Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
14. okt 2010

krabimi ja truba...

nununka
14. okt 2010

@merikac to bude asi ta pani co mna kontaktovala telefonicky, ale som ju velmi nepotesila ani ja ,kedze to uz mame poriesene.

nununka
14. okt 2010

@monline 😀 presne 😝

ericica
14. okt 2010

@merikac booze ja mat taku matku v osemnastich skacem meter dvadsat od radosti😀

merikac
14. okt 2010

@mirka285 dam ich do vriacej vody,ale nie dlho,aby sa nerozisli,,potom nakrajam na take kolieska, este pridavam do cestovin nadrobno najkrajanu cibulku, porpipade seri rajcinky, kukuricu a dam tam celu tatarku,,potom osolim a my lubime kari korenie,tak stipku aj toho,,,,

merikac
14. okt 2010

@ericica to bolo myslene ironicky 😀

mirka285
14. okt 2010

@merikac dakujem,vidis to som nevedela ze najprv do vriacej vody,zajtra si ich urobim na obed,mnam

merikac
14. okt 2010

@nununka tak ale chapes,,sak sa mala tiez ozvat a nie sa mi nanominuje do domu,,,a ja sprosta som ju pustila,,taka som bola dozrata na nu

merikac
14. okt 2010

@mirka285 asi iste vies,,ale pre istotu,,lebo jedna moja byvala kolegyna ich uvarila aj stymi sackami,,tak predtym ako ich das do vody,kazdu tu tycinku treba odbalit 😀

merikac
14. okt 2010

@monline a dala si poistit?

tinaki1275
14. okt 2010

No ahojte baby,tk mala je az teraz v posteli !!!a este nespi ..ta mi dnes dala..a spapala dnes zalostne malo -cca 630ml len..a tak ratam s tym ze ma zase v noci zobudi a bude urcite hladna..joj ja neviem co sa to s nou robi ... 😖
inac som ju zobrala na prechadzku okolo siedmej a revala mi jak najata..hanbila som sa ako pes ked som isla z mesta vsade este kopa turistov..a ona rycala neuveritelne..este sa mi to nestalo .. 😠

ericica
14. okt 2010

@merikac ved ja viem 😉 ozaj a uz ste mu nieco kupili???
akurat citam ze mate niektore maminky nespave deticky tak to aj nasa zacala vymyslat prodbedom potiahne len polhodinku i ked predtym spala aj dve a poobede to tiez nie je ziadna vyhra.a v vnoci takisto kazde dve hodky hore 😝 a k tomu este sa pridala aj starsia dcera ktorej ide posledna zadna stolicka tak mi prerevala skoro celu noc a budila mi malu ....tak si viete predstavit ako som sa asi vyspala 🙄 😨

monline
14. okt 2010

@merikac nie zatiaľ nie, budem to riešiť v novembri

nununka
14. okt 2010

@merikac tak to je drzost, ja by som ju domov nepustila

merikac
14. okt 2010

@tinaki1275 sa smeje 😀 ako sa mi hambine za tie placuce deti,,,akokeby sme ich ukradli- a pritom je to hadam normalne, ze deti placu,,,ale aj ja mam taky blby pocit, ze ked reve, tak sa ju snazim utisit,,a radsej ju zoberiem na ruky

merikac
14. okt 2010

@monline a preco az vtedy?

merikac
14. okt 2010

@ericica 😨 "paradna noc"- hadam tuto bude lepsie,,,,,,,,,,,,,,skuter,sice este som ho nevidela,ale mm,ma nejaky za dobru cenu na ruke,,som zvedava, kto ho dokope si spravit si nan papiere

tinaki1275
14. okt 2010

@merikac ja som nemohla tlacila som kocik , a chodniky su tak strasne ze by som bola spadla aj s nou ..☹ a mm musel ostat v meste isiel dojednavat jednu fusku ..no des..a tera sibrinkuje nohami a rukami a nie anie zaspat ..

monline
14. okt 2010

@tinaki1275 chúďatko moje..tak mala zlý deň...a možno bude nočná sova ako maminka, preto nespí 🙂

merikac
14. okt 2010

@tinaki1275 ja som taky pako,,mY a nie mi,,,,,fakt ako debil uz pisem

tinaki1275
14. okt 2010

@ericica dnes sme mali skoro vsetky zlu noc..ale s dvoma detmi ,to si ani predstavot neviem..😢

monline
14. okt 2010

@merikac pretože súčasne sa niečo zmení na našich životných poistkách, nejaké pripoistenie už neviem čoho, zabudla som 🙂) ževraj do decembra by sa to malo stihnúť

merikac
14. okt 2010

@tinaki1275 skus ten cajik,co dnes spominala mirka,,mozno ju to "odvetri"..........myslim, ze mirka ma v tomto smere vychytavky, tak ako na vykakanie kamilkovy cajik,,,,,,,,,,, 🙂

tinaki1275
14. okt 2010

@monline jaj nestras 😖 to nech radsej je po mm ,ten chrape vsade a v ktorukolvek hodinu ..ja stale dufam ze to je len zle obdobie..

ericica
14. okt 2010

@merikac wau paradny darcek...urcite sa potesi....neboj a ked ho uz bude mat ucite si tie papiere zadovazi....

merikac
14. okt 2010

@monline jaaaaj,,tak,,ja ze sa dozviem nejak pikosky ohladne poistenia 🙂)))))))))))),,prepac,,,

monline
14. okt 2010

@tinaki1275 mne dnes malý zaspal po kúpaní a papaní pred ôsmou, aj včera zaspal veľmi rýchlo...ked som šla spať o jedenástej, tak sa veľmi mrvil, preložila som ho do postieľky, ale prebral sa, tak dostal papať..a o tretej sa zobudil zas, z postieľky sa rozprával s kolotočom a smial sa...chvíľu som čakala, či začne pýtať jesť, ale len sa smial..tak som zaspala aj ja, neskôr som sa prebrala a on spinkal 🙂 muž vraví, že asi polhodku mohol byť hore..no a ráno o pol siedmej pýtal papať a zaspal do deviatej ešte

tinaki1275
14. okt 2010

@merikac ja davma na striedacku fenyklovy a dalsi den tzv.Kindertee od milupy ,mala miluje caje tie by pila radsej ako mlieko ..☹ a prave dnes som uz objednvala z rakuskeho schleckru cajiky od konca 4.mesiaca ,nejake ovocne a aj nejake kase ako prikrmy ,aby som bola pripravena🙂

ericica
14. okt 2010

@tinaki1275 no ved to uz som bola uplne na prasky z nich...ked zaspala jedna tak sa zobudila ta druha a tak to islo dookolo a ja ked som konecne zaspala a sa mi zacalo snivat uz aj som sa mohla budit ☹
dnes je uz doma mm tak starsia spi s nim len dufam ze v noci zase nedoleze,lebo takto sa to neda ze sa nevyspim.
a to ti leia stale tak neskoro zaspava???lebo nasa teraz dost skoro zaspala este okolo osmej a to odvtedy taha som zvedava kedy sa zobudi na prve kojenie...

merikac
14. okt 2010

@ericica povodne ho mal slubeny za koncorocne vysvedcenie-mal to byt motivacia,,aby ho mal vynikajuce,,hold nestalo sa tak,,,,, 😠 no tak to bude mat teraz,ale muz zahlasil,ze to mauz aj na meniny aj k vianociam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre