Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
17. aug 2010

dik zrzi,
ja by som bola celkom rada, keby saska mala zelene po tatinovi alebo pre zmenu hnede... to by bola rarita v rodine 😀
moje su take sivomodre nevyrazne
mm mi raz hodil "kompliment", ze maju farbu ako odkvapova rura 😀 😀 😀

merikac
17. aug 2010

inac babulky,,moja prizcezna ma uz 2m a je neuveritelne ako to dietatko kazdym dnom napreduje,,normalne zasnem, ze jeden den trebars este nedviha hlavku a na druhy sa zrazu krasne pritiahne za moje ruky, alebo zacina vydavat nadherne zvuky , take jemnunke hrkutanie az som miestami dojata,,,a dnes som bola aj s malou na obocku a bola tam aj jedna mamina a drzala na rukach mimino, tak sme sa dali do reci,,,,a ten chlapcek mal 4m a bol taky isty velky ako moja,,az som sa zlakala, ze mam asi obra alebo co,,,,,,,, 😲 ved ja jej uz zacinam davat 68 oblecko,,,ani to nevynosi,,,ja ze stale je jej to velke a zrazu som jej nieco obliekla a hupssss,,,,

merikac
17. aug 2010

@bellablonde 😀 😀 😀 zlaty manzel,,,,,,,,,,,,,,

merikac
17. aug 2010

@mirka285 inac to je pravda,,,ked som ti pozerala foto,tak bolo vidiet,ze Linduska je tatinova 😀 Sranda, ze u druhych ludi viem posudit na koho sa dieta podoba a u toho svojho nie,,,az sa cudujem co mi hovoria ludia,,,,, 😅

mirka285
17. aug 2010

@merikac ked teraz sa tie deticky menia zo dna na den...ale od toho pol roka je to vacsinou jasne vidiet na koho sa viac podoba...idem kuk tvoj album

mirka285
17. aug 2010

@merikac musis hodit lepsie foto kde vas uvidim 🙂

merikac
17. aug 2010

@mirka285 budem musiet nieco postahovat z fotaka,,som na to leniva,,,nechce sa mi,,kym vydolujem mlademu kebel, kde ho podel,,tak to stratim nervy,,lebo zistim, ze co to zas neupratal a tak,,,radsej ani neist do jeho izby 🤐

tinka349
17. aug 2010

mame 4 tyzdne, 5010 gramikov a 61 cm a teta doktorka nas pochvalila, ze pekne rastieme 🙂

kafoditka
17. aug 2010

prtidavam sa do klubu nedefinovatelnych oci.. ja mam zevraj oci farby kaki - vojenske... mi povedal mm 😉

mirka285
17. aug 2010

@merikac Tomas ma zlomenu ruku-ucil sa na skateborde,tak ti nebudem hovorit aky je rad ze nic nemusi robit 😠 no utekam na postu poplatit seky lebo sa mi tu pekne nakopili...Tinka mas peknu spagetku,po tebe 🙂

mirka285
17. aug 2010

@kafoditka no to su presne take ako moje-vojenska zelena 😀

kafoditka
17. aug 2010

@mirka285 keby si nemala chorvatskych predkov, tak neverim, ze nie sme pribuzne 😀 😀

dugyna
17. aug 2010

@bellablonde bella romantika🙂

mojalili
17. aug 2010

@cigaretka5 hej , babatka doobeda berie hned, aj my ideme, o kolkej ides?

merikac
17. aug 2010

@tinka349 babiky,,vy ozaj krasne rastiete

montinka
17. aug 2010

@janka256 ahoj no ani nas veru nekaka teda kaka ale musim mu pri tom drzat nozky do hora sam sa vykakal asi trikrat doteraz. ja mu davam sab simplex ale mozno este vyskusam aj infacol. ja uz neviem. uz ma aj pruh bohvie ci z toho placu alewbo preco. ale ten sa mu vraj moze vstrebat ked mu zrastie brusna dutina

tinka349
17. aug 2010

@merikac no ona by len papala a spinkala 😀 a v noci spat 8 hodin? ved tolko ani ja nenaspim 😕

tinka349
17. aug 2010

baby vieete aka som dnes bola zlostna???? 😠 😠 😠 😠 vcera som kupila malej tu hojadcku od jedneho cecha co dosiel az do Ke, lebo cestoval za rodinou na ukrajinu.....a si predstavte - TO LEHATKO NEFUNGUJE ! kontakty na baterky su zhrdzavene, ziadne melodie a ani hojdanie ☹ ☹ ☹ a ten magorak neodpoveda ani na telefonaty, ani na emaily !!! ale kto by skusal hojadcku na stanici ked som ju tam od neho brala? joj keby som mala peniaze nepoviem ani pol slova, ale zivia ma rodicia a do skoly chodim a ani matersku nedostavam - nechapem takych ludi jak je on, ze matku okradne . . .

adelaine
17. aug 2010

@merikac 😀
ja som na tom s malym podobne, zacinam mu obliekat 68 a to mal len 6 tyzdnov 😀 😀
no kam dospejem? bude mat 198 cm ako tato

..inak aj ja skoro kazdy den kukam, co nove sa udeje,
ako ho bavi kolotoc, ktory si predtym nevsimal, ako si fixuje hlavku,
ako sa smejka 😀 ako sa o vsetko zaujima...no uz ho nebavi len lezkat,
usim ho nosit a on vsetko uprene pozoruje 😵

adelaine
17. aug 2010

@tinka349 sviniar jeden ! 😠

lulu1983
17. aug 2010

ahoj maminky,

v uplynulych dnoch sme absolvovali navstevy od rodicov z oboch stran... uff... som rada, ze to mam za sebou.. to bolo same... neber ho na ruky, nedavaj mu cumel, nechaj ho plakat, preco ho nepudrujes a tak dalej... ale zeby ho niekto z nich dokazal utisit, to nie... dufam, ze par mesiacov budeme mat pokoj

cigaretka5
17. aug 2010

@mojalili Som kcela až poobede kedže pediatricka je tam až od 13 a kukala som že aj pruzinec je tam do 16

zuzik1983
17. aug 2010

@lulu1983 a to ja mam od mojej mamy kazdy den ☹ normalne lutujem,ze byva odo mna 10 minut. zavidim tym,ktore maju rodicov daleko 🙂 stale len a neni smadna?daj jej cajik,daj jej vodicku,a urcite ju boli brusko,toto takto,tento tak...uz mam z nej nervy a stale dookola rozkazuje a pouca 😠 .mozem jej stale vysvetlovat,ze ked kojim,tak babo ziadnu vodicku a cajiky nepotrebuje,ze materske mlieko obsahuje vyse 80%vody...

mirka285
17. aug 2010

@tinka349 to je pekny hajzel 😠 a neda sa to niak vycistit?

mirka285
17. aug 2010

a moja mamina zase stale hovori-sponuje nozicky,boli ju brusko...

cigaretka5
17. aug 2010

@tinka349 No možno sa neozyva lebo je na dovolenke a ozve sa po jej návrate. V každom prípade by som chvíľku pockala a potom minimálne upozornila na stránke kde si to kupovala.......

adelaine
17. aug 2010

@zuzik1983 ono to ma vyhody aj nevyhody, ta buzaracia lezie urcite na nervy,
ale kebyze nemas ako ja nikoho, iba manzela, tak by si mozno bola rada,
keby niekto pobuzeroval..mne nema kto pomoct, poradit, postrazit maleho...

bambola
17. aug 2010

@tinka349 debil. ja mam niekedy pocit, ze tu ta kazdy chce len odr.at 😒 ale matku s dietatom....co je vela to je vela ☹

merikac
17. aug 2010

@tinka349 tak tomu sa povie svinstvo,,je to prva sprava co citam,,,a hned som sa nastartovala,,neznasam taketo jednanie ani ja,,,,cisty chuj 😠 ..mozno ani nikam nesiel,,a sa ponukol takto ti to dat aby nemala na neho ani adresu ani nic, len telefonne cislo, nezavidim ti a verim, ze si poriade nasrdena,,,,a to si cez co kupovala?

merikac
17. aug 2010

@lulu1983
@adelaine ..tak v tomto ja mam stastie,,,aj svokra aj mamina mi do nicoho moc nehovoria ( co sa babatka tyka) a ked poradia, tak presne vtedy ked treba,,,viem ako to zere nervy,,,ale iste nemate taku maminu, ze ked idete na prechadzku alebo ste sa vrtili z porodnice, tak mate premiestneny nabytok,,a prinajlepsom aspom kvetinku 😀 ,,,,v tomto je moja mamka expert,,,ja zuuurim 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre