Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

izira
27. jún 2010

@petrap001 Blahozelam 🙂 je krasnucky...som rada, ze vsetko dobre dopadlo a ze ste uz doma 😉

bellablonde
27. jún 2010

no ja dufam, ze Saska bude mat vlasky aspon trosku kucerave,
Petulo ma riadne paco, rovne, tvrde vlasy, neucesatelne ... po tatovi 😀

alica26
27. jún 2010

@stanka33 to máme z tých hormonov, že nám všetko vadí, hádam nám to prejde, ked budeme mat našich drobcov na svete...už sa neviem dočkať...

bellablonde
27. jún 2010

tento tyzden maju padat teplotne rekordy, na to sa vobec netesim 😒
dnes bolo pre mna uplne idealne

stanka33
27. jún 2010

@alica26 no to dufam ale uz mi to lezie na nervy chodim ako bez duse, nic ma nebavi....

aj ja by som chcela aby mala mala trosku kucerave, my z muzom nemame a maly tiez nie, mohla by po starych rodicoch mat

stanka33
27. jún 2010

@bellablonde no ma by 32-33 stupnov

alica26
27. jún 2010

@bellablonde na mna bolo uz dnes pri teplo... 😝 som mala ruky ako shrek 😀

merikac
27. jún 2010

ahojte babulky,,,tak dnes sme mali krstinky,,,,uff, mam toho dost,,,,30 ludi od 11,30- do 18,00...akurat som malu dokupala a nakojila,,,dnes je dobrunka ako anjelik ,,,,,hadam aj v noci bude dobre spinkat,,pre kratkost casu vas nemam kedy spatne precitat,,ale snad inokedy- pripajam aj foto malej,,,,,,,,,,

maxara- dakujem za vycerpavajuce info k obsluhe umyvacky,, 😵

ywett
27. jún 2010

Ahojte bruska a maminky,

ja VAS vobec nestiham citat ☹ , ale vsetkym maminkam blahozelam a babatka vitam a zelam vela zdravicka.
Uz sa nam to veru krati, o chvilku vhupneme do nasho vytuzeneho mesiaca JUL a verim, ze vsetky to bude mat za sebou.
Ma tu niekto planovany cisarsky rez? Mne to hrozi :(, ale vsak uvidime.
Baby, spite na boku, ci na chrbte? Mne sa na boku uz horsie lezi a mam pocit, ze babatku tam na nieco tlaci a hemzi sa stale...

ywett
27. jún 2010

@bellablonde pozrela som fotky, si krasna tehulka, take malinke brusko ako lopticku mas, to ja mam riadny melon, sa ma pytaju, ci tam nemam dve...vyzera to na velkee babo...dufam,ze potom spolu pobrazdime ulice BA s kocarikmi...

petzi
27. jún 2010

@ywett
ahooj, no ja spavam na bokoch aj chrbte,ako kedy,ale na lavom boku mi je fajn,lebo pod pravymi rebrami ma drobec prdelku,ale na pravom bolu napriek tomu zaspavam.neboj malinke sa uhne, netlacis ho ,nemusis mat strach... 😉
mas pekne nove fotky, kukla som 😉

maxara
27. jún 2010

Ahojte bambulky,
bola som na kofole a potom na poradni. Tak ja som otvorenaaaaaa 😵 , sice len na spicku prsta, ale aspon pokrok oproti utorku.. juchuu sa tesim. No tlak som mala v poradni ukazkovy 130/80 takze supis, bielkoviny ziadne, len nohy som mala opuchnute, lebo som sedela s chalanmi na kofole na tvrdej vysokej lavici.. skoro som neobsedela.. No zaver, vyzera to s nami dobre, porod zatial v nedohladne a ked budem mat tlak spodny pod 90, tak sa vidime v piatok. Ak nad 90-95 tak okamzite do nemocky. Robil mi prietoky, tie su super, aj monitor, ale to mi museli malinku ist trikrat zobudit, lebo spinkala a oni chceli aby sa hybala.. Kontrakcie mi na monitore samozrtejme ziadne neukazovalo, len take pidi, ze ta ciarocka ledva stupla nad tu vodorovnu.. Inak @meruska vyste tu vcera riesili viacere, ze ako to, ze vam to este nerobili. No normalne, ked je vsetko bez akychkolvek problemov sa prietoky ani monitor nerobia skor ako sa pride rodit. Takze bez stresu.. A tak isto ulttrazvuk. Robi sa len vtedy, ked si chce porodnik urobit obraz alebo ma nejaku speci indikaciu, ale inak sa robi len vtedy, ked sa ide rodit (overuje sa poloha,...) alebo su ine zdravotne dovody, nejaka cudna bolest a tak..

@naty1976 gratulka k malinkemu, je to caculko
@petrap001 Peti, gratulka aj tebe a tisko ti zavidim, ako ste to krasne a hravo zvladli. Dufam, ze aj ja budem mat taky hladky porod 😵 a malinky ALex je krasny
@alllexa aj tebe jedna velka gratulka, ze sa ti podarilo uspesne prestahovat, klobuk dole, ja by som to asi nezvladla.. uz mam dost aj dat prat a nieto este vsetko balit a stahovat..
@tinka asi som nieco prehiadla s tym tvoj muzom nestastnym, ze kto ti ho natrel a co presne, ale je fakt, ze asi si to potrebovala. A naozaj je to len a len pozitivum, ze sa to stalo, aspon sa pohnu lady. Mas len tu smolu, ze zrovna si to odnasas teraz, ked by ste sa SPOLU mali tesit z krasneho nepoznaneho.. no ale co uz, aspon vies, ze si nezasluzi ani teba a ani malinku.. a ak by si nieco potrebovala, co by bolo v mojich silach, mas moju plnu podporu.

No a este jedna vec, Mirka je na Kramaroch a rodi. Ja ked som bola tam, okolo 18tej som jej volala, ale uz mi nebrala, tak som jej len poslala sms, ze drzim palce. Potom som sa opytala sestricky, co mi zapajala monitor a ona bola naozaj veeelmi zlatunka a zistila mi cez komp, ze je Mirka este stale na porodnej sale, ale este neporodila. Tak ale to bolo uz vlastne davno, okolo tej 18tej, cize mozno uz ma za tym, ale este sms neposlala. Ked posle, pisem vam. 😉

maxara
27. jún 2010

@ywett nechces nam prezradit pohlavie babatka? a meno?

strasska
27. jún 2010

@maxara tak super spravicky, ja uz som otvorena na 2 cm a lekar ma strasil, ze ked som druhorodicka tak ze mozno ani nestihne prist do porodky 😀

strasska
27. jún 2010

@merikac tak super, ze uz to mate za sebou 😉

strasska
27. jún 2010

@ywett kraaaaaaaasne fotecky!!!

nebbia
27. jún 2010

@petrap001 prajem z celeho srdca vsetko dobre

strasska
27. jún 2010

@petrap001 gratulujem!!! A z tvojho opisu to znie ako uplne super porod 😉

ywett
27. jún 2010

@maxara meno zatial nie je iste a pohlavie sa uz rozkriklo, napriek tomu, ze sme si ho chceli nechat pre seba....

ywett
27. jún 2010

@strasska dakujem, prave som sa pustila do nahravania fotiek, aj ked ich mam straaasne vela,ale vybrala som nejake

ywett
27. jún 2010

@petzi ked ja mam pocit, ze ked som na chrbte je v klude a ked na boku, tak ma zacne kopat a vystrkovat casti telicka

petzi
27. jún 2010

@ywett
to robii aj mne.mne to robi aj ked sedim alebo stojim.ma stale menej miesta,tak sa neplas,
najde si polohu ...hlavne ritulu a hlavenku vie velmi silno tlacit a loktiky, kolienka a päty, to ako
by nieco hladal stale.no a co cakas? chlapceka ci dievcatko??

maxara
27. jún 2010

@ywett takze nam ho tiez neprezradis? myslis, ze tu smejdi niekto z tvojho okolia, co to nevie a nasiel by tabulku?

ywett
27. jún 2010

@maxara
Ty si aka squelááá, presne si to odhalila...veľa ľudí sem chodí zisťovať infošky 🙂)) tak ak to chápeš, tak to nezverejním, ale kludne vam to napisem do IP
@petzi
....aj tebe, keby vas to tak zaujimalo

😉 😉 😉

jeiny
27. jún 2010

ahoj zienky,

co znamenaju bielkoviny v moci?

maxara
27. jún 2010

@strasska 😀 no ja este musim byt do stredy pokope, budem mat perny den a tipujem, ze tlak aspon 350/250, lebo rano o 7mej mi mm stryko pride zavesit na krk mm babku, ktoru ja nemusim.. akoze je mila, ale neskutocne asi senilna a rozprava take humusne story.. raz mi rozpravala o jej kamoske Amalii, ktora trtkala s vlastnym muzom za prachy a jednu eztra story z ich intimneho zivota.. ani som nevedela, ako sa mam tvarit, bola som v neskutocnych rozpakoch.. 😒 no a ja skratka na nu nemam nervy.. do 11tej bude u nas a potom ju veziem do BA na mm sestry promocie.. a potom mozem ist rodit kedykolvek 😀 😀 😀

strasska
27. jún 2010

@ywett tak to napis do sukromnej, tam to nezistia 😉

strasska
27. jún 2010

@maxara inak som dnes na Teba myslela, lebo som si merala tlak a zda sa,ze som pokazila tlakomer 😠

maxara
27. jún 2010

@ywett 🙂 oki, ale do tej IP mi to tukni, uz som zvedava

@jeiny bielkoviny spolu s vysokym tlakom a opuchmi su priznaky preeklampsie, ale to este neznamena, keby si mala aj vsetko z toho, ze tu preeklapsiu mas.. takze pokoj.

strasska
27. jún 2010

@maxara no ale keby si isla rodit skor, tak by si sa z toho vlastne velmi elegantne vyvliekla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre