Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
24. sep 2010

@monline jasne, ze som zvedava, ze vahas,,,ja by som strasne tuzila po ciernej dlazbe s takymi velkymi bielymi obrysmi kvetov a cisto biely obklad s ciernym lemom ,lenze nikde nemozem zohnat taku dlazbu ☹

monline
24. sep 2010

@merikac tie umelé nemám a ani nechcem...síce tu píšem ako mi kapú kvety, napriek tomu ich niekoľko celkom pekných doma stále mám..

merikac
24. sep 2010

mne tak blbne net, ze som si ani nevsimla,,ze maxi isla asi spat,,ze????????? dobru maxi 😵

monline
24. sep 2010

@merikac http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/monline/alb...
tam mám kúpeľne a mám tam aj iné albumy, však pozri

monline
24. sep 2010

@merikac premýšľam, či som niečo také ako píšeš videla..možno tie kvety na obkladoch hej, ale na čiernej dlažbe biele..musím popremýšľať..a biely obklad olemovaný čiernou? to si niekde videla? to si ani neviem reálne predstaviť..alebo myslíš biely obklad, ktorý je na stene olemovaný čiernym pásom?

merikac
24. sep 2010

@monline wou,,ta tmavobiela kombinacia je fasa....................presne take jednoduche sa mi paci,,,,,,,,,,

merikac
24. sep 2010

@monline ja som to totiz nahodne videla tu dlazbu niekde na nete a ked to malo byt realne, tak som sa k tomu nedokazala uz spatne prepracovat,,ale vyzeralo to tak uzasne ,,a presne, tak ako pises..biely obklad, ktorý je na stene olemovaný čiernym pásom

monline
24. sep 2010

@merikac aj mne 🙂 tá tulipánová kúpeľka je stará cez 5 rokov, vtedy leteli biele kúpeľne a tie tulipány boli nezvyčajné a ja milujem tulipány..okrem toho robiť v kúpeľňovom štúdiu a vybrať si tak, aby som o pol roka neľutovala je dosť náročné 🙂
ten obklad sa volá concert, vyrába to keramika paradyz a stojí 12 eur m2..pomerne lacné ale vyrobí to dobrý dojem

monline
24. sep 2010

@merikac popremýšľam a skúsim ti nájsť nejaké typy..ale tvoja predstava vyzerá byť drahá a zrejme veľkého formátu, ktorý nemusí byť vhodný do malej kúpeľky..

merikac
24. sep 2010

@monline tak to je ozaj vynikajuca cena..........a to ti verim,,ze ked s tym robis, tak je problem si vybrat,,,hoc to tak na prvy dojem, ci pomyslenie nevyzera

monline
24. sep 2010

@merikac tá cena sa týkala tej tmavobledej kúpeľky..tá tulipánová bola dokonca drahšia, neviem, či som to napísala dobre

merikac
24. sep 2010

@monline ved to.,,,ze my mame tu kupelnu velmi malinku a asi ta dlazba by ju opticky este moc zmensila,,kto vie-na jednej strane vana, na druhej dve umyvadla a dosli sme,,teraz je ta kupelna cierna,,,taky malinky obklad sparovany bielou sparovkou a je cca 30 rokov stara,,ale ocino ju spravil celkom nadcasovo,,az na farebnu dlazbu 😀

merikac
24. sep 2010

@monline ved tak som to aj pochopila,,,,ze tej tmavej,,,a ozaj to vyzera velmi jednoducho a zaujimavo,,fakt sa mi paci,,,a ked tam bude aj ta komplet sanita,,bude to uzasne

monline
24. sep 2010

@merikac myslím, že ak zameníš čierny obklad za akýkoľvek svetlý, vždy to bude vyzerať priestrannejšie a väčšie..takže- na tvojom mieste by som sa už začala tešiť z prerábky..žiaden strach, bude to super

monline
24. sep 2010

@merikac kúpila som sanitu, úžasnú luxusnú za super cenu..ibaže vodár mi ju nevedel namontovať, tak sa ju snažím v bazári na modrej streche predať, potom až si kúpim novú, ale štandard ..na iné prachy nemám..sanita na tej hnedej stene sa bude skvele vynímať

tinaki1275
24. sep 2010

@petzi no nazdar ,tak to ma mrzi ..chodila si s nami na chat na tehotenstvo academy ? alebo si ta s niekym mylim?

merikac
24. sep 2010

@monline rada by som sa tesila,,ale potrebujem sponzora 😀 ,,,teraz sme zateplovali, a obkladali balkony,,takze nakupelnu si musim minimalne rok pockat,,,Mon- idem do hajan, buchtosa sa mi hlasi na prve nocne kojenie,,peknu noc,,,, 😵

merikac
24. sep 2010

@monline tak to je smola, ze to nedokaze,,hadam neprerobis a kupis nieco podobne 😉

monline
24. sep 2010

@merikac to poznám, ja som čakala 5 rokov....dobrú noc..a Emme dobrú chuť 🙂

oacka
25. sep 2010

@petzi ahoj moja! držím palce, aby ste prežili kráásnea krstinky. myslela som na teba,že čo si sa tak dlho odmlčala, no už mi je to jasné..... všetko zlé ja na niečo dobré, teraz vám bude hádam lepšie... aj keď t bude ťažké.. zostávaš na Slovensku? či ty už si doma v Rakúsku?
kočky, ako sa prejavovali Danielkovi od Hanky tie bolestivé ďasienka????? lebo moja len reve, cmúľa ruku ako blázon a ani prsník ju už neukľudní... ja si myslím,že ju svrbia ďasná.

lutsine
25. sep 2010

@oacka my mame tiez cervene a opuchnute a oliate dasienko vpravo aj vlavo dolu,tiez sme nekludný a placeme....sliny tecu a tecu a stale si tam davame prsteky a placeme...boli sme u znamej zubarky a ta vravela ze mu rastu zubky.

tinaki1275
25. sep 2010

dobre ranko..teda uz den 🙂 dnes je tu nejako kludnejsie...my sme mali tazku noc,..mala bola nepokojna a asi 3x zvrackala,co sa jej nestava bezne,tak dufam ze na nu nieco nelezie...ozaj pouzivate niektora kvapky Lefax?je to ako sab simplex...ak ano ako davkujete?

patresko11
25. sep 2010

🙂

oacka
25. sep 2010

@lutsine naši mi kúpili calgel, už som jej dala,ale moc to nepomáha.....zato asi jej to celkom chutí... 🙂

duja
25. sep 2010

@tinaki1275 mam Lefax doma ale pravdu poviem, ze je na policke medzi liekmi este neotvoreny...Lebo mi ho v lekarni predala ako cool liek a potom mi moja Hebame, co k nam chodi pozerat na maleho povedala, ze vraj to obsahuje take hnusne latky, ze by tym ani potkany nenicila doma v pivnici..takze to nepouzijem ani ja...

mojalili
25. sep 2010

@oacka AJ ja som mala Calgel a ten je o nicom. Skus MUNDISAL, ten je super, zabera...aj lekar mi to odporucil a pri LILI to mam overene...
Hej, cervene zapuchnute dasienka, plac z nicoho nic, az docervena je cely....a teraz uz aj vsetko kuseme, pozri...
NO a toto je prva rodinna foto, hned po ranu, ked sme vsetci napuchnuti🙂

zrzulka
25. sep 2010

@cigaretka5 nikoho takeho som nevidela:O(((( ale my sme boli do 15tej tam len lebo potom s ato zacalo zaplnat a to uz nie je nic pre mna...

@maxara teba som zas nevidela ale jak mam byt uprimna ani nikoho s cukrovou vatou.... my sme sa aj tak motkali len popri kolotococh... doobeda mala absolvovala 10 jazd, este sa chystaju s mm do mesta na ohnostroj tak ju caka dalsich 10.... No tusim tam nechame majland....

zrzulka
25. sep 2010

@petzi to mi je luto co prezivas... tak skoro po narodeni dietatka ☹ ☹ ☹ drzkajte sa!!! posielam vela pozitvnej energie.... mas viac ako on.... krasneho synceka a ten ti vsetko vynahradi... verim ze najdes niekoho komu na vas oboch bude zalezat a bude vas lubit!!!!

oacka
25. sep 2010

@mojalili moja ešte nevie tak uchytiť veci, len to skúša. ´dasienka sa mi nezdajú veľmi opuchnuté, ale z ničoho nič pustí plač a nevie zaspať, nenormálne slintá a zúrivo kuše všetko,čo má v dosahu pusy. skúsim ten mundisal.

mojalili
25. sep 2010

@petzi Dalsia silna zena, ktora nevahala urobit pevny krok. 😉 Nicoho nelutuj a ak citis, ze teraz ti je dobre, tak to tak malo byt. Uvidis, bude este lepsie....sama som toto iste zazila. PO rozvode som zacala opet zit....pre moje dieta, bolo nam super, len LILI a ja. Drzim palce a hlavu hore, pekne si uzivaj synceka🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre