Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
11. okt 2010

@monline mne mam kazdy rok nosi nieco take ,tento rok malinovicu ,minuly marhulovicu ..predtym hruskovicu ..len fernet nie a nie priniest ..teda ona to nosi mm a tenvobec nepije..🙂

monline
11. okt 2010

@tinaki1275 raz ročne fľašu? no..moc toho nevypiješ ani ty 🙂

merikac
11. okt 2010

@tinaki1275 to je asi tym,,ze to mame stale doma,,tak isto nemam rada kacku, vyrobky z prasata,,,,keby sme to mali asi len raz za uhorsky, tok,,tak mi to pride vzacne a pochutila by som si na to

merikac
11. okt 2010

@tinaki1275 uctovnictvo ani nie,,ale pracujem s tovarovymi fakturami,,nahadzujem tovar do systemu a nacenujem ho,,aby ho mohli predajne predavat

merikac
11. okt 2010

@monline preklikavam sa za vdialeneho PC na konika🙂)))

tinaki1275
11. okt 2010

@monline o nie tie tu stoja , ja si obcas rada vyrazim s kamoskami ale pravda je ze na svk som pila viac..tu sa pritrafi tak raz za 2 mesiace..🙂)greci vobec nepiju a ani na svadbach ..

tinaki1275
11. okt 2010

@merikac jezis kacka..dala by som si🙂)..to asi nie je moc zaujimava robota.. 😒

merikac
11. okt 2010

@tinaki1275 papierova s cislami,,,,,,,,,, 😀

merikac
11. okt 2010

@tinaki1275 treba mamke povedat, ze mm,lubi fernet 😀

tinaki1275
11. okt 2010

@merikac to musi bht na nervy ,ja papiere nenavidim ..asi to vyskusam na mamu s tym fernetom ...

merikac
11. okt 2010

@tinaki1275 ty si sa stou sefkou,,ako dohodla,,zacinas novu sezonnu pracovne?

monline
11. okt 2010

@tinaki1275 a na tých svadbách sa ponúkne len jedno jedlo? aké zvyčajne?

merikac
11. okt 2010

baby,,bola som skontrolovat malu,,a ta mi uz zacina "lozit"...proste ju nenajdem na svjom povodnom mieste,,ale uplne niekde inde,,musela som uz dokola postel oblozit,,aby nespadla

monline
11. okt 2010

@merikac šikuľka malá..mne daniel zatiaľ nadvihuje zadok a nadskočí len ked je rozbalený, inak je lenivý..dvíha síce hlavičku spolu s nohami, čaká, či to zbadáme a zdvihneme ho..ale neposúva sa ešte, ani nepretáča

tinaki1275
11. okt 2010

@merikac no dohodla,od aprila s novou cestovkou -nemeckou ..ako delegatka..navrat k starym dobrym casom 😢..no inac sa neda len tam mam pohyblivu prac.dobu ..a auto a benzin zdarma..a slusny plat ..a s nemcami a rakusanmi sa dobre robi ..aj ked su narocni ..

tinaki1275
11. okt 2010

@monline nezlakni sa po predjedle je to rozvarena ryza(pilav sa to vola) a varene kozie alebo jahnacie maso ..to ako prve jedlo , potom je to druhe uz lepsie vacsinou bravcove pecene v rure so zemiakmi ..

tinaki1275
11. okt 2010

@merikac no ja tiez malu ulozim a najdem vzdy uplne opacne..mala som tie vankusikyco sa obklada posteilka len na polovicke postielky a dokupila som aj nadruhu mala tendenciu vystrcit nozku pomedzi tie..no neviem ako sa to v slovencine povie len v grectine..😢(zabudam..blbnem..

merikac
11. okt 2010

@tinaki1275 a to je chutne,,ta rozvarena ryza?? a s kym nechas malu??

monline
11. okt 2010

@tinaki1275 a je tam švédsky stôl, či kopec čašníkov, čo ponosia pred každého tanier?

merikac
11. okt 2010

@monline ona nelozi v pravom slova zmysle,,nejako sa posuva,,a to netusim ako,,lebo bud spim,,alebo som mimo izbu 😀

monline
11. okt 2010

@merikac jasnačka, že nelozí..oni sa zadkom a nohami posúvajú..nadskakujú im telíčka, alebo ich len šúchajú

tinaki1275
11. okt 2010

@merikac info meetingy budem mavat vecer po 18 tej , to je mm doma, a ked mam letisko tak bu d pojde so mnou (dojde aj moja mama na 2 mesiace a jedna sesternicka 16-rocna na dalsie dva ) alebo ju bude strazit mm ,vezme si asi od aprila 3 mes.matersku dovolenku ,ma na to narok lebo robi v statnom sektore..a oni smu az 9 mes..ja beriem len 6 a tak ma narok este on na 3..

monline
11. okt 2010

@tinaki1275 ja ti pošlem niku na prázdniny za aupair 🙂

tinaki1275
11. okt 2010

@monline kopa casnikov.. a vacsinou to nie je nic moc kvalita , da sa kvaline uvarit pre 1200 ludi?...mne ta rozvaren aryza chuti len ake je uvarena s kuracim vyvarom ..s kozim mi snrdi ..☹
inac mne mala nechce teraz uz vobec na brusku dvihat hlavu ..proste si lahne na rucku a cmula si pasticku ..a smeje sa..ale v naruci ju pekne drzi ,obcas sice este padne ale myslim ze to nie je problem..

tinaki1275
11. okt 2010

@monline to nie je zly napad,ale kto pomoze tebe?

merikac
11. okt 2010

@tinaki1275
@monline a ja syna a dame ich tam do kopy 😀 ,,,,,,,,,,,,,jaaj,,ale sa vnucujeme

monline
11. okt 2010

@tinaki1275 napíš nám niečo grécky 🙂

merikac
11. okt 2010

@tinaki1275 no , ale teraz vazne,,keby som tak chcela ist k vam na dovolenku,,vedela by si zabestelovat nieco co by bolo lacnejsie ako nasou cestovkou?!

merikac
11. okt 2010

@tinaki1275 k vam- myslim tym grecko,,nie konkretne vasu rodinu 😀 ..ale sak aj vas by som kuk 😉

tinaki1275
11. okt 2010

@monline και τι θα θελατε; ειναι ορεα νυχτα σημερα..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre