Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
14. okt 2010

@kafoditka bud rada,Linda bola dnes hnusoba mala,uz rano mi jak naschval nechcela jest,vypila polku a tvarila sa ze je najedena a potom ked som bola v Bipe spustil rev ze chce jest,tak stiahla 150 ml a moje nakupy sa jej dnes nepozdavali,ona neznasa ked je naobliekana,uz neviem ake finty mam na nu vymyslat,som jej ani kabatik nedala len som ju zabalila do tej Emitex zavinky a aj tak sa osivala stale...

oacka
14. okt 2010

@mojalili mne dokina povedala, že všetko,čo malá teraz robí je prechodné,že nech kľudne cucá palce,že ju to raz prejde... 😒

mirka285
14. okt 2010

@pepppe trosku to boli ale trva to len chvilu a neviem kolko to stoji cca 70 eur ale je to na 5 rokov....
@noemarta to zerem piate cez deviate kvoli kramom nie kvoli tehotenstvu 😀

robika
14. okt 2010

no tak konecne maly buva, totalne vycerpany, boze taky plac som uz davno nezazila, nevedela som ze to prerezavanie zubkov ho bude tak velmi boliet, prezerala som mu tie zubky a mne sa zda, akokeby sa mu tlacili spodne ale ocne, aj svokra to pozerala, ze sa zda aj jej.... no som zvedava aka bude noc, uz som mu to natrela takym gelom...

pepppe
14. okt 2010

@mirka285 auuuu noo ako nebolo by to drahe,noo ja neviem,,bojim sa vsetkeho ,,,hlavne tehulkovania dalsieho 😅

kafoditka
14. okt 2010

@pepppe ja idem do toho telieska tiez, len cakam, kedy znova dostanem kramy.. podla mna je to najpohodlnejsia volba antikoncepcie, nie su to hormony, nemusis sa otravovat s kondomamy a kazdy den mysliet na to , ze treba uzit tabletku..

karinnka
14. okt 2010

Dievcata a ake si davate teliesko?Mne lekar ponukal mirenu a ta stoji vyse 200eur 😒 Nechce sa mi tolko investovat naraz...Aj ked uz som na nervy,leb kramy stale nemam a vzdy mam blby pocit ci nahdou nemozem byt tehu 🙂 Minule som si robila test a ufff tolko stresu som este nezazila 😀 😀 😀

mirka285
14. okt 2010

@karinnka ja si davam Danu,Mirena je sice asi novsia a modernejsia,ale ja som uz Danu mala a bola som maximalne spokojna a stoji 30 eur,plus nieco za zavedenie takze dokopy to neni ani drahe...

kafoditka
14. okt 2010

@karinnka ja tak isto ako Mirka..

merikac
14. okt 2010

@mirka285 aj ste nieco pokupili,,nezaregistrovala som

merikac
14. okt 2010

@karinnka ja by som prijala byt tehu, ale moj mm, sa tomu brani zubami - nechatami 🙂

merikac
14. okt 2010

@nununka ale keby si vedela ake to je dobre,,,,,,,,,,,,hmm, uz je polovica zozrata,,,a ja som si nakladala 2x 😠 .......a prave prefrcal okolo Denis, aj ten si uz 2x nalozil...........rychle a mnamkove

merikac
14. okt 2010

@tinaki1275 nevies, kde sa flaka @monline??..........sla do BA vcera uz nepamatm na co - zeby na gyndu,,,a viac sa neozvala,hadam,je vsetko u nich ok,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ☹

mojalili
14. okt 2010

@oacka Tak to cucanie by som nepovedala.....moja LILI si cucala palec od narodenia a teraz je to ten najhorsi zlozvyk, ktory moze mat. Nemozeme sa toho zbavit a to bude mat 5 rokov....palec je uz deformovany... 😖

merikac
14. okt 2010

@robika to je nejako zacsu,,ale ved su pripady, ze uz aj v 3 mesiacoch mali deti zubky ale to je skor ojedinele,,,vacsia pravdepodobnost je uz po 4. ,mesiaci

merikac
14. okt 2010

@mojalili vis, ze mne sa zda,ze mala od toho pomaly upusta?? sice ked je nervozna, tak si ho da do pusiny,,ale uz ho netaha s takou intenzitou,,,,tak ale kiez by si sa mylila, 😉 ...........A co ako v skolke??

mirka285
14. okt 2010

@merikac ale nic take,v bipe gely na pranie,avivaz,a zobrala som par prvych prikrmov pre malu,v potravinach zopar sprostosti co u nas sice maju ale su maximalne predrazene ako olivovy olej,susene paradajky,mascarpone...a samozrejme som v Kiku Linde kupila take pekne satocky a menzestracky...a Tomaskovi trenky a slipy 😀 a sebe flasu dobreho cerveneho vinka 😝

merikac
14. okt 2010

@mirka285 😀 - to najlepsie nakoniec- vinko,,,,,potomkapni Bozskou pri akej prilezitesti sa to vinko otvori 😉

mirka285
14. okt 2010

@merikac tak nato ja prilezitost nepotrebujem,ja si ho otvorim zajtra ked bude Gabko doma ...

merikac
14. okt 2010

@mirka285 nooo, a ved ked je doma Gabko,,tak uz to je prilezitost otvorit si ho,,,,a urobit si romantikus vecer- ci nie?????? ked moj mm, vobec nepije, takze ja som si otvorila doma vinko vecer naposledy pred 14 ii rokmi,,,,,,,,,,,, ☹

nununka
14. okt 2010

@merikac ja viem, ja by som si tiez aj 2x dala ako sa poznam 😎 😎 Aj mm by to jedol ked je tam maso 😀

merikac
14. okt 2010

@nununka a smotanka slahackova by mu tam nevadila?

mirka285
14. okt 2010

@merikac mas pravdu aj to je prilezitost...a jemu som este kupila stanglu madarskej salamy tak je spokojny 🙂

robika
14. okt 2010

@merikac ja som tiez najskor nechcela verit, ze by to mohli byt zubky, ale vyzera to tak, ze asi to budu zubky, asi sa este neprerezavaju von, asi su v dasienku, neviem bola by som rada, keby este tie zubky pockali 🙂

mojalili
14. okt 2010

@merikac Dnes mi LILI vynadala, ze co som prisla tak skoro, o 15:30, o 16 hod zatvaraju to oddelenie 🙂 a rano nadava muzovi, aby si svihol, ze chce ist uz do skolky....takze super 🙂 😉

mirka285
14. okt 2010

@robika moj Tomas mal prvy zub vonku ked mal 4 mesiace,takze kludneto mozu byt zubky...

merikac
14. okt 2010

@robika , ved uvidis,,,mne emma tiez vsehto hryzie, ale zubky to asi nebudu,,aj ked sa mi zda ze miestami sa pri tom kusani az tak trase,,,,, 😀

merikac
14. okt 2010

@mojalili tak fakt super,,,,ked sa bude stazovat, ze ju boli brusko, alebo hlavicka,,tak to uz bude naozaj 🙂

mojalili
14. okt 2010

@merikac hladam ta hladam na FB a ty niet 🙂 😉

merikac
14. okt 2010

@robika Denisovi tiez vysli, ked mal 4mesiace+2 tyzdne,,ale v knizke mam zapisane,,ze som ani nevedela, ze mu idu zubky,ze vecer ho tam nemal a rano uz bol zubok 😀 - dobra vec si tak zalistovat v pamtnej knizke a obcas ich porovnat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre