Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
14. okt 2010

tak ja som dnes baby v totalnej depke.. ☹ mala zase zle spala,je to uz druha noc co sice vecer zaspi pekne okolo desiatej (okolo dvanastej ju este v spanku nakrmim)ale okolo tretej -stvrtej je uz hore..a nie je to hladom ..neplace len je v takom polospanku a kope nohami a mrnci ..ked jej dam dudlik tak ho po chvili vypluje a zase ho chce..to sa opakovalo do siestej rana ked som ju nakrmila,a to miesto 150 ml vypila 80!!!...potom podriemkala do pol osmej a zase bola hore ..o deviatej som ju krmila 50 minut!!z flasky ,a vypila len 90 ...z toho cisteho casu pila len asi 10 min. potom drzi cumlik v puse s tvari sa ze pije a nepije..je to mozne aby take male babo bolo uz take prefikane?potom pospala zase hodinku a odvtedy je hore..a ja som mrtva od unavy ..uz fakt nevladzem..pristihla som sa pritom ze som na nu normalne nakricala.. 😢 je mi to tak luto ..aj ked jej to evidentne bolo fuk ...je mozne aby sa jej spankovy rezim zrazu tak pokazil ?spala mi krasne od zaciatku a vzdy bola ok od polnoci do tej siestej siedmej..
fakt obdivujem vsetky baby co koja a vstavaju aj kazde 2 hodiny ..tak toto by som ja nezvladla.. 😒

tinaki1275
14. okt 2010

@alllexa krasna fotka.. 🙂

oacka
14. okt 2010

@meruska hoď link na tie básničky, prosííííím! neviem nájsť.

oacka
14. okt 2010

@tinaki1275 ale zvládla! neboj,to bude isto trvať len pár dní. šak nemáme inú robotu, tak musíme skákať, ako malé pískajú. aj ja som na našu nakričala, a potom som si uvedomila,že je to moja chyba, že je zlostná,lebo som jej kazila jej režim a nepočúvala som,čo chce ona. neboj,ona nie je prefíkaná, to má isto svoju príčinu,prečo sa budí.

oacka
14. okt 2010

@tinaki1275 dikes!

tinaki1275
14. okt 2010

@oacka dik za podporu..citim sa mizerne..☹..inac ta stranka je fajn..mamaaja,pozri si aj stvrty mesiac..

oacka
14. okt 2010

@tinaki1275 my sme mali noci, ke´d sa budila každú hodinu... a určite ešte budeme mať. ale ja mmám tolerantného mm, ktorrý akceptuje,ke´d doma krížom slamy nepreložím, takže sa nestresujem domácnosťou... šváby nám tu zatiaľ nebehajú,tak je dobre! 😀 😀

mojalili
14. okt 2010

@tinaki1275 Mne Danko zle spava v noci, kazdu 2 hodinu sa budi.....najnovsie mame uspavanie hrozne, ani z voza ani na voz s nim... 😠 Vies, uz to bude byvat trosku inak, Leilati rastie a cim dalej,t ym bude viac bdiet a jej je jedno, ci to bude v noci ci cez den, urcite si rezim vytvori, najneskor, ked zacnu prikrmy. Danko vydrzi uz hore aj 4 hodiny, neuveritelne, ale ano a mna ide slak trafit, lebo UZ VIE, ze mu staci vrieskat, aby niekto pri nom stale bol 😖

denisse
14. okt 2010

caute ...
tak sme doma z poradne .... zajtra mame 3 mesiace, 7180g, 61 cm ... pribera doooost, ale doktorka povedala, ze to nie je nic hrozneho ...

oacka
14. okt 2010

@denisse ty brďo! nádherná váha! tak to trápenie stojí za to. ale máš čo nosiť,ti poviem.

oacka
14. okt 2010

ja som sa práve chcela pýtať,žee koľko hodín vám deti prespia v noci,ale nechcem provokovať... 4mesačné deti by mali spať 15 hodín denne, dobre som informovaná?

katty17
14. okt 2010

@oacka - sandricka v noci spi cca devat - desat hodin a cez den si tiez celkom fajn schrupne 🙂

katty17
14. okt 2010

@oacka - ty chces aby tvoja babulka tak velmi priberala , ked sa ti pacia vysoke vahy ? 😀

denisse
14. okt 2010

@oacka
nela mala 6480g v pol roku ... tak toto je pre mna prekvapko ...
my sme mali asi 10 dni velmi zle noci, teraz zas lepsie .. ale ja za dobru noc povazujem, ked zaspi okolo 22, potom kojim okolo jednej, okolo piatej a potom pospi do osmej ci pol deviatej ... takze v podstate neprespi ani jedno kojenie, dlhsi spanok ako 4 hodiny nemame ... ale to mne nevadi, ak po kojeni hned zaspi a do dalsieh kojenia spi ...
horsie je to vecerne uspavanie, to ju nosim aj dve hodiny na rukach ... a vcera ma do toho bolelo hrdlo a mala som teplotu .. esteze tu mam mamu, aspon o nelu sa postara a s barunkou mi tiez co to pomoze, ale uspat ju nevie ...

oacka
14. okt 2010

a počas nočného kojenia sdú hore? oči otvorené? Kika si len začne cucať ruku,tak ju vyberiem z postieľky a nakojím,ale ona oči neotvorí,spí ďalejm keby som ju nenakojila,asi by aj tak spala ďalej. naša zatiaľ prespí v noci 11-12 hodín. uvidíme dokedy. 🙂

merikac
14. okt 2010

pekné poobedie maminy a aj ich deturence,,,,
najskor, chcem vyjadrit obdiv maminam, ktore sa straju o viac ako jedno dieta,,,siece aj ja mam 2- ale moj syn ma 15-a ten nepotrebuje uz taku starostliovst ako tie vase drobne, uz neposedne, zvedave a pozornost si vyzadujuce srdiecka,,a este k tomu starostlivost o male babo- fakt baby,,klobuk dole,,,ja mam domacnost ako keby mi nou presiel tank,,uz tyzden si hovorim,zajtra, ked pospi urobim to a to,,,a zrazu je vecer,,tak zas si dam zavezok do dalsieho dna,,a uz presiel pomaly tyzden,,a mne sa to kopi a kopi,,,este stastie, ze umyvacka a pracka su nefrfluci domaci pomocnici......

oacka
14. okt 2010

@katty17 to čo je za mimikry s tou fotkou????? 😀 😀 😀 ja som váhová psychopatka! ale už ma to prešlo, naša je taká menšia a chvíľu mi trvalo,kým som sa s tým zmierila. 😀

merikac
14. okt 2010

@tinaki1275 mooja,,,ty sa nestresuj-istotne sa to upravi,,,a veru aj napriek tomu, ze moja mala ma v noci ceca zhruba kazde dva hodiny,,tak mi to nepride ako zataz,,,telo si uz dako zvyklo,alebo co,,,ale ked pride zrazu taky zlom ako ,,tak je to fakt zataz na organizmus a ten potom protestuje,,,,,,,Ozaj a preco davas v noci malej v noci pit,ked haja?? uz som sa to chcela minule spytat a zbudla som,,,,co keby si to nechala na nu kedy si vypyta,,mozno ze by potom vypila viac a tym aj lepsie prospievala na vahe,,,,,,,,,,nechcem mudrovat,,lensom sa tak zamyslela 😀

merikac
14. okt 2010

@cigaretka5 pripominam,ze dnes si asi v BA a mas hodit dake fotky,,, 😀

merikac
14. okt 2010

@denisse vy zachvilku hadam aj dobehnete @lulu1983-- jej drobuliatko ma 8kg - krasne rastu,,ako keby ste v didách smotanku namiesto mliecka mali,,,,, 😉 ...........

merikac
14. okt 2010

@kafoditka 😀 .......jaaaj,,jaka postava sa ti do snov vopchala- este ze ti ten sen neprarusil mm,,to by inac nasrdilo 😀

tinaki1275
14. okt 2010

@mojalili pravda je ze nespi cez den skoro vobec..tak3x po 25 minut maximalne..ja fakt neviem co to vsetky mudre knizky hovoria ze dieta ma mat dopoludnajsi a popoludnajsi spano k...my ho nemame ..a evidentne jej nechyba.. 😒
ono by mi ani nevadilo ze cez den nespi ,ale spala predtym aspon v noci ..teraz uz ani to nie.. 😢

tinaki1275
14. okt 2010

@oacka s tymto je to v pohode u nas ,mm sa nikdy nestazuje..ale ja sa citim mizerne.ze to akoze nezvladam..ja som taka blba povaha vsetko chcem mat spravene-co sa samozrejme neda..uz mi mm minule povedal ze co sa stresujem ze zavola upratovacku ak chcem.. 😒

merikac
14. okt 2010

@mojalili aj emma zacala vydavat take placlivo jedovate zvuky, ked sa jej dostatocne nevenuje pozornost,,alebo ked chce dat najavo,,tak toto nie 😉

tinaki1275
14. okt 2010

@denisse waw vsetka cest!!!! to je vaha..a to kojis?

oacka
14. okt 2010

@tinaki1275 Kristína vobec cez deň nespala celý druhý mesiac.... teraz to dobieha... som hovorila už denisse,že nespavé deti sú šikovnejšie,lebo sa viac učia,keď menej spia! rodičia sa im musia viac venovať. tým som sa ja utešovala. 🙂 naša Kika od predvčera rozpráva sama so sebou. dnes už aj počas kojenia, obráti hlavu od cicky a začne vyprávať sliepočke,čo má zavesenú na lampe... ja sa pritom tak rehocem! 🙂

tinaki1275
14. okt 2010

@merikac ona si nebude pytat aj 6 hodin.. 😒 ona je tak male trdlo ,neplace nikdy ked je hladna..ani ked bola novorodenec..prespala mi aj 12 hodin ..a to sme s mm zaspali a zlakli sa ze nam dieta od hladu umrie.. aj tak papa malo len cca 700 ml denne a mala by 800 ..tak ju radsej vecer vzdy nakrmim ,ona pri tom aj tak spi ..ale my mame krmenie o osmej a potom nemyslim zeby mi vydrzala do rana..pretym to fungovalo s tym krmenim okolo polnoci a bola ok do tej pol siedmej rana..teraz neviem co sa deje..

merikac
14. okt 2010

@maxara -no tak to mas skveleho muza- ked sa ti vie takto oddacit 😵 ,,alebo ,ze ja by som bola taka mizerna,,ked mna na obed nepozve 😨 - mala by som sa nad sebou zamysliet,,,,a Ninka si vcera dala dobru davku papanicky 😀 - ozaj kolko ti vazi?....

merikac
14. okt 2010

@tinaki1275 tiez ma asi nejaku krizu,,myslim,ze vsetky deti bojkotuju v nejakom tom case krmenie,,,,ALe to mas pravdu,,ked si nepyta, treba jej ponuknut,,,,alebo skus teda jednu noc tak neurobit ci by spalala az do rana

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre