Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
9. okt 2010

baby,,to je fakt tke prijemne citat vas teraz 😀 ......a zaujimave,,ako kazda zacne spominat na ten cas,,,akokeby to bolo dnes 🙂

monline
9. okt 2010

@mirka285 ty si včera len tak v skratke napísala o zoznámení na svahu, však nám napíš viac 🙂

merikac
9. okt 2010

@meruska raz darmo tak matematika sa ti stala osudnou,,aj si si vyratala aka je pravdepodobnost????????????????????????????????????? 😀

monline
9. okt 2010

@lela1809 a tvoj príbeh?

kafoditka
9. okt 2010

babyyyyy, uz cakam, kedy Maxa prispeje svojou story na pol strany 😀 😀 😀 😀

merikac
9. okt 2010

@kafoditka 😀 ....to bolo trefne,,,,ale zas, jaky to bude zazitok, citat!!!!!

merikac
9. okt 2010

ja už netrpezlivo čakám, čo napíše lela a tinaky 😉

meruska
9. okt 2010

@merikac to sa ani neda vyratat 😀 podla mna nulova sanca ze stretnes niekoho opat a este na takom mieste a daju ti i susednu izbu i ked ich je tam dalsich mozno sto 🙂

a inak tu skusku vtedy neurobil a musela som ho o rok doucovat znova lebo si dal prelozit skusku ..ale tento krat som sa mu venovala viac, ved uz sme isty cas spolu randili ...a dnes mam z neho dokoca uz Ing. 🙂

merikac
9. okt 2010

@meruska predpokladám, že už ti nemusel za to doučovanie ani platiť 😉

lela1809
9. okt 2010

@monline jaj no v skratke...prvy krat sme sa stretli v posilovni 🙂 taky fesi...balil tam vsetky baby tak som si povedala ze teda takeho by som nechcela 😀 potom sme sa stretli tak o 3mesiace... to som akurat oslavovala s kamoskou vonku moj rozchod s byvalym a mierne v nalade sme sa stretli 😀 a kedze som bola uz dost vyrecna tak som si k nim sadla a nejak sme sli cela partia na diskoteku 🙂 a tam prebehla ,,povestna iskra.. 😵 😵 😵 😵 proste som v jednu chvilu vedela ze on je ten pravy 😵 a tak je to uz onedlho 6rokov 🙂 a iskra stale trva 😀 😀

mirka285
9. okt 2010

@monline jaaj Moni,tak ja som bola asi dva roky sama,ktore som si fakt uzila...zurky,dovolenky s kamoskou a samozrejme detmi...svagor ma penzion v Cicmanoch tak som sa tam vybrala cez vikend nech si decka zalyzuju a vecer ked sme sedeli vo vinnej pivnici tam bol aj Gabo s kamaratmi...vkuse ma ocumoval mne sa niak extra nepacil asi som malo pila 😀 na druhy den sme isli spolu lyzovat,bolo minus 15 normalne mu omrzli usi..no a potom za mnou zacal chodit do Bratislavy,tak sme sa zacali stretavat a u mna plati ze cim sme spolu dlhsie,tym ho mam radsej..

meruska
9. okt 2010

@merikac musel ale inak 😀 😵

lela1809
9. okt 2010

@meruska pekne si ho doucila 🙂

mirka285
9. okt 2010

baby take pekne pribehy tu pisete...

monline
9. okt 2010

@meruska ved aj on sa ti povenoval a máte Timka 🙂

@lela1809 to je pekné ako všetko do seba zapadne..že ste sa stretli práve vtedy, ked si bola voľná, výrečná a v nálade a iskriaca 🙂

@mirka285 strašne si ma rozosmiala tou hláškou, že si asi málo pila 😀 😀 vidíš..obetoval uši, aby bol s tebou, super 🙂

merikac
9. okt 2010

@mirka285 a vy ste uz ako dlho spolu?

mirka285
9. okt 2010

@merikac v januari bude 6 rokov,fuu jak to leti

mirka285
9. okt 2010

@monline no veru 😀 ja mu stale hovorim ze odkedy je so mnou aj sa mu dari,tak ma vzdy zrusi,ze co dari,som nuteny sa vela obracat aby som stacil tvojim vysokym narokom 😀

lela1809
9. okt 2010

@monline
ale cela pointa nasho zoznamenia bola v tom, ze som mu nechcela dat cislo a aj ked ma chcel odviezt domov tak som sa nechala vysadit o ulicu skor. takze nevedel kde byva a ani tel. nemal... a kedze som sa buchla po usi tak som rano o siestej pisla kamosovi do posilky ci nema na neho cislo 😀 on mi dal na neho cislo, ktore bolo nefunkcne tak cez 4 ludi som zhanala kontakt na neho 😀 😀 tak som sa mu ozvala kvoli nejakej veci k PC (samozrejme to bola zamienka) a potom sme si uz volali pocas celeho tyzdna co som bola v skole.. a potom rande a uz to islo 😀 😀

merikac
9. okt 2010

@mirka285 fuuu, tak pekne dlho ste si naLindu pockali,,ci ako mon- neplanovane planovana?

mirka285
9. okt 2010

@merikac no neplanovana,kedze on uz jdnu dceru ma,ale umelym oplodnenim..takze my sme neratali ze mozem otehotniem aj prirodzenou cestou,kedze to bolo malo pavdepodobne ale nie nemozne...no ja som bola prosta ta prava princeznicka pre neho 😉

mirka285
9. okt 2010

kde je tinaky som zvedava kde splasila toho greka 😀 a inac by som si dala taky pravy grecky salat teraz s velikanskymi olivami 😝

monline
9. okt 2010

@mirka285 ale ako rád vyhovie tým tvojim nárokom 🙂

@lela1809 to je milé...robí sa nedostupná, ale cez 4 ďalších zháňa na neho kontakt 🙂))) my ženy vieme byť roztomilé 🙂))

@merikac a tá vaša Emma po toľkých rokoch..ako to bolo?

maxara
9. okt 2010

Pekny vecer,
tak idem dat tu story na pol strany 😀 😀 😀
som unesena, ako ste sa tu rozvyznavali zo svojich stretnuti a zalubenosti.. parada..
ja som vcera nacrtla, ze mi s Miskom sme pokecovci, takze nic extra romanticke, ale mozem povedat, ze sme si pisali od novembra 2002 do aprila 2003. Dokonca som s nim riesila aj mojho vtedajsieho frajera a on so mnou jeho exfrajerku.. aj ma miestami otravoval, ked som zrovna ficala v druznom rozhovore s nejakym funny typkom a napisal mi mm.. No a kedze som vcera spominala, ze som bola pekne uletena, tak hoci som mala frajera (on bol z NR, ja som tam byvala kvoli skole cez tyzden a na vikendy som chodila uz vo stvrtok do BA)vzdy som sa v skole na nete dohodla s nejakym typkom z netu, ze ma vo stvrtok pocka na stanici v Petrzalke a niekam pojdeme.. a dohodla som sa aj s kamoskou, ze ma pride akoze prekvapit, nech s nimi nie som sama.. mali sme aj znamenie dohodnute, ze podla toho, ktoru krcmu navrhneme, podla toho sa nam paci alebo nie.. No a vtedy v aprily, kontretne 2.4. som sa rozisla s frajerom z NR definitivne, asi 5ty krat 😀 a na stvrtok 3.4. som si dohodla z netu nejakeho manika.. Cestou vo vlaku som ale zbalila jedneho Roba, ktory bol neskutocne krasny, a vymyslela som brutalnu story, ako to cele zmenezovat, aby to vsetko vyzeralo ako nahoda.. no ale to je o inom.. kazdopadne ten vecer som stravila s Robom, Mirou a Petom z netu v krcme a s Robom sme sa dohodli na piatok na rande. Ibaze.. bolo koneko, na ktore som sla, lebo som sa tam mala stretnut s kamaratom Mariusom, ktory sa chcel stretnut s mojou kamoskou a kedze sa nepoznali, tak som trcala s nimi. A ona nas pohostila cesnakovymi topinkami, z ktorych sa mi tak znizil tlak, ze som odisla domov spat. Robovi som napisala sms, ze je mi zle a vecer von nemozem ist. IBAZE.. zobudila som sa o pol 8mej vecer, v piatok.. a ja som nemala kam ist.. no a tak ma napadlo, ze zavolam tomu typkovi, co si s nim pisem uz od novembra (cislo mi poslal uz davno kvoli inemu, ale nevyuzial som ho), ze ci nejde na pivo. A mm mi odpovedal, ze : ale ja pivo nepijem,, a ja ze: ahaa, a na kofolu? a on: na kofolu? tak to by som siel 😀 😀 😀
No a potom sme sa stretli na zastavke, ja som mala so sebou psa, on sa na mna furt skeril, tak aj ja som sa skerila na neho a kedze som mala toho psa so sebou, isli sme do najvacsieho pajzlu v BA, do stetky pod starym mostom pri dunaji. Dali sme si kofolu, poprechadzali sme sa popri dunaji, potom sme sli do sadu janka krala, tam sova robila nalety na moju ratlicku ubohu, tak sme sli domov (v sade sa schylovalo k bozku, ale nemal gule). No a potom sme kecali na zastavke. Nechali sme odist vsetky spoje, az nakoniec isiel domov prvym nocakom. A ked sme ho uz poculi prichadzat, tak sa so mnou rozlucil takym rychlym letmym bozkom, ze som ho skoro ani necitila. A prchol do busu. A ja som si pomyslela, ze aky mily chlapec, ale tentokrat to necham uplne na neho. A za minutu mi prisla sms, ze sa mu so mnou pacilo a ci pojdeme este von.. a ozval sa hned na druhy den doobeda,ze kedy teda.. v nedelu ma odviezol do NR a to uz malo potom rychly spad 😀
Cize prvy krat sme sa stretli 4.4., byvali sme od seba rovnych 4,44 km (ked som isla odo mna k nemu na bicykli, tak mi toto vyhodil tachac) a po 4 rokoch chodenia sme sa 5.5. vzali. Teraz sme zobraty uz 3 roky a cosi..
@kafoditka staci taky? 😀
@monline dnes pan primar nebol online, je sobota a on robi osmicky cez tyzden.. vies, primar 😉

lela1809
9. okt 2010

@mirka285 ano to to som aj aj uz zvedava 🙂

@monline presne si to vystihla 🙂 a stale sa smeje ze by necakal ze budem taka akcna 🙂 ale oplatilo sa 😀

mirka285
9. okt 2010

@monline vsak ale ja som skromna,hlavne teraz ked mam malu som zistila ze uz nic nepotrebujem..uz radsej nakupujem malej ako sebe..merikac to zaujima aj mna...

monline
9. okt 2010

ten môj drobček sa už nezobudil, tak spinká neokúpaný..som zvedavá ako to bude na konci mesiaca, keď prejdeme na zimný čas..a tiež- ako bude malý vnímať to, že oveľa skôr bude tma

maxara
9. okt 2010

@lela1809 inak mna ti napadlo, ze ked pojdes k mlademu svarcovi a nebudes mat kam dat Laurinku, tak ju dones ku mne.. aj by som ti to navrhla uz vtedy, keby som to vedela skor 😒

merikac
9. okt 2010

@monline bola planovana,,,,moj mm, chcel uz davno druhe baby,,ale ja az po manzelskej kriize som sa dala na to nalomit,,,,,,,,, 😉

lela1809
9. okt 2010

@maxara to je pekne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre