Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
10. okt 2010

@cigaretka5 to hej to bolo ok,akurat sme kupili nabytok do spalne a doplatili uver z auta.. a doplatili aj uver z jedneho pozemku co sme zobrali..nejako som tiepeniaze ani velmi nevidela🙂mam pocit..

merikac
10. okt 2010

@tinaki1275 inac to musia byt pozvani hostia,ktori obdaruvaju byt dobre nasrdeni, ked sa nejaky par po necelom roku rozide,,,pekne vyhodene prachy

tinaki1275
10. okt 2010

@merikac on mi 10 dni pred svadbou povedal ze on sa do 100 ludi nevojde ze pozyva okolo 400 a mam to robit niekde kde sa vojdu..🙂)to boli soky ..

merikac
10. okt 2010

@cigaretka5 toschvalujem,,a hlave ak sa navas nik nepozera cez prsty, ze kde ste na to vzdali, hned po svadbe si takto dovolenkovat 😉

merikac
10. okt 2010

babulky,,idem do hajan,,,mala sa mrvi,,,dobru nocku a pekne sa vyspite

bambola
10. okt 2010

ja cez vikend stale len docitavam

@maxara
@tinaki1275
@kafoditka maxi to si teda pekne zahnojila 😀 pisete tu telenovelu z mojim mm a maxi v hlavnej ulohe 😀 nie nie na primara je este moc mlady 😉 a nerobi u milosrdnych ale neboj sa uz by som sa ozvala keby to tak bolo, ved si tu o tom pisala 😀 mozes v klude a pokoji flirtovat dalej 😵

tinaki1275
10. okt 2010

@merikac minuly tyzden som bola na svadbe nasej domacej co nam prenajima byt ..mala tam1300 ludi!! a ta sa s tym svojim brali len preto ze uz bolo vsetko vybavene a ona sa hnabila to zrusit ..inac sa kazdy vecer skoro biju a vrieskaju..byvaju vedla tak to pocujeme..bola si u mna 2 tyzdne pred svadbou poplakat ze teda co ma robit ..🙂)nepocuvla moju radu.🙂povedala ze si ho vezme a potom sa do roka rozvedie..ze radsej rozvedena ako stara dievka

cigaretka5
10. okt 2010

@merikac no aj keby nam na tu dovolenku nedali svadobcania podla mna je moja vec kam a za kolko idem dovolenkovat. Presli sme s mm skoro cely svet a to nie sme ziadny prachaci , skratka si nekupujem rifle za 300 evri , nechodime do barov v centre mesta a na cigaretach tiez neutracame a tak mame zvysne prasule na cestovanie. Hej niekto kuka ze zasa dofca za sto litrov,co je pre niekoho neprijatelne vela ale ten isty si kupi afto na lizing za tri mega. Zivot je otazka priorit ............. kazdy je ochotny dat za veci roznu sumu ,

tinaki1275
10. okt 2010

@bambola to by bola ale sila ze?

tinaki1275
10. okt 2010

@merikac dobru nocku ..🙂

cigaretka5
10. okt 2010

@tinaki1275 1300ludi? a ti svadobcania dostavaju na zaciatku nejaki plan ze kto kde sedi a kto je kto ? a tak? sak to j jak koncert v inchebe

bambola
10. okt 2010

@tinaki1275 no svet je maly, jeden nikdy nevie

tinaki1275
10. okt 2010

@cigaretka5 presne tak..je to desne..ale je to tu dobre organizovane a preto drahe jak svina..pri vstupe zo 10 ludi caka aby usadzalo host i...ale neurcije sa zasadaci poriadok len sa povie rodina alebo priatelia a z cej strany..ozaj zabudla som aj svedkovia su doleziti aj oni si mozu pozvat svojich hosti - tak zhruba 50

cigaretka5
10. okt 2010

no dievccata idem offf bru noc

tinaki1275
10. okt 2010

no babz asi ste uz vsetky sli do hajan,tak idem zobudit mm (spi aj s malou na gauci) a idem aj ja... 😒

mirka285
10. okt 2010

ja som pozerala film a idem spat,len som si vas chcela docitat
@cigaretka5 no a to som si myslela ze si sucharka,takze beriem spat 😀

monline
10. okt 2010

ja som ešte tu

@tinaki1275

bambola
11. okt 2010

dobre ranko,

my ideme teraz k zubarovi s tou uzdickou , no a poobede idu malu ockovat 😒 cipky uz mam kupene, dam lad do chladnicky, este musim do lekarne po rotarix. pekny den prajem 🙂

kafoditka
11. okt 2010

Bre ranko, ja to tu zacinam? Vsetkym prajem pekny dnik.. Filip mi celkom dobre spal, tak aj ja som vyspata 🙂 Idem si umyt hlavu a dat sprchu, aby sa ma Maxi s Mirkou nezlakli.. 😉

@tinaki1275 no velmi rada by som si precitala tu tvoju svadobnu story uz len koli tomu, ze Maxi a dugynu tu fakt este nikto netromfol.. 😀

@cigaretka5 super zoznamenie pohodove 🙂 dobre sa to citalo, aj opis vasej svadby.,.

noemarta
11. okt 2010

dobre ranko, teraz sme sa zobudili a makame, ranajkujeme, obliekame sa, lebo kafko idem na ranny sex (gyncosovi) hi hi
Prajem vam baby pekne klebetenie, pocko vam vyslo.
A ostatnym tak isto, krasny den.
paa 🙂

lulu1983
11. okt 2010

bre rano vsetkych kraskam julovym a ich detickam 🙂

moj dietak najkrajsi ma dnes 3 mesiace 😵 😵 😵 a cez obed ideme pozriet tetu neurologicku, lebo stale zataca hlavku dolava, asi nam odporuci cvicenie si myslim

@kafkoditka, @maxara, @mirka prajem fajne stretko, krasne pocasie a pekne porobte fotky 🙂

zaba2707
11. okt 2010

ahojte babulky, ospravedlnujem sa, ze vam sem leziem, ak by ste niektora mala chut pozrite si link a kludne kontaktujte cez IP. dakujem g. pekny den

http://picasaweb.google.sk/g.vanova/NoveVecicky...

mojalili
11. okt 2010

AHjojte kočky,

Vidim, ze tu rozoberate svadby. Pridavam jeden "zazitok na cely zivot" pre kolegynku mojej svagrovej, ktora mala tento vikend svadbu.....
Dala si svedske stoly, mala plno ludi na svadbe, prevaha chlapov......co sa stalo? Asi to, ze o polnoci nebolo co jest, nakolko neratala, ze sa vsetko zje, ze chlapi viac jedia......co teraz? Restika, kde to robili, mala kuchynu zavertu, no otras........Tak zazitok na cely zivot... ☹ ☹

Kocky, my sme mali vcera den....hruuuza. Boli sme na navsteve gratulovat bratovi, o 18 hod sme boli doma. Tam sa DAnko pekne smial, hrajkal......o 18 hod sa ohlasila sestra s frajerom a brat mojho manzela, boli u nas do 22 hod 🤐 Lili som dala spat o 20hodine, no maly stale hore.....nevedel sa uspat.....o 22 pochopili, ze by mali odist, ked mi maly reval na rukach a neisiel sa utisit.... no a bol nevrly a reval do 23:15 hod.... 😠 😒 😒 😒 😒
Zakazala som akekolvek navstevy po 19 hodine.... 😠 😠 😠

Inak ako som vam pisala, ze sme vcera mali rok sobasa, tak dnes mozem opet oslavovat /myslim to zo srandy). DNe su 4 roky, co som mala rozvod... 😉

mojalili
11. okt 2010

AHjojte kočky,

Vidim, ze tu rozoberate svadby. Pridavam jeden "zazitok na cely zivot" pre kolegynku mojej svagrovej, ktora mala tento vikend svadbu.....
Dala si svedske stoly, mala plno ludi na svadbe, prevaha chlapov......co sa stalo? Asi to, ze o polnoci nebolo co jest, nakolko neratala, ze sa vsetko zje, ze chlapi viac jedia......co teraz? Restika, kde to robili, mala kuchynu zavertu, no otras........Tak zazitok na cely zivot... ☹ ☹

Kocky, my sme mali vcera den....hruuuza. Boli sme na navsteve gratulovat bratovi, o 18 hod sme boli doma. Tam sa DAnko pekne smial, hrajkal......o 18 hod sa ohlasila sestra s frajerom a brat mojho manzela, boli u nas do 22 hod 🤐 Lili som dala spat o 20hodine, no maly stale hore.....nevedel sa uspat.....o 22 pochopili, ze by mali odist, ked mi maly reval na rukach a neisiel sa utisit.... no a bol nevrly a reval do 23:15 hod.... 😠 😒 😒 😒 😒
Zakazala som akekolvek navstevy po 19 hodine.... 😠 😠 😠

Inak ako som vam pisala, ze sme vcera mali rok sobasa, tak dnes mozem opet oslavovat /myslim to zo srandy). DNe su 4 roky, co som mala rozvod... 😉

cigaretka5
11. okt 2010

@mojalili ja som navstevey po 18,30 zrusila tiez , to je cas ked sa mala kupe, papa a uspava a neznesie ked je u nas niekto. DOkonca mala problem aj ked boli u nas nasi a to nocovali, takze ich nebolo kam poslat. Nakoniec sa ale dala malinka utisit mojou maminou

cigaretka5
11. okt 2010

@mojalili podla mna aj rozvod treba zapit , bud vdacna ze si sa rozviedla, keby si sa nerozviedla nemas danka a uzasneho manzela . Inak to plavanie s bababtkami je v slniecku teraz v stredu o 17,00

mojalili
11. okt 2010

@cigaretka5 Hej videla som, ze je tam o tom beseda. Ides? Je to taky cas nijaky pre mna....o 16tej by to bolo lepsie, ale uvidim....

cigaretka5
11. okt 2010

@mojalili no ja tiez zvazujem kedze sa musim este trepat potom aj s malou do BA a bola by som rada keby sa dostala do postele v jej case....................

meruska
11. okt 2010

ahojte tak my sme dnes mali bujaru noc ☹ maly bol hore o 0, 2,3, 5, 7 a o 7:45 sa tvaril ako "mama kedy ma uz konecne chces vybrat z tej postielky? " akonahle som sa k nemu ozvala jemu znamou vetou "Dobre ranko"....hodil taky prekrasny usmev ze som aj zabudla ze sme v noci skoro nespali 😉

monline
11. okt 2010

ahojte, je tu niekto o takomto čase?

sarai
11. okt 2010

ahojte, chcem sa vas spytat, ci vase male sa uz nacahuju za predmetmi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre