizu
15. jún 2011

@bambola @medved aj my chodievame s malou k strkoveckemu...ak by nevadilo, rady sa k vam pridame 🙂

medved
15. jún 2011

@bambola @minizu jasne baby budem rada ked sa pridate, my sme tam denne zhruba okolo tretej do tej stvrtej urcite 🙂

bambola
15. jún 2011

@medved @minizu no kedze mi mala prave zaspala tak to nevidim ruzovo 😅 ale ak by sa nahodou stihla prebrat skorej ako zvykne tak prideme 😉 dnes to ma posunute kvoli tomu, ze sme spali az do 10, inak by bola uz o polhodku hore

medved
15. jún 2011

@bambola a ako dlho zvykne spinkat? ci je to indivindi? lebo kludne mozem pre malu zobrat mliecko a napapame sa na jazere 🙂 @minizu ja tam kazdopadne budem stradovat 🙂

minizu
15. jún 2011

@medved my zvykneme tiez chodit okolo tretej a sme aj do piatej, zalezi ci mala zaspi a ked nie, aku ma naladu 😀 pre istotu jej vezmeme nieco pod zub, aby som sa nemusela po pol hodinke hnat domov 😎 tak sa mozeme stretnut o 3 pri restauracii labut, hm?

medved
15. jún 2011

@minizu jasne mozeme, ale nezarucujem, ze to moje mrncadlo sa bude chovat sposobne, takze dlzka pobytu na jazere as bude rovnat jej nalade 🙂
ako ta spoznam? ja budem s ciernym PP Sí 🙂 a zrejme aj jaciacim dietatom 🙂

minizu
15. jún 2011

@medved mrnciace ci jaciace dieta je pravdepodobne aj v mojom pripade 😀 Mame hnedu trojkolku - quinny speedy

bambola
15. jún 2011

@medved v tomto sa stazovat nemozem, bude spat tri hodiny 😎 cize ak da zvycajnu dlzku tak neprideme lebo som chcela tak, ze potom rovno pojdeme za ockom do nemocnice a na nakup do rakuska. jedine ak by sa zobudila po hodine (co je o cca 15minut) tak by som ju este vychystala 😉

medved
15. jún 2011

@bambola bambi si stastna zena 🙂 ze 3 hodky, by som prijala 😉 oki, tak ja odchadzam cca o pol tretej keby naahodou sa zobudila, daj vediet 🙂
inak nam zas nefunguju vytahy, ukradli nejaku magneticku cievku ci co, tak sa trepem na piate a spat, uz mam toho fakt dost 🙂
este ze ma napadlo dat kocik do auta a malu vyniest peso len tak na rukach 😠

medved
15. jún 2011

@minizu oki tak sa hadam spozname 🙂

maxara
15. jún 2011

@minizu pocuj minizu, ty si sa tam nahodou neprechadzala dokola asi tri styrikrat vtedy, ked sme tam boli aj my s medvedom spolu? lebo hnedu trojkolku som asi trikrat stretla.. 😅 to bolo tusim minuly pondelok, ci?
@medved @bambola prijemnu prechadzku 😉

medved
15. jún 2011

@maxara Peti ty si jaka vsimava? 😉 bambi nejde bohuzial ☹

minizu
15. jún 2011

@maxara Fuuuuha, tak to vobec netusim, ale je to mozne. Nepamatam si, co som robila vcera, nie to este minuly tyzden 😎

maxara
15. jún 2011

@medved tak bolo mi blbe, ze ja som dala pol kolecka zatial co hneda trojkolka tri 😅 😅 tak som sa tvarila, ze tam nie som.. a este som pokukovala na velkost dietata, ci to nahodou nebudes ty 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre