Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
20. júl 2010

@merikac ja sa na to chystam uz tyzden, myslim objednat sa u lekara, akosi sa mi nechce....hahaha 😀 nic ma netlaci, tak preto, keby som mala problemy, tak tam letim hned 😀 😎

My sme dnes ukazkovy, neuveritelne oproti vcerajsku...a naucili sme sa na cumellll...huraaaaaaa🙂

@zrzulka - jejda, prave pisem, ze aj my sme zacali pouzivat cumel, taky najjednoduchsi chcel, za par centikov, co maju v drogerii....maju len ruzove a modre......ale chce, to je hlavne....a este....ja cumel oplachnem vrelou vodou a je to..... 😉
@mrk11 JA len umyvam po pokakani, pod tecucou vodou, ak sme vonku, tak utrem uterkami, ale snazim sa cistou vodou. Aj u dcerky sa mi to oskusalo🙂

mojalili
20. júl 2010

@merikac Super, ze mate tiez ocicka v poriadku, to je ta najkrajsia sprava, co moze maminka pocut, ze? Vazne som rada aj za teba🙂

@merikac Citam tvoje prispevky, ale ved ty mas davno po 600 nedeli, keksikovat uz mozes, nie? My uz sme davno a v pohode, skor mam ja viac chuti nez muz🙂 POvedal, ze s zvykol uz bez kexiku a ze on bude len uz na preprodukciu 😀 😀 😀 tak som mu povedala, ze mu ich podviazem a reprodukcia bude ukoncena 😀 😀 😀 (samozrejme sa doberame)

montinka
20. júl 2010

ahojte baby idem sa vas opytat tie co mate chlapcov aj vasich boli brusko? co okrem espumisanuL im pomaha? existuje nieco este?

janka256
20. júl 2010

@montinka este kvapky INFACOL ja davam malej lebo ma furt nafuknute brusko a pomahaju velmi dobre 🙂

montinka
20. júl 2010

@janka256 vdaka vyskusam asi aj to ako casto a kolko kvapiek jej davas? to pomaha aj ked ma zastavene vetry aj ked nemoze kakat?

petrap001
20. júl 2010

@montinka ja vlastne neviem,ci ho boli brusko a kedy ho boli alebo ci ho vobec boli,lebo on ked sa puci alebo place tak ked ho vezmem na ruky tak prestane,alebo mu dam jest atk potom uz je ticho.tak ja neviem... a nedavala som mu este vobec nic,okrem mliecka...

merikac
20. júl 2010

@mirka285 no veru mirka,,,cely tatino je mala Linduska,,,,,,,,,,,

merikac
20. júl 2010

@zrzulka , @mojalili -ako ste donutili vase deti cumlikovat??...........moja mala nie a nie chytit cumel,,aj jej o obcas drzim nasilu,,ale to ju zacne napinat,,proste ho nechce☹,,,,,,,,,,,,,a dnes vobec nespala,,,zaspala az teraz, bo sa u nas spustila burka,,tak hadam si tuto noc trosku pospim,,,,,,,

zrzulka
20. júl 2010

@merikac ja som nenutila, proste som mu ho dala do pusy a on zacal dudlovat. ale zatim to nie je ziadna slava este mu vypada z pusy tak mu musim stale davat naspat ... ale presne viem o com pises, my sme malu tiez nevedeli naucit... ona bola total anticumlikova, nevedela sa oklamat.... takze v tomto ti ozaj neporadim lebo my sme si tym presli a nenaucili. A to sme skusili vsetky cumle co vymysleli a nic nezaberalo. maly dudlikuje avent cumel ale kupim mu asi iny lebo ved tento je vacsi nez on :O))))) na tu jeho malicku tvaricku je akysi privelky

zrzulka
20. júl 2010

@merikac pozerala som fotky, mala je krasna, a aka dlha sa mi zda oproti nasmu prckovi 😀 Tie fotky so synom su uzasne. vzdy som tuzila mat dve deti a potom na "starobu" este jedno....

janka256
20. júl 2010

@montinka pomaha na vetry na kakanie neviem kedze mala nekaka kazdy den ale odporucila mi doktorka pred kazdym kojenim 1 kvapku do pusinky davat teraz davam iba po vecernom kupani kazdy den 1 kvapku ale zatial nema problem s bruskom odkedy davam tieto kvapky pri Katke som pouzivala tiez espumisan ale nezaberal az tak dobre ako toto a este masiruj brusko s gelom pupik ten tiez rychlo pomaha 🙂

merikac
20. júl 2010

@zrzulka - presne ako pises, ja som malej nakupila uz 5 kusov cumlikov,,,kazdy inej znacky, dokonca pre nedonosene deti taky malunkaty ako bradavka a ta moja kukucka sa neda oklamat,,,a vypluje aj ten,,,proste je zasadne asi proti silikonom 😀

janka256
20. júl 2010

@merikac moja chce iba cumel co pripomina bradavku taky najmensi oruhly 🙂 a doma mam vsetky cumle teda vsetky tvary a mala chce iba ten najobycajnejsi za par centov 🙂

merikac
20. júl 2010

@zrzulka - pozerala som akurat tabulecku s babatkami a ty si este nepridala fotku,,nechces?

merikac
20. júl 2010

@janka256 taky ten s hnedym cumlom?

janka256
20. júl 2010

@merikac este mozes skusit nie silikonovy ale taky hnedy gumeny 🙂

merikac
20. júl 2010

@janka256 vysusam,,uz par centov ma nezruinuje 😀

janka256
20. júl 2010

@merikac niektore deti neznasaju silikonove mne sa zdaju tvrdsie 🙂

zrzulka
20. júl 2010

@merikac nie nechcem davat maleho na verejne forum :O)))zase ma vysnorili ☹ 😒 😠 😠 😠 😠 😠 ale do nasej sukromnej temy som popridavala nejake fotky. ty tam nechodis? alebo na FB mam fotky. napis meno do ip pridam si ta k priatelom....

zrzulka
20. júl 2010

babulky chicco vyraba taky "nechutny" cumel. on je celokaucukovy, vacsina deti tento cumel ma rado . nasa hviezda ani ten nechcela. Ale ten jediny aspon chvilu vydrzala zuzlat. Mozno keby sme s muzom mali na to "nervy" tak ju to naucime ale sme polavili

zrzulka
20. júl 2010

@janka256 infacol je najlepsi ... pri malej nam tiez super zaberal... som poslala muza nech mi ho kupi a on mi dovliekol espumisan, ze to mu poradili v lekarni.... 😠

janka256
20. júl 2010

@zrzulka posli ho este raz nech ti ho vymeni 😀

zrzulka
20. júl 2010

@janka256 vsak by ma prizabil ze co vymyslam, uz aj tak beha kade tade jak taky tajtrlik 😢

zrzulka
20. júl 2010

inak co je s maxi? uz by mala byt doma ci??? ziadne info o nej?

janka256
20. júl 2010

@zrzulka aj moj mi furt prinesie ine ako chcem v porodke som chcela odsavacku mlieka tak mi kupil balonikovu za 3 eura uplne o nicom a ked som mu volala ze ta nie je dobra na druhy den mi doniesol tiez balonikovu len za 13 eur aj s flaskou a pritom som chcela piestovu obycajnu 😀

zrzulka
20. júl 2010

@janka256 chlapi co ti budem pisat 😀 ja ked potrebujem kupit vlozky alebo tampony do podprdy tak volam mame nech mi kupi .... nechcem vediet co by mi priniesol.... na to som zatial nenasla odvahu ho o to poziadat 😀

janka256
20. júl 2010

@zrzulka ja vetsinou volam svokre a potom ho po to len poslem ale tu odsavacku kupoval sam z vlastnej iniciativy ani nepockal kym mu zavolam aku ma kupit no trubka 😀

zrzulka
20. júl 2010

@janka256 a co si potom s tymi odsavackami spravila...? co sa tyka veci pre drobcov tak tymto ho ja radsej nezatazujem.... 😀 pamtam si ako som pri malej potrebovala prikupit bodynka. nemohla som ist ja lebo sme trcali v nemocnici tak som poslala jeho ze vsak to zvladne. A vies co mi priniesol do nemocky???? Overaly. A take velke ze som to malej obliekla az o 2 mesiace 😀 On vobec nema prehlad o detskych veciach pokial sa to techniky netyka

krish
20. júl 2010

ahojte 🙂

kam sa stratili vsetky tehulky? 😕

petrap001
20. júl 2010

@krish asi uz vsetky rodia 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre