Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
30. jún 2010

@salonka ked budes na 5-6, to uz by si mala byt v porodke a zachvilku bude babo na svete 😵

lela1809
30. jún 2010

@salonka to iste aj ten moj.. stale omiela ze co ked malej nieco urobime 🙂 neviem ci mysli nejaku hrcu na hlave 😀 no ti nasi chlapi sa boja 😉

mojalili
30. jún 2010

@merikac bola som v 3. tyzdni na klbiky, vraj je to OK ale este mesiac balit 1 plienku latkovu a postolky a 1 pamperska...

Kočky, vratila som sa od lekara...je super mat takeho lekara ako ja. Ma dovolenku, ale prisiel kvoli mne, dal mi ATB Amoksiklav, ak budem mat teplotu do 38, tak mozem kojit, nad 38 nemozem kojit len odstriekavat...

NO a dal mi kabelku, kde bolo bodynko a ponozky pre Danielka, ze pozornost.... 😉

bellablonde
30. jún 2010

vraj aj kari jedlo, ananasova stava, skorica pomahaju v rozbehnuti porodu .... ale to je tiez take JPP

oacka
30. jún 2010

@bellablonde no lebo ja asi veľa nemám, mne sa prsia nejak extra nenaliali, tak normál, mallú kojím každé dve hodiny, pije z každého 20 min,ale nie že v kuse...... uvidím,či jej bude moje mliečko stačiť. v nemocnici schudla 300g a na predposledný deň pribrala 30g. netuším,ako to bude...nechám sa prekvapiť....

salonka
30. jún 2010

@bellablonde to by som asi zbadala az by mi odtiekla, vo vsetkych knizkach pisu, ze je to ine ako cikanie, ja chodim stale na zachod, ale nepredpokladam, ze by som si toto nevsimla.

a mozem byt otvorena na 5-6 cm a nemat kontrakcie???

kibuk
30. jún 2010

zajtra idem k Anke na návštevu, tak budú aj fotky 🙂

salonka
30. jún 2010

@lela1809 presne! ze sak pockajme. ja mu na to, ty si v pohode, ale ja uz saliem...a stat sa nemoze nic, ved OPATRNE...;)

nebbia
30. jún 2010

Ahojte,prave som si kusocek precitala z toho,co ste popisali.Aj ja sa za posledny tyzden snazim ukecavat mm kazdy vecer na 1 ciselko,aj ked nie vzdy sa mu chce.Ale co uz,ked sa nemozem malej dockat 😀 .Pokial je to setrne tak to dietatu neublizi.

bellablonde
30. jún 2010

@oacka
isto si si toho vela nacitala, ja som si zrovna dnes otvorila tuto stranku

http://www.mcbublinka.sk/index.php?s=poradmesi08
je tam aj ako zvysovat tvorbu mliecka

aj na www.kojeni.net su vyborne rady
neboj to sa rozbehne, po cisarovi sa to vzdy spusta pomalsie,
davaj si ju papat aj castejsie, skusaj odsavat aj mimo kojenia, ono to POJDE 🙂

kibuk
30. jún 2010

@alllexa bol to cisársky

nebbia
30. jún 2010

@kibuk gratulujem,prajem vsetko naj.

bastinko
30. jún 2010

ahojte vsetky julovky aj prenasajuce junovky,zajtra mam termin porodu a nasmu chlapcekovi sa nejak nechce von.skusali sme aj sex,upratovanie. 😀 ..anic.chcem sa opytat na caj z maliny.da sa kupit v lekarni?neublizi dietatku?

bellablonde
30. jún 2010

@salonka fakt si vsimnes, ze ti praskne plodovka
ked cikas a stiahnes dole svaly, tak dokazes sama cik stopnut
ked tecie voda, telo to nevie zastavit

ja som mala z toho soky, ze kde sa mi to prihodi, napokon mi ju museli pustit v porodnici

co si ja pamatam z mojho priebehu porodu, ked som bola na 5-6 tak uz som citila fasa kontrakcie 😉

@kibuk jeej dalsie babetko pribudlo 😵 gratulujem

sunnygirl
30. jún 2010

@mojalili len sa pekne lieč a skús veľa oddychovať, dúfam, že sa čím skôr vyliečiš 😨

Gratulujem k malému Béďovi aj maminke Silvinke 😉

lela1809
30. jún 2010

@salonka aj ten moj sa boji ze malickej nieco urobime 🙂 neviem asi hrcu 😀 no ti nasi chlapi 🙂 tak drzim palec 😉

salonka
30. jún 2010

@bellablonde ok, to si ma ukludnila, to aj robim... mama mi povedala to iste, len ma na zachode uz vsetko picha... to asi tym, ze mala ma uz hlavku uuuplne dole a tlaci na vsetko mozne aj nemozne.

zonula
30. jún 2010

@salonka vraj spermie obsahuju latku, ktora podporuje otvorenie krcka maternica, takze ten sex vyzera ako dobry napad 😉 to mam od kamosky medicky

sunnygirl
30. jún 2010

a ktorá anka???????? porodila Martinka, ja som dnes z tej horúčavy mimo 😅 a ešte k tomu opuchnutá 😖 a drobčiatku je asi tiež dnes teplo lebo kopká celý deň 😅

lela1809
30. jún 2010

@salonka jej ako bvy som sa ja pocula... mm ze ved uz to nejak vydrzime 😀 no jemu sa to povie 😀 aspon vidim ze nie som sama...... 😀 😀 😀

salonka
30. jún 2010

@lela1809 presne. im sa hovori, oni nevedia co to je. ked cakas prve a teraz nevies, furt sa sledujes, nikam uz nemozes, len doma, a CAKAT. este k tomu tieto horka... to je napalicu. :(

bellablonde
30. jún 2010

@bastinko teda ti chalani si davaju nacas
ja mam ten cajik pred sebou a pisu na obale
ostruzina malinova list
tradicny ludovy napoj vhodny na bezne pitie a liecbu horuckovitych ochoreni. Caj prospieva oblickam, mocovemu ustrojenstvu, posilnuje maternicu

ja ho este nepijem nejako cielene pravidelne

v sobotu robil manzel ranajky a navaril ho ... vravi mi, ze urobil malinovy caj a ze je niaky cudny 😀 😀 😀
pili sme ho aj s mojim malym krpanom
a v pohode
😉

ideme s malym von, dufam, ze uz je trocha prijemnejsie

salonka
30. jún 2010

@zonula sak to dnes spraktizujeme !!! znasilnim vlastneho muza!!! :D :D :D ano, spermie maju prirodzeny prostagladyn ci ako sa to pise, tak snad zaberie ;)

lela1809
30. jún 2010

lucim sa kocky ideme za babkou do nemocnice.. nechcu nam dat info do telefonu tak ideme tam...dufam ze nic zle ...lebo po dnesnom rane by ma uz asi fakt natiahlo..... tak zatial sa majte 😉

@salonka presne presne 🙂

zonula
30. jún 2010

@salonka tak drzim palce,nech mas malu coskoro v naruci 🙂

achojka
30. jún 2010

@salonka Mne pri Miskovi pomohli schody. 2x na 4 poschodie a vecer mi odtiekla plodova voda a uz to islo. Vyskusaj, mozno ti to pomoze.

achojka
30. jún 2010

@nebbia Ty si z PD? Ci z okresu?

miki060707
30. jún 2010

ahojte, tak som doma, som zatvorené, všetko ok, váha/14/ moč, tlak ok, bola som na monitore a 7.7 sa mam dostaviť ráno nalačno pobalená a spravia mi sekciu a bááábo bude vonku, ach jaj.....ešte musim vydržať, síce som išla zbalená, ale som rada, že som doma pri Soničke 🙂
erika sa mi ešte neozvala, no sa čudujem, žeby ešte neporodila????

dominikaa
30. jún 2010

ahojte kocky,tak ja som bola dnes na poradni,som otvorena na 5-6 a ak sa to do piatku samo nespusti,tak sa mam hlasit v porodnici.Ale pytala som sa ci budu vyvolavat a povedala mi ze to rozhodne primarka,ale ak nie tak tam uz ostanem do porodu,pre istotu aby som uz bola pod dozorom ☹pisete tu ci ten sex neuskodi,myslite ze by sme mohli aj ked som uz otvorena na 5-6?

merikac
30. jún 2010

@mojalili -A na kontrolu vam nekazal prist??
paradny doktor........takeho by som brala aj ja 😀 ,,,no najlepsie by bolo, keby som k lekarovi nemusela 🙂 ,,,,,Tak sa drz, aby teplote nestupla
@oacka - malinka by uz schudnut nemala, mala by len priberat,,,,pozerala som foto, mala je uzasna a vidiet, ze ty si neskutocne stastna,,,,prajem vam obom vela stasticka a vsetkeho dobreho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre