Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

erytrea
16. okt 2010

@bellablonde ahojky no aj ja som si myslela ze maly mi malo pribera ale hlavne bolo ze nechudol a ja som sa musela uvedomit ze deti sa vo vahe jednoducho nedaju porovnavat, nas maly je tiez taky bezfaldikovy a ked ho polozim vedla Natalky tak ma na nozickach tolko faldikov ze nevies ktore je faldik a ktore suska 😀 😀 😀 😀 😀
Ako sa mate? zvladas dve deturence? 😉

katty17
16. okt 2010

@mirka285 - miri to su ake?

mirka285
16. okt 2010

jaaj babule toto vam musim povedat,Monline mi to pripomenula teraz...tak bola som u mami a vyhrabalasom niake Tomaskove fotky ked bol babatko...tak on mal taky horenostek maly a teraz ma uplne nos jak jeho otec,taky chlapsky,skor vacsi...takze tie nase deturence sa este pekne zmenia ked vyrastu....

monline
16. okt 2010

@bellablonde práve si pozerám album Nikin, ako trojmesačná vážila 5020g a merala 60cm..a je z nej 52kilová babizňa🙂

katarina7777
16. okt 2010

caute maminy, aj vasi drobci sa otacaju jak divi za telkou?

k tym pamperskam... tu su otrasne tvrde, ja si nosim zo slovenska a tie sensitive tu ani nedostat 😒

mirka285
16. okt 2010

@katty17 ja pouzivam tie babylove z DM ky,ja neviem ale mne sa pozdavaju viac ako pampersky,v pamperske ma mala mokry zadok,ta babylovka je akoby viac sava....Kafko zase pouziva Huggiesky

monline
16. okt 2010

@mirka285 však sem pridaj aj pár Tomášových fotiek, nech vidíme ako sa menil..ja som pridala Nikine fotky do albumu, dokonca aj takú, kde bola v brušku 🙂

mirka285
16. okt 2010

@katarina7777 jasne,mala dnes cumela Hannah Montana 🙂

bellablonde
16. okt 2010

@erytrea ahoj eri 😵 cez týždeň som jednodetná 😎
peťulo nastúpil do detského opatrovateľského centra, lebo sa už s ním nedalo normálne vydržať a fungovať
akože mám len jedny nervy... čo ti budem hovoriť,
takto sme spokojní všetci,
ja sa mám čas venovať cez deň saške
a na peťka som oveľa oveľa lepšia

monline
16. okt 2010

@mirka285 ja som ešte neskúšala babylove, ale huggies sú také tvrdšie...pampers mu nevadia a mokrý zadok som si nevšimla ešte, skôr predok 🙂 ale zaparený ešte nebol, mal len ranky na faldíkoch z tej vnútornej gumičky ked mal dvojky plienky

mirka285
16. okt 2010

@monline to treba naskenovat a ja mam iba taky malinky notebook co nema nic...

monline
16. okt 2010

@mirka285 Daniel má rád reklamy

noemarta
16. okt 2010

@mirka285 nasa cumi do telky na reklamy, minule sa rehlila na tej s tymi babkami tusim na O2

merikac
16. okt 2010

@mirka285 mam taky pocit, ze ty si to tu spominala, ze z pamper ide taky divny pach,,ked su ocikane,,,,no poviem, ze je to des....ja uz konecne chcem dominat posledny balik,,,,skoda, ze tu na blizku neni DM☹.....mozem si vyberat akurat tak z tesca a billy a nejakych drobnych drogerii

monline
16. okt 2010

@mirka285 my máme pokazený skener, ja som fotila foťákom tie fotky..ako tak sa vydarili, dajú sa pozrieť

bellablonde
16. okt 2010

@monline 🙂 myslím, že saška bude na tom podobne v 3 mesiacoch

monline
16. okt 2010

@merikac no- môj prdí tak, že zápach plienok je nepodstatný..tie plyny sú ako biologická zbraň :.-)

merikac
16. okt 2010

@monline 😀 ......ja som vcera bola s malou a v Tatinovom kamione,,dali sme si prvu skusobnu jazdu a tak sa tam posrala,,,ze vetrat bude cely tyzden asi 😀

katarina7777
16. okt 2010

@mirka285 nemoze im to poskodit ocka? lebo mm mi tvrdi ze tieto nove telky nie ...???

@bellablonde mas moj obdiv dve male deti a tvoj petko vyzera riadny sibal... zo skolky ti aspon pride vyblazneny.

monline
16. okt 2010

@merikac no pokrstila kamion 😀

mirka285
16. okt 2010

moja Linda neprdi skoro vobec,ale vazne!teraz som ju pocula dva krat vecer prdkat ked som jej zacala davat ten cucoriedkovy caj...Linda je proste dama 😀

kafoditka
16. okt 2010

@mirka285 este nie, zajtra mu ich dam a uvidim..

monline
16. okt 2010

@mirka285 ukážková je 🙂 krásna, dobre spinká, neprdí, ani plienočky nesmrdia..🙂

mirka285
16. okt 2010

@katarina7777 nestras,sned nie,lebo Gabo nic nehovoril a on je puntickar v tychto veciach a ved pozeraju len chvilu vzdy,tak snad je to ok..

katty17
16. okt 2010

sandra zboznuje program BEBE TV. rehni sa na tom jak diva a pritom je to riadna somarina 😀 a potom takto zaspi pred telkou 🙂

monline
16. okt 2010

nechápem týchto fakírov a podobných bláznov..ako je tento na markíze, čo chodí po pripináčkach

katarina7777
16. okt 2010

@mirka285 nas prdi obcas riadne , jako keby isla okolo motorka 🙂 a zacina to aj smrdiet... teraz sa tu na mna rehni a nechce spat... ja som uz total vystavena .... idem ho hypnotizovat... chce sa ti spaaat 😉

kafoditka
16. okt 2010

@mirka285 Miri kolko ti vypije Linda toho caju? Mne max. 20ml ked bol total hladny a ked zistil ze je to caj tak okamzite vyplul..

mirka285
16. okt 2010

@monline no jednu chybicku predsa len ma...ked ju obliekam von,krici akoby som ju mucila,ja kym dojdem dolu vytahom som cela spotena,cely barak uz vie,ze idem s malou von...a potom vonku uz je klud...ja sa normalne kazdy den musim psichycky pripravovat na to ked ideme von ☹

monline
16. okt 2010

@katty17 krááásna je..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre