Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
25. jún 2010

@mirka285 😀 😀 😀 - jaaaj, sa smejem teraz na sebe,,,,, to je tak, ked clovek necha nieco na chlapa a potom sa necha este aj od neho poucat.................. 😀 😀

mirka285
25. jún 2010

@merikac no vsak ti nasi chlapi si obcas mysia aki u mudri a prd 😉 ten moj si chcel vcera silou mocou prat jedno biele tricko,lebo on chce vyskusat program rucne pranie....tak som mu vysvetlila ze to jedno tricko mu teda fakt mozem oprat v rukach,ze nato nebudem predsa zapinat pracku 😒

denisse
25. jún 2010

@mirka285
diky za radu .. a este jedna blba otazka ... davate do umyvacky aj teflonove panvice, ci to radsej umyt rucne?

mirka285
25. jún 2010

Maxi s tym dochodkovym je to pekne nahovno lebo na nete pisu ze cast A mas priniest ked ti pride rozhodnutie o materskej a cast B po narodeni...hlavne ze mne oznamenie o materskej este stale nedoslo a v pondelok uz budem tak ci tak po porode,tak to tam ma odniest aj cast A aj cast B rovno ci co?hlavne ked to rozhodnutie o materskej stale nemam?normalne ze Kocurkovo 😠

kafoditka
25. jún 2010

Ahojte babulky, maly mi zaspinkal, tak som nakukla, co nove, ale od rana sa cinite, zapisali ste vyse 7stran 😕
Baby ja neviem akym sposobom, ale ja som sa dnes postavila na vahu a mam -11kg, co znamena, ze len 5 kg do plusu 🙂 🙂
Dojcenie je asi fakt najlepsia dieta 😉

mirka285
25. jún 2010

@denisse ja davam,ja tam davam asi vsetko okrem plechov...ale ked je nieco pripalene tak to najprv umyjem v umyvadle,napr. misa po francuzkych zemiakov a pod.

mirka285
25. jún 2010

Kafko ved som ti povedala ze kilecka pojdu dole..maly Filipko ako?

lenkaaninka
25. jún 2010

@kafoditka ahoj kafko tak super ti to ide dole paráda a čo kojenie??

mirka285
25. jún 2010

kocky pisala mi Katty akurat,ze stale ma tie hrozne bolesti do chrbta a ze nama notebook,tak vas vsetky aspon pozdravuje 🙂

alllexa
25. jún 2010

@kafoditka - wow, no super, ako pekne Ti to ide dole! A ako to vyzera s bruskom, davas si stahovaci pas, pomaha to? A mas este bolesti po tom zasivani?

lenkaaninka
25. jún 2010

@mirka285 a ona išla už rodiť či niečo mi ušlo?

meruska
25. jún 2010

ahojte...dva dni som tu nebola a vas docitat je hadam nemozne 😉 preletela som vas ozaj len tak zbezne..

alllexa
25. jún 2010

@mirka285 - no chuda Katty:( Uz by to asi rada mala za sebou. Snad sa dlho nebude trapit...

kafoditka
25. jún 2010

Filipko je velky papac, potom 3 hodinky spinka. je dobrucky. Kojime cez klobuciky a ked je mliecka viac, tak si odsajem a mam do zasoby napr. v noci. Aspon viem, kolko vypije. lebo u nas kojenie trva v priemere tak 40minut, lebo papa na etapy 😉 Pridam najcerstvejsiu foto:

kafoditka
25. jún 2010

@alllexa brusko mi neostalo velke, nejak sa dobre rozlozilo a ani nie je vidiet, ze som rodila 😉 Ano, davam si stahovaci pas, mam ho cely den na sebe. A sitie - boli, ale uz menej. Macam to v repiku, ale stale nedokazem sediet. Navyse sa mi rozisli dva stehy, tak musim na to davat nejaky peruansky balzam, ktory pekelne stipe a cakat, ci sa to zceli, Ked nie, musia mi tam hodit zo dva stehy ☹

meruska
25. jún 2010

@kafoditka aky krasavec je Filipko 😉

lenkaaninka
25. jún 2010

krásny je nádherný

inak baby o tom snehu na koláč akurát mi to tu smrdí lebo mi to prihorelo čitam kobylu a konec koláču 😠
budú si to musieť odkrojiť ked to pôjdu jesť čo už

alllexa
25. jún 2010

@kafoditka - maly je fakt fesak! Vyzera ako take spokojne napapane babo🙂
No teda, dufam, ze aj mne to pojde tak pekne dole ako Tebe, ked uz sme tak narovnako priberali🙂 Len ja este do porodu asi nieco priberiem, malemu sa nechce von...
No a snad sa Ti ta rana coskoro zaceli, musi to byt blbe, ked nemozes sediet:(

denisse
25. jún 2010

@kafoditka
juuuj aky je zlatucky 🙂

merikac
25. jún 2010

@mirka285 Miri....ja som to tam odniesla po porode aj s rodnym listom,,a vypisanu som mala cast aj A aj B...a rozhodnutie mi prislo aj tento tyzden a to som na materskej uz od 8 maja,,,,ale peniaze mi nabehli na ucet-este skor ako som mala v rukach rozhodnutie

merikac
25. jún 2010

@kafoditka maly je fakt zlaty- na spapanie,,,ja som dala tiez po porode dole 10 kg a ked som sa vratila z porodky, tak dalsie 3 kg..az sa sama cudujem, ze ako to moze zo mna ist,,,,a to som v tehu pribrala len 6,5 kg........a tiez si davam stahovaci pas,,uz teraz len sem tam, lebo sa lepsie zavynie maternica a nieje to len o stahovani bruska,,,,,

mojalili
25. jún 2010

Ahojte kočky,
Kocky, ja som dnes taka vystavena, Maly bol hore od 00:30 - do 6 hodiny rana, nevedela som co s nim, ako som ho polozila, zacal fnukat a islo to do revu. Prso nezaberalo,len sem tam, ale potom ho vyplul, ja som bola uz nestastna, aj som si prvykrat poplakala.....Zaspal o 5.30, a o 7.30 uz zase hore, aj dcerka....tak fachcim od rana.....a predstavte si, on od rana spi....len sa naje a krasne doruzova spi-......neda sa ani obudit

Zajtra mame krstenky, tak idem este urobit pagaciky oskvarkove, .....maminka mi uz obviazala aj ruku, co som v noci nevladala a uz neladzem s nou nic...ani prso udrzat.....

denisse
25. jún 2010

@mojalili
ach moja .. to je strasne taka unava ja to poznam ... a este v kombinacii s tymi rukami ... ☹
ma ti kto pomoct? mamka? snaz sa aspon cez den si oddychnut, aj ked viem, ze to je tazke ... drz sa 😔

mojalili
25. jún 2010

@denisse MAminka tu dnes bola, aj vcera a pozehlila mi... Snad sa u ten rezim prehodi, lebo ma slak trafi. Cez den musim ficat , ved kvoli LILI a v noci kvoli Dankovi....a este mi muz rano povie, aby som to doma nejako zutulnila, skoro som ho kopla do riti.... 😠
Jejda, ja sa tu stazujem, ach jaj, vy sa len pekne teste na vase babatka 😉 😉 😉

Kocky, ten stahovaci pas je vynikajuca vec,vrelo odporucam, aj ja ho nosim hlavne von, aj kvoli chrbtici, aj brucho to pekne stiahlo......Mne da brucho zmensilo ale kg zostali, len 8 -9kg som dala dole, 10 este mam a neviem kde, asi do prs...lebo idu prsia najprv..... a potom ja.... 😀

merikac
25. jún 2010

@mojalili ahoj moja.....tak to tvoje zufalstvo v noci si viem predstavit....nezavidim to nikomu, ked mamina nevie zistit z coho je jej babo nespokojne.........Kasli na pagaciky, ked ta tie ruky tak bolia....

ericica
25. jún 2010

@mojalili a kde si ho objednavala???

ericica
25. jún 2010

myslim ten pas?

mojalili
25. jún 2010

@merikac Muz dosiel, a chcel ist hned ku rodicom pomoct nieco k zajtrajsiemu krstu, tak som mu pribalila LILI.....nech mi pomoze trosku.....
Maly spi ako anjelik, ale vecer je z neho cert....tak idem na tie pagace....MERIKAC - musim to porobit, sak by som bola ohovorena, ze moja rodina nic nerobila na krst, svokrovci pripravuju vsetko...

mojalili
25. jún 2010

@ericica ja som si ho kupila priamo v nasej predajni, ale MAderna ho ma na svojej internetovej stranke...
JA nie som najchudsia, kupila som si M, ale uz ho mam na poslednom, kludne aj S by som teraz prijala..... http://www.maderna.sk/katalog/product/3922/

mirka285
25. jún 2010

@merikac dakujem za info lebo uz som z toho bola debil.tak odnesiem to aj ja az po porode naraz...Lenkaaninka Katty este nerodi,je doma a trapi sa tymi bolestami ☹ Kafko maly je bohovsky,a ty co chces byt hned manekynka,vsak pockaj na mna chvilu 😀
@mojalili mas to velmi narocne,uz aby sa to dalo do normalu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre